>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

British Elite League 2015 - Play Off

Status
Zamknięty.
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Kyle Newman (-2) - Steve Worall 1 @ 1,57 Bet365 ✅✅✅
Newman mimo iż startuje z numerów 6-7 to jeden z liderów Poole (i nie boję się tego powiedzieć). Jest to szósta średnia tamtejszej ligi, a u siebie jeździ na poziomie 2,174 pkt/bieg. W pierwszym meczu był zdecydowanie lepszy od Woralla więc liczę że na własnym torze będzie podobnie. Kluczem będą bezpośrednia starcia gdzie mam nadzieję Newman je wygra. Gościu jest niesamowity i nawet jadąc bez gogli potrafi przywieźć 5:1 dla swojej ekipy.

Kacper Gomólski (+2) - Scoot Nicholls 1 @ 1,61 Bet365 ⛔⛔⛔ słabiutkie pierwsze dwa biegi rudego zaważyły
Nie lubię rudego, no ale na własnym torze zawsze jest mocnym punktem. Średniej na poziomie ponad 2,00 na własnym torze przez przypadek się nie ma. Jedynie czego się obawiam to jego dyspozycji, bo w poniedziałek miał poważnie wyglądającego dzwona po którym już się nie pojawił na torze.

Poole - Belle Vue 1 @ 1,11 Bet365 ✅✅✅
Raczej to będzie formalność. Pięciu zawodników Poole na własnym torze ma średnią ponad 2,00, szósty - Dakota North ma ponad 1,80, a najsłabszy Strake ponad 1,2. W Poole piękna pogoda, od kilku dni bez deszczu więc tor mogą zrobić taki jaki chcą. Deszcz trochę pomógł Asom w rewanżu w Swindon - tutaj takiego czegoś nie będzie. Jeśli dzisiaj Poole nie zostanie mistrzem to będzie to super hiper sensacja. Kurs mizerny ale jak ktoś szuka betu na podbicie AKO to myślę że można z tego skorzystać.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
S Worrall - S Nielsen @1,48 betsafee ⛔
Newman - Starke @1,38 ✅
Dwie lokaty, Worrall na wyjazdach średnia 1,8+, a Nielsen nie istnieje śr o 1 punkt niższa, ok. 0,800. Analogiczna sytuacja w drugiej parze, gdzie Newman ma u siebie ok 2,1 pkt/bieg, a Starke 1,2pkt/bieg.
Poole - Manchester @1,11 ✅
Kolejny bet to win Poole po @1,11, przecież ta drużyna miażdży na swoim torze wszystkich. Goście nie mają argumentów, 2 dni temu na swoim torze przegrywali, aż 10 oczkami, to czemu mieli by w Poole wygrać?
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Poole załadowane mega grubo,więc dziś bardziej for fun i żeby lepiej się ogladało,bo resztę fajnych typów już koledzy napisali,więc nie warto powtarzać
Holder (+1) vs Cook @1,57 oraz jako zabezpieczenie remis w tym HC @11 bet365
⛔⛔
Poole musi wygrać i liczymy pieniadze ???? dzisiaj taka para mi się rzuciła w oczy. Obaj zaliczyli dobry mecz w Manchesterze. Cook 12. Holder 10.
Holder dziś 2x Janowski i 2x North. Cook jedzie z Zagarem i Nicholsem. Uważam,że delikatnie łatwiej ma tutaj Holder. Cook to jeszcze cały czas młody zawodnik. Na wyjeździe średnia 1,7. Natomiast Holder w Poole świetną jazda i średnia 2,36.
Cook w tym roku na tym torze 10 i 11 oczek,więc świetne wyniki,ale jechał pod innym numerem i miał po prostu łatwiej. Dziś 10 oczek wydaje mi sie, że poza zasiegiem. Poprzednie świetne występy na tym torze mogą być mylne,bo Cook jechał pod &quot;łatwiejszym&quot; numerem. Dzisiaj i on i Holder ma z kim tracić punkty,ale sadze,że doświadczenie Holdera będzie tu górą
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Poole Pirates mistrzem @1,75 unibet. w całorocznym macie @2,1 jakby coś ;)
Kilka dni temu grałem po kursie delikatnie wyzszym, ale podaje po takim jak teraz mamy. Dawid wszystko napisał w zapowiedzi. Poole ma zbyt równy skład na BEL w porównaniu do innych ekip. Bardzo ważne pozycje 6 i 7 w postaci Newmana i Starke. W innych ekipach na tych pozycjach mniej kolorowo. Półfinał z Coventry. Ekipa własnego toru. O ile u siebie mogą delikatnie wygrać to w Poole raczej bez większych szans. Wcześniej dawałem delikatne szansę Swindon,ale pod nieobecność Warda są raczej bez szans na tytuł.
Holder bardzo mocny w BEL. Janowski też świetnie. Najwyzsza srednia w lidze mowi sama za siebie. Dobrze dla niego,że pierwszy mecz przełożony to może trochę odpocząć po sobotnim dzwonie.
Gomólski też tu jedzie dużo lepiej,niż w rodzimej lidze. Do tego dochodzi dwóch doświadczonych kangurów w postaci Watta i Northa. Bardzo równe zestawienie i to myślę,że pozwoli im zdobyć tytuł. Rezerwowy Newman średni 2.06 to ogromny atut. Starke też równo punktuje, a w innych drużynach bywa z tym różnie na pozycji 6 i 7 i na ogół dysponują tylko jednym równym zawodnikiem. Poza tym Poole jedzie praktycznie cały sezon tym samym składem. Naprawdę rzadko korzystali z instytucji gościa co u innych ekip było chlebem powszednim. Dzięki temu w drużynie jest lepsząa atmosfera i &quot;zgranie&quot;. Tak jak wspomniałem Coventry drużyna własnego toru. Na wyjazdach nikt nie ma średniej powyżej 2. Ważnym punktem jest młody Garrity,ale na Piratów to trochę za mało. Finał ze Swindon lub Asami. Stawiam jednak na Swindon w tym dwu meczu chociaż może być na styk. Z reszta z kim by nie pojechali w finale to będą bitym faworytem. Kurs nadal całkiem fajny i warto zamrozić do końca miesiąca parę złotych ;)
✅✅✅ :cool:
Warto było zamrozić na jakiś czas trochę grosza ;) Piraci izi win ;)
E: jest dzień po meczu. Godzina 16,a te żałośniki z Ónibetu nadal nie rozliczyły !!
Dla porównania na całorocznym miałem rozliczone po 10 minutach ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom