>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

British Elite League 2016 - Lipiec

Status
Zamknięty.
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Coventry vs Swindon (handicap) &gt;&gt;&gt; Zwrot (mecz odwołany z powodu opadów deszczowych)
Typ: Coventry (-6)
Kurs: 2,00

Swindon to Doyle i długo nic. Gospodarze maja wyrazniejszych liderow i wciąż solidna druga linie. Jeśli Woryna zneutralizuje rezerwę gości to Pszczoły powalczą o 50+.
Belle Vue vs Kings Lynn (handicap) &gt;&gt;&gt; Zwrot (mecz przerwany z powodu opadów deszczowych)
Typ: Belle Vue (-25)
Kurs: 1,90

Goście poskladani z różnych zawodników. Gospodarze zachowali trzon. Szykuje się duży pogrom.
Lakeside vs Poole (handicap)
Typ: Lakeside (-23)
Kurs: 1,90

Trochę duża ta linia. Poole dzisiaj niczym Frankenstein. Tylko Holder z liczących się zawodników. Ale i on lubi w Anglii się wykładać. Dzisiaj szczególnie bez motywacji bo i tak będzie mocno do tyłu.
Steve Worrall vs Lewis Rose (H2H) &gt;&gt;&gt; Zwrot (mecz przerwany z powodu opadów deszczowych)
Typ: Steve Worall (-4)
Kurs: 1,95

Wczoraj się nie udało się dzisiaj inna historia. Steve u siebie. Do tego powinien jechać jako ZZ. Wygląda bardzo dobrze.
Krzysztof Kasprzak (suma punktów) &gt;&gt;&gt; Zwrot (mecz odwołany z powodu opadów deszczowych)
Typ: Krzysztof Kasprzak - powyżej 10
Kurs: 1,80

Lubią stosunkowo niska. Jeśli obejdzie się bez cyrku z 15 biegiem to spokojnie. Choć i w 4 mógłby dać radę to pokryć.
Troy Batchelor (suma punktów) &gt;&gt;&gt; Zwrot (mecz przerwany z powodu opadów deszczowych)
Typ: Troy Batchelor - poniżej 6
Kurs: 2,05

Dzisiaj albo potwierdzi że się ogarnął już, albo wciąż dluga droga przez nim. Teren trudny. Rywal silny. Ja idę w stronę niepowodzenia Kangura. Jeszcze nie.
Scott Nicholls vs Troy Batchelor (H2H) &gt;&gt;&gt; Zwrot (mecz przerwany z powodu opadów deszczowych)
Typ: Scott Nicholls (-2)
Kurs: 1,66

Kurs niższy ale to kontynuacja. Scott u siebie jedzie dobrze. Do tego o wiele łatwiejszy układ biegów.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Zaklad dnia!
Scott Nicholls (suma punktów)
Typ: Scott Nicholls - powyżej 10
Kurs: 1,83

Scott w tym roku już dwa razy jechał w Leicester:
9 kwietnia #3 (2*,3,1*,3,3) 12+2
17 czerwca #4 (3,3,2,2,3,1*) 14+1
Dzisiaj pod numerem 5 co wcale nie musi być źle biorąc pod uwagę &quot;siłę&quot; liderow Leicester. Forma stabilna i co najważniejsze - ZZ za Fredke. Wygląda to bardzo dobrze.
/Świetny początek (7+2 w 3) po czym się zaciął (1,1). Przez dobra postawa Mastersa i Thorssella zabrakło dla niego miejsca w 15.biegu. Szkoda.
Polecam!
Ludviq Lindgren vs Kyle Howarth (handicap)
Typ: Ludviq Lindgren
Kurs: 1,57

Nieco slabszy kurs, ale też i ryzyko mniejsze. Ostatnio Szwed pojechał fantastyczny mecz przeciwko Coventry i uratował wynik. Howarth przy nim wygląda zupełnie blado w takim wypadku. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na ewentualność dodatkowych biegów. O ile Lindgren może wskoczyć za kogoś z rezerwy to Howarth nie za bardzo miałby za kogo wskoczyć.
Leicester vs Wolverhampton (handicap)
Typ: Leicester (-2)
Kurs: 2,10

Wolverhampton bez swojego lidera, Fredki Lindgrena. Za niego ZZ. Myślę że to pewna strata dla gości. Do tego Scottie zamiast kontuzjowanego Kilmakorpiego. Tutaj raczej na plus dla gości bo Nicholls w tym roku w Leicester jechał dwa razy i pojechał kapitalnie (12 i 14). Co prawda jechał z numeru 3, ale to i tak mi nie umniejsza. Ostatnio Leicester wymeczyli z Coventry mimo beznadziejnej jazdy Hougaarda i Autyego. Myślę że ta dwójka dzisiaj się zrehabilituje i pomoże odnieść sukces.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Nicolai Klindt - Peter Karlsson -&gt; Nicolai Klindt, +1, @1.66 w bet365 (z podpórką na remis)
Klindt prezentuje się w tym sezonie bardzo solidnie, fajne występy w Polsce, gdzie mam okazję oglądać go na żywo w Częstochowie, z kolei na swoim domowym torze w Leicester średnia 2.128, co jest najwyższą średnią w zespole. Karlsson powrócił do EL po przerwie, jechał dwa mecze u siebie, żadnego na wyjeździe. Dziś pewnie pojedzie jako ZZ, ale przy dobrym występie Klindta i plusowym handi, może mu zabraknąć do prześcignięcia Duńczyka
/e: 3:2 dla PK, podpórka zagrała ✅
 
T 8

tomas77

Użytkownik
Nicolai Klindt - Peter Karlsson -&gt; Nicolai Klindt, +1, @1.66 w bet365 (z podpórką na remis)
Klindt prezentuje się w tym sezonie bardzo solidnie, fajne występy w Polsce, gdzie mam okazję oglądać go na żywo w Częstochowie, z kolei na swoim domowym torze w Leicester średnia 2.128, co jest najwyższą średnią w zespole. Karlsson powrócił do EL po przerwie, jechał dwa mecze u siebie, żadnego na wyjeździe. Dziś pewnie pojedzie jako ZZ, ale przy dobrym występie Klindta i plusowym handi, może mu zabraknąć do prześcignięcia Duńczyka
/e: 3:2 dla PK, podpórka zagrała ✅
gdzie tą podporke masz na b365. remis byl wiec wtopa!!!
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Eh, nie chce mi się kolejny raz tego samego tłumaczyć. Kiedy piszę, że gram z podpórką na remis, a gram KAŻDY swój bet z podpórką, na przykładzie betu Klindt +1, to znaczy, że:
a) gram za 100 zł każdy bet, a więc odpalam stronę surebets
b) wklepuję stawkę i kursy, czyli @1.66 na +1 i @7.50 na remis
c) otrzymuję wynik, czyli - gram 81 zł na handi +1 oraz 18 zł na remis
d) w przypadku wygranej lub remisu otrzymuję praktycznie taką samą wygraną
e) a że Klindt zrobił 2, PK zrobił 3, mamy remis, więc mam wygraną w wysokości 135 zł, więc rozliczam jako wygrany
Prościej nie umiem tego wytłumaczyć, jeżeli w dalszym ciągu nie rozumiesz, to nie wiem, jak mogę pomóc.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Swindon vs Coventry (handicap)
Typ: Coventry (+8)
Kurs: 1,83

Trio KK-Harris-King to sporo jakości. Do tego ZZ za Garrityego też powinno wyjść na plus Pszczolom. Swindon ma silnego Doyle ale reszta aż takiego szału nie robi. W razie co jest jeszcze joker. Coventry powinno powalczyc o pełną stawkę.
Rohan Tungate vs Kacper Woryna (H2H)
Typ: Kacper Woryna
Kurs: 1,83

Tungate nie zachwyca. Do tego ma dwa piekielnie trudne biegi. Kacper nie dość że łatwy układ biegów (relatywnie) to jeszcze pojedzie jako ZZ a może coś extra. Tor w miarę europejski więc tu nie powinno być problemu.
Krzysztof Kasprzak (suma punktów)
Typ: Krzysztof Kasprzak - powyżej 10
Kurs: 1,90

KK w dobrej formie. W Anglii wymiata. Co prawda Swindon ma Doyle ale nawet jeśli ulegnie mu trzy razy to i tak jest margines błędu. A przecież Jason to nie jest terminator.
/Całe Coventry dało ciała, a Kasprzak zrobił 2015.
Zaklad dnia!
Wolverhampton vs Leicester (handicap)
Typ: Leicester (+20)
Kurs: 1,90

Trochę przesada. Leicester ma chyba najlepszych rezerwowych w lidze. To właśnie ta dwójka powinna trzymać wynik na przyzwoitym poziomie. Do tego ew joker. Za duży ten handicap.
Polecam!
Jacob Thorsell vs Paul Stare (H2H)
Typ: Paul Starke (+5)
Kurs: 1,57

Niski kurs ale i tak typ zachęca. Duża różnica w tabeli biegów, do tego Starke z opcją na kolejne starty zatem obaj zapewne pojadą po 5 biegow. Ostatnio dobre występy, więc powinien podołać.
Nicolai Klindt (suma punktów)
Typ: Nicolai Klindt - powyżej 5
Kurs: 2,15

Niska linia, niezły numer i całkiem dobra forma. Powinien zrobić 6-7 punktów.
 
W 858

woffi2013

Użytkownik
Z zasady nie warto (podwójna marża), przy większych kursach w określonych przypadkach - warto. Ale na pewno nie przy @1,66 na wybraną opcję, bo wtedy faktycznie gracie np. po 1.35.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
J.Thorssell powyżej 6,5 - 1,77 zdobył =6 szkoda ⛔Betsafe

Thorssell ostatnie dni w gazie. Punktuje na wysokim poziomie. Dzisiaj wyjazd z wymagajacym rywalem dlatego taka a nie inna linia. Spora szansa na 5 biegow.


Bella - Wolves (+16,5) 2 - 1,75✅✅✅ bet365

Wysokie to handi. Liczyłem na jakies +12. Asy u siebie na torze dopiero zaczynają łapać o co chodzi. Jest mocny Fricke i Cook. Nicholls i S.Worrall przeplatają dobre biegi ze słabszymi podobnie jak Zagar który nie gwarantuje tak pokaźnych zdobyczy jak np w ubiegłym roku. Rezerwowi natomiast są dzisiaj lepsi u gospodarzy i jeśli oni nie zrobia jakiejś kolosalnej różnicy no to Wiliki powinny wyjść z twarzą z tego meczu a co za tym idzie +16,5 siądzie. U gości bardzo liczę na dobry występ Mastersa i Thorssella oraz brak defektów i wykluczeń i Fredki Lindgrena. Co pojedzie Karlsson i Klindt który jedzie jako gość? Tego nie wie nikt jednak w przypadku Klindta każdy punkt będzie wartością dodatnią dla przyjezdnych. Rezerwowi bez szału jednak Howartha stać żeby powalczyć z miejscowymi. Ewentualnie jest Joker dzięki któremu można zniwelować stratę.



S.Masters powyżej 5,5 - 1,55 ✅✅✅bet365

Masters ma średnią wyjazdową 2pkt na bieg. Dzisiaj z ciężkim numerem bo jedzie pod 3 jednak Zagar nie jest w jakiejś wybitnej formie żeby go nie objeżdżać. Linia naprawdę niska i mimo,że jedzie z 3 to sądzę że powinien spokojnie zdobyć więcej niż 5 oczek. Jeśli goście chcą powalczyć to jest to niemal obowiązkiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
furman19 928

furman19

Użytkownik
Ritchie Worrall -2 v Kyle Howarth @ 1.7 8:3 ✅

Gram w stronę zawodnika miejscowych, zdecydowanie lepszy niż Howarth. Worral dzis na rezerwie i spotkają się co najmniej trzykrotnie i bez problemu powinien sobie z nim poradzić. Worrall myśle, że dostanie conajmniej 4 biegi , Howarth raczej skończy na 3. Richie jeździ bardzo przyzwoicie na wyspach czego nie można powiedzieć o rywalu. Wystawił bym tutaj handi spokojnie -3.Ostatni mecz na torze Wilków:

20 czerwca

Kyle Howarth 1* w 2

Richie Worrall 3 w 2 1* 3

Całoroczny
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Zaklad dnia!
Matej Zagar (suma punktów)
Typ: Matej Zagar - powyzej 9
Kurs: 1,72

Matej od jakiegoś czasu na fali wznoszącej w Anglii. Ostatnio 8, 10, 12. Ostatni wynik z domu przeciwko Kings Lynn gdzie pojechał tylko cztery biegi z uwagi na opady.
Matej Zagar vs Fredrik Lindgren (H2H)
Typ: Matej Zagar
Kurs: 1,70

Fredka ostatnio słabiej. Do tego spore obciążenia bo od soboty miał tylko niedzielę wolną. I tak podróżuje w te i we wte: Wlochy-Anglia-Szwecja-Anglia. W tym roku już jednak i też bez szału 9+1. Zagar robi sporo lepsze wrażenie.
Belle Vue vs Wolverhampton (handicap)
Typ: Belle Vue (-17)
Kurs: 2,15

Sporu ten handicap ale widać też duże osłabienie u gości. Tor w Manchesterze byłby super dla Kilmakorpiego. Z Klindtem już tak różowo nie będzie. Jest duża przewaga na rezerwowych. Do tego słabszy Lindgren i brak znajomości toru u większości zawodników. Takze wyraźnie większe zmęczenie u gości bo Lindgren, Masters i Thorrsell jadą już 3-4 dni z rzędu.
Sam Masters (suma punktów)
Typ: Sam Masters - powyżej 6
Kurs: 2,15

Zawodnik mocno zmęczony ale ostatnio robi naprawdę świetne wyniki. Anglia to wciaz jego specjalność i tutaj notuje najlepsze wyniki. Ostatnio nieco słabiej z Leicester u siebie ale poza tym robi super wynik. Wobec braku Kilmakorpiego powinien też być kandydatem do 15.biegu i myślę że tam może zdobyć ten siódmy punkt.
Polecam!
Joe Jacobs vs Max Clegg (H2H)
Typ: Joe Jacobs (-3)
Kurs: 1,95

Spotkają się być może nawet trzy razy. W każdym, pojedynków zwycięsko powinien wychodzić zawodnik gospodarzy. U siebie notuje bardzo przyzwoite wyniki. Myślę że powinien zdobyć 5-6 punktów przy zerze Clegga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Zakład dnia!
Josh Grajczonek vs Scott Nicholls (H2H)
Typ: Josh Grajczonek (-1)
Kurs: 2,10

Josh u siebie jedzie konkret, zaś Scott ostatnio słabnie w oczach. Skoro wczoraj pojechał taką padlinę to niby jakim cudem dzisiaj miałby się odrodzić niczym feniks z popiołów?
Swindon vs Wolves (handicap)
Typ: Wolves (+11)
Kurs: 1,90

Swindon ostatnio przejechało się po Coventry, ale stało się to głownie za sprawą słabości Pszczół. Jeśli lider drużyny zdobywa 1 punkt to trudno osiagnąć korzystny rezultat. Wilki tego błędu nie powinny powtórzyć, tym bardziej że zawodnicy ze składu potrafią tam jeździć. Dwie słabości gości to ew. zmęczenie, o czym pisałem już wczoraj, i jednak Scott Nicholls. Z drugiej strony jest Klindt i dzięki temu powinno być nieźle. Gospodarze powinni to wygrać, ale żeby aż 12 punktami? Nie wydaje mi się.
Sam Masters (suma punktów)
Typ: Sam Masters - powyżej 7
Kurs: 2,10

Australijczyk jest w formie. Warunki torowe także powinny mu sprzyjać. Wiadomo, że jest zmęczenie, bo to już chyba 5 dni z rzędu, ale skoro wczoraj pojechał na niezłym poziomie to czemu dzisiaj miałoby być gorzej? Tym bardziej, że Swindon wydaje się być obiektywnie słabszą drużyną niż Belle Vue.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Swindon -6,5 - Wolverhampton @1,54 Stsy
50 - 41
Niskie handi, które Swindon powinno pokryć. W ekipie gości nie ma Szwedów jest za to Nicholls i Klindt. Myślę że zakręci się ok 50 - 40 ten mecz.

Masters poniżej 6,5
@1,98 ststy
6
Rowne 7 % @8 ladbrokes
Można też zagrać poniżej 7, gram to bo i wczoraj grałem. Masters wczoraj 2 biegi fenomenalne, 2 tragiczne. Widać, że fury od FG raz jadą, raz nie jadą, skąd my to znamy?

Sedgman -2
- Nicholls @1,66 ladbrokes
8 - 5

Wczoraj Scott nie miał na czym jechać, same defekty. Do jednego startu motor mu pożyczył Fricke i wtedy zrobił jakieś oczka. Sedgmana stać na 10 oczek dziś, jedzie z nr 4 więc łatwiejsze biegi niż Hot Scott. Anglik ma trudniejszy numer + wczoraj jechał fatalnie. Nie zdziwie się jak różnica będzie wynosiła nawet ponad 5 oczek w tym h2h.

Howarth +1 - Wright @1,90 but365
6 - 10

Howarth zna Abbey stadium, + do tego prawdopodobnie dziś będzie miał o 2 starty więcej. Dodjmy do tego +1 to myślę, że powinien wygrać te h2h.

Grajczonek -1
- Nicholls @2,10 but365
9 - 5

Kolejny typ przeciwko Anglikowi, który wczoraj nie miał na czym jechać. 24h później nie wierze, że pojedzie jak lider. Nr 5 trudny bo jest i Doyle i Morris i Lindgren. Josh ma większe szanse w tym h2h wg mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wtapiacz22 55

wtapiacz22

Użytkownik
Swindon - Wolverhampton

H2H
Doyle - Lindgren (+1) typ:2 kurs: 2,10 ⛔
Betsyf

Stawiam dzisiaj na wynik większy dla Szweda, handicap +1 punkt to kolejny atut, a zatem : wiadomo Jason klasa i pewnie pojedzie bardzo dobry mecz, ALE wilki osłabione, w dodatku kto ma tam liderować jak nie Fredrik ? Kolejny aspekt to ZZ, czyli +1 bieg dla zawodnika przyjezdnego, być może rezerwa taktyczna - kolejny bieg. Wychodzi, że Lindgren (być może) pojedzie aż 2 biegi więcej od Doyla (1 na 100 %), dochodzi 1 punkt handicapowy, w razie przegrania 1 punktem otrzymujemy zwrot. Wchodzę w to ! :cool:
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Swindon - Wolverhampton
H2H
Doyle - Lindgren (+1) typ:2 kurs: 2,10
Betsyf
Stawiam dzisiaj na wynik większy dla Szweda, handicap +1 punkt to kolejny atut, a zatem : wiadomo Jason klasa i pewnie pojedzie bardzo dobry mecz, ALE wilki osłabione, w dodatku kto ma tam liderować jak nie Fredrik ? Kolejny aspekt to ZZ, czyli +1 bieg dla zawodnika przyjezdnego, być może rezerwa taktyczna - kolejny bieg. Wychodzi, że Lindgren (być może) pojedzie aż 2 biegi więcej od Doyla (1 na 100 %), dochodzi 1 punkt handicapowy, w razie przegrania 1 punktem otrzymujemy zwrot. Wchodzę w to ! :cool:
z/z za Karlsson może jechać Klindt i rezerwowi + w Anglii nie ma rezerw taktycznych, czyli zarówno Doyle jak i Lindgren pojadą po 5 razy.
Dodam,że jeśli przegra 1pkt nie musi być wcale zwrot bo najpierw jest liczona ilość wygranych biegów i kto ma więcej na tego korzyść jest zakład no chyba że mają po tyle samo 3pkt to wtedy dopiero jest zwrot - RADULA
sorry mstokpiczas że się wpierniczyłem w Twój post ale nie chciałem dodatkowo pisać.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
D.King powyżej 7,5 - 1,54⛔ bet365

King bardzo mocny na swoim owalu. Ma średnia ponad 2pkt na bieg a to robi wrażenie. Dzisiaj goście to Iversen który jest zagrożeniem dla Kinga i dalej no to póki co szukający formy Batchelor jednak myślę,że King będzie sobie z nim radził. Howarth czy Schlein nie powinni stanowić zagrożenia. Więcej pkt może stracić na swoich kolegach niż rywalach. Mi wychodzi po 4 biegach 8-9oczek + realny bieg 15 i tam kolejne pkt. Myślałem,że linia będzie przynajmniej 1pkt wyżej ustawiona.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Zaklad dnia!
Coventry vs Kings Lynn (handicap)
Typ: Coventry (-8)
Kurs: 1,95

We wszystkich aspektach żużlowego rzemiosła Pszczoły wyglądają lepiej od gości. Żeby handi nie zostało pokryte to Iversen musiałby pojechać dzisiaj pod maxa robią przy tym udanego jokera. KK-Bomber-King powinni zrobić robotę.
Niels K Iversen (suma punktów)
Typ: Niels K Iversen - powyżej 13
Kurs: 1,80

Maksa nie będzie bo gospodarze mają zbyt silnych liderów, ale jeśli Puk ma jechać 6 biegów to chyba tylko kataklizm może mu odebrać powodzenie. Margines błędu nie jest wielki, ale i tak myślę, że jest do grania.
Krzysztof Kasprzak (suma punktów)
Typ: Krzysztof Kasprzak - powyżej 10
Kurs: 1,90

Tutaj linia jeszcze przyjemniejsza. Myślę, że byłoby wyżej, ale ostatnio pojechał dno w Swindon. W Ceontry to jednak o wiele lepszy zawodnik. Goście dzisiaj mają tylko Puka jeśli chodzi o zawodników, którzy mogliby mu zagrozić. Jeśli więc nie będzie namiętnie przyjeżdżał za plecami kolegów z pary to powinien uzyskać 12-13 punktów.
Polecam
Josh Bates vs Troy Batchelor (H2H)
Typ: Josh Bates (+5) vs Troy Batchelor
Kurs: 2,00

To też jest ciekawy zakład. Troy ostatnio dał sygnał. Czas pracuje na jego korzyść, ale Bates u siebie jedzie naprawdę przyzwoicie. Dzisiaj trudniejszy numer, ale wciąz jest wśród gości paru ludzi do zrobienia. Typ mimo wszystko bardziej przeciwko Troyowi. Nawet z dodatkowym biegiem z ZZ i ew. udziałem w 15 biegu i tak nie widzę, żeby zrobił więcej niż 7-8 punktów.
/Fatalny początek gospodarzy, a i tak było blisko. Wystarczy, że Serjant nie robi gleby w jednym z biegów i z 46-47 robi się 50-43. Iversen początkowo maszyna, ale źle zareagował na zmiany torowe. Kasper easy. Bates też spoko. Przecież gdyby w biegu z Serjantem dowiózl trójkę to by miał tylko -1 do Troya.
Reasumujac: lekki minus na koniec a wszystkie typy dobre. Statystyka będzie po mojej stronie (2/4; 3/4; 4/4). ;)
 
C 370

cinek9191

Użytkownik
Ben Barker 1 @1,90 but365 - Kyle Howarth ✅✅✅

Lecę w kierunku zadziory i ambitnego chłopaka - nic nie ujmując Kyle. Ale Ben ciutkę a może ciut więcej go przewyższa. Ben zna ten tor i nie ma co tu więcej się rozpisywać. Spotkają się dwa razy na torze przeciwko sobie i tutaj na widzę min. przewagę Bena nad gościem Kings Lynn ????

James Sarjeant 1 @ 1,95 but365 - Nikolaj Busk Jakobsen ⛔⛔⛔

Idę konsekwentnie w stronę gospadarzy dziś. Zawodnicy King&#39;s Lynn z pod numerów 6 i nie stanowią zagrożenia na wyjazdach a nawet bym powiedział u siebie. Za to James i Kacper u siebie punktują na niezłym %. + dla James w tej parze.

________________________________________________________________
Josh Bates +5 @ 2,00 but 365
- T. Batchelor - Co sądzicie o tym ? :???::???::???::???::???::???::???::???::???: Batch na wyjazdach cieniuje.... fakt. dziś będzie miał szanse 5 biegów + jedzie pod numerem 4 - także łatwym stosunkowo numerm w Anglii. Ciutkę mnie korci .. Co wy na to? Raczej czuję, że nie będziecie zwolennikami tego betu.
A do tego jeszcze -8 na Pszczoły @ 1,95 but365 myślę, że warto grać ponieważ no nie wiaodmo jak pojedzie R. Schlein oraz Batch + słabe rezerwy.


edit1:

Josh Bates +5 @ 2,00 but 365 - T. Batchelor - tutaj z małą nutką niepewności. ✅✅✅

oraz

Coventry -8 @1,85 but 365 - King&#39;s Lynn - Liczę tak jak wyżej napisałem - przewagę pod numerami rez. oraz to, że Rory wraca + niepewny Batch. ⛔⛔⛔

ostro dziś w dół :/ Na meczu ????????????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom