>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

British Elite League 2014 (marzec/kwiecień)

Status
Zamknięty.
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Z dnia na dzień jesteśmy coraz bliżej inauguracji rozgrywek Elite League na Wyspach Brytyjskich. Bardzo dużo zmian regulaminowych, personalnych w poszczególnych drużynach, ale na szczęście jedno się nie zmieniło... Telewizja Sky podpisała kontrakt na pokazywanie tej jakże ciekawej ligi i to aż na 5 lat!

Główną zmianą regulaminu była możliwość kontraktowania na pozycje rezerwowych jedynie jeźdźców mających kontrakt w National League (trzecia liga). Komentarzy w tym temacie było wiele, na pewno jest to szansa dla młodszych i mniej doświadczonych wskoczyć na wyższy poziom, podpatrywać idoli, nazwiska znane w światku żużlowym. Zapewne nie będzie zdarzać się sytuacja jak przez ostatnie kilka lat, że rezerwowy (Hougaard, MJJ itp.) kręcili około 20 punktów zastępując słabe ogniwa na pozycjach 1-5. Aby ułatwić nieco zadanie rezerwowym zmieniona też została rozpiska biegowa tak, że nie spotykają się bezpośrednio z numerami 1,3,5 - ich rywalizacja ogranicza się do dwóch biegów między rezerwowymi (analogicznie do Elitserien) i rywalizacji z jeźdźcami, którzy będą występować pod dwójką i czwórką.

Kolejną nowością jest obsada drużyn Elite League - Peterborough Panthers szumnie zapowiedziało rozbrat z żużlem, żeby później okazało się, że znalazł się darczyńca i Pantery będą śmigać, ale tylko na arenach Premier League. Ich miejsce zajmie Leicester Lions, której udało się zmontować całkiem niezłą ekipę. Skoro już wkroczyłem na temat zestawień personalnych to przedstawiam składy na rok 2014:



Faworytami do tytułu są na pewno Poole i King&#39;s Lynn. Piraci mimo braku Holdera i tak dogadali sobie uznanych w Europie zawodników i to powinno wystarczyć żeby spokojnie wślizgnąć się do finału. Gwiazdy z trio Iversen, Bjerre, Schlein oraz zdolnym Porsingiem mają już czwórkę do brydża. W dalszej kolejności raczej cieniujące w sezonie 2013 Belle Vue - wiele zależy od Scotta, jeśli będzie jeździł na swoim poziomie to wraz z Cookiem i Zagarem stworzy jeden z silniejszych tercetów na Wyspach. Sensownie wygląda też Lakeside z redbullowym MBJ, może wreszcie pokaże na co go stać.
Co może zaproponować beniaminek? pozycje od 1 do 5 bardzo przyzwoite z liderem Doylem, który potwierdził, że tytuł ze Swindon nie był przypadkiem i rok temu w BB również napędzał swój team kolejnymi biegowymi zwycięstwami.

kursy wg bet365 na tytuł:



Rozkład jazdy na ligowy marzec:

24/03/14 1930 Wolverhampton v Birmingham (EL)
26/03/14 1930 Birmingham v Belle Vue (EL)
28/03/14 1930 Coventry v Birmingham (EL)
28/03/14 2000 Lakeside v Swindon (EL)
29/03/14 1930 Eastbourne v Birmingham (EL)
29/03/14 1930 Leicester v Wolverhampton (EL)

Poważne ściganie już na Wyspach za nami, Ben Fund Bonanza dla Wlk. Brytanii i Cooka ;)

Punktacja:
Wielka Brytania - 45
1. Tai Woffinden - 10 (2,3,3,2)
2. Ritchie Worrall - 5+2 (1*,2*,0,2)
3. Chris Harris - 8+1 (1,3,3,1*)
4. Daniel King - 5 (3,0,2,0)
5. Craig Cook - 11 (3,3,3,2)
6. Kyle Howarth - 3+1 (0,1,1,1*)
7. Richard Lawson - 3 (0,3)
8. Ben Barker - 0 (0,0)

Reszta Świata - 39
1. Bjarne Pedersen - 9+1 (3,1*,2,2,1)
2. Josh Grajczonek - 2 (0,2,0,-)
3. Adam Skórnicki - 0 (u,0,-,-)
4. Cameron Woodward - 7 (2,2,2,1)
5. Tyron Proctor - 3+1 (1*,0,w,2)
6. Patrick Hougaard - 6 (2,1,3,0)
7. Nick Morris - 10+1 (1*,3,3,3)
8. Morten Risager - 2+2 (1*,1*)

Miniturniej indywidualny:
15. King, Woffinden, Risager, Skórnicki
16. Morris, Pedersen, Worrall, Barker
17. Grajczonek, Harris, Hougaard, Lawson
18. Cook, Howarth, Proctor, Woodward
Finał:
19. Cook, Grajczonek, King, Morris (w/su)

za: sportowefakty.pl

Wasze przewidywania i propozycje na ten sezon? Na pewno więcej informacji o poszczególnych zawodnikach i dla większości z Was anonimowych rezerwowych przy okazji zbliżających się spotkań ligowych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Zmiany regulaminowe oceniam na plus. To była parodia jak często dobry zawodnik miał łatwe biegi i robił po 20 pkt z rezerwy. Ciekaw jestem tylko jak to się odbije na bukmacherce. Niby jazda takiego asa to była duża korzyść dla takiego klubu ale z drugiej buki przecież i tak zawsze brały to pod uwagę. Teraz dla większości zawodnicy z pozycji 6-7 to niewiadoma ;)
Wydaje mi się, że mimo wszystko Poole jest faworytem. King&#39;s Lynn znakomici liderzy ale druga linia taka bym powiedział mocno niepewna. Bardzo podoba mi się skład Coventry. Hansio i Bomber to w Anglii klasa. Druga linia nie najsilniejsza ale dość solidna. No i Garrity na juniorce co powinno być ich dużym atutem. Według mnie to ta drużyna powalczy z Poole o majstra.
Widzę, że buki totalnie olewają drużyny Birmingham i Leicester. Fakt brakuje tam lidera ale skoro w tym roku seniorka będzie miała nieco inny układ biegów, to ich wyrównane składy mogą zaskoczyć. Choć oczywiście ciężko ich się spodziewać w TOP4.
Może się komuś przyda:
Nowa rozpiska biegowa
_
 
paxwell 89

paxwell

Użytkownik
&quot;Sezon żużlowy w Wielkiej Brytanii nabiera tempa. Do tej pory rozgrywano głównie turnieje towarzyskie, lecz w poniedziałek zainaugurowane zostaną zmagania w Elite League. Liga brytyjska w przerwie zimowej przeszła sporą reformę. Promotorzy zdecydowali się postawić na rozwój młodzieży i z tego względu rezerwowymi są zawodnicy, którzy na co dzień rywalizują w National League.I właśnie postawa formacji rezerwowej będzie w tym sezonie niezwykle ważnym elementem w odnoszeniu zwycięstw. Zarówno Wolverhampton Wolves, jak i Birmingham Brummies do inauguracyjnego spotkania przystąpią w swoich najmocniejszych zestawieniach. Liderem Wilków będzie Tai Woffinden, który pieczołowicie przygotowuje się do pierwszego w tym sezonie turnieju Grand Prix. Z kolei w ekipie Brummies brakuje gwiazd. Włodarze tego klubu postawili na równy skład bez zdecydowanego lidera.&quot; - Sportowefakty.pl

WOLVERHAMPTON: Tai Woffinden, Jacob Thorssell, Ty Proctor, Ricky Wells, Piotr Pawlicki, Joe Jacobs, Ashley Morris.
BIRMINGHAM: Danny King, Adam Skornicki, Ben Barker, Daniel Nermark, Edward Kennett, Simon Lambert, Paul Starke.
Ciekawi mnie występ Piotrka Pawlickiego,na sparingach w Polsce spisuje sie znakomicie.Myśle że tą forme utrzyma także w Anglii.Uwazam że Pawlicki i Woffinden w tym meczu poprowadzą &quot;Wilki&quot; do zwycięstwa.Drużyna gości nie ma kim zabłysnąc.Jest to wyrównany zespół gdzie liderem powinien być moim zdaniem Kennett.Przewiduje zwycięstwo gospodarzy i z niecierpliwością czekam na oferty bukmacherów na to spotkanie.
EDIT.
Po przesledzeniu dokladnie skladow i biegow na to spotkanie ciezko powiedziec kto wygra.Wyrownany sklad Birmingham moze byc w tym meczu kluczem do sukcesu.
Wyniki Selco Classic:
Edward Kennett (Wielka Brytania) - 9 (3,2,2,1,1)
Daniel Nermark (Szwecja) - 9 (2,2,2,1,2)
Adam Skórnicki (Polska) - 7 (0,1,2,1,3)
Ben Barker (Wielka Brytania) - 7 (1,2,1,2,1)
Daniel King (Wielka Brytania) - 5 (u,1,3,0,1)
Tyron Proctor (Australia) - 3 (1,d,0,0,2)
Dobra forma na poczatku sezonu zawodnikow Birmingham.. zapowiada sie ciekawie.Fajnie byłoby gdyby pojawily sie kursy H2H na Betsafe.Na zwyciezce raczej bym nie obstawial ale jeżeli już byłby dobry kurs na Birmingham to bym się skusił i postawił na ich zwycięstwo.
Tu z kolei zawody z Wolverhampton:
Tai Woffinden (Wielka Brytania) - 13 (3,3,2,2,3)
Ricky Wells (USA) - 10 (2,3,1,2,2)
Piotr Pawlicki (Polska) - 9 (1,1,3,1,3)
Adam Skórnicki (Polska) - 8 (1,3,3,1,0)
Jacob Thorssell (Szwecja) - 7 (3,u,0,2,2)
Daniel King (Wielka Brytania) - 5 (0,0,2,2,1)
Ashley Morris (Wielka Brytania) - 3 (1,1,1,0,0)
Tyron Proctor (Australia) - 2 (2,0,0,t,0)
Joe Jacobs (Wielka Brytania) - 1 (0,0,0,1,0)
Proctor nie ma dobrego początku sezonu.Wells bardzo dobry wystep zaliczyl w tych zawodach tydzien temu.Skornicki w Anglii dobrze punktuje,Thorssell z Kingiem tez dobrze.Ciezko wskazac faworyta,mecz powinien byc na styku co gwarantuje sporo emocji ????​
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Czyli w bwin, sportingbet, betsson/betsafe, unibet, b365 fachowcami od zuzla są Polacy, którzy wchodzą nanasze forum, gdzie średnia postów na jedną kolejke ligi angielskiej nie przekracza liczby 5 i czekają by ustalić linię handi na druzyny albo zawodnika? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć.
Posty takie jak Paxwell są bardzo pomocne ułatwiają życie graczą, którzy nie muszą przez półgodziny notować kto ile punktów zrobił w ostatnich zawodach. Tak bez spinki, może fachowiec (stary wredny dziadzek) z totoloto sobie tu zajrzy jak mu się nudzi.

Odemnie STS
Tajski powyżej 9,5 @1,70
Jak patrze na składy to ja nie widzę z kim miałby Taj tracić punkty? Kingiem Kennettem, Nermarkiem? Może na koledze z parzy jakieś oczko zgubi. Linia jest grubo za niska powinna oscylować na poziomie przynajmniej 11,5, 12,5 mogło by być leką ekstrawagancją ale dopuszczalną.
Skóra powyżej 6,5 @1,80
Dwa biegi z bardzo słabymi juniorami i Thorssellem i Wellsem, w których spokojnie może przywieść 4, 5 oczek do tego 1 bieg z Thorssellem, a póżniej łatwy z Welssem + Proctorem i Barkerem, w którym spokojnie mógłby wygrać. 2numer = łatwe biegi Znajomość toru Wilków to też sporo handi.
 
paxwell 89

paxwell

Użytkownik
Mi tez sie nie chce w to wierzyc ze Ci &quot;fachowcy&quot; sugeruja sie opiniami uzytkownikow i przegladaja kazde mozliwe forum albo komentarze na portalach o zuzlu. Szczerze w to wątpie.Ten post co napisałem duzo nie wnosi bowiem te wyniki fachowiec sam moze sobie znalezc i wyciagnac identyczne wnioski jakie ja podalem.Poki co gdy zapytalem na Bet-At-Home czy pojawi sie oferta na to spotkanie odpowiedziano mi ze oferta jest aktualizowana na te zawody..wczoraj o 12 dostalem tą samą odpowiedz dotyczaca pytania czy pojawia sie kursy na Final Indywidualnych Mistrzostw Elite League i nic na te zawody sie nie pojawiło.Bet-At-Home jesli chodzi o zuzel sobie odpuszcze bo nawet nie ma tam czego obstawiac i ich oferta na zuzel jest mniejsza niz zero.Zostaje mi czekac na pojawienie sie oferty na to spotkanie na Betsafe o ile takowa sie pojawi a mam nadzieje ze tak bo mam juz upatrzone co nie co ale zobaczymy co bedzie wystawione o ile &quot;będzie&quot; ????
A propo wczorajszych odwołanych zawodów...
&quot;
Niektórzy zawodnicy nie zdążyli nawet zobaczyć toru i ocenić stanu nawierzchni, ponieważ dotarli na stadion zbyt późno. Decyzja o odwołaniu zawodów została podjęta bardzo wcześnie, bez konsultacji z uczestnikami. - Mogę zrozumieć, że imprezy są odwoływane z powodu ulewy, ale sytuacja gdy pojawiasz się na miejscu, a tam świeci piękne słońce i zostajesz poinformowany, że możesz się pakować z powrotem, jest dla mnie niezrozumiała - powiedział Troy Batchelor. - Nawet nie przyjrzałem się nawierzchni i już usłyszałem, że zawody są odwołane - dodał &quot;Batch&quot;
Szef BSPA, Alex Harkess, wydał specjalne oświadczenie w tej sprawie. Rozpoczął je od słów przeprosin, skierowanych do kibiców. - Przede wszystkim chciałbym przeprosić fanów, którzy zapłacili sporo pieniędzy, by zobaczyć turniej z silną obsadą. To też nie jest wymarzony początek naszej nowej współpracy z telewizją Sky Sports. Jeszcze w sobotę rano byłem przekonany, że z torem będzie wszystko w porządku - powiedział Harkess.
- Oczywiście rozumiem rozgoryczenie kibiców. Pozostaje mi tylko przeprosić wszystkich. W tej chwili podejmujemy kroki, by zbadać, jak doszło do tak karygodnej sytuacji. Poinformujemy oczywiście, gdy dojdziemy do konkretnych wniosków po naszym dochodzeniu. To, co zdarzyło się w dniu zawodów w ogóle nie powinno mieć miejsca - poinformował Alex Harkess.&quot;

Kolejny nóż w plecy dla Brytyjskiego żużla...oby tak dalej to Sky Sports im szybko podziękuje..
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Ok, Birmingham ma wyrównany skład, ale gospodarze również ! I to moim zdaniem na ciut wyższym poziomie. Patrząc na przedsezonowe turnieje zgodzę się, że jest jedna dziura - Proctor. Ale jest też rakieta - oczywiście Woffinden. Poza tym jak widzimy po turnieju w Wolverhampton (gdzie my to dzisiaj jeździmy ????) zawodnicy prezentują się dobrze. Dodając do tego atut własnego toru (znaczenie również przy juniorce, która trenowała tu nieco więcej od młodych gości), zwycięstwo gospodarzy wydaje się być pewne. Warto też zauważyć, że Morris i Jacobs mieli już więcej okazji do startów w Premier League. Handicap do linii -6,5 raczej wezmę.
 
paxwell 89

paxwell

Użytkownik
Lancev z tym się zgodze.Obie ekipy wyrównane i tak jak wpierw powiedziałem ze zwyciestwo Wolverhampton jak dla mnie jest pewne jednak przeanalizowalem to jeszcze raz i uwazam ze bedzie to wyrownane spotkanie.Jednak tak jak mowisz,czestsze starty juniorow Wolverhampton i atut wlasnego toru moze sie przyczynic do zwyciestwa.Nie mniej jednak zapowiada się epicki mecz na styku.Forma zawodnikow obu druzyn w miare dobra z tym ze gospodarze maja Woffindena ktory moim zdaniem nie ma w tym meczu jakiegos rywala z ktorym by mogl przegrac i to on bedzie liderem swojej druzyny,do tego Pawlicki ktory ma byc rowniez liderem w tym zespole powinien pokazac sie z dobrej strony.Bylem na sparingach Unii i mlody jest naprawde dobrze przygotowany.Wezmy jednak pod uwage ze to pierwszy mecz i sparingi czy przed sezonowe zawody indywidualne gdzie zawodnicy testuja sprzet to nie to samo co mecz o punkty.Kazda opinia i sugestia sie przyda do podjecia koncowej decyzji na kogo postawic.Jesli taki Handicap by sie pojawil to szczerze mowiac tez bym sie skusił.Jeśli chodzi o juniorów to najlepszym z nich powinien okazać się Lambert w druzynie gości.Trudno wskazać mi faworyta ale jestem za gospodarzami gdzie jest Woffi,Pawlicki i Wells z Thorssellem którzy jak widać na początku sezonu są w dobrej dyspozycji.
 
paxwell 89

paxwell

Użytkownik
Tajski powyżej 9,5 @1,70
Jak patrze na składy to ja nie widzę z kim miałby Taj tracić punkty? Kingiem Kennettem, Nermarkiem? Może na koledze z parzy jakieś oczko zgubi. Linia jest grubo za niska powinna oscylować na poziomie przynajmniej 11,5, 12,5 mogło by być leką ekstrawagancją ale dopuszczalną.
Skóra powyżej 6,5 @1,80
Dwa biegi z bardzo słabymi juniorami i Thorssellem i Wellsem, w których spokojnie może przywieść 4, 5 oczek do tego 1 bieg z Thorssellem, a póżniej łatwy z Welssem + Proctorem i Barkerem, w którym spokojnie mógłby wygrać. 2numer = łatwe biegi Znajomość toru Wilków to też sporo handi.
W obu przypadkach jest to mozliwe do zrealizowania :grin: Skóra uzbiera punkty na juniorach i na dziurze w skladzie czyli Proctorze.Kursy dobre.Konta na STS niestety nie mam ale zaraz obczaje co tam jeszcze jest ciekawego ;) Mogliby już na Betsafe też wystawić.
EDIT.
Jest linia na Pawlickiego który też spokojnie bariere 6,5 powinien przeskoczyć skoro ma być liderem ;)
Szykuję się dziś na AKO ale zobaczymy co wystawi Betsafe.
PS.Gdzie ty tam widzisz 1.80 na Skóre ? W tej chwili jest 1.50 ;) gdyby faktycznie było to 1.80 to bym brał ????
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Pawlickiego odpuszczę - ciężki bieg 13 i nie wiadomo czy pojedzie w 15, bo dobrą formę ma Wells. Za to kurs na Woffiego miód i gram to grubo.
e: Ups, sts patrzy na pierwsze cztery biegi więc uwaga o Pawlickim w 15 niepotrzebna.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Linia jest grubo za niska powinna oscylować na poziomie przynajmniej 11,5, 12,5 mogło by być leką ekstrawagancją ale dopuszczalną.
under 12.5 zastawiłbym dom, auto, samolot itd Nowy sezon, nowe zasady ;) STS liczy CZTERY pierwsze starty, pamiętajcie ;)
PS.Gdzie ty tam widzisz 1.80 na Skóre ? W tej chwili jest 1.50 gdyby faktycznie było to 1.80 to bym brał
To jest żużel, tu się ścigamy ;)
 
paxwell 89

paxwell

Użytkownik
Pawlickiego odpuszczę - ciężki bieg 13 i nie wiadomo czy pojedzie w 15, bo dobrą formę ma Wells. Za to kurs na Woffiego miód i gram to grubo.
e: Ups, sts patrzy na pierwsze cztery biegi więc uwaga o Pawlickim w 15 niepotrzebna.
Chyba też faktycznie Pawlickiego odpuszcze.Pewniak to Woffi ale nie mam co patrzeć na STS bo nie gram tam.Czekam co wystawi Betsafe o ile coś wystawi :?
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Pierwsze spotkanie BEL 2014 i już widze pewniaki ????


WOL-BIR:pawlicki Piotr (W) (6.5) + ✅

Forma jest pierwszy mecz u siebie.W 4 pierwszych startach liczy się suma pkt.Nie widze innego wyjscia niż grać powyżej 6,5 pkt.W parze jest z nr 5 a więc młodzikiem brytyjskim.

WOL-BIR:Skórnicki A. (B) (6.5) - ✅

Mimo że zna tor w Wolverhampton stawiam że zdobędzie poniżej progu ustalonego przez buka.W parze jest z D.Kingiem a więc łatwo nie będzie.Juz w 1 biegu pojedzie z aktualnym IMŚ Tajskim.


Ilość punktów (uwaga : pod uwagę bierze się punkty zdobyte przez zawodnika w jego maksymalnie pierwszych CZTERECH startach w zawodach (bez bonusów))


Buk - STS ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
W parze jest z nr 5 a więc młodzikiem brytyjskim.
Człowieku czy Ty znasz rozkład biegów w Elite League:?: Twoje posty w tym dziale to jest jedna wielka parodia. Takie wpis jak ten powinien być z miejsca skasowany bo tylko wprowadzasz w błąd innych userów przeglądających to forum i ten dział.
Pawlicki jedzie 2 razy z Woffindenem i 2 razy z Proctorem a nie z żadnym młodzikiem bo po reformie ligi młodzieżowcy jeżdżą tylko między sobą + biegi z numerami #2 i #4 czyli teoretycznie słabymi zawodnikami. Ja rozumiem że każdy na początku sezonu chce być &quot;ZNAFFCĄ&quot; żużla, ale nie wszyscy mogą.
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Fakt !!
Sory za pomyłkę i wprowadzenie ludzi w błąd dzięki za ripostę pisałem to na szybko.
Poza tym jakie post-y ? Skoro jednego posta napisalem wyluzuj.
Przeanalizowałem układ tabeli na spokojnie i swoich typów nie zmieniam !
P.S -&gt; oferta na bet365 się pokazała jest dużo lepsza niż w STS ????
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Przede wszystkim dzisiejszy mecz to wiele niewiadomych. Liczę, że goście zaprezentują się tu conajmniej przyzwoicie. Fakt nie mają takiego asiora jak Tai, ale i jemu może się przytrafić słabszy bieg. Ja osobiście uważam że duże znaczenie może mieć postawa u gospodarzy Proctora, a u gości Nermarka (ja uważam go za dobrego zawodnika który może uciułać kilka pkt.).
Odważe się postawić dziś w bet365 że Nermark uciuła więcej niż 6 pkt po kursie 1.95.
Ryzykowne, ale może się uda - zobaczymy jak będzie przygotowany sprzętowo. Co prawda dwa razy jedzie z Tajskim, ale dwa pozostałe biegi ma łatwiejsze i więcej niż 6 może uciułać.
 
paxwell 89

paxwell

Użytkownik
To ja może przypomne troche.Między innymi że w ubiegłym sezonie Birmingham wygryło dwa spotkania z trzech na torze Wolverhampton.Oto wyniki i punktacje poszczególnych zawodników którzy obecnie startuja w tych zespołach.
27.05.2013 Wolverhampton Wolves - Birmingham Brummies 41:49
Wolverhampton Wolves:
Tai Woffinden (3,3,3,1,3) 13
Ricky Wells (2,d,1,2,0) 5
Adam Skórnicki (1,0,1,w) 2 (Obecnie Birmingham)
Jacob Thorssell (w,1,0,0,1) 2
Birmingham Brummies:
King (3,2,2,2) 9
12.08.2013 Wolverhampton Wolves - Birmingham Brummies 51:39
Wolverhampton Wolves:
Ricky Wells (0,2,0,1,3) 6
Adam Skórnicki (3,1,0,2,3) 9 (Obecnie Birmingham)
Tai Woffinden (2,3,3,3,3) 14
Jacob Thorssell (2,3,1,3,3,0,2) 14
Birmingham Brummies:
Daniel King (0,2,0,1) 3
Ben Barker (1,1,1,0) 3
23.09.2013 Wolverhampton Wolves - Birmingham Brummies 44:46
Wolverhampton Wolves:
Ricky Wells (0,2,2,2) 6
Adam Skórnicki (2,2,3,1,1) 9 (Obecnie Birmingham)
Birmingham Brummies:
Daniel King (0,w,3,1) 4
Ben Barker (2,3,1,3) 9
Podsumowując te trzy mecze na torze w Wolverhampton.Zaczne od drużyny gospodarzy czyli Wolves.Woffinden w obu spotkaniach przeciwko Birmingham świetny wynik,w trzecim spotkaniu nie wystąpił.Jechał Iversen który zdobył 5 &quot;oczek&quot; (1,1,u,3).Gdyby nie zabrakło Woffindena w tym spotkaniu,który spisałby się lepiej niż Iversen to Wolverhampton wygrałoby dwa mecze z trzech na własnym torze między tymi druzynami w sezonie 2013.Ricky Wells - Zawodnik który te 5-6 pktów powinien dorzucić w spotkaniu przeciwko Birmingham.Jego forma przedsezonowa w turniejach pokazuje że stać go na dobrą jazdę i powinien je zdobyć w walce z takimi zawodnikami jak King czy juniorami druzyny gosci.Jak widac King nie spisywał sie w ostatnich dwoch spotkaniach na torze w Wolverhampton tak jak w pierwszym spotkaniu robiąc mniej punktów od Ricky Wellsa.W turnieju w Wolverhampton w tym roku Wells zajął lepszą lokate od Kinga zdobywająć dwukrotnie większą zdobycz punktową. Wells - King 10-5

Drużyna gości czyli Birmingham.Adam Skórnicki- tor w Wolverhampton Adamowi jest znany i mimo pierwszego meczu między tymi drużynami w sezonie 2013 nie spisał się najlepiej to kolejne spotkania pokazały że potrafi w Anglii jechać na dobrym poziomie i wspomóc druzyne swoim dorobkiem punktowym.Ben Barker- Pierwsze spotkanie fatalne,drugie już o niebo lepsze.Ciezko powiedziec ile punktów wykręci dziś.Patrząc na jego forme przedsezonową stać go na 6-7 pktów w meczu.
A tak punktowali na własnym torze zawodnicy Wilków w Elite League w sezonie 2013 w meczach które udało mi się znaleźć.Podsumowanie niech każdy zrobi sobie sam i określi sobie kogo i na jaką zdobycz punktową stać w meczu przeciwko Birmingham.Punktacje zawodników jeżdżacych aktualnie w Birmingham z sezonu 2013 na torze w Wolverhampton niestety nie znalazłem.Korzystałem z kalendarza rozgrywek z 2013 roku z portalu Sportowefakty.pl.Moge dodać jedynie że Skórnicki w wiekszosci podanych tu meczy robił ponad 7 pktów.Jeśli ktoś będzie chciał sprawdzi sobie osobiście.
Wolverhampton - Belle Vue Aces
Tai Woffinden (3,3,3,3,1) 13
Tyron Proctor (2,2,1,2) 7
Ricky Wells (1,3,1,2) 7
Jacob Thorssell (2,2,2,1) 7
Wolverhampton - Poole Pirates
Tai Woffinden (2,3,3,1,0) 9
Tyron Proctor (0,1,3,0) 4
Ricky Wells (0,2,0,3) 5
Jacob Thorssell (0,1,0) 1
Wolverhampton Wolves - Coventry Bees
Tai Woffinden (3,3,3,2,3) 14
Tyron Proctor (1,2,2,2) 7
Ricky Wells (3,w,0,0) 3
Jacob Thorssell (1,0,3,1) 5
Wolverhampton - Eastbourne Eagles
Tai Woffinden
(3,2,3,3,3) 14
Tyron Proctor (2,3,3,2,0) 10
Ricky Wells (2,2,0,3) 7
Jacob Thorssell (1,2,2,2) 7
Wolerhampton - Kings Lynn Stars
Tai Woffinden
(3,3,1,2,3) 12
Tyron Proctor (2,2,2,3) 9
Ricky Wells (2,1,0,1) 4
Jacob Thorssell (1,2,3,1,0,1) 8
Wolverhampton - The Lakeside Hammers
Ricky Wells (0,1,2,3) 6
Jacob Thorssell (0,0,3,1,1) 5
Wolverhampton - Peterborough Panthers
Ricky Wells (1,2,1,3,0) 7
Tai Woffinden (3,2,1) 6
Jacob Thorssell (3,2,3,3,u,0,u) 11
Wolverhampton - Eastbourne Eagles
Ricky Wells (0,1,3,3,1) 8
Jacob Thorssell (2,0,2,1,1,1) 7
Wolverhampton - Poole Pirates
Ricky Wells (1,1,2,2,1) 7
Tai Woffinden (3,3,d,1,2) 9
Jacob Thorssell (2,2,w,3,0) 7
Wolverhampton - Swindon Robins
Ricky Wells (0,3,0,2) 5
Tai Woffinden (1,3,2,2,2) 10
Jacob Thorssell (2,3,1,2,0,1,2) 11
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Piotr Pawlicki - Adam Skórnicki (2-0) 1 1,70 Bet365 ✅
Wiadomo, że nie specjalizuje się w &quot;Anglii&quot; i gram ją rzadko. Jednak stawiam tutaj na Piotrusia który jest w formie od początku sezonu. Widać, że chłopak będzie mocnym punktem wszystkich swoich drużyn. W turnieju gdzie startował razem z Adamem na torze &quot;Wilków&quot; był górą od 1 punkt. Dzisiaj na starcie ma dwa dodatnie punkty i na pewno trudniejsze biegi i układ biegów od Adama. Ale jednak jest u siebie na torze który zna co prawda lepiej Adam. Pierwszy bieg jednego i drugiego może dać odpowiedż na wynik bo Piotr ma łatwiejszy i lepszego pola a Adam na odwrót. Stawiam jednak na wielki talent &quot;Byków&quot; z Leszna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
B 0

bdgmichal

Użytkownik
Ja bym był ostrożny z Woffindenem, linia niby niska ale jeden nieudany bieg i po &#39;ptokach&#39;. Woffinden na początku sezonu też nie jest w jakimś mega sztosie, ostatnio zdarzają mu się wpadki typu 5 pkt. w średnio osadzonym turnieju towarzyskim.
Jak dla mnie:
Wolverhampton (-6.5) vs. Birmingham - 2 w STS za 1,85
Birmingham jak na angielskie warunki to ma wyrównany skład z Kennetem, Kingiem czy nawet Barkerem, którzy na angielskie warunki nie są wcale tacy słabi dokładając solidnego Nermarka, znającego tor Skórnickiego, który początek sezonu na Wyspach, jak na swoje możliwości ma niezły + wydaję mi się, że lepszą rezerwę. Z kolei Wolverhampton to Woffinden, Pawlicki po którym kompletów też nie można się spodziewać + ew. Ricky Wells, który robi postępy to nie widzę tam zawodników którzy mogą dokładać dużą liczbę punktów
edit: ale babol ;x
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Pierwszy bieg jednego i drugiego może dać odpowiedż na wynik bo Piotr ma łatwiejszy i lepszego pola a Adam na odwrót.
A skąd wiesz z którego pola ma, skoro jeszcze nie było losowania? I jakie pola startowe niosą na Monmore Green? Żeby nie było, że atakuje, to jednak ma to znaczenie.
Piotr Pawlicki-Adam Skórnicki(-2) 2 @ 2,37 Bet365*⛔
Ja akurat bym poszedł w drugą stronę, bo jednak Skóra ma mega łatwe wyścigi dwa. W 4 biegu jedynym sensownym rywalem będzie Wells, a w 12 Thorssell ale umówmy się, że jeśli Brummies mają coś zdziałać w Wolverhampton to takich zawodników Skóra musi objeżdżać. Do tego pamiętajmy, że Skóra swoje tam pojeździł, więc znajomość toru po jego stronie. Piotrek z kolei aż dwa razy z Tajskim w parze i dwa razy z Proctorem i niewykluczone, że za każdym razem może przyjeżdżać za kolegą z pary. Do tego jedzie w osławionym biegu 13, gdzie naprawdę będzie mega trudno o punkty. Ja tam lekko spróbuje na Skóre, bo kurs całkiem przyjemny.
* - handicap 3-drogowy
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
paxwell 89

paxwell

Użytkownik
Kiepsko to wygląda na Betsafe.Słaba oferta na dziś:
1 1.41 X 18.50 2 2.75
Handicap (0-5.5)
1 1.85 2 1.85
W takim wypadku chyba zostaje mi zaryzykowac i postawic na Wolverhampton (-5.5)
EDIT.
Poczekam do 18 może się coś wiecej pojawi na to spotkanie.Transmisji w TV niestety nie ma a szkoda bo zapowiada się fajne widowisko ????
Ostatecznie...
Wolverhampton (-6.5) - Birmingham 2 @ 1.85 Betsafe ⛔ POGROM !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom