>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

British Elite League 2014

Status
Zamknięty.
X 357

xxxl

Użytkownik
garrity-stefan nielsen (+2) x2 bet 365 2.00 na 2 oraz 11,00 na równy x
wiem co jeżdzi Garrity do tego jest u siebie , jednak Nielsen w ostatnim meczu nowe motorki , jak tyczki mijał panów z juniorko-rezerwy , do tego powinien minimalnie 1 bieg wiecej odjechać plus może jeśli ktoś z podstawowych będzie słabszy dostanie szanse za Zagara z z/z - choć w to wątpie . 3 razy pojada na siebie 2-1 dla Garittyego i powinno być ok
 
X 357

xxxl

Użytkownik
garrity-stefan nielsen (+2) x2 bet 365 2.00 na 2 oraz 11,00 na równy x

wiem co jeżdzi Garrity do tego jest u siebie , jednak Nielsen w ostatnim meczu nowe motorki , jak tyczki mijał panów z juniorko-rezerwy , do tego powinien minimalnie 1 bieg wiecej odjechać plus może jeśli ktoś z podstawowych będzie słabszy dostanie szanse za Zagara z z/z - choć w to wątpie . 3 razy pojada na siebie 2-1 dla Garittyego i powinno być ok
Niestety jednak Garrity to potęga u siebie , Nielsen dupy nie urywał a Sarjeanta powinni sobie podarować bo to jak wywalił Nielsena było żałosne - facet centralnie sie w niego wpasował na 1 łuku jakby chciał w niego trafić
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
CHRIS HARRIS UNDER 8,5 w 4 startach 1.80 8/10 STS ✅✅✅ :cool:
Harris na pewno troche ogarnal sie sprzetowo i poszedl w gore z forma. Ale czy na tyle, zeby zrobic 9/12 w 4 startach? Szczerze watpie. Widzialem go tez ostatnio na meczu ligowym w Lublinie i mimo faktu, ze nasz tor lezy mu bardzo dobrze to tym razem nie zrobil na mnie Bomber zadnego wrazenia. Oprocz tego dzisiaj jedzie 2x Nicholls 2x Zagar i 1x na Andersena. Uwazam, ze warto pograc przeciwko Harrisowi. Wydaje mi sie, ze to jeszcze nie ta forma. Jak cos sie pojawi pozniej na bet365 lub sportingbet to moze jeszcze cos puszcze przeciwko Harrisowi.
Harris to jednak jest cienki bolek w tym sezonie. Nawet bez Zagara nie pokryl overa ale trzeba mu oddac ze dowiozl 2 bonusy wiec troszke szczescie mi sprzyjalo. Balem sie wobec braku Zagara ale niebiosa sprzyjaly i mysle, ze dzisiaj tez mozna w GP stawiac przeciwko Bomberowi. Jest cienki.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Harris to jednak jest cienki bolek w tym sezonie. Nawet bez Zagara nie pokryl overa ale trzeba mu oddac ze dowiozl 2 bonusy wiec troszke szczescie mi sprzyjalo. Balem sie wobec braku Zagara ale niebiosa sprzyjaly i mysle, ze dzisiaj tez mozna w GP stawiac przeciwko Bomberowi. Jest cienki.
Nie wiem na ile oglądasz ostatnio Anglie ale King w tym momencie chyba równiejszy od Zagara , więc ja to raczej jako wzmocnienie beta odbierałem i liczyłem , że on spokojnie punkty odbierze Chrisowi . Pechem było to że Kingowi po biegu gdzie robił za jokera skończyły sie motorki - coś zmieniał i nie wyszło to na dobre.
 
sultankosmitow 0

sultankosmitow

Użytkownik
Polecam na dziś zagrać typ z Expekta:

Ben Barker (-2) - Scott Nicholls 1 ⛔

Kurs na to zdarzeenie w obecnej chwili to 1,9. Ten sam zakład jest co prawda na bet365, ale linia aż -3 3-drogowo więc plusy 2-dorgowego zakładu na Expekt są oczywiste.

Barker ma dodatkowo szansę na pojechanie jednego biegu więcej gdyż w dzisiejszym meczu stosowane będzie ZZ za kontuzjowanego Watta.

Zawodnicy Ci zmierzyli się ostatnio w Finale Indywidualnych Mistrzostw Wielkiej Brytanii, w których lepszy okazał się Barker. Zdobył on 13pkt. w fazie zasadniczej co pozwoliło wystartować mu w finale gdzie zajął 3 miejsce. Nicholls zrobił 12 pkt i po wykluczeniu w biegu barażowym nie zakwalifikował się do finału (ostatecznie 6 miejsce). W bezpośrednim biegu tych zawodników również lepszy okazał się Barker wyprzedzając Nichollsa o jedną pozycję.

Nicholls nie błyszczał również ostatnio w lidze, gdzie na torze Kings Lynn Stars zdobył 5+1pkt. w 4 biegach (18 czerwca). Barker natomiast w ostatnim meczu ligowym w roli gospodarza zrobił 11+2 pkt w 5 biegach (11 czerwca). W tych samych zawodach startował również Scott Nicholls, który przywiózł 6 oczek w 5 biegach.
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Peter Kildemand over 7,5 w 4 startach 1.67 STS 8/10 ZWROT
Kenneth Bjerre over 7,5 w 4 startach 1.80 STS 7/10 ✅✅✅✅ :cool:
Panowie lapac poki kursy jeszcze na poziomie. Obaj jada na swoich torach, przeanalizowalem bardzo dokladnie tabele biegowe obu spotkan pod katem obu zawodnikow i linia 7,5 do pokrycia spokojnie. Oby obylo sie bez defektow. Kildemand powinnien wejsc spokojniutko, Bjerre zagralem za troche mniejsza stawke bo nadal odczuwa skutki kontuzji i potrafi po drodze zlapac jakies przypadkowe &quot;0&quot;... ale Bjerre to twardziel i licze, ze dzisiaj pojedzie juz od A do Z na swoim poziomie. Kursy systematycznie spadaja. Zagralem 2 singielki ale mysle tez nad dublem za 5/10 bo kurs wychodzi niecale 3.00 jezeli sie zdecyduje to pozniej jeszcze dorzuce.
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Wolverhampton - Coventry

Dzisiaj gospodarze bez Pawlickiego,w zastępstwie Rory Schlein,moim zdaniem mecz bd na styku ale dzisiaj bardziej przekonują mnie goście Bomberem,Jepsenem Jensenem i Andersenem,u Wilków jak zwykle Woofi powinien trzymać wynik.

typy :

Coventry win @ 2.37 betsafe ✅
Woffinden over 12.5 pkt @ 1.8 Sportingbet⛔
Hans Andersen over 8.5 pkt @ 1.72 Sportingbet ✅


Belle Vue - Poole

Tutaj przewiduje zwycięstwo gospodarzy,ponieważ wierze w Zagara Nichollsa czy Cooka,którzy powinni wykorzystać atut własnego toru,w dodatku forma Janowskiego który ostatnio jeździ w kratkę ,oraz fakt że na wyjazdach radzi sobie gorzej,tym bardziej przekonuje mnie do zagrania na gospodarzy.


typy:

Belle Vue win @ 1.66 betsafe ✅
Nicholls -2,5 pkt vs Janowski @ 2 Sportingbet ⛔
Cook -0.5 pkt vs Pawlicki @ 1.8 ✅

Edit: Myślę że całkiem nieźle jak na dzisiaj,Nicholls żeby nie ten defekt to też by raczej ogarnął handi.
 
bazyl83 0

bazyl83

Użytkownik
Leicester (-10) - Eastbourne 1 2.15 Bet365

Eastbourne na wyjazdach strasznie cieniuje. Lwy dzis w najsilniejszym skladzie, Buczkowski w tym sezonie w niesamowitym gazie. Mysle, ze handicap zostanie spokojnie pokryty przez gospodarzy dzisiejszego spotkania.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Leicester (-10) - Eastbourne 1 2.15 Bet365

Eastbourne na wyjazdach strasznie cieniuje. Lwy dzis w najsilniejszym skladzie, Buczkowski w tym sezonie w niesamowitym gazie. Mysle, ze handicap zostanie spokojnie pokryty przez gospodarzy dzisiejszego spotkania.

Simon Gustafsson rides for the Eastbourne Lifestyle Eagles tonight at Leicester.

He has been called up by team manager Trevor Geer after he received news that Sunday&#39;s (July 13) world long track GP in south west France had been postponed.

It is due to be re-staged today meaning that captain Cameron Woodward and Joonas Kylmakorpi are unavailable for tonight&#39;s trip to face the Lions.

Gustafsson will replace Woodward while R/R will be used to cover for Kylmakorpi.

The weather forecast for the area of France where the long tack is held had been poor for Sunday for some days and Woodward warned Geer before he set off to have a guest on stand-by.

max w bet 365 na czysta jedynke w tym układzie
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Belle Vue Aces - Swindon Robins


Peter Kildemand Powyżej 6 punktów @1,66 bet365 ✅ 11 izi ;)

Peter w bardzo dobrej formie. Kolejny świetny występ w SEC w weekend. Ogólnie nie rozumiem kursów na gospodarzy (1,05), gdyż mimo, że jest faworytem to drużyna Swindon ma nieźle punktujący skład i oprócz Nathana Greavsa wszyscy dosyć solidnie punktują i to dosyć regularnie, więc typ +12 Swindon też wydaje się ciekawy (@1,9). Goście, aż 14 porażek w tym sezonie i jeżdżą ogólnie bardzo nie równo.
Wracając jednak do Kildemanda to ma świetny sezon. W Polsce i Szwecji jedzie świetnie. Nie mówiąc o lidze Duńskiej, bo tam deklasuje już totalnie. Najgorzej co prawda wypada właśnie na wyspach, aczkolwiek mniej niż 6 punktów zdobył tylko 2 razy ! Jeśli już przywoził mniej, niż 6 oczek to na torze w Swindon, gdyż na wyjazdach poniżej 7 nie zszedł. Wiadomo, że inny sprzęt i motywacja jadą do Wielkiej Brytanii, ale nie sądzę, że totalnie odpuści te zawody i jeśli już wystartuje to da z siebie wszystko, gdyż widać, że jest walczakiem i 8-9 punktów przywiezie

Dodatkowo próbuję delikatnie Swindon +12 @1,9 ✅

----------------------------------------------------------------------
Aż szkoda, że się człowiek zasugerował kursami i bał wejść w czystą &quot;2&quot; , bo kurs boski ;) ale + 6 Duńczyka i +12 Swindon na luzie,chociaż strasznie rzucało motorem Kildemanda w tym meczu i parę razy było blisko upadku :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
shaayq 167

shaayq

Użytkownik
Newman +3,5 - Kerr @1,66 bet365

oczywiście Kerr rewelacja sezonu, jeździ bardzo dobrze, jednak myślę, że takie handi powinno wystarszyć Kyle&#39;owi. Na swoim torze regularnie punktuje, jest lepszym z pary juniorów. Poza tym obie drużyny naszpikowane gwiazdami i może być generalnie ciężko juniorom o punkty. Myślę, że warto. Pzdr.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 65

konji

Użytkownik
Newman +3,5 - Kerr @1,66 bet365

może być generalnie ciężko juniorom o punkty.
Tym bardziej, że żaden z tych dwóch panów nie jest juniorem. ???? Niemniej jednak typu nie neguję - sądzę nawet, że Newman będzie lepszy w bezpośrednim pojedynku, bo u siebie jest rzeczywiście silnym punktem drużyny.
Dodałbym od siebie także inny H2H, a mianowicie
Milik -3 - Lambert @2.10 Bet365
Czech w wyśmienitej formie w ostatnich tygodniach, co potwierdził także wysoką, drugą, lokatą w I finale IMŚJ. Spodziewam się, że dziś zakręci się koło 10 pkt., a już w pierwszym swoim biegu powinien dojechać do mety jako pierwszy. Wydaje mi się, że Lambert nie ma na tyle łatwiejszych wyścigów, by nie stracić co najmniej czterech punktów do Milika, choć niewykluczone, że wszystko rozstrzygnie się w bezpośrednim starciu w 14. gonitwie dnia.
Osobiście oba bety puszczam za 3/10.

// Parodia! Gdyby Milik nie wykoleił się jadąc na trzecim miejscu w swoim trzecim starcie, pokryłby handi (gdyby...). W dodatku Lambert nic nie jechał całe zawody i nagle wygrał piekielnie mocno obsadzony bieg 11. Brawo ShaayQ za bet. ????
ED 2: Ok, nie kumam decyzji Middlo o puszczeniu Milika w 15., ale works for me. ????
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Panowie a bet nie przesadził z handi na Lekeside? 19 punktów handi z 2 jokerami ....to zapewne jest do ujechania ..36 pkt

Elite League: Swindon Robins - The Lakeside Hammers, godz. 20:30.

Swindon Robins: Peter Kildemand, Dakota North, Simon Gustafsson, Nick Morris, Troy Batchelor, Nathan Greaves, Steve Worrall.

The Lakeside Hammers: Davey Watt, Richard Lawson, Lewis Bridger, Kyle Newman (gość), Mikkel Bech, Ben Morley, Paul Starke (gość).

Watt 8 , Lawson 5, Lewis 8, Newman 1, Bech 9, Morley 0, Starke 5 (nie licze ewentualnych bonusów)i już by było - widzi ktoś może u jakigokolwiek innego booka handi na to spotkanie
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Swindon - Kings Lynn 2 2.11 STS
Po taki kursie zdecydowanie warto !!! Swindon bez Kildemanda (jako gość jedzie Hans andersen który ma chyba więcej w tym sezonie wtop niż udanych meczów). Juniorka ze Swindon słabsza od pary Kerr i Rose. Po stronie gości plusem Iversen i przede wszystkim wracający do formy Keneth Bjerre. Myślę że goście spokojnie tu wygrają
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Nie róbmy sobie jaj, ale Hans Andersen przy zawodnikach pokroju Iversena, Pawlickiego czy innych liderach to jednak jest słabszy. Jest zbyt chaotyczny i potrafi zawalić w najmniej odpowiednim momencie. Ja tam chętnie zagram na KL zwłaszcza, że 3,00 jakie oferuje Bet365 piechotą nie chodzi przy takiej ekipie. Szkoda, że nie ma Porsinga, ale Masters kilka oczek uciułać powinien. Najwięcej będzie zależało od trójki liderów i tutaj liczę na jakieś 30-35pkt, bo jednak pozostali zawodnicy aż tak mocni nie są. U gospodarzy nie pewny Andersen, będący w niezłej formie Simon i Batch, który na Abbey powinien pojechać dużo lepiej niż w poniedziałek w Coventry. Dla mnie powinno to być wyrównane spotkanie i dlatego ten kurs na gości jest zdecydowanie przesadzony.
KL Stars @ 3,00 Bet365⛔
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
No ale gość pisze że miał więcej wtop niż meczów udanych a Hans w EL w tym roku miał tylko dwa słabe występy i to na samym początku roku. Reszta to punktacja w okolicach 8-10 punktów a to nie nazwałbym samym wtapianiem zawodów
 
K 5

kukos

Użytkownik
Co za zasadność ma dzisiaj porównywanie Andesrsena i Pawlickiego? Mysle ze dzisiaj Andersen jest w stanie zrobić więcej punktów od Bjerre. Troy na papierze tez nie wyglada tak mocno jak Iversen, jednak ambicja i własny tor powinny byc po jego stronie. Gustafsson jak i North ostatnio bardzo dobrze punktują.Jedynie forma Morrisa jest na -. Wśród gości Schlein, który ostatnio jeździ w mojej opinii gorzej tak samo jak Lambert. Masters jako gość, też nie powinien więcej jak 3 punkty zrobić. Jedynie wśród rezerwowych jest znaczna przewaga gwiazd. Jednak moim zdaniem gospodarze wygrają 4-6 punktami. Sam będę próbować handi na zawodników jak expekt da ????
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Timo Lahti(-4)-Gino Manzares 1 @ 2,00 Bet365⛔
Lahti dzisiaj co najmniej 5 razy na torze, bo jest zz-etka za Michelsena, a więc będzie przewaga jednego startu, chyba że Fin jakoś się załapie do 15 biegu, ale na to nie liczę. U siebie Timo jest mocny i potrafi pokonywać naprawdę niezłych zawodników. Dzisiaj rywale osłabieni i chyba jedynie Nicholls i Woffinden to są zawodnicy z którymi będzie przegrywał, a reszta do objechania na luzie(poza Pikejem, bo tutaj różnie może być). Dla Gino to kolejny epizod w BEL, ale dzisiaj cudów po nim bym się nie spodziewał i w tych teoretycznie łatwiejszych biegach też może przegrywać z rezerwowymi Eagles. Handi nawet do zrobienia bez tej zz-etki, a przy takiej przewadze startów to powinno na luzie wejść i wysoko Fin tutaj ogra Jankesa.
Jason Doyle over 12 @ 1,80 Bet365✅
Jason w tym sezonie lata aż miło i praktycznie ani razu się na nim nie zawiodłem. U siebie będzie jeszcze groźniejszy i to on powinien dodać kolorytu dzisiejszemu meczu. Gospodarze mega osłabieni, a jedynym pozytywem jest zz-etka za Buczkowskiego, która daje szansę dodatkowego startu Doyle&#39;owi. Przy 6 startach wydaje się, że zdobycie 13pkt nie powinno być jakimkolwiek problemem dla lidera Lions. 5x 2pkt i jedno zwycięstwo tutaj wystarcza, a przecież mało kto zakłada, że Doyle miałby wygrać jedynie raz. Powinno na luzie wejść już przed 15 biegiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom