>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

British Elite League 2014

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Timo Lahti(-2)-Simon Stead 1 @ 1,90 Bet365⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔

Jak dla mnie świetny zakład na dzisiejszy wieczór przy Arlington i myślę, że żaden zakład nawet w dzisiejszym GP się do niego nie umywa. Lahti u siebie jest naprawdę mega mocny i zdarzały mu się już dwucyfrówki. 2x z Pedersenem oraz 2x łatwiejsze biegi, gdzie nie widzę zawodników, którzy byliby w stanie mu zagrozić, a więc 6pkt powinien lekko tam zrobić, a do tego oczekuje około 3-4pkt w tych trudniejszych. Stead z kolei żadnym mocarzem nie jest i niczego wielkiego po nim się nie spodziewam. 2x łatwiejsze biegi - teoretycznie - bo rywale tacy jak Lahti, Woodward będą trudni do objechania u siebie, a i taki Blackbird całkiem fajnie potrafi jeździć. Oczywiście porażki z pozostałymi zawodnikami są dla mnie koniecznie, tak jak to, że Korneliussen i Doyle czyli jego koledzy z pary w dwóch biegach też będą przed nim. W tym sezonie już jeden mecz na Arlington był i wtedy Lahti wygrał 8:4. Dzisiaj taki wynik również mnie satysfakcjonuje.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
rozkład jazdy na czerwiec w BEL:

02-06-14 Belle Vue v Eastbourne
02-06-14 Birmingham v Swindon
02-06-14 Wolverhampton v Leicester
04-06-14 Poole v Wolverhampton
05-06-14 King&#39;s Lynn v Birmingham
05-06-13 Swindon v Leicester
06-06-14 Coventry v Wolverhampton
06-06-14 Lakeside v Belle Vue
07-06-14 Leicester v King&#39;s Lynn
07-06-14 Eastbourne v Belle Vue
09-06-14 Belle Vue v Lakeside
11-06-14 Birmingham v Belle Vue
11-06-14 King&#39;s Lynn v Wolverhampton
12-06-14 Swindon v Wolverhampton
13-06-14 Coventry v Belle Vue
13-06-14 Lakeside v Leicester
18-06-14 Birmingham v ???
18-06-14 King&#39;s Lynn v Belle Vue
18-06-14 Poole v Leicester
20-06-14 Coventry v Poole
20-06-14 Lakeside v King&#39;s Lynn
21-06-14 Leicester v Swindon
21-06-14 Eastbourne v Birmingham
23-06-14 Wolverhampton v King&#39;s Lynn
25-06-14 Poole v Birmingham
26-06-14 King&#39;s Lynn v Eastbourne
26-06-14 Swindon v Coventry
30-06-14 Belle Vue v Birmingham
30-06-14 Eastbourne v Poole
30-06-14 Wolverhampton v Swindon
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
fajne spotkania dziś w BEL. Biorę pod lupę Manchester:
Belle Vue -6.5 v Eastbourne @ 1.58 (bez podatku)
kurs może i niski, ale linia bardzo atrakcyjna. Orły jak co roku drużyna własnego toru, na wyjazdach same porażki, nawet z Leicester czy Birmingham. Asy u siebie bardzo silne z trio liderów - Zagar, Nicholls i Cook + pewny Worrall i robiący swoje oczka Toft. Nielsen na rezerwie czyli podwójnie biegów rezerw nie przegra BV z pewnością. Co u gości? Ano.. Lidera z prawdziwego zdarzenia żadnego, a druga linia wcale nie lepsza niż u gospodarzy.
Belle Vue w tym sezonie na własnym obiekcie same zwycięstwa, wszystkie różnicą 10+ punktów m.in. z Poole czy Wolverhampton także taka linia wystawiona przez sts zdecydowanie dziwi. W mojej ocenie kilka oczek za nisko i nawet jako singiel opłaca się zagrać takie zdarzenie.
Grać trzeba, nie powinno być tutaj żadnej niespodzianki.

opcja z 365 też spoko, -8 po 2.05
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Scott Nicholls over 8,5 w 4 startach 1.80 Sts 7/10 zwrot
Belle Vue win 1.25 Sportingbet 9/10 zwrot
Na dzisiaj 2 powyzsze typy, po dlugim namysle jednak sprobuje. Nicholls u siebie do tej pory nie zawodzi, niemalze maszynka do robienia punktow. Dzisiaj jego zespol jedzie przeciwko Eastbourne, Nicholls ma dobre pola startowe i linia absolutnie do pokrycia. Kurs tez ok. Eastbourne to bardzo himeryczny i nieobliczalny zespol. Pretensji nie mozna miec tylko do Woodwarda, reszta co chwile zalicza mniejsze badz wieksze wpadki, tyczys ie to rowniez nawet Bjarne Pedersena. Belle Vue ma zbyt wyrownany sklad i jest zbyt mocne u siebie. Kurs 1.25 biore w ciemno bo musialby sie stac kataklizm zbiorowy w druzynie gospodarzy zeby tego nie wygrali.
 
shaayq 167

shaayq

Użytkownik
Woffinden powyżej 11 @2,45 bet365
Tai w końcu jedzie swoje, to co zrobił na GP Pragi to klasa, i ten zawodnik przypominający zeszłorocznego Mistrza Świata. Tutaj własny tor, forma bardzo dobra, biegi może nie najłatwiejsze, ale to on będzie moim zdaniem dziś rozdawał karty, i te 12 pkt przynajmniej ukula, a kurs zachęcający.
 
bugs-bunny 16

bugs-bunny

Użytkownik
Jason Doyle over 9 @2.10 Bet365
Zawodnik który we wczorajszym meczu Rybnika z Orłem Łódź odnotował komplet punktowy. Ewidentnie widać ,że chłopak jest na gazie w Elite League regularnie zdobywa 10 lub więcej oczek . Dzisiaj będzie miał ciężkie biegi bo za przeciwników przy taśmie zobaczy między innymi Pawlickiego i Tajskiego jednak przy lini 9 troche ze swoich punktów może stracić .
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Piotrek powyżej 7 @2,05 B365


Piotrek to lider Wilków. Jeździ lepiej nawet od Woffiego. Przemek jest w lekkim kryzysie, Ward nie jeździ w Anglii jakoś nadzwyczajnie, przegrywa biegi ze słabszymi rywalami, nie przywozi kompletów. Magic też jakoś dwucyfrówek nie robi zazwyczaj to 6-7 oczek. Piotrek ma na kim te oczka zdobywać, a wystarczy mu jeśli pojedzie w 15nastym, 8 oczek w 5 biegach. Według mnie zrobi to już w pierwszych 4 biegach.

Taj poniżej 9
@2,15 Bet365


Tajski ładnie jeździ w GP, Szwecji, ostatnio nawet w Polsce, ale w Anglii nie pamiętam jego dobrego meczu. Może ze 2 razy w tym sezonie zdobył 2 cyfrówkę, a tak to 4 biegi i kilka oczek. 6-7, ale nie 10 czy 12. Dziś jedzie vs Ward 2x, może też stracić oczka na brackich Pawlickich więc gramy under.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
piotr pawlicki -under 7 2,1
piotr to chimeryczny gracz. u siebie na specyficznym torze w wolverhampton jest znakomity.W pool dzis zupełnie inna geometria toru i rywale znacznie lepsi więc 5-6 punktów max przywiezie.Kazdy bieg mega ciężki .
Tai woofinden -over 9 1,95
Jedyny gracz z wilków który napewno 5 startów zaliczy .Lider wilków powinien spokojnie przywiezc 10 oczek w aktualnej formie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
majin33 211

majin33

Użytkownik
Danny King ponizej 9 2.00 Bet365 7/10 ⛔⛔
Danny King ponizej 6,5 w 4 startach 1.90 STS 6/10 ⛔⛔ to nie byl moj dzien ...

Dlaczego Danny King? bo poki co w ostatnich 3 wyjazdowych meczach ani razu nie przekroczyl bariery 6pkt i ogolnie jest kiepski na wyjazdach. Dzisiaj Birmingham jedzie wyjazd z Kings Lynn, ktore w ostatnim czasie zanotowalo spory progres. Zaczal jechac w koncu Rory Schlein i Porsing i jezeli ten pierwszy (na ktorego King jedzie 2 razy i to samo na Bjerre) utrzyma forme z 2 ostatnich domowych spotkan to jestem pewien, ze przynajmniej linia na bet365 zostanie pokryta. Po kursie 2.00 grzech nie sprobowac. Z stsem wieksze ryzyko ale tez probujemy. Zycze sobie i wam powodzenia!
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Chris Harris-Piotr Pawlicki 2 @ 1,80 Bet365
Piotrek w bardzo fajnej dyspozycji i dzisiaj wraz z Taiem powinni poprowadzić Wilki do wygranej w Coventry, bo to ostatnia chwila, gdy Pszczoły jadą z Fisherem, a już za moment zastąpi go Michael Jepsen Jensen. Piotrek jak zwykle z numerem 5 czyli 2x z Wellsem i 2x z Woffindenem, a z kolei Harris 2x z Andersenem i 2x z Hansenem. Forma zdecydowanie po stronie Polaka, chociaż Bomber ostatnio coś się budzi z marazmu, to jednak dla mnie jest to mega chimeryczny zawodnik i nie można mu ufać. Do tego Piotrek tor w Coventry zna dość dobrze, bo miał okazje ścigać się w barwach Pszczół, więc da sobie radę.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Chris Harris-Piotr Pawlicki 2 @ 1,80 Bet365
Piotrek w bardzo fajnej dyspozycji i dzisiaj wraz z Taiem powinni poprowadzić Wilki do wygranej w Coventry, bo to ostatnia chwila, gdy Pszczoły jadą z Fisherem, a już za moment zastąpi go Michael Jepsen Jensen. Piotrek jak zwykle z numerem 5 czyli 2x z Wellsem i 2x z Woffindenem, a z kolei Harris 2x z Andersenem i 2x z Hansenem. Forma zdecydowanie po stronie Polaka, chociaż Bomber ostatnio coś się budzi z marazmu, to jednak dla mnie jest to mega chimeryczny zawodnik i nie można mu ufać. Do tego Piotrek tor w Coventry zna dość dobrze, bo miał okazje ścigać się w barwach Pszczół, więc da sobie radę.
12 punktów ze słabiutkimi Brummies nie nazwałbym budzeniem się z marazmu Bombera, cały czas zmaga się z problemami, i jako lider drużyny zdecydowanie zawodzi, typ analizowałem i popieram, Piotrek w Angli radzi sobie bardzo dobrze i nie widzę tutaj innego rozwiązania, tym bardziej, że tak jak wspomniałeś Piotrek w Coventry raczej tor zna bardzo dobrze ????
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Harris - Pio Pawlicki @1,80 b365⛔
Harris jeździ padake, Piotrek przez słabą jazdę Woffiego ciągnie wynik wilków. Piotrek powiedzmy sobie szczerze, że jest mocniejszy u siebie niż na wyjazdach, ale z Harrisem powinien sobie poradzić. Harris coś tam zdobył w Pradzę, 12 oczek z Brummies punkty na takich asach jak Heat 11: Harris, Covatti, Bates, Blackbird czy Heat 13: Harris, Covatti, Andersen, Bates 4-2. Owszem wygrał bieg 15nasty, ale przeciwnik nie był zbyt wymagający. Piotrek jest w dużo lepszej formie.
Ellis - Nielsen +2 @2,10 b365⛔
Stefan ma dodatkowy start z z/z + do tego 1,5 oczka handi. 1 bieg ekstra, +1,5 oczka to już daje jakieś handi na poziomie 2,5 - 3,5 punktu. Do tego kurs! Ja bym wystawił na odwrót ok 2,20 - 1,83, a nie 2,10 na Nielsena. Ellis spuścił z tonu po zajefajnym poczatku, a rudy Stefek jest po kontuzji. Nie groźnej co prawda, ale dodatkowy bieg, dodatnie handi i ten kurs to naprawdę perełka na dziś od b365.
Taj poniżej 11 @2 b365✅
Rowne 11 @7,5
Taj tą linie tylko dwa razy przekroczył + raz miał 11 oczek, wszystko to na swoim torze. Dziś niby nie ma z kim przegrywać bo Hans czy Harris spokojnie do ojechania, ale w tym sezonie przytrafiają mu się śliwki, szczególnie w biegach 13 i 15. Linia wysoka po 2 zwyciestwach w gp, ale nie ma odzwierciedlenia w zdobyczach punktowych na torach Elite league. Trzeba to wykorzystać! Gramy oczywiście z podpórką na 11 oczek.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Kerr -6 - Bates @2,30 B365
Remis @11 B365
Kerr w świetnej formie, tor w Leicester przyjął dużo wody bo padało tam mniej więcej od 10 do 15nastej. Tor będzie przygotowany do zawodów, ale będzie bardzo bardzo wymagający. Młody Bates nie da sobie na nim rady. Zdobędzie 2-3 oczka na rezerwowych, Clegg czy Rose są w jego zasięgu przy wygranym starcie, ale nic więcej. Kerr prawdopodobnie dziś extra bieg z z/z, śmiało w ten zakład mimo wysokiego handi można wejść. Podpórka na remis bo i -6 wysokie
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Birmingham Brummies-Belle Vue Aces(+8) 2 @ 1,83 Bet365⛔
Lekko próbujemy w stronę Asów z Manchesteru. Wraca Cook i wzmocni zespół. Liczę, że tercet Zagar, Nicholls i Cook zrobią spokojnie ponad 30pkt, co będzie kluczem do dobrego wyniku na torze Brummies. Do tego Worrall czy Duńczyk Palm Toft, to też nie są kelnery i spokojnie po te 5pkt mogą przywieźć. Tak jak Levy napisał w HP, gdyby Asy miały lepszą rezerwę, albo chociaż jednego przyzwoicie punktującego rezerwowego, to spokojnie można by próbować czystej &quot;2&quot;, a tak to jednak handicap jest duuużo bezpieczniejszy. Niemniej BV stać by zdobyć w tym meczu 1pkt.
 
grembi 70

grembi

Użytkownik
Swindon vs Wolverhampton 12.06.2014r. g.20:30
TYP: Wolverhampton +10 EH ✅✅✅
KURS: 1,80
BUK: bet365
STAWKA: 4/10

Duże zaskoczenie dla mnie, że handi jest takie wysokie. Spodziewałem się handicapu max +6, w sts mamy np linie 4,5. Do rzeczy. Oto składy:
Swindon Robins
1. Peter Kildemand
2. David Bellego
3. Nick Morris
4. Simon Gustafsson
5. Troy Batchelor
6. Nathan Greaves
7. Steve Worrall

Wolverhampton Wolves
1. Tai Woffinden
2. Jacob Thorssell
3. Ricky Wells
4. Ty Proctor
5. Piotr Pawlicki
6. Joe Jacobs
7. Lewis Rose

W Wolves każdego stać na niezły występ, Rose jako gość, a ostatnio notował niezłe występy. W ostatnim meczu wtopę zaliczył Wells, ale on był do tej pory mocnym punktem drużyny i myślę, że to wypadek przy pracy. Woffinden powoli wraca do formy, czas udowodnić to w Anglii. Pawlicki jest w świetnej formie, a cenne punkty dowożą do mety Proctor i Thorssell. W Swindon dziś Bellego jako gość w miejsce Northa, co jest na pewno osłabieniem. Kildemand nie jest już takim pewniakiem do przywożenia &quot;trójek&quot; jak na początku sezonu, Batchelor jeździ w kratkę, tak samo Morris. Młody Gustafsson ostatnio zaimponował, ale nie miałem nigdy do niego przekonania i nie sądzę, żeby powtórzył wyczyn. Ostatnio wygrali raptem 8 punktami na własnym torze z drużyną z Leicester, która jest na pewno słabsza niż dzisiejsi goście. Spodziewam się spotkania na styku, zdziwię się mocno jak gospodarze wygrają wyżej niż ośmioma punktami, gdyż nie mają na żadnej z pozycji wyraźnej przewagi, jedynym atutem jest własny tor.

Do tego: Bellego vs Proctor, typ 2, @2,10, bet365 ✅✅✅
Ostatnie występy: Bellego ligę niżej 3 pkt, Proctor w Elite 7. Kurs przesadzony. Mam nadzieje tylko, że Ty faktycznie jedzie spod czwórki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
X 357

xxxl

Użytkownik
Swindon vs Wolverhampton 12.06.2014r. g.20:30
TYP: Wolverhampton +10 EH
KURS: 1,80
BUK: bet365
STAWKA: 4/10

Duże zaskoczenie dla mnie, że handi jest takie wysokie. Spodziewałem się handicapu max +6, w sts mamy np linie 4,5. Do rzeczy. Oto składy:
Swindon Robins
1. Peter Kildemand
2. David Bellego
3. Nick Morris
4. Simon Gustafsson
5. Troy Batchelor
6. Nathan Greaves
7. Steve Worrall

Wolverhampton Wolves
1. Tai Woffinden
2. Jacob Thorssell
3. Ricky Wells
4. Ty Proctor
5. Piotr Pawlicki
6. Joe Jacobs
7. Lewis Rose

W Wolves każdego stać na niezły występ, Rose jako gość, a ostatnio notował niezłe występy. W ostatnim meczu wtopę zaliczył Wells, ale on był do tej pory mocnym punktem drużyny i myślę, że to wypadek przy pracy. Woffinden powoli wraca do formy, czas udowodnić to w Anglii. Pawlicki jest w świetnej formie, a cenne punkty dowożą do mety Proctor i Thorssell. W Swindon dziś Bellego jako gość w miejsce Northa, co jest na pewno osłabieniem. Kildemand nie jest już takim pewniakiem do przywożenia &quot;trójek&quot; jak na początku sezonu, Batchelor jeździ w kratkę, tak samo Morris. Młody Gustafsson ostatnio zaimponował, ale nie miałem nigdy do niego przekonania i nie sądzę, żeby powtórzył wyczyn. Ostatnio wygrali raptem 8 punktami na własnym torze z drużyną z Leicester, która jest na pewno słabsza niż dzisiejsi goście. Spodziewam się spotkania na styku, zdziwię się mocno jak gospodarze wygrają wyżej niż ośmioma punktami, gdyż nie mają na żadnej z pozycji wyraźnej przewagi, jedynym atutem jest własny tor.

Do tego: Bellego vs Proctor, typ 2, @2,10, bet365
Ostatnie występy: Bellego ligę niżej 3 pkt, Proctor w Elite 7. Kurs przesadzony. Mam nadzieje tylko, że Ty faktycznie jedzie spod czwórki.
Nie podawaj nieprawdy - linia w sts wynosi 8,5 - chyba , że ja podniesli w te 5 minut to zwracam honor
 
grembi 70

grembi

Użytkownik
Na innym forum analizę napisałem o 17:03, linię w sts sprawdzałem jakieś 10 minut wcześniej, więc około 16:50 linia wynosiła 4,5.
 
bugs-bunny 16

bugs-bunny

Użytkownik
Swindon vs Wolverhampton 12.06.2014r. g.20:30
TYP: 1
KURS: 1,5
BUK: Betsafe
Wszyscy bukmacherzy dają 1,2 maksymalnie 1,3 na betsafe troche wyżej więc dajemy na murowanego faworyta dzisiejszego spotkania .
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
CHRIS HARRIS UNDER 8,5 w 4 startach 1.80 8/10 STS
Harris na pewno troche ogarnal sie sprzetowo i poszedl w gore z forma. Ale czy na tyle, zeby zrobic 9/12 w 4 startach? Szczerze watpie. Widzialem go tez ostatnio na meczu ligowym w Lublinie i mimo faktu, ze nasz tor lezy mu bardzo dobrze to tym razem nie zrobil na mnie Bomber zadnego wrazenia. Oprocz tego dzisiaj jedzie 2x Nicholls 2x Zagar i 1x na Andersena. Uwazam, ze warto pograc przeciwko Harrisowi. Wydaje mi sie, ze to jeszcze nie ta forma. Jak cos sie pojawi pozniej na bet365 lub sportingbet to moze jeszcze cos puszcze przeciwko Harrisowi.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
CHRIS HARRIS UNDER 8,5 w 4 startach 1.80 8/10 STS
Harris na pewno troche ogarnal sie sprzetowo i poszedl w gore z forma. Ale czy na tyle, zeby zrobic 9/12 w 4 startach? Szczerze watpie. Widzialem go tez ostatnio na meczu ligowym w Lublinie i mimo faktu, ze nasz tor lezy mu bardzo dobrze to tym razem nie zrobil na mnie Bomber zadnego wrazenia. Oprocz tego dzisiaj jedzie 2x Nicholls 2x Zagar i 1x na Andersena. Uwazam, ze warto pograc przeciwko Harrisowi. Wydaje mi sie, ze to jeszcze nie ta forma. Jak cos sie pojawi pozniej na bet365 lub sportingbet to moze jeszcze cos puszcze przeciwko Harrisowi.
Nie neguje typu , ale ......analiza z dupy częściowo bo za Zagara z/z i dodatkowo poinformuje , że za Cooka gościnnie King ???? to nieoficjalne , ale jak ktoś planuje to dzisiaj stawiać radze sprawdzić ????
COVENTRY &#39;BUILDBASE&#39; BEES
Hans Andersen, Jason Garrity, Kenneth Hansen, Chris Harris, Kyle Howarth, Michael Jepsen Jensen, James Sarjeant
BELLE VUE &#39;RENTRUCK&#39; ACES
Matej Zagar R/R, Richie Worrall, Scott Nicholls, Michael Palm Toft, Danny King (G) Stefan Nielsen, Lee Payne
No i jest, zeby nie było , że pisze głupoty ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom