>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

British Elite League 2016 (czerwiec)

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik

Rozkład jazdy:

01-06-16 Lakeside v Wolverhampton
01-06-16 Poole v Swindon
02-06-16 King&#39;s Lynn v Wolverhampton
02-06-16 Swindon v Leicester
04-06-16 Belle Vue v Lakeside
04-06-16 Leicester v Swindon
06-06-16 Wolverhampton v Coventry
16-06-16 Swindon v Lakeside
17-06-16 Belle Vue v Wolverhampton
17-06-16 Coventry v King&#39;s Lynn
17-06-16 Lakeside v Swindon
20-06-16 Wolverhampton v Belle Vue
22-06-16 King&#39;s Lynn v Coventry
27-06-16 Leicester v Coventry
29-06-16 Poole v King&#39;s Lynn
30-06-16 King&#39;s Lynn v Belle Vue
30-06-16 Swindon v Coventry

Zapraszam do wspólnej dyskusji. Rozliczamy swoje typy aby temat był przejrzysty.​
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365

1. Poole vs Swindon (handicap)
Typ: Poole (-18)
Kurs: 1,90

Ostatnio jechali w Swindon i Poole wygrało 2 punktami choć spokojnie mogli wyżej. Dzisiaj Piraci jadą u siebie w bardzo mocnym składzie. U Rudzikow oprócz Doyle, który zresztą i tak nie jest w jakiejś wielkiej formie mało kto może postawic się swojemu vis a vis. Linia wysoka, ale liczę na bardzo wysoki wynik.

2. Lakeside vs Wolverhampton (handicap)
Typ: Lakeside (-12)
Kurs: 2,00

Ponownie idę w stronę gospodarzy. Wilki mocne choć jak pokazał poniedziałkowy mecz maja dziury. Lakeside ostatnio bardzo wysoko wygralo u siebie. Rywalem był slabeusz ale takie mecze dają pewności siebie. Specyficzny tor powinien zrobić swoje. Liczę przede wszystkim na drugą linie bo liderzy powinni wynik trzymać.

3. Steven Worrall vs Ruhan Tungate (H2H)
Typ: Steven Worrall (-1)
Kurs: 1,50

Kurs marny ale trudno mi sobie wyobrazić żeby nie weszło. Numer 3 zdecydowanie przerasta Ruhana.

/podsumowanie
1. Doskonały początek i zapowiadało się na totalny pogrom, ale później goście się polapali i nawet bez jokera spokojnie wybronili linię.
2. Lewis Bridger show.
3. Gdyby nie taśma...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Lakeside Hammers - Wolverhamtpon Wolves -&gt; Wolves (+12), @1.83 - z podpórką na remis w BET365.

Mecz na szczycie w British Elite League, skłaniam się ku plusowi w stronę gości, jednak gospodarzem tego meczu są z pewnością gospodarze, aktualni liderzy tabeli. Ze strony gospodarzy pewniakiem jest z pewnością Andreas Jonsson, który na swoim torze nie zwykł przegrywać, do tego dochodzą bardzo dobrze punktujący Lawson, Nilsson czy Eddie Kennett, jednak moim zdaniem o punkty dziś będzie im trudniej, niż kiedykolwiek podczas całego sezonu. Ekipa Wolves przegrała w tym sezonie tylko 2 spotkania, 7 zakończyła zwycięsko, na pewno dziś powalczą w Lakeside. Lindgren, Masters to zawodnicy, którzy są w TOP5 BEL, oboje mają średnią ponad 2,00 na wyjeździe. Do tego dochodzi Jacob Thorssell (1,750) oraz Joonas Kylmaekorpi (1,913) i mamy czwórkę bardzo wyrównanych jeźdźców. O ile ciężko podważać tu fakt, że gospodarze są na swoim torze bardzo mocni, o tyle patrząc na skład i formę gości, uważam, że ciężko będzie im tu pokonać Wilki z jakąś solidną przewagą.

/e: 53:37, -14 ⛔

Hans Andersen over 9, @1.95 z podpórką na równe 9 w BET365.
Dość niska linia, jak na Duńczyka, który na swoim torze ma średnią 2,375. Dziś Piraci mierzyć się będą ze Swindon Robins. Oczywistym faworytem są gospodarze i jeżeli mają ten mecz wygrać, 10 punktów Andersena jest tutaj niepodważalnie potrzebne. Rywale biegowi Andersena to: Sedgmen - Tungate, Tungate - Morris, Doyle - Grajczonek, Sedgmen - Doyle. Nie wygląda to jakiś straszliwie trudno dla Duna, dlatego też liczę, że pokryje on handicap już w pierwszych swoich startach i nie będzie konieczności tego, aby musiał wystartować w biegu 15, do którego w sumie nie jest pewniakiem. Liczę jednak na to, że Duńczyk będzie chciał zmazać plamę ze swojego poniedziałkowego występu, kiedy to na wyjeździe zdobył tylko 5 &quot;oczek&quot;. Dziś jest ku temu znakomita okazja.

/e: Hansior równe 9, więc podpórka zagrała ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Bet365

1. Poole vs Swindon (handicap)
Typ: Poole (-18)
Kurs: 1,90

Ostatnio jechali w Swindon i Poole wygrało 2 punktami choć spokojnie mogli wyżej. Dzisiaj Piraci jadą u siebie w bardzo mocnym składzie. U Rudzikow oprócz Doyle, który zresztą i tak nie jest w jakiejś wielkiej formie mało kto może postawic się swojemu vis a vis. Linia wysoka, ale liczę na bardzo wysoki wynik.

2. Lakeside vs Wolverhampton (handicap)
Typ: Lakeside (-12)
Kurs: 2,00

Ponownie idę w stronę gospodarzy. Wilki mocne choć jak pokazał poniedziałkowy mecz maja dziury. Lakeside ostatnio bardzo wysoko wygralo u siebie. Rywalem był slabeusz ale takie mecze dają pewności siebie. Specyficzny tor powinien zrobić swoje. Liczę przede wszystkim na drugą linie bo liderzy powinni wynik trzymać.

3. Steven Worrall vs Ruhan Tungate (H2H)
Typ: Steven
Worrall (-1)
Kurs: 1,50
Kurs marny ale trudno mi sobie wyobrazić żeby nie weszło. Numer 3 zdecydowanie przerasta Ruhana.
W stsie linie Lakeside -6.5 oraz Poole -12.5 i takiego dubelka polecam 3/10
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Batchelor - Masters (-1,5) 2 1,66 ✅
Wright - Kurtz (-1,5) 2 1,66 ,✅

= 2,78 ✅

Batch poki co cien samego siebie. Jedzie z ciezkim nor a rywal bardzo wymagajacy o jakies dobry rezultat bedzie ciezko. Masters dzisiaj latwiejszy nr po drugie moze jechac jako ZZ wiec start wiecej ma minimum. Forma lepsza i stabilniejsza.
Kurtz jako rezerwowy wiec dzisiaj pewnie pojedzie z 6x i solidnie zapunktuje.

F.Lindgren powyzej 9pkt - 1,83 (3,t,3,2,d) szkoda...⛔

Fredka mysle ze pojedzie 5 biegow. W kazdym ze startow spokojnie stac go na 2 pkt a sa biegi gdzie 3pkt wcale mnie nie zdziwia. Srednia 2,25pkt na bieg robi wrazenie. Z rywali Iversen moze zabierac pkt i chyba nikt wiecej nie powinien. Linia po 4 startach powinna byc juz pokryta.

Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365

Zakład dnia!
1. Jason Doyle (suma punktów)
Typ: Jason Doyle - powyżej 11
Kurs: 1,66

Niewysoki kurs, ale w drużynie przeciwnej po prostu nie ma z kim przegrać. Jeśli obędzie się bez wypadków losowych to powinien zrobić pod komplet.

2. Swindon vs Leicester (handicap)
Typ: Swindon (-17)
Kurs: 2,00

Gospodarze dysponują zdecydowanie silniejszym składem z wyraźnym liderem na czele. Myślę że powinno być około 55:35. Byle joker nie zepsuł.

3. Joonas Kylmaekorpi (suma punktów)
Typ: Joonas Kylmaekorpi - poniżej 10
Kurs: 1,80

Facet jest ostatnio w sporym gazie, ale bez przesady. Cholernie trudny układ biegów, mecz na wyjeździe. Po prostu nie widzę tego.

4. Kings Lynn vs Wolverhampton (zwycięstwo 3-drogowo)
Typ: Kings Lynn
Kurs: 1,90

Jednaj idę w stronę gospodarzy. Ostatnio było całkiem blisko a tym razem Batch powinien pojechać o wiele lepiej. Jeśli dołoży kilka oczek to punkty meczowe powinny zostać na miejscu.

/podsumowanie
1. 3,3,3,2*,u...
2. Nie wiem co Rudziki dzisiaj odwaliły. Pamięta ktoś ile było na gości? Kurs około 20?...
3. Nie dość że ZZ to jeszcze fura szczęścia. Zachowane gdyby nie defekt Fredki w 15.biegu to Kilokarpi skończyłby na 9 punktach.
4. Gwiazdy dzisiaj fajnie pojechały. Jakby Troy był w optymalnej formie to King&#39;s Lynn mogłoby się włączyć do walki o medale.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Co do Kilokarpiego to moze jechac jako ZZ wiec ma start wiecej i pewnie dlatego taka linia na niego wysoka.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Jeśli rzeczywiście pojedzie jako ZZ to w zasadzie nie ma o czym mówić bo typ będzie przegrany. Informacja (lub jej brak) bywa w tej zabawie decydująca.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365

5. Belle Vue vs Lakeside (handicap)
Typ: Belle Vue (-8)
Kurs: 1,83

Belle Vue jedzie u siebie z każdym meczem co raz lepiej poznając arkana swojego nowego toru. Lakeside ma fajny skład, ale sprawiają wrażenie drużyny własnego toru. Asy wydają się być mocniejsze w niemal każdej formacji. Szczególnie liczę na wartość dodaną ze strony Worrallów. Szkoda trochę, że nie będzie Fricke, ale pozostali powinni być w stanie go godnie zastąpić.
Z tego co widze na speedwayupdates.proboards.com to obie drużyny pojadą z ZZ (Fricke i Kennett).

6. Steven Worrall vs Lewis Bridger (H2H)
Typ: Lewis Bridger
Kurs: 1,70

Lewis ma ostatnio fajny czas. Wszyscy pamiętamy jak parę dni temu zdobył bodajże 18 punktów w 7 biegach, tracąc pierwsze punkty dopiero w 15.biegu gdy przyjechał ostatni. Tutaj liczę, że pojedzie 1-2 biegi więcej od swojego konkurenta bo co by nie mówić to jednak wśród Asów nie ma takich dziur, które możnaby ew. zastępować.

7. Leicester vs Swindon (handicap)
Typ: Leicester (+6)
Kurs: 1,95

Ostatnio Leicester sensacyjnie pokonało Swindon na wyjeździe, ale tam wspaniałą robotę zrobił im gość-Kurtz (17). Dzisiaj jedzie już tylko Ludviq Lindgren, więc tak spektakularnie nie będzie. Co dalej? Z pewnością atut własnego toru powinien pozwolić pozostałym zawodnikom gospodarzy zaliczyć lepsze liczby niż na wyjeździe.

8. Patrick Hougaard (suma punktów)
Typ: Patrick Hougaard - poniżej 8
Kurs: 2,50

Wczoraj słabszy występ w Danii podczas krajowego championatu. Dzisiaj w parze 2x Watt i 2x Klindt. Do tego przynajmniej 2 biegi z Doylem (a może 3? nie wiem czy Jason będzie mógł jechać jako ZZ, z linii 14 pkt wnioskuję, że jednak będzie mógł zastąpić Rohana). Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli to Patrick pojedzie dzisiaj w 4 biegach a wówczas nie może być może o zdobyciu przynajmniej 8 punktów.

/podsumowanie
5. Nawet mimo słabszego występu Zagara za co duży szacun. Przede wszystkim gratulacje dla Cooka.
6. Steve dzisiaj pozamiatał.
7. Do ostatniego biegu ważyły się losy meczu, ale tylko teoretycznie bo przy dwupunktowym prowadzeniu gości i wobec startu Doylea wszystko było jasne.
8. Nawet mimo świetnego początku Patricka szansę na powodzenie istniały do ostatniego biegu. Może następnym razem?
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Panowie linia na Dolye 14 po 1.66, czy jakas zz i mozliwy 6 start czy buk jest tak pewny, ze nie ma z kim przegrać, wiadomo jezdzil tam i jezdzil rewelacyjnie ale moze przeciez dowozic dwojki z bonusem. Orientuje się ktoś . Do usunięcia pozniej.
 
C 370

cinek9191

Użytkownik
Leicester vs Swindon (handicap) -6 Swindon 2 @1.95 ⛔⛔⛔ 44-46

R/R da + dla Rudzików, którzy moim zdaniem już nie zaliczą wpadki. Klindt już nie z pod numeru rez. takze nie wykręci już olbrzymich pkt.

Belle Vue vs Lakeside (handicap) - 8 Asy @ 1,83 ✅✅✅ 50 - 40

Mecz dla mnie zacięty, równy --- ale dla mnie większą mocą rez. dysponują Asy dlatego idę w ich kierunku. Lewis no ciekawy jestem jak pojedzie dziś. Kerr i Nilsson mogą być dużą piętą achillesową Młotów.



Josh Auty - Chrles Wright H2H 1 @2.00 ✅✅✅ 10-4



Całoroczny


edit:

Szkoda szkoda szkoda Morrisa oby cały i zdrowy! Dla mnie mega pozytyw Ludiv - jako gość zrobił i mecz ( przegrali ale upadł typ mój ).
Asy końcówkę pojechały fajnie bo tak jak spodzieewałem się mecz był zacięty. Defekty Zagara a później tylko 2,1... jutro raczej takiej powtórki nie będzie w Gorzowie. Cook Worral 31 pkt i wszystko w temacie ;)
A co do trzeciego typu - Oby Auty wrócił już na tą scieżkę dobrze punktującego ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Bet365:

Peter Karlsson - Krzysztof Kasprzak -&gt; Krzysztof Kasprzak (+2) @1.83 w buk365 z podpórką na remis.

Peter Karlsson (47 lat) to weteran angielskich torów, większość swojej kariery spędził właśnie w Wolverhampton Wolves, także tamtejszy tor zna na pamięć. Dla PK będzie to pierwszy start w tym sezonie w Elite League, także ciężko cokolwiek powiedzieć o jego dyspozycji w Anglii. PK jedzie jako rezerwowy, także prawdopodobnie dostanie jakiś dodatkowy start, a w biegu z rezerwą będzie miał raczej łatwo, jednak wierzę w Kasprzaka. KK jest w tym sezonie w gazie, średnia 2,0 w Anglii, zarówno u siebie, jak i na wyjeździe. Jedzie z numerem 1., cięższe biegi, niż PK, ale umówmy się - KK to jednak aktualnie półka wyżej, niż PK. Wolves u siebie z pewnością wygrają z Coventry, dlatego nie zdziwię się, jeśli Kasprzak pojedzie z taktyka lub jokera, a o 15 bieg dla niego jestem spokojny. PK ma łatwiejsze biegi, jednak handi dodatnie na Kasprzaka i jego obecna dyspozycja ukierunkowują mnie na bet w stronę Kasprzaka. Dla pewności podpórka na remis.

/e: o dramat, 11-5 dla PK ????
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365

1. Wolverhampton vs Coventry (handicap)
Typ: Coventry (+16)
Kurs: 1,90

Wydaje mi się, że ta linia jest jednak trochę duża. Wiem, że Wilki są u siebie mocne, że wrócił PK i że liderzy Pszczół raczej nie błyszczą na tym torze, ale jednak to za dużo. Kluczowa będzie forma KK. Jeśli obędzie na dobrym poziomie, coś dorzuci z jokera to po prostu musi wejść.

2. Peter Karlsson vs Krzysztof Kasprzak (H2H)
Typ: Peter Karlsson (-2)
Kurs: 2,00

Dziadek w Szwecji daje radę, więc czemu w Anglii miałoby być gorzej? Dużo łatwiejszy układ biegów, zapewne pojedzie 6 razy. KK musiałby pojechać życiówkę żeby nie weszło. Dodatkowy atut że zapewne się nie spotkają ani razu.

3. Joonas Kylmaekorpi (suma punktów)
Typ: Joonas Kylmaekorpi - powyżej 8
Kurs: 2,20

Kilokarpi w formie choć na pewno zmęczony. Układ biegów dobry. Jedyne zagrożenie to chyba Karlsson w 15.

/podsumowanie
1. Nieźle Pszczoły i to mimo słabszego występu KK. Harris i Garrity zrobili robotę.
2. Krzysiek nie umie jeździć w Wolverhampton. Rok temu dla Hammers 1+1. Dziadek klasa choć głównie na ogórkach.
3. Zmęczenie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
C 370

cinek9191

Użytkownik
K. Kasprzak over 9 @2.0 But365 ⛔⛔⛔ 2,0,3,0

KK dziś pojedzie zapewne 5 razy + do tego jeśli Pszczółki będą marnie wyglądać to i jako RT? Linia dość zachęcająca także ide w to - przy obecnej formie kasprzak 5x2 jest do ugrania ;)

Peter Karlsson vs Krzysztof Kasprzak (H2H) ⛔⛔⛔ 5-11
Typ: K. Kasprzak (+2)
Kurs: 2,00

Stawiam Tutaj na KK - Okularnik nie pojedzie sześciu razy moim zdaniem - Wilki dysponują równym składem co spowoduje, że nie bedzie żadnych RZ - max 1. Jest to powrót jego - tak tak zna tor jak własną kieszeń ale wszystko jest możliwe - dla mnie nie jest to taki pewniaczek.

Sam Masters -1 - Daniel King HC @1,72 but365 ⛔⛔⛔ 5-4

Idę w kierunku Sama - jedzie u siebie ma dwa biegi z Danielem - także przywieźć go za plecami przy obecnej formie nie powinno mu sprawić kłopotu. King jest doświadczonym RAIDER i &quot; piachu &quot; zapewne nie pojedzie ( jedzie w parzez z Kacprem, który może pojechać róźnie ) Para dla mnie ( tzn. Masters - King 60-40% ) NA DZIŚ.


edit: Kasprzak dramat - właśnie między nim a Harrisem zastanowaiłem się dziś do postawienia - jednak ten drugi dziś poprawadział Pszczółki do goddnego wyniku!
Masters dnoo dziś, szkoda - Wielkie brawa dla PiKeja - bo zrobił swoje 6. Peter Karlsson - 3,2*,(MC-0),1,2,3

Lipa dziś z EL ???? ehhhhh????
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Zaklad dnia!
Craig Cook vs Jacob Thorsell (H2H)
Typ: Craig Cook (-2)
Kurs: 1,90

Kompletnie nie rozumiem tej linii. Jadą że sobą dwa razy. Szwed ma co prawda bieg jako ZZ, ale też układ biegów cholernie trudny. Cook u siebie wymiata.
Belle Vue vs Wolverhampton (handicap)
Typ: Belle Vue (-11)
Kurs: 1,83

Gospodarze z każdym meczem u siebie za co raz lepsi. Ostatniou siebie gospodarze świetnie jechali na IM Anglii. Wśród gości zz za Mastersa i gość w postaci Hansena. Jakby nie patrzeć same osłabienia. W dodatku bez PK. Jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego to gospodarze wygrają to bardzo wysoko.
Richie Worrall vs Kyle Howarth (H2H)
Typ: Richie Worrall
Kurs: 1,80

Ostatnio obaj jechały w mistrzostwach Anglii. Pierwszy zdobył 10 a drugi 4 punkty. Przepaść. Rozsądek nakazuje więc grać to.
Joonas Kylmaelorpi (suma punktów)
Typ: Joonas Kylmaelorpi - powyżej 6
Kurs: 1,72

Tor europejski. Są biegi gdzieś może ugryźć. Forma bardzo dobra, więc tak niska linia to duża zachęta do grania.
/podsumowanie
Szkoda Cooka. Reszta na wielkim spokoju.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
1. Leicester vs Belle Vue (handicap)
Typ: Belle Vue (-2)
Kurs: 1,83

Za Zagara Harris czyli na plus. Trochę może brakować Fricke ale jest zastępstwo, które powinno i tak dać około 8 punktów. Goście sa zdecydowanie lepsi i tyle.
2. Josh Auty vs Richie Worrall (H2H)
Typ: Josh Auty (+3)
Kurs: 1,90

Dziękuję bardzo! Auty siesię rozkręca. Jest u siebie. Może pojedzie nawet 6 biegów. Richie pewno 5. Powinno być po zero a jest plus 3...
3. Patrick Hougaard vs Scott Nicholls (H2H)
Typ: Patrick Hougaard (+4)
Kurs: 1,80

Kolejny kosmos. Ja wiem ze ZZ ale bez jaj. Dun u siebie kroi. Scott to tylko Scott.
/podsumowanie
1. Było ciasno, ale goście mieli lepszych liderów i na koniec przewazyli szale zwycięstwa na swoją korzyść.
2. Piękny prezent od buka. Auty znów zaczyna ładnie śmigać.
3. Hot Scott dzisiaj bardzo przyzwoicie. Nawet załapał się na 15.bieg czym trochę zaskoczył.
Oby tak dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
1. Fredrik Lindgren (suma punktów)
Typ: Fredrik Lindgren - poniżej 11
Kurs: 2,37

Niby linia nie jest super wysoka, ale widzę tutaj parę argumentów. Po pierwsze, piekielnie trudny rywal. Po drugie, ciężka tabela biegowa. Po trzecie, nieco słabsza forma w ostatnim czasie. Szczególnie starty nie zachwycają.
2. Jacob Thorsell vs Craig Cook (H2H)
Typ: Craig Cook
Kurs: 1,90

Craig w świetnej dyspozycji ostatnio. Jacob bywa chimeryczny. Wydaje mi się że atutem Cooka może być dodatkowy udział w 15 biegu. Nie liczylbym na to samo u Szweda. Spotykają się przynajmniej dwa razy, więc to bardzo ciekawa para.
3. Scott Nicholls (suma punktów)
Typ: Scott Nicholls - poniżej 9
Kurs: 1,90

Ciężki tor, trudny rywal, raczej 4 biegi. Musiałby pojechać rewelacyjnie by przekroczyć linię. Nie dzisiaj, nie ma tym torze.
/podsumowanie
1. Zbyt równa stawka i spadek formy Freda.
2. Jacob zgodnie z oczekiwaniami. Chyba niedługo Masters wyskoczy pod 3. Cook jechał dobrze do połowy zawodów. Później się zepsuło i nawet na nominowany się nie zalapal.
3. Scottie jednak jest w niezłej formie. Zobaczymy co buki na niego zaproponują w kolejnej rundzie.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Karlsson +1 - R Worrall @2,10 ladbrokes ⛔ 4 - 9
Ritchie łatwiejszy numer, ale to PK jest królem tego toru. Emerytowany Szwed wrócił na wyspy w pięknym stylu i nikt inny jak on zna ten tor. Jest szybki i dziś spokojnie poradzi sobie z bliźniakiem. Dodatkowo mamy handi +1, więc tylko pobierać.
Zagar poniżej 8 @2,10 but365 ▶ 8
Zagar jechał w sobotę na Słowenii, później jak Chomski powiedział był przemęczony w Grudziądzu. Tam słaby występ. Ostatnio w Anglii nie błyszczy + do tego trudny przeciwnik. Harrisa dzisiaj jako gościa nie ma, jest Matej który ma bardzo trudne biegi. Myślę, że dziś skończy się na 4 startach w których jakąś śliwkę przywiezie.
Thorssell - Nicholls @1,72 ladbrokes ✅ 5 - 10
Thorssel gdyby jechał z nr 4 to bym na niego grał. Dziś z tego co mi wiadomo przesunięty pod 3, a Hot Scott pod 4. Wiadomo będzie miał biegi z Mastersem, ale to i tak łatwiejszy układ niż Szwed. Spokojnie o 2-3 oczka powinien być lepszy.

Masters -1
- Fricke @1,90 but365 ✅ 13 - 5
Po tym co pokazał w Łodzi stawiam na niego każde pieniążki. Frickę myślałem, że po upadku w IMŚJ wczoraj nie pojedzie, ale mimo tego był jasnym punktem ROWu. Dziś 3 zawody z rzędu + jest poobijany. Master jest w formie ma latwy 4 numer. Jeśli Sam pojedzie w nominowanym powinien pokryć handi -1. Aczkolwiek ze wszystkich typów ten uważam za najbardziej ryzykowny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom