>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

British Elite League 2015 - Play Off

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP

Najbardziej widowiskowa liga świata wkracza w kluczową fazę. Zwycięzca rundy zasadniczej Poole Pirates jako rywala w półfinale wybrało o dziwo drugą drużynę po rundzie zasadniczej Coventry Bees. W drugim półfinale Swindon Robins podejmie Belle Vue Aces. Obie drużyny do końca rundy zasadniczej walczyły o awans do fazy PO ale Asy rzutem na taśmę pokonały Gwiazdy z King&#39;s Lyn.
Faworytem do zwycięstwa jest ekipa z Poole. Świetny, wyrównany skład, z bardzo mocnym rezerwowym gwarantuje &quot;trzymanie&quot; wyniku w meczach wyjazdowych. A na Wimborne Road Piraci jeżdżą jak nakręceni.
Mecz Belle Vue Aces - Swindon Robins dzisiaj o 20:30, natomiast mecz Coventry Bees - Poole Pirates ze względu na warunki atmosferyczne przełożony na piątek 18 września (20:30).

PARY PÓŁFINAŁOWE

SWINDON ROBINS - BELLE VUE ACES
POOLE PIRATES - COVENTRY BEES

Zapraszam do dyskusji i podawania typów wraz z analizami!
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Poole Pirates mistrzem @1,75 unibet. w całorocznym macie @2,1 jakby coś ;)

Kilka dni temu grałem po kursie delikatnie wyzszym, ale podaje po takim jak teraz mamy. Dawid wszystko napisał w zapowiedzi. Poole ma zbyt równy skład na BEL w porównaniu do innych ekip. Bardzo ważne pozycje 6 i 7 w postaci Newmana i Starke. W innych ekipach na tych pozycjach mniej kolorowo. Półfinał z Coventry. Ekipa własnego toru. O ile u siebie mogą delikatnie wygrać to w Poole raczej bez większych szans. Wcześniej dawałem delikatne szansę Swindon,ale pod nieobecność Warda są raczej bez szans na tytuł.
Holder bardzo mocny w BEL. Janowski też świetnie. Najwyzsza srednia w lidze mowi sama za siebie. Dobrze dla niego,że pierwszy mecz przełożony to może trochę odpocząć po sobotnim dzwonie.
Gomólski też tu jedzie dużo lepiej,niż w rodzimej lidze. Do tego dochodzi dwóch doświadczonych kangurów w postaci Watta i Northa. Bardzo równe zestawienie i to myślę,że pozwoli im zdobyć tytuł. Rezerwowy Newman średni 2.06 to ogromny atut. Starke też równo punktuje, a w innych drużynach bywa z tym różnie na pozycji 6 i 7 i na ogół dysponują tylko jednym równym zawodnikiem. Poza tym Poole jedzie praktycznie cały sezon tym samym składem. Naprawdę rzadko korzystali z instytucji gościa co u innych ekip było chlebem powszednim. Dzięki temu w drużynie jest lepsząa atmosfera i &quot;zgranie&quot;. Tak jak wspomniałem Coventry drużyna własnego toru. Na wyjazdach nikt nie ma średniej powyżej 2. Ważnym punktem jest młody Garrity,ale na Piratów to trochę za mało. Finał ze Swindon lub Asami. Stawiam jednak na Swindon w tym dwu meczu chociaż może być na styk. Z reszta z kim by nie pojechali w finale to będą bitym faworytem. Kurs nadal całkiem fajny i warto zamrozić do końca miesiąca parę złotych ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 1

--mariusz--

Użytkownik
Poole Pirates mistrzem @1,75 unibet

Kilka dni temu grałem po kursie delikatnie wyzszym, ale podaje po takim jak teraz mamy. Dawid wszystko napisał w zapowiedzi. Poole ma zbyt równy skład na BEL w porównaniu do innych ekip. Bardzo ważne pozycje 6 i 7 w postaci Newmana i Starke. W innych ekipach na tych pozycjach mniej kolorowo. Półfinał z Coventry. Ekipa własnego toru. O ile u siebie mogą delikatnie wygrać to w Poole raczej bez większych szans. Wcześniej dawałem delikatne szansę Swindon,ale pod nieobecność Warda są raczej bez szans na tytuł.
Holder bardzo mocny w BEL. Janowski też świetnie. Najwyzsza srednia w lidze mowi sama za siebie. Dobrze dla niego,że pierwszy mecz przełożony to może trochę odpocząć po sobotnim dzwonie.
Gomólski też tu jedzie dużo lepiej,niż w rodzimej lidze. Do tego dochodzi dwóch doświadczonych kangurów w postaci Watta i Northa. Bardzo równe zestawienie i to myślę,że pozwoli im zdobyć tytuł. Rezerwowy Newman średni 2.06 to ogromny atut. Starke też równo punktuje, a w innych drużynach bywa z tym różnie na pozycji 6 i 7 i na ogół dysponują tylko jednym równym zawodnikiem. Poza tym Poole jedzie praktycznie cały sezon tym samym składem. Naprawdę rzadko korzystali z instytucji gościa co u innych ekip było chlebem powszednim. Dzięki temu w drużynie jest lepsząa atmosfera i &quot;zgranie&quot;. Tak jak wspomniałem Coventry drużyna własnego toru. Na wyjazdach nikt nie ma średniej powyżej 2. Ważnym punktem jest młody Garrity,ale na Piratów to trochę za mało. Finał ze Swindon lub Asami. Stawiam jednak na Swindon w tym dwu meczu chociaż może być na styk. Z reszta z kim by nie pojechali w finale to będą bitym faworytem. Kurs nadal całkiem fajny i warto zamrozić do końca miesiąca parę złotych ;)
W całorocznym masz kurs @2.1 na Poole
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Belle Vue Aces - Swindon Robins (+10) @1,75 bet 365
Remis w tym HC jako zabezpieczenie @13,00
Fartem zwroty jednak się posypią, ale tak czy siak Swindon mnie zawiodło po całości
???? Dramatycznie Rudziki. Nikt nie pojechał na miarę oczekiwań oprócz Wrighta. Spodziewałem się, że nie wszyscy odpalą, ale nikt by nie przewidział, że zawiodą wszyscy. Jedyny szybki Kildemand 2 x wykluczenie. Zengota sam nie wie co tu robił. Batch dno. Summers Morris po razie wygrali, a tak to ogony. Asy w finale
Nie mam większej wątpliwości, że spotkanie wygrają dziś gospodarze, ale linia uważam wystawiona za wysoko. W betsyfach hc 7,5 i to już się kręci bliżej prawdy, bo spodziewam się dziś wygranej gospodarzy 6-9 oczkami. W rundzie zasadniczej lepiej wyglądało Belle Vue w starciach bezpośrednich. Ostatni mecz 48:42 na tym torze, ale jechał wtedy Ward w drużynie Swindon i Zagar u gospodarzy. Dzisiaj za Zagara Jonssson, który na wyspach jeździ dobrze, ale nie wydaje mi się, żeby był lepszym zastępstwem, niż był by tutaj Zagar. Uważam, że Harris, który jeździł w ostatnich meczach był by lepszy niż Jonsson, ale Harris jeździ w PO w barwach Coventry.
Co do Rudzików to jest Kildemand, który jeździ solidnie od kiedy wskoczył do składu za Warda. Batch również rzadko zawodzi. Bardzo dobry ruch z odstawieniem od składu Krcmara w pewnym momencie. Summers wskoczył w jego miejsce i trzeba przyznać, że mimo, że zdarzyły mu się słabsze mecze to jest mocną drugą linią. Potrafił już przywozić po 8 oczek i nie najgorzej radzi sobie na wyjazdach. Do tego Zengota, któremu tor w Manchesterze ostatnio nie leży, oraz solidny Nick Morris z niezłą średnią wyjazdową. Na pozycjach 6 i 7 Wright i Rose. Ten pierwszy potrafi urywać punkty każdemu, a w razie gorszych występów któregoś z seniorów może go śmialo zastąpić. Średnio ponad 6,5 punkta na mecz to przyzwoity wynik. Rose mocno przeciętny, ale z Nielsenem może powalczyć.
Gospodarze u siebie mocni i tak jak pisałem uważam, że wygrają ten mecz. Trzeba jednak zauważyć, że Grajczonkowi czy Fricke zdarzają się słabsze mecze, a dziś nie jadą ze słabeuszami, więc jest z kim przegrywać. Ogromny atut w postaci Worrala pod numerem 6, który podobnie jak Wright świetnie sprawdza się jako zmiennik. Delikatnie wyższą średnią ma na wyjazdach, ale to bez większego znaczenia. Pod 7 Nielsen, który punktuje praktycznie tylko u siebie, więc na Rosie może coś przywieźć.
Chciałbym zauważyć, że większość meczy w tym sezonie między sobą jeździli w bardzo różnych składach, ale 11 maja właśnie na torze w Manchesterze spotkali się w bliźniaczo podobnych zestawieniach. Zmiany to obecność wtedy Zagara, a dziś go nie ma, a u gości Kyle Howarth (dziś Summers), który zrobił 5 oczek (stawiam, że Summers przywiezie podobną ilość punktów. Tamten mecz zakończył się minimalną wygraną Asów 46:44. W drużynie gości świetnie spisał się wtedy Kildemand, Batchelor i przede wszystkim Morris (11 oczek). Zawiódł po całości Zengi. Liczę, że dziś powtórzą wyczyn z maja i jeśli przegrają to minimalnie.
Mecz od 20:30 w programie Polsatu Sport (mam nadzieje, że nie wywiną numeru i rzeczywiście pokażą :p ). Powodzenia !

Oprócz tego warte uwagi h2h moim zdaniem:
Kildemand - Jonsson @1,47 betsson ⛔⛔ 2 x wykluczenia głupie pająka i nie dało rady nadrobić. Inna kwestia, że Szwed dziś pokazał moc
Pająk dzis pod 4, a Jonsson pod 1 i biegi Petera dużo łatwiejsze. W 4 na Nielsena i Rosa. W 9 Fricke, Worral i Rose (pewnie Wright wskoczy w to miejsce). Oprócz tego Morris, Nichols, Grajczonek w 14 i bezpośrednie starcie w 7 + Cook i Morris. Do tego bardzo prawdopodobne, że Pająk pojedzie w nominowanym. Jonsson poza 7 biegiem ma jeszcze
Fricke, Batch, Summers w pierwszym.
Zengi, Morris, Fricke w 11
Cook, Batch, Zengi w 13
Ciężko będzie o dwucyfrowy wynik Szwedowi, bo ma naprawdę trudnych rywali.

Stefan Nielsen - Lewis Rose (+3) @2,5 bet365 ✅✅
Nielsen 5 vs Rose 3 + 3 =6
dobrze, że chociaż to do przodu

Lekko szkoda by tego nie zagrać ???? miałbym wielki żal do siebie. Bardzo prawdopodobne, że żaden z tej dwójki nie zrobi więcej, niż 2 punkty ???? wtedy automatycznie typ wchodzi. Nielsen niby u siebie przyzwoita średnia, ale wykręcona na słabszych rywalach. Decydujące będą biegi 2 i 12 gdzie na pewno zmierzą się ze sobą. Liczę na to, że Rose pokusi się o niespodziankę i chociaż raz będzie przed Nielsenem. Teoretycznie powinni się też spotkać w biegu 4 jeśli od początku meczu menadżerowie nie będą ich zmieniać ;) Ostatnio Rose tu nie jechał, ale w meczu majowym przywiózl 2 punkty w czterech biegach pokonując właśnie w biegu drugim Nielsena ;) Może dziś będzie podobnie.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
H Andersen powyżej 6,5 @1,6 sts ✅ 10/13
Dziwnie liska linia na Hansa, ktory jedzie spod 4. 2x spotka się z Gomólskim, powinien też objechać Starka czy Northa który ostatnio jest w dołku. Dla mnie linia za niska. Nie przekroczył jej w meczu ze Swindon bo zdobył tylko 5 oczek, ale w pierwszym starcie stracił na upadku 2 punkty. Druga rzecz tam pod 4 w zespole gości jechał Kildemand, tutaj Gomólski. Dzisiaj takich asów jak Kacper, Stark, czy North powinien ojechać, nie bez szans jest z Wattem i Newmanem. Jeden bieg trudny bo z Kingiem, na Holdera z Janowskim. Mimo to 7 oczek w 4 startach jest w stanie przywieść.

King
- Holder @1,95 b3655 Remis...
Danny u siebie jest mocny, jest w formie. Ostatnio zwyżka formy w Polsce jak i w GP u Holdera, ale w Anglii na wyjazdach jedzie słabo. Nie wiem czy oszczędza najlepsze fury czy co, ale zdarzają mu się mecze po 2-4 punkty. W Poole w h2h byłby zdecydowanym faworytem na wyjeździ stawiam na reprezentanta gospodarzy.
Garrity +1 - Newman @1,66 Remis...
Ładuje w ten zakład trochę kaski, bo Newman jest po ciężkim upadku. Kursy spadły, ale nadal warto. W Premier L. zawodnik gości miał brzydki wypadek po którym już nie pojawił się na torze. Garrity po kontuzji jeździ trochę słabiej, ale nie zawodzi. Dziś handi +1 w strone Anglika trzeba pobierać, jako promocje. Newman dobrze jeździ w Coventry, ale ten upadek zaważy o jego formie w tym meczu .
Harris poniżej 10 @2,2 ✅ 6
Janowski poniżej 10 @2,62 Równe...
Harrisa już opisywałem, niby końcówka sezonu jest jego, ale jest po upadku w Polsce. Linia 10 wysoka tym bardziej, że w każdym biegu trudni przeciwnicy. Magic to samo, szwy na łokciu poobijany po GP, myślami też jest przy finale w Polsce więc dziś pewnie nie będzie wjeżdżał tam gdzie by inny nogi nie wsadził.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Mecz Poole - Coventry bardzo trudny do typowania, ja się skupie na Swindon - Ace
Cook +4 - Zengi @2 b3655 ✅
Zengota jak jeździł z nr 4 walił komplety, odkąd przeszedł na pozycje lidera i jeździ z 5ką jeździ dużo gorzej punkty; 8, 7 z pszczołami, 7 w Poole, 3 z King&#39;s Lynn i 3 w Manchesterze. Jak widzimy trochę spuścił z tonu głównie przez trudniejsze biegi. Dzisiaj w Swindon pada od 10 i padać będzie do ok 16-17, mecz kilka godzin później więc myślę, że się odbędzie. Grzegorz po podróży z Polski, wczoraj wymagający trzymający tor, dzisiaj pewnie to samo, więc łapki po kilku biegach będą bolały. Dziwi mnie handi na Cooka bo, aż +4 ! Dla mnie Cook to mistrz Anglii w tym sezonie, jeśli Grześ zrobi ok 7-8 oczek, a mamy +3,5 na Cooka to, żeby przegrał zakład musiałby zrobić 4-3 i mniej oczek. Nierealne dla mnie.
Zengota poniżej 9 @2,30 równe
Opisany wyżej.
A reszta typów pomniejszych króciutko:
Andersen poniżej 11 @2,20 ✅
Rzadko się zdarza, że zawodnik gości zdobywa w Poole 12+ oczek, naprawdę linia z kosmosu. Hans w dobrej formie, ale u siebie będzie groźny Gomólski (ktory nie istnieje na wyjazdach) Kennett za Northa to też wzmocnienie. Wątpie by Duńczyk zaszalał dziś.
AJ powyżej 9 @1,9 ⛔ 3, 3, d, 2 ???? szkoda, że w 15tym nie pojechał bo na bank by przekroczył tą linie
AJ to solidna marka na wyspach, 5 biegów 10 oczek do zrobienia spokojnie. Ktoś musi wprowadzić BEL do finału i to będzie Szwed właśnie. Batch Morris czy Zengi do objechania.
S Nielsen -1 - Rose @2 ⛔
Stefan bije na głowę umiejętnościami Rose&#39;a. Dzisiaj ważny mecz jak się zawodnik gości nie spali psychicznie i nie będzie głupich upadków to powinien te handi pokryć.
Zagrałbym też czysty win czy handi na gości z Manchesteru @4 ✅ +8 @1,9✅, ale po wysokim zwycięstwie u siebie boję się, że mogą nie pojechać na 100% w końcówce meczu.
// A mogłem zagrać
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Swindon - Belle Vue 1 @ 1,25 Bet365 ⛔⛔⛔ /masakra, dramat, tragedia i totalna kompromitacja....Batch z Kildemandem dali dziś popis, pierwszy ma problemy z ukończeniem wyścigu, a drugi znów zaczął pajacować i leżakować na torze!!! Mając takich &quot;liderów&quot; nie wiem jak to się stało że Swindon przegrało tylko 4 punktami, to chyba dziś najmniejszy wymiar kary dla tej ekipy. Szkoda, bo mogli powalczyć. Deszcz sporo namieszał i przez to Zengi dopiero w końcówce odpalił
W zasadzie takich niskich kursów tutaj nie wrzucam ale tutaj myślę że warto. Bet365 poszalał z kursem bo wszędzie jest między 1,05-1,10. Swindon u siebie wygra, na pewno lepiej pojedzie Zengi który u siebie wymiata jak i Morris. Kildemand jeśli nie będzie łapał idiotycznych wykluczeń to powinno być spokojna wygrana rudzików.
edit: Ja bym nie grał przeciwko Zengiemu na torze w Swindon, na wyjazdach to ogórek ale u siebie bardzo mocny. No i dzisiaj Zengi pod &quot;3&quot; a Cook pod &quot;5&quot; z tego co widziałem.
 
kebi 259

kebi

Użytkownik
Żeby nie było wątpliwości:
Z/Z za Kylmakorpiego, Josh Bates za Garrity&#39;ego
&quot;With guest Freddie Lindgren scoring just three points from the tough No.5 position in the first leg, Bees will now share Kylmakorpi’s rides amongst the rest of the team and look for big nights from their senior riders, all of whom have ridden well at Poole in the past.
But another major blow to their prospects is the absence of Jason Garrity at reserve, whose ankle is badly swollen following his crash on Friday, so much so that he was unable to have X-rays on Saturday. Garrity’s Sheffield team-mate Josh Bates will come in as his replacement.&quot;
https://twitter.com/poolespeedway
http://www.coventrybees.co/news.php?extend.3358
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Z/Z nie widze żeby była , tylko 5 startów dla Hansa dziś
RR za Kilokarpiego


Swindon + Poole @ 1,43 Unibet ⛔ Swindon ekipa bez honoru
Mecz w Poole byłby bardzo interesujący, jednak u Pszczół nie jedzie Garrity także goście mają niewielkie szanse na nawiązanie walki. Poza tym RR a to spore ryzyko bo wszyscy z pozycji 1-4 muszą zapunktować blisko dwucyfrówki by drużyna nawiązała walkę, a to jest niemożliwe. Poole to samo co zawsze, mocni u siebie, wygrają i wjadą do finału.
Swindon musi odrabiać 14 punktów straty z Manchesteru. Rosko było ostatnio mega wkurzony na swoich zawodników. Dzisiaj zrobi mega kopę na której jego zawodnicy pojadą jak trzeba. W mojej opinii Rudziki odrobią straty i zameldują się w finale z Poole. Szkoda że Rosko się załamał po kontuzji Warda bo normalnie to by w życiu nie dopuścił do takiej straty w 1 meczu. A tak dzisiaj będzie mega stresowy mecz o awans.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Jutro w Belle Vue jedzie Zagar czy znów AJ jako gość? Ktoś się orientuje? Myślę że jeśli pojedzie Zagar to można stawiać na złoto dla Poole.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Belle Vue - Poole Pirates (+10) 2 @ 1,75 Bet365✅✅✅
Dla mnie Poole jest faworytem do złota. Jeśli chcą spokojnie podchodzić do rewanżu to moim zdaniem powinni minimum dzisiaj te 41 punktów zdobyć. Asy w finale to wielkie zaskoczenie, ale Swindon pojechało tamten dwumecz tragicznie, zwałszcza u siebie. Dzisiaj rywal silniejszy. Tutaj kluczem będzie postawa panów z numerem 3 i 4 w Poole, a więc Gomólskiego i Northa jeśli oni pojadą na poziomie to porażka (jeśli w ogóle takowa będzie) będzie minimalna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Popieram w pełni typ powyżej ;) Dla przykładu syfy dały linię 6,5. Ja się nie zdziwię jak Poole dzisiaj wygra w Manchesterze, ale gram linię +10 z całorocznego z uśmiechem na ustach :p
Od siebie dodam:
Max Fricke - Ginger Gomólski (+5) @1,61 ✅✅ stażyści dziś wystawiali ofertę na ten mecz :cool:
Taka linia to jest kosmos przecież. Fricke to jest dobry młody zawodnik, ale linia sugeruje jakoby jeździł pod komplet w każdych zawodach ???? W półfinale ze Swindon zaledwie 4+1 na własnym torze i 7 w Swindon. Max przeplata gorsze mecze z lepszymi. Nie jest jeszcze mega regularny. DO tego dziś dochodzi jakaś tam mała presja finału.
Gomólski 8+1 w Coventry i 12+2 u siebie z pszczołami. Bardzo solidne występy w tym roku w BEL Gingera. Jeździ lepiej u siebie, ale na wyjazdach też potrafi punktować. Tak wysoka linia jest pewnie spowodowana tym, że Kacper w tym roku dwa razy w Manchesterze jeździł i łącznie zdobył tylko 3 punkty.
Fricke dziś ciężki pierwszy bieg z Wattem,Holderem i Zagarem oraz 11 z Janowskim,Zagarem i Northem. Pozostałe dwa dużo łatwiejsze, bo z Wattem,Starke i Woralem, oraz bezpośrednie starcie z Gomólskim w biegu 9 ( i do tego Worral i Newman).
Ginger oprócz tego biegu ma Nielsena, Newmana i Nicholsa w biegu 4\
Cooka, Northa i Zagara w 7 oraz Nichollsa, Grajczonka i Northa w 14.
Moim zdaniem Ginger spokojnie jest w stanie zrobić 3-5 oczek co po dodaniu HC +5 powinno spokojnie dać mu wygraną nad Maxem Fricke
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Matej Zagar over 8,5 @1,72 Bet365 2/10✅

Asy nie kombinują jak ostatnio Poole z Northem i dziś jedzie Zagar,a nie gość Jonsson który im wygrał półfinał.Matej ostatnio w BEL jechał 17 sierpnia,więc jego dzisiejsza dyspozycja to zagadka..Na tym torze ma średnią 2,24 pkt/bieg wykręconą spod nr 1,bo tak zawsze jechał jako lider.Linia jest niska,bo długa przerwa+kontuzja+słabo w weekend w GP.Ja wierzę,że skoro podejmuje dzis wyzwanie to mocno powalczy i pomoże drużynie w walce o tytuł.Bo przecież nie przyjeżdża tu po pieniądze;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Dakota North over 4,5 @1,61 Bet365 2/10✅

Niska linia,bo North jadąc spod trójki w tym sezonie u siebie zrobił:

ze Swindon 0 (0,0,0,w)
z Kings Lynn 3+1 (1,0,2*,w)

Wcześniej startował spod dwójki i kręcił się koło dwucyfrówek.

W pierwszym meczu zrobił 7 oczek.Dziś rywale ci sami,więc czemu niby nie ma tego powtórzyć?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom