>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

British Elite League 2014 (marzec/kwiecień)

Status
Zamknięty.
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Adam Skórnicki over 8,5 punktów 1,70 Betsafe
Adam znowu dzisiaj z łatwego numeru startowego więc szansa na dużą zdobycz punktową dla gospodarzy. Na chwilę obecną jest liderem Brummies więc ogromna szansa dla bieg numer 15. Szczególnie w biegach numer 12 i 7 liczę na 5-6 punktów Adama. Dodam na koniec, że w 3 meczach u siebie zdobywał odpowiednio 9,10 i 12 punktów ;)
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
W tym wypadku proponuję zakład na Rickyego Wellsa, który od początku sezonu nie schodzi poniżej poziomu 8 punktów - prawie zawsze w czterech wyścigach. Dzisiaj będzie miał ich pięć, a może i sześć, jako, że Piotrek Pawlicki i Woffinden nie błyszczą, jak na początku sezonu. Mamy go w parze z młokosem Lambertem, który do tej pory na swoim torze zdobył 4 punkty przeciwko Lakeside i 8 ze słabymi Asami. Obaj jadą z numerem 4 więc według rozpiski spotkają się tylko raz - w 14 biegu. Jednak przy ZZ możemy mieć dwa bezpośrednie pojedynki, gdyż Wells najprawdopodobniej pojedzie za Proctora w biegu 8. Bezpośrednie starcia powinny należeć do Amerykanina, gdyż jest on u progu sezonu w naprawdę dobrej formie. Mając na uwadzę 5, może 6 startów spodziewam się dzisiaj dwucyfrówki ze strony Wellsa. Lambert ma z kim przegrywać. Morris i Thorssell pokazali wczoraj, że kelnerami nie są. Z Woffindenem i Pawlickim, mimo że są może trochę pod formą, większych szans mu nie daję. Według mojej rozpiski będzie tu jakoś 9-5 w stronę Wellsa.
Wells (-2) - Lambert 1 @2.20 bet365 ✅
Biorę jeszcze over 9 Skóry. Na sucho. Po prostu jeszcze mnie Adam nie zawiódł. Kurs 2.50 jak najbardziej warty ryzyka. bet365 zwrot
 
L 3

l3ffy

Użytkownik
Niels Kristian Iversen over 8.5
Bukmacher: STS
Kurs: 1.67
PUK na torze Gwiazd od kilku dobrych sezonów nie zawodzi. U siebie podobnie jak &quot;Kenio&quot; są filarem drużyny. Nie wiem czym STS się sugerował tak wysokim kursem - warto zagrać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Wells over 8,5 @2,33 betsafe ⛔ 8
Amerykanin w świetniej formie, dziś pojedzie 5x, a kto wie czy nie 6. Tajski i Pawlicki ostatnio leżeli na torze. Forma obojga dosyć kameleonowa o ile Piotrek jedzie swoje to Anglik jest bardzo wolny. Dziś jeśli Wilki będą bez szans przed ostatnim biegiem, a Tajski nie pojedzie nadzwyczajnie to przewiduje, że to Wells pojedzie w 15nastym. Ma łatwe 2 biegi w których powinien zdobyć ok 5 oczek to w pozostałych 3 musi wykręcić 4 oczka. Dla mnie kurs super, linia nie wysoka, Wells jest najrówniejszy w tym sezonie w ekipie wilków i mu dziś zaufam.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ricky Wells-Piotr Pawlicki 1 @ 2,22 Betsafe✅
Świetny kurs na Jankesa, a ten jedzie pod 4, a zatem dwa łatwe biegi i tam może natrzepać punktów. Do tego każda ewentualna trójka robi tutaj sporo dobrego, bo wiemy jak Betsafe/Betsson rozliczają zakłady h2h. Piotrek ma trudniejsze biegi, bo m.in wpada do biegu 13, gdzie czekają Puk i Bjerre, a z nimi jedzie praktycznie, co chwila i tylko raz ma parę bez kogoś z tej dwójki. Będzie zz-etka, ale obaj panowie mogą jechać, więc tutaj bez zmian. Piotrek poza Monmore jakoś nie zachwyca, a Wells na początku sezonu w fajnej formie i moim zdaniem ma w tej parze spore szansę.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dzisiaj jedno spotkanie.
Według mnie faworytem są gospodarze i to na nich stawiam.
Swindon(-1,5) - Eastbourne 1 1,70 Betsson✅

Zaskoczony jestem tak niskim handi wystawione. Goście na swoim owalu bardzo mocni jednak na wyjazdach traca sporo i to nie podlega dyskusji. Dzisiaj sezonu dla Dakoty Northa ktory zastąpił Klindta. Kildemand i Batchelor w Anglii spisują się bardzo dobrze do tego Morris który potrafi urwać kilka ważnych pkt. Druga linia North i Gustafsson na sowim owali bardzo groźni. Rezerwowi z lekkim wskazaniem też na gospodarzy a to za sprawą S.Worralla który naprawdę punktuje na wysokim poziomie.
Goście to Bjarne Pedersen ale i jemu zdarzaja się słabsze biegi. Kilokarpi co tu dużo mówić strasznie nierówny i Woodward który dzisiaj powinien być jednym z liderów. Druga linia Lahti który mocny jest u siebie bo na wyjazdach to już jednak wygląda słabiej no i Michelsen który początek ma bardzo dobry ale też najlepsze wyniki notuje na swoim torze.
Jak dla mnie gospodarze dzisiaj wygrają.

Michelsen under 10,5 pkt 1,92 Betsson⛔????

Oj oj oj kurs jak i linia przesadzone według mnie z czego korzystam. Rozumiem,że jedzie jako druga linia ale mimo wszystko nie sądzę aby był w stanie zapunktować aż tak dobrze. W tym sezonie jego wyniki na wyjeździe wyglądają następująco:
(3,w,w,3) oraz (0,2,2,3). Ma z kim dzisiaj tracić pkt dlatego tej linii nie przekroczy napewno.

Woodward(+1,5) - Lahti 1 1,98 Betsson⛔????

Ok Woodward ma ciężki numer bo 5 Lahti jako druga linia teoretycznie dwa łatwe biegi jednak z Northem i Gustafssonem pewnie przegra a nie jest powiedziane,że nie straci pkt z S.Worrallem. Lahti w tym sezonie na wyjezdzie 6 i 4 pkt zdobył natomiast Woodward 7 i 8 pkt.Tu mamy dodatkowe handi na Australijczyka a więc gramy.
 
S 42

scorpionx

Użytkownik
Michelsen 0 v Gustafsson 0 x1,72 bet365 ✅ 11:2 easy ????
Tu stawiam na Michelsena, w EL nie schodzi nigdy poniżej pewnego poziomu (6-15). Gustafsson jeden mecz miał gdy uciułał 11 pkt, takto zamyka się w maks 5. Dla mnie pewniak.
Kildemand over 8,5 x1,75 STS ✅ 15 easy ????
Jedzie u siebie, ani razu na swoim owalu nie zszedł poniżej tego poziomu więc liczę że dziś nie będzie wtopy. Po ostatnich meczach w EL i Ekstralidzie widać że na poczatku sezonu ma niesamowitą formę.
Woodward under 7,5 x1,70 STS ✅ 4 easy ????
Woodward za tą jak na lidera (numer 5) bardzo przeciętnie sobie radzi, z tego co pamiętam tylko raz lub dwa przekroczył barierę 7 pkt w EL. A dodatkowo dziś jedzie na wyjeżdzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Woodward(+1,5) - Lahti 1 1,60 betsafe ⛔ 4 - 6
Jak już Radula napisał, Fin latwiejsze biegi, ale przecież North, Gustafsson czy Steve Worrall to nie są chłopaki do bicia, co mu oddadzą punkty za darmo. Ja bym dał tą parę bez hand, a jak już jest i to na Australijczyka to trzeba brać z pocałowaniem ręki.
Bjarne Pedersen poniżej 10 b365 @1,75 / @1,74 betsafe ✅ 4 oczka
Dla mnie to typowy zawodnik swojego toru. Dziś trudne biegi z Kildemandem, Batchelorem i Morrisem do tego 13nasty, gdzie dołożymy Woodward&#39;a na którym może stracić punkty. Ciężkie biegi. Betsafe wystawił linie 9,5 w 5 biegach, STS daje linie 8,5 w 4 biegach, załóżmy, że zdobędzie 8 oczek, dodajmy do tego 15nasty bieg w którym musiałby wygrać, żeby przekroczyć linie 10 punktów. Według mnie warto pograć, Eastbourn u siebie jest mocne... na wyjazdach już nie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
S 42

scorpionx

Użytkownik
Watt over 7,5 STS x1,80 ✅ 10+1 easy ????
Watt jest ostatnio w świetnej formie, poprowadził Lublin do jakże cennego remisu. W Anglii też radzi sobie bardzo dobrze a szczególnie na swoim torze. Dziś jedzie u siebie a jego wyniki z tego sezonu na własnym obiekcie to 8, 14+1, 9 , 10+1. Myślę że warto postawić. ????
Lawson -3 v North x2,10 bet365 ✅ trzymało w napięciu do ostatniego biegu ????
Lawson u siebie jeździ bardzo dobrze: 9,9,8+1,7+1
North to jest zagadka, wczoraj zdobył 5 pkt, ale w tym spotkaniu będzie mu o wiele ciężej bo młoty u siebie są niesamowiscie mocne. Ja zaryzykuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Jason Doyle(-2,5)-Mikkel Michelsen 1 @ 1,86 Betsafe✅
Doyle w świetnej formie, co pokazał w poprzedni weekend, gdy w 10 biegach jedynie Ułamek w Łodzi go pokonał. Jest to zdecydowany lider zespołu Lwów i to na nim ciąży zdobywanie punktów dla zespołu i liderowanie. Ostatnio komplet przeciwko Pszczołom, co i tak nic nie dało. Michelsen po świetnych jazdach, teraz ma wysoką średnią i przechodzi na numery 1, 3, 5. Tym razem trener go ustawił pod 5, a więc łatwo nie będzie, bo aż 2 razy jedzie przeciwko Doyle&#39;owi oraz dwa razy w parze z Bjarne Pedersen, a poza tym dwa razy Kylmakorpi, co będzie troszkę łatwiejsze. O ile się nie mylę Michelsen to raczej okazji na starty w Leicester nie miał, bo tej ekipy w BEL nie było jak on zaczynał, więc może dojść kwestia wejścia w mecz i znalezienia ustawień. Dla mnie Doyle zrobi w okolicach 13pkt, a zatem dycha po stronie młodego Duna to i tak byłoby dużo, zwłaszcza że w zespole Orłów ma kto jechać w ostatnim biegu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
ciekawe ściganie w Leicester dziś i jeden szybki typ:
Woodward -0.5 vs Morris @ 1.72
Betsafe
Cam spada pod czwórkę co będzie sporym atutem przy gromadzeniu oczek, Morris gościnnie pod piątką w Leicester. Dużo łatwiejsze biegi i doświadczenie Australijczyka powinny wystarczyć żeby Nicka pokonać punktowo, możliwy piąty występ co u Morrisa będzie trudne. Nie ma co więcej się rozpisywać, bo takie zdarzenie powinno być przy Woodwardzie jako heatleader, a nie element drugiej linii.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Lawson (+1) - Thorssell 1 @2.50 bet365 ✅
Typ czysto statystyczny. Thorssell jak do tej pory u siebie: 8, 7, 8 punktów. Lawson na wyjazdach 10, 5, 8, 10. Ostatnią 10 zrobił na torze Eastbourne, które uznaję za lepszą ekipę od Belle Vue. Thorssell w 7 biegu, teoretycznie tym słabszym dostaje do pary silnego Morrisa i jedzie na będącego w świetnej formie na Wyspach Becha Jensena. Lawson w jednym z teoretycznie mocniejszych biegów jedzie na cieniutkiego Proctora, który nadal, nie wiem czemu, wystawiany jest pod 3. Dobra forma, lepsza rozpiska, dodatnie handi, kurs powodują, że zdecydowanie stawiam na Lawsona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Michael Palm Toft-Vaclav Milik(+1) 2 @ 2,80 Bet365⛔
Dobry dowciap sobie zrobili, bo taki kurs na Czecha to naprawdę mega value. Jeśli taki kurs to powinien być ujemny handicap, a tutaj mamy jeszcze dodatni. Duńczyk na pewno lepszy nie jest, a do tego poza biegami z łatwymi rywalami jedzie w parze z Zagarem, więc na koledze będzie tracił. Milik fajnie jeździ i jeśli nie jest wykluczony to raczej sporo punktów robi. Dla mnie mega value i wszystko powinno się rozstrzygnąć w dwóch biegach z udziałem zawodników z numerami 2 i 4.
Maciej Janowski over 5 @ 1,61 Bet365⛔
Janowski w formie, a tutaj taka na niego linia? Owszem BV mają wyrównany skład, ale no bez przesady. Magic jest liderem Piratów od początku sezonu i to jego punkty będą im potrzebne, żeby zdobyć coś w Manchesterze. Biegi może nie łatwe, ale Worrall, Cook czy Palm Toft spokojnie do pokonania, a i na Zagarze i Nichollsie może coś zdobyć, do tego dochodzą koledzy z pary, na których wygrywać też może. W pesymistycznej wersji wystarczy 2x 2pkt i 2x 1pkt, a w optymistycznej to już po 2-3 biegach będzie księgowanie.
Wolverhampton Wolves-Lakeside Hammers 2 @ 2,30 Bet365⛔
Taki kurs na Młoty to uważam, że trzeba spróbować. Jest Pikej, który wiele lat na Monmore spędził, do tego Watt oraz mocni zawodnicy z numerami 2 i 4 czyli Lawson i Mikkel Bech. Największy problem to ten Bridger, który raz jedzie, a trzy razy się kompromituje. Niestety na rezerwie zabraknie Adama Ellisa, który odniósł kontuzje, a zastąpi go Steve Worrall, ale i ten powinien kilka punktów przywieźć. U gospodarzy mega problemy z formą ma Tajski i jako lider się nie sprawdza. Thorssell i Wells pod 2 i 4 fajnie śmigają, ale Proctor to nie jest wcale pewniak, a Piotrek po mimo dobrej jazdy u siebie też jest do objechania. Dla mnie lepszym składem dysponują goście i tylko atut własnego toru ratuje Wilki, ale i tak uważam, że są w stanie wygrać goście.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 30

snorlax

Użytkownik
Chris Holder over 8,5 kurs 1,75 STS ( pierwsze cztery bieg) ✅✅✅ 9 pkt (1*,3,2,3)
Chris spasował się już ze swoim domowym torem, gdzie ostatnio zrobił 11 pkt w 4 startach, a w dodatku w dniu dzisiejszym nie będzie miał najbardziej wymagających rywali zatem 9 pkt w 4 biegach nie jest to zbyt wygórowana linia jak dla Kangura. Biegi Chrisa:
1.Holder, Kennett, Grajczonek, Skórnicki
5.Holder, King, Janowski, Nermark
10.King, Holder, Barker, Grajczonek
13.Holder, Kennett, Janowski, Nermark
Kings Lynn -14,5 - Leicester Lions 1 kurs 1,80 STS ⛔⛔⛔ 53:43 Jokery pozamiatały ????
Drużyna gwiazd wystąpi w dniu dzisiejszym w najmocniejszym składzie: Iversen, Porsing, Schlein, Lambert, Bjerre, Kerr i Rose, natomiast drużyna Lwów wystąpi osłabiona brakiem Ljunga i Hougarda, a w ich miejsce pojadą Ryan Fischer oraz Sam Masters, ich skład prezentuje się następująco: Doyle, Masters, Korneliussen, Stead, Fischer, Perry, Clegg. Gospodarze posiadają w swoim składzie dwie torpedy jakimi są duńczycy Iversen oraz Bjerre i to oni pociągną wynik w tym meczu, a reszte punktów dorzucą pozostali zawodnicy, którzy również prezentują wysoki poziom
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Przemek Pawlicki over 8,5 1,75
Maciek Janowski over 8,5 1,80
Oba Betsson

Na początek dwa świetne bety. Dzisiaj Poole jedzie z żenującą ekipą Birmingham. Na wyjazdach nie istnieją zresztą u siebie też nie wyglądają jakoś super. Kennett dno , King i Barker słabi. Nermark przeciętny i jedyny który trzyma poziom to Adam Skornicki. Dzisiaj gospodarze powinni przejechać się po gościach aż miło. Dwóch Naszych dzisiaj powinno poprowadzić Pool do pewnej wygranej. Przemek Pawlicki pod nr.3 więc ciut łatwiej niż Maciek jednak Janoś bardzo dobrze spasowany z torem więc problemów nie będzie ze zdobyciem 9 oczek. Na gościach to nie mają na kim tracić jedynie na swoich kolegach z pary mogą. W takim meczu z takim rywale to poprostu nie ma innej opcji.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Milik - Nermark 1 1,86 Betsafe

Hohohoh. Milik u siebie świetnie się prezentuje. W tym sezonie(3,w,3,3) , (3,1,1,3) i (3,w,w,2,3). Neramrk na wyjazdach bez szału i dzisiaj pewnie w granicach 4-5pkt to będzie maks co zdobędzie bo nie ma na kim łapać tych punktów. Oby tylko Vaclav nie zaliczył upadku a będzie izzi:cool:;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom