>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

British Elite League 2014

Status
Zamknięty.
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Rozkład jazdy + miejsce do typowania na majowe zmagania w BEL:

01-05-14 Swindon v Birmingham EL
03-05-14 Eastbourne v Wolverhampton EL
03-05-14 Lakeside v Coventry EL
03-05-14 Leicester v Belle Vue EL
05-05-14 Coventry v Lakeside EL
05-05-14 Wolverhampton v Poole EL
07-05-14 Birmingham v Wolverhampton EL
07-05-14 Poole v Belle Vue EL
08-05-14 Swindon v Lakeside EL
09-05-14 Coventry v Swindon EL
09-05-14 Lakeside v Wolverhampton EL
12-05-14 Belle Vue v King&#39;s Lynn EL
12-05-14 Wolverhampton v Swindon EL
14-05-14 Poole v Lakeside EL
14-05-14 King&#39;s Lynn v Swindon EL
15-05-14 Birmingham v King&#39;s Lynn EL
17-05-14 Eastbourne v Coventry EL
19-05-14 Belle Vue v Birmingham EL
19-05-14 Lakeside v King&#39;s Lynn EL
19-05-14 Wolverhampton v Coventry EL
21-05-14 Birmingham v Eastbourne EL
21-05-14 Poole v Coventry EL
22-05-14 King&#39;s Lynn v Poole EL
22-05-14 Swindon v Leicester EL
23-05-14 Coventry v Eastbourne EL
24-05-14 Eastbourne v Swindon EL
24-05-14 Lakeside v Poole EL
24-05-14 Leicester v Birmingham EL
26-05-14 Coventry v Birmingham EL
26-05-14 Leicester v Poole EL
26-05-14 Swindon v Belle Vue EL
26-05-14 Wolverhampton v Eastbourne EL
28-05-14 Birmingham v Leicester EL
28-05-14 Poole v King&#39;s Lynn EL
29-05-14 King&#39;s Lynn v Coventry EL
31-05-14 Eastbourne v Leicester EL
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Nick Morris over 5,5 @ 1,6 Betsafe
Wydaje mi się, że to całkiem pewny typ na dzisiejszy mecz EL. Morris w meczach na Abbey Stadium spisuje się całkiem dobrze, choć jedzie z numerami 3 i 5, a więc w każdym meczu ma jako przeciwników najmocniejszych żużlowców gości. Wyniki 3 (w dwóch startach, bo mecz z Coventry został przerwany), 11, 6 i 8 punktów dają przesłankę do tego, że dziś spokojnie powinien uzbierać 6 punktów. Zwłaszcza że jego Swindon jedzie z czerwoną latarnią ligi Birmingham. Co prawda wczoraj Brummies mocno postawili się Piratom, ale jednak ich skład jest o wiele słabszy od Rudzików. Dlatego uważam że Morris na dobrze sobie znanym torze (jeździ tu już trzeci rok) zdobędzie przynajmniej te 6 punktów a mój monumentalny bankroll powiększy się o kolejne zera :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 269

sztywny

Użytkownik
Swindon&#39;s Elite League match against Birmingham tonight has been rained off and rearranged for Bank Holiday Monday, May 5 (7.30 pm).
Mecz w Swindon odwołany więc szkoda blokować sobie pieniądze na dziś
Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Nie wiem, czy dobrze widzę, ale chyba STS jako pierwszy wystawił ofertę na dzisiejsze mecze Elite League. Co do typów to kierowałem się kontuzjami i aktualną formą zawodników http://www.sportowefakty.pl/zuzel/436404/sobota-na-wyspach-powrot-adama-skornickiego-do-wolverhampton-wolves
Leicester-Belle Vue(-2.5)
handicap

Typ: 2
Kurs: 1.85 (1.628) @STS
Tu zależy jak Doyle pojedzie, jednak goście w pełnym składzie, więc powinni sobie poradzić.​

Eastbourne(-10.5)-Wolverhampton
handicap

Typ: 2
Kurs: 1.90 (1.672) @STS

Teoretycznie Tajski totalnie nie w formie, ale Wilki nie są aż tak słabą drużyną, żeby przegrać więcej niż 10 punktami. Piotrek Pawlicki dzisiaj nie jedzie, ale Skórnicki powinien swoje zrobić.

Edit: bet365 wystawił ofertę: odpowiednio Belle Vue(+2) @1.75 i Volverhampton (+15) @1.83
Edit2: Ten sam zakład co w STSie tylko o wiele lepszym kursie w SportingBet @2.10
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Nie wiem, czy dobrze widzę, ale chyba STS jako pierwszy wystawił ofertę na dzisiejsze mecze Elite League. Co do typów to kierowałem się kontuzjami i aktualną formą zawodników http://www.sportowefakty.pl/zuzel/436404/sobota-na-wyspach-powrot-adama-skornickiego-do-wolverhampton-wolves

Leicester-Belle Vue(-2.5)
handicap

Typ: 2
Kurs: 1.85 (1.628) @STS


Eastbourne(-10.5)-Wolverhampton
handicap

Typ: 2
Kurs: 1.90 (1.672) @STS
To może się coś wysil i napisz, a nie suche typy zostawiasz. TO JEST DZIAŁ TEMATYCZNY!!!!!!
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Mads Korneliussen over 8,5 1,96 Betsson 7/10 ⛔⛔ zabraklo 1pkt :?

Uwazam, ze kurs jak najbardziej zacheca do zagrania tej pozycji i na dunskiego zuzlowca, Leicester podejmuje Bella Vue. Leicester w eksperymentalnym zestawieniu. Ze zlebym Lasse Bjerre, nieobliczalnym Barkerem jako gosciem i rowniez moim zdaniem slabym Samem Mastersem jako kolejnym giscu. Ciezar zdobywania punktow spadnie glownie na Doylea i wlasnie Korneliussena ktory w ostatnich dniach zanotowal duza zwyzke formy. Z Eastbourne u siebie 13pkt a na wyjezdzie z Kings Lynn nie liczac jokera 10pkt. Dobre pola startowe Dunczyka rowniez stanowia duzy atut. Wiadomo ze nie bedzie latwo z Zagarem, NIchollsem czy Worallem ale tak jak mowie jest forma i po takim kursie warto postawic na Dunczyka. Ja sprobuje za dosc spora stawke. ZYcze sobie i wam powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Jason Doyle over 9,5 punktów 1,55 Betsafe ✅
Tutaj prawdziwy lider gospodarzy od pewnego czasu nie schodzi poniżej poziomu 10 punktów. Dzisiaj bardzo trudny mecz jego drużyna i sam Jason ma ciężkie biegiem bo jedzie z liderami gości ale myślę, że powinien te 10 punktów dzisiaj uzbierać. Największe problemy dzisiaj będą na pewno z Matejem i Scottem ale sądzę, że Jason nawet przed biegiem 15 może uzbierać 10 punktów.
Davey Watt over 5,5 punktów 1,60 Betsafe 3,3 ✅:cool:
Linia chyba jednak trochę za niska mimo, że Watt pod 5 więc teoretycznie ciężkie biegi ma bo z Hansem i Chrisem. W parze z Jensenem i Karlssonem więc też ciężki kolega z pary. Jednak jego forma nie podlega obecnie dyskusji i jest liderem Hammers. Uważam, że 6 punktów to Watt uzbiera spokojnie nawet w 4 pierwszych biegach .
Davey Watt - Ryan Fisher (0-6) 2 1,83 Bet365 ⛔ Ryan był pod &quot;2&quot; jak patrzyłem :/
No tutaj to z kolei gruba przesada. Ryan to równa forma i ma dość łatwe dwa biegi a do tego +6 punktów na starcie. Facet nie schodzi poniżej 7 punktów raczej w spotkaniach więc, żeby to nie weszło Watt musiałby zrobić dzisiaj 13 punktów co będzie na pewno trudnym wyczynem. Szczególnie liczę, że zdobędzie sporo punktów w 4 i 12 biegu oraz 8 bo w 1 będzie na pewno ciężko o to. Stawiam na Amerykanina.
tutaj też błędy...

ku... ludzie tylko potraficie wytykać błędy i błędy. Wchodzisz sobie i wpisujesz o 20:23 taki post. Ja pisałem o 17:33 gdy sprawdzałem i był po &quot;2&quot; w każdym możliwym i znanym mi żródle :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
niels 44

niels

Użytkownik
Ben Barker (+2) - Craig Cook (-2)
Kurs: 1.80 ⛔
Bukmacher: Expekt
Fajnie ustawiona linia, kursy 1.80 do 1.80. Dla Leicester to ważny domowy mecz, z ogromną szansą na fajny wynik. Z pewnością ciężar walki będzie musiał na siebie wziąć także Ben Barker. &quot;Cookie&quot; to zawodnik ponad wyżyny Premier League, ale w Elite League te delegacje jeszcze nie są takie, jakby wymagano tego od No. 1. Sądzę, że dzisiaj Barker na domowym torze jest w stanie pokryć ten handi. Trzeba przecież jakoś odrobić ten środowy nieszczęsny pojedynek Milik - Nermark... ????
Inny wart uwagi pojedynek na dzisiaj, choć po niższym kursie to Richard Lawson (-1) v Max Fricke (+1) po 1,55.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Lawson (-1) - Fricke 1 @ 2,0 Bet365
Bardzo fajny zakład wystawił bet365. Lawson na swoim torze kręci się w okolicach 7 punktów. Wyniki: 9,9,8,7,6 - a więc całkiem przyzwoicie. Max Fricke pojedzie gościnnie w miejsce Kyle Howartha. Fricke ustawiony pod numerem 3, a więc czekają go mocno obsadzone wyścigi. Po dwa razy za przeciwników będzie miał Watta, Karlssona i Jensena a raz pojedzie przeciw Bridgerowi a także Lawsonowi. Richard swój pierwszy i trzeci bieg ma mocną obsadę, jednak w drugim swoim biegu powinien solidnie zapunktować bo za przeciwników będzie miał Hansena i Garrity&#39;ego. Także w czwartym swoim starcie liczę na 3 punkty, bo najgroźniejszym przeciwnikiem będzie Fisher
@down: info ze strony bees - nie wiem czy może być lepsze? A co mnie obchodzą biegi Fishera? ;)
e2: dobra - mój błąd. na stronie bees są składy, jednak po kilku chwilach zrozumiałem, że oni podają kolejność alfabetyczną nazwisk, a nie numery, pod którymi zawodnicy jadą... tak to jest jak mod poradzi żeby przeglądać strony klubowe ;) Tak więc cała analiza w piach, jednak typu nie zmieniam
 
W 858

woffi2013

Użytkownik
Ciekawe skąd takie info magiczne, ze Fricke pojedzie pod 3ką, a Fisher ma jakieś łatwe biegi...
Równie ciekawe jest stwierdzenie, że Barker pojedzie na domowym torze ????
e: ktoś wyżej typował Fishera, pisząc o jakichś łatwych biegach. Nawiasem mówiąc, Fricke zwyczajnie musi być ustawiony na 2/4.
 
S 42

scorpionx

Użytkownik
Davey Watt over 5,5 punktów 1,60 Betsafe
Davey Watt - Ryan Fisher (0-6) 2 1,83 Bet365
te dwie kolega opisał wyżej, więc chyba już wszystko jasne. Wg mnie również to pewniaki.
Do tego dodam Skórnicki +5 v Kylmakorpi x1,83
Kylmakorpi ma jeen wyścig więcej bo Z/Z na Michelsena, a Skóra jedzie po 5. Mimo to +5 do bardzo duży handicap, tymbardziej że Jonas w EL jeździ poprostu średnio. Adaś jest w stanie zrobić te 6-7 pkt a wątpie by kilokarp zakrecił sięw okolice +10
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
a ja ze swojej strony polecę jeszcze
Ricky Wells Powyżej 6 punktów 2.00 Bet365
Tak punktował w tym sezonie w meczach na wyjeździe
4. Ricky Wells - 8+1 (1,1,2*,2,2)
4. Ricky Wells - 9 (0,3,3,3,0)
4. Ricky Wells - 8 (1,3,1,3)
,a w ostatnim meczu u siebie na torze zapunktował
4. Ricky Wells - 12 (3,3,2,3,1)
Widać że Amerykanin jest w tym sezonie w gazie i świetnie radzi sobie na wyspach i jest wielce prawdopodobne że również i dzisiaj utrzyma średnią
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Widać że Amerykanin jest w tym sezonie w gazie i świetnie radzi sobie na wyspach i jest wielce prawdopodobne że również i dzisiaj utrzyma średnią
Tylko sobie zobacz pod jakim numerem tak punktował, a pod jakim jedzie dziś.
Watt pod 5
Ryan to równa forma i ma dość łatwe dwa biegi
tutaj też błędy...
ku... ludzie tylko potraficie wytykać błędy i błędy. Wchodzisz sobie i wpisujesz o 20:23 taki post. Ja pisałem o 17:33 gdy sprawdzałem i był po &quot;2&quot; w każdym możliwym i znanym mi żródle :/
Tak na przyszłość, wystarczy sprawdzić tabelkę ze średnimi i wszystko jest jasne w sekundę, czy jedzie pod teoretycznie słabszym numerem czy nie ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Z tym że Wells dzisiaj nie pod #4 a pod o wiele trudniejszym numerem czyli #3. W Eastbourne też jakoś nigdy rewelacyjnie nie jeździł także linia idealna w b365, w Betsafe jest 8,5 i tu under.
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
oj faktycznie macie rację, już z przyzwyczajenia dawałem ten typ na niego ponieważ od początku sezonu jeździł z #4 . Następnym razem muszę bardziej przyjrzeć się składom.
Swoją drogą zapytam się jeśli można, jak jest rozliczany Joker na Bet365 ?
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Swoją drogą zapytam się jeśli można, jak jest rozliczany Joker na Bet365 ?
Bez mnożenia punktów.
/edit
Cholera, panowie, podawać tak &quot;przekręcone&quot; typy bez sprawdzenia tabeli biegowej to trochę sabotaż.
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Wolverhampton - Poole:pawlicki Piotr (W) (6.5) powyżej 1.80 STS✅ pewniak

Ciężkie biegi Piotrka jednak Wilki chcąc coś osiągnąć w tym meczu to własnie Piotrek i Tajski powinni dobrze zapunktować.Smaczku dodają wyścigi z bratem gdzie walczą w różnych ekipach.Wczoraj dobry występ we Wrocławiu to dziś nie widzę żadnych przeciwwskazań aby barierę 6,5 pkt przeskoczyć.Dobre ściganie dziś w Wolverhampton się zapowiada.

Ricky Wells
Przemysław Pawlicki
Piotr Pawlicki
Maciej Janowski

Tai Woffinden
Przemysław Pawlicki
Piotr Pawlicki
Josh Grajczonek


Ricky Wells
Chris Holder
Piotr Pawlicki
Josh Grajczonek

Tai Woffinden
Chris Holder
Piotr Pawlicki
Maciej Janowski


Swindon - Birmingham:Batchelor T. (S) (7.5) powyżej 1.65 STS (mecz przerwany po 7 wyścigu a jechał 3,3 :grin ????

Krótko
Spodziewam się dobrego występu Kangura (nawet zdobyczy dwucyfrowej).Biegi w których startuje pozwalają myśleć na spokojne pokrycie granicy 7,5 pkt w tym zdarzeniu.Podejrzewam że biegi z Kildemandem przywiozą po 5-1 a w pozostałych biegach,tacy zawodnicy jak Kennett,King czy Skóra na swoim torze są spokojnie do pokonania ????

Nick Morris
Daniel King
Troy Batchelor
Adam Skórnicki

Peter Kildemand
Daniel King
Troy Batchelor
Edward Kennett

Nick Morris
Ben Barker
Troy Batchelor
Edward Kennett

Peter Kildemand
Ben Barker
Troy Batchelor
Adam Skórnicki

Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 30

snorlax

Użytkownik
Peter Kildemand over 9,5 kurs 1,70 STS (pierwsze 4 biegi jak zawsze w stsie) ZWROT po dwóch biegach 5 pkt + bonus
Peter ostatnio w mega formie, dziś na swoim torze ponownie powinien się pokusić o komplet jaki zrobił w ostatnim meczu z Eastbourne. Wczoraj w Ekstralidze w meczu z Wybrzeżem w Gdańsku, również komplet &quot;Pająka&quot; zatem dziś miejmy nadzieję na powtórke ????
Piotr Pawlicki over 6,5 kurs 1,80 STS ✅✅✅ 8pkt + bonus
Piotrek dziś pod 5 na swoim domowym angielskim torze w rywalizacji z Poole. Na skutek słabej formy Taia na początku sezonu to Piter ciągnie wynik Wilków. W ostatnim spotkaniu w Wolverhampton Piotrek zrobił 13 pkt z bonusem, zatem forma jest, wczoraj na torze we Wrocławiu zrobił 9 punktów z dwoma bonusami, więc forma jest.
Chris Harris under 6,5 kurs 1,80 STS ✅✅✅ 6pkt + 2 bonusy
Chris u progu sezonu jest wręcz w dramatycznej formie. Kreowany był na lidera Pszczółek, a także Rybnickiej drużyny występujące w 1 lidze, a nawet tam sobie nie radzi. Wczoraj uciułał ledwie punkt w 3 startach na torze w Rzeszowie. Dziś czeka go bardzo ciężka przeprawa z drużyną z Lakeside, w której występują Peter Karlsson, Lewis Bridger, Davey Watt, Mikel B.Jensen oraz Richard Lawson, który jest w bardzo dobrej formie, więc nie będzie łatwo o punkty Bomberowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
majin33 211

majin33

Użytkownik
Uwazajcie z tym Harrisem, u siebie na podworku w koncu wypali i cos tam bedzie jechal. Na jego domowym torze bym nie ryzykowal.
Po dlugim namysle decyduje sie dzis na cos takiego:
HANS ANDERSEN over 7,5 w 4 startach 1.70 STS 5/10
Nie bede sie rozpisywal, Andersen dla Coventry jest jak Kildemand dla Swindon. Jak nie jedzie Andersen, to nie jedzie Coventry. Dzisiaj gospodarze podejmuja bardzo niewygodnego przeciwnika mianowicie Lakeside Hammers z Wattem, Jensenem i nadzwyczaj skutecznym w tym sezonie Karlssonem. Bardzo ciezki mecz dla gospodarzy i nie kto inny jak Andersen, wobec slabej formy Harrisa musi pociagnac ten wozek. Zwlaszcza, ze postawa Hansena i Howartha to ogromna niewiadoma. Andersen ma dobre pola startowe i uwazam, ze zdobedzie dzisiaj te 8 punktow. Andersen na Wyspach a w Polsce to dwa inne swiaty. Jezeli na betssonie pokaze sie jakas oferta na 5 biegow to rowniez nie omieszkam jej pograc. Zycze sobie i wam powodzenia.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Morris - Skórnicki @ 1.92
Betsafe
wg mnie absolutny bank dzisiejszych typów. Skóra pod piątką co powoduje, że będzie miał trudne wyścigi - do Troya czy Kildemanda nie zbliży się nawet na torze Rudzików. Morris pod trójką czyli teoretycznie lżejsze zestawienie i na dodatek u siebie nie zawodzi. Przy 8 oczkach Nicka, które są dziś bardzo realne nie ma co się martwić o powodzenie zakładu. Skóra już jako gość w Leicester odczuł trudy ścigania się z innym numerem na plastronie gdzie zrobił zaledwie 3 oczka, wyjazdy nie były nigdy jego mocną stroną.
Nie widzę opcji, aby zakład nie był rozliczony na zielono.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom