>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

British Elite League 2015

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Belle Vue Aces
Chris Harris (G); Max Fricke; Craig Cook; Josh Grajczonek; Scott Nicholls (C); Steve Worrall; Stefan Nielsen

Wolverhampton Wolves
Fredrik Lindgren; Jacob Thorssell; Ricky Wells; Tobiasz Musielak; Peter Karlsson (C); Ashley Morris (G); James Wright (G)

Tak wyglądają składy na dzisiejszy mecz.

edit:. Ten mecz również odwołany.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Iversen poniżej 13 @1,9 b3655 ✅ Jedna wpadka i mamy + 3,1*,3,3,2 = 12+1
Na pierwszy rzut oka niby nie ma z kim przegrywać bo goście to same asy; Walaski, Świderskie czy Harrisy. Trzeba jednak spojrzeć na pogodę, w Anglii tradycyjnie pada, około godzinę temu pojawiły się opady w King&#39;s Lynn i z minuty na minutę pada mocniej. Co to oznacza? A to, że gospodarze stracą atut swojego toru, może nie będzie to jakieś diametralne, że ten mecz przegrają, ale będą musieli &#39;szukać&#39; ustawień. Bardzo wysoka linia bo aż 13naście powoduje, że przy jednej wpadce mamy bet rozliczony na +. Przy deszczu i śliskim torze o takową nie trudno, słabszy start z pola C lub D powoduje, że na trasie nie wiele możemy zrobić. Myślę, że dziś NKI nie walnie kompletu, właśnie przez deszcz.
 
G 12

gruby9510

Użytkownik
Grzegorz Walasek ponizej 9 @1.75 -
Co o tym koledzy myślicie? Wedlug mnie jest szansa by Walasek nie wywalczyl 9pkt. W angli raz zdobywa 10pkt a raz max 4, ostatnie jego wyniki nie robia wrazenia. Ale prosze o Wasze opinie;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Walasek - Swiderski @1,45 betsyfe ✅ ✅ 10 - 3 lokata
Wydaje się być lokatą, Walasek łatwiejsze biegi, lepsza forma. Piotrek jeździ słabo w Polsce, wcale nie lepiej w Anglii. Jeździli już w King&#39;s Lynn i 2x zdecydowanie lepszy był Grzegorz. Dziś myślę, że będzie podobnie.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Poole Pirates(-8.5 ) v Kings Lynn Stars @ 1.85 STS 62:30 Nokaut! ✅

Nie widzę tu najmniejszych szans dla gości. Wczoraj przegrali mecz u siebie z najgorszą drużyną w lidze. Tam poza Iversenem nie ma pewnego punktu. Jest niby K. Bjerre ale on jedzie straszną kaszane, wczoraj u siebie słaby wynik od niego powinno się wiele wymagać ale jak to wychodzi każdy widzi. Holder, Janowski, Watt , North i do tego Gomólski, który pozytywnie zaskoczył . Rezerwa zdecydowanie na korzyść gospodarzy. Goście 2 wzmocnienia Lambert i Lawson ale to i tak mało. Poole większość meczy pewnie wygrywało i dziś nie powinno być inaczej .
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Poole - King&#39;s Lynn +20 b3655 ⛔
Skąd te handi? Goście mają do zrobienia 36 oczek, przy możliwym jokerze spokojnie to zrobią. Sts dał handi na poziomi 8,5 tutaj mamy aż 20,5. Paul Starke dostarczy kilka oczek, Watt czy Gomólski też do ojechania, Holder w GP jechał pasywnie to i dziś pewnie głowa będzie mu zamykała gaz. Goście spokojnie pokryją te handi. Rozumiem 14/15 ale nie 20...
Zengota -2 - Max Fricke (Guest) @1,72 landbrokerss ⛔ Anglia tragicznie dziś
Jak ktoś ma konto w tym angielskim buku to polecam. Forma Zengiego jest fenomenalna, koleś ma sezon życia, wali koło kompletów czy to w najsilniejszej lidze świata czy w Anglii. Dziś z trudniejszym numerem bo nr 5, ale dziwi mnie trochę zestawienie h2h z Fricke, a nie z Harrisem czy Kingiem. Max jedzie jako gość więc nie spodziewajmy się po nim cudów. Grześ owal w Coventry zna bardzo dobrze, bo spędził tam cały sezon 2013. Po 2 lata powraca na stare śmieci. Dziś myślę, że jak się dopasuje to spokojnie będzie woził liderów gospodarzy. Co to dla niego King, Harris czy taki Fricke. Szkoda, że żaden buk nie pokusił się na linie punktową na zielonogórzanina bo jak by była na poziomie 9-10 oczek to brałbym overek. H2h z Fricke też wygląda nieźle.
Sorry, że post pod postem
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Coventry - Swindon +6 @1,53 landbrokerss ✅
Swindon +10 @1,28 ✅
Remis @15 ;/
Kursy pospadały, ale warto mimo wszystko. Mecz na remis na pozycjach 1-5 lepsi goście, Summers czy Zengota znają tor. King słaby, Harris niepewny. Gospodarzą wynik będą ratować rezerwowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Dakota North-Kenneth Bjerre: North -2,5 @2,0 PrzykroNam 2/10⛔Bjerre 1 pkt,ale dla pana Northa to dziś i tak za dużo

Kenio to taki typek,że jak zagram przeciwko to zazwyczaj jedzie skuteczniej więc ostrzegam na wstępie;)

North spod trójki,Kenio spod piątki.Spotkają się dwa razy bezpośrednio.North ostatnie dwa mecze u siebie to 10+2 (2*,3,2*,3) i 8+1 (w,3,3,2*).Bjerre w tym sezonie dwa mecze w Poole 3 (0,3,0,0) i 2+2 (1*,0,0,1*).Jak obaj zbliżą się poziomem do tych wcześniejszych spotkań to zakład będzie wygrywający;)
 
siwy_wts 1,1K

siwy_wts

Użytkownik
Zengota -2 - Max Fricke (Guest) @1,72 landbrokerss
Hej, mam pytanie (sorry za lekki off). Czy my Polacy możemy już grać na tym bukmacherze? Bo kiedyś mnie zablokowali ze względu za narodowość. Podobnie w betvictor....
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Jeśli mieszkasz w Polsce to pewnie mogą cię zablokować :p tak samo ludzie zza granicy nie mogą grać w polskim betano, nie wiem czy landbrokers banuje Polaków wiem, że bwin tak robi.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Mega deszcz przeszedł nad Coventry, wiemy jak deszcz wpływa na stan toru i dyspozycje gospodarzy.
Swindon @2,3 na live w sb, w 365 jak ktoś jest przy kompie polecam pierwszy bieg za 15 min
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 12

gruby9510

Użytkownik
Leicester-Poole @1.45
Moim zaniem Piraty dzis wygraja, zobaczcie na mecz z wczoraj jak ladnie pojechali, Janowski zrobil13 Gomolski 10, mysle ze jesli dzis wszyscy pojada a swoim poziomoe Pool spokojnie wygra ten meczyk;)
Piotr Świderski +3 -Kacper Gomólski -3 @ 2,50
Kacper wczoraj mial wysmienity mecz, mozna powiedziec latal w tym meczu, a swider jak zwykle bez formy i pkt, niby wiecej i to az 4pkt to duzo jednak mysle ze Ginger pokaze dzis ze wczorajszy mecz to nie byl przypadek!;)
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Tyle, że Gomólski u siebie zawsze jest mocny, na wyjazdach jeździ słabo. Świderskiego stać na 3-4 oczka, a wtedy rudy musi zrobić 7-8 trochę dużo wydaje mi się...
Typ wg mnie ryzykowny
Świderski +3 - Gomolski @1,61 b3655 ✅
Piotrek dziś z nr 4, to idealny nr dla niego. Jeździł z 5ką i sobie kompletnie nie radził. Dziś łatwiejsze biegi niż zazwyczaj i myślę, że 3-4 oczka zrobi. Kacper wczoraj pojechał super, ale to było w Poole. Na wyjazdach jego śr to ok 1,200 na bieg, więc bardzo niska. Też jest w stanie zrobić 3-4 oczka, ale tutaj mamy handi aż +3 dla Piotrka. Ja bym tą parę wystawił bez handi (0) albo z -1 na Piotrka, a tu suprajs mamy +3...
Super zakład kursy pewnie polecą do @1,4 więc warto pobierać.
 
kebi 259

kebi

Użytkownik
Grzegorz Walasek - Chris Holder @ 2.5 Betsafe / edit: kurs poleciał na 1.95 w momencie pisania analizy

zwrot - Walasek wycofał się z zawodów po upadku w pierwszym wyścigu/ Holder (2,1,w,0)
Grzegorz zawodnik zagadka. W meczach wyjazdowych prezentuje się kiepsko, poza nielicznymi wyjątkami, ale na torze w Leicester czuje się jednak bardzo dobrze. Ostatnie jego mecze to 9 pkt (w 5 startach), 11 (5) i 5(4), a jego średnia domowa wynosi 2,029. Dzisiaj ustawiony w parze z Holderem, który w meczach wyjazdowych po prostu zawodzi. Średnia 1,648 (wyjazdowa), ostatnie występy 9(5), 3(4), 3(4), 3(5). W ostatnim meczu tych drużyn na torze w Leicester (25 maja) zdobył 3 pkt w 4 startach jadąc spod 4. Być może buk zasugerował się wczorajszym jego występem w Poole, gdzie przegrał tylko w jednym wyścigu, ale na domowym torze czuje się zdecydowanie lepiej. Dla porównania szczwany wystawił linię na Walaska - 9 pkt, a na Holdera - 8 pkt.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Janowski powyżej 10 @2,25 / @2,10 landbrokess / b3655 ✅
Równe 10 @8 1/5 stawki
Ja gram u angielskiego buka, bo lepszy kurs niż w całorocznym, ale tu czy tu jest niezły. Gramy podpórkę na 10 oczek, bo wiadomo warto dać 1/5 stawki i w razie 10 oczek ctez mamy win&#39;a, ale nie kraczmy.
Rok temu w Leicester Magic fajne występy bo 11 i 9 (z defektem) oczek. W tym roku walną tam komplet więc wie jak objeżdżać Doyla. Kto dziś może mu zagrozić? No właśnie kto Doyle napewno i może raz Walasek. Tak to dla reszty jest poza zasięgiem. Koledzy z drużyny też nie powinni mu przeszkadzać w wykręceniu 2cyrowego wyniku. Jeśli z jego ręką jest już w porządku, a wierze po wczorajszym meczu, że tak jest to dziś będzie liderem gości i kto wie poprowadzi ich do zwycięstwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom