>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

British Elite League 2016 (maj)

Status
Zamknięty.
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Brady Kurtz -4 - Kyle Howarth @1,75 Betsyfy ⛔ Howarth padaka
Nie wiem, czemu nikt nie zwrócił uwagi na ten typ. Może ja coś pominąłem, ale wydaje mi się to fenomenalny typ. Howarth to wiodący rezerwowy w EL, średnia meczowa na poziomie 9,5 i to nie tak, że robi to wszystko na własnym torze, bo na wyjazdach zdobywa 2,1 punktu na bieg. Handicap moim zdaniem wyraźnie przesadzony, spowodowany tym, że Kurtz będzie miał dodatkowy bieg jako ZZ. To jednak nie powinno mu dać takiej przewagi. Wczoraj Howarth 11 punktów, przy 6 Kurtza. Co prawda dziś pojadą w Poole, ale Howarth na pewno pojedzie za Clegga, a dziś u Piratów jako drugi rezerwowy Wright, więc nie wydaje mi się, żeby tu był wykorzystany Kurtz. Prawdopodobnie obaj pojadą więc pięć biegów, w związku z czym handicap rozstrzygnie się pewnie w biegach między nimi, a nie wydaje mi się, żeby Kurtz był w stanie odskoczyć w nich aż na 4 punkty. Dla porównania: Kurtz średnia meczowa 6, 1,92 u siebie. Spodziewam się, że obaj zdobędą podobną ilość punktów, jak miałbym być bardziej precyzyjny, to przewidywałbym z 2-3 więcej po stronie Howartha, więc jak dla mnie super okazja.
EDIT: I Auty za Ellisa. No nie będzie miał kogo zmieniać Kurtz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Dziś jeden mecz:

Swindon Robins - Lakeside Hammers, godz.: 20:30

Swindon Robins:
1. Jason Doyle
2. Charles Wright
3. Josh Grajczonek
4. Justin Sedgmen
5. Nick Morris
6. Rohan Tungate
7. Stefan Nielsen

Lakeside Hammers:
1. Andreas Jonsson
2. Piotr Swiderski
3. Kim Nilsson
4. Richard Lawson
5. Lewis Bridger
6. Rob Mear
7. Lewis Kerr
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Tez mysle nad +10 na mloty na sportingbecie po 1.90 dobry kurs i handi moim zdaniem ,jaka wasza opinia ? Taki handi chyba na rudzikow przez ostatnia wygrana na wyjezdzie
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Josh Grajczonek - Kim Nilsson -&gt; Josh Grajczonek (-2), @2.00 (typ kombinowany: 81,32 zł na Grajczonek -2 oraz 18,18 zł na remis przy +2 Nilsson)

Typ oparty głównie na statystykach. W obu drużynach jest podobna sytuacja, bardzo dobre średnie u siebie, słabo spisują się na wyjazdach. Josh Grajczonek legitymuje się średnią 2,286 na własnym torze, czyli jakieś ~11 punktów na mecz, z kolei Kim Nilsson wyjazdowe statystyki, to 1,471, czyli jakieś ~7 punktów na mecz. Tak jak widzimy, gospodarze chętnie korzystają z handicapu własnego toru, stąd gram na Grajczonka.

/e: matematyka kłamie ???? ⛔

Richard Lawson over 7 @1.95 (typ kombinowany: 79,37 zł na over, 20,63 na dokładnie 7)

W ekipie Lakeside Hammers jest tylko dwóch zawodników, którzy spisują się podobnie na wyjazdach i u siebie. Oprócz Andreasa Jonssona, jest to właśnie Richard Lawson, który legitymuje się średnią wyjazdową 2,071, czyli ~10 punktów na mecz. Dodatkowo, Lawson rusza z numerem 4., zatem ma tą teoretycznie słabszą przeprawę w meczu. Krótkie analizy, oparte tylko i wyłącznie na cyferkach.

/e: ale tylko czasami, 8 punktów, plus ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Richard Lawson over 7 (typ kombinowany: 79,37 zł na over, 20,63 na dokładnie 7)

W ekipie Lakeside Hammers jest tylko dwóch zawodników, którzy spisują się podobnie na wyjazdach i u siebie. Oprócz Andreasa Jonssona, jest to właśnie Richard Lawson, który legitymuje się średnią wyjazdową 2,071, czyli ~10 punktów na mecz. Dodatkowo, Lawson rusza z numerem 4., zatem ma tą teoretycznie słabszą przeprawę w meczu. Krótkie analizy, oparte tylko i wyłącznie na cyferkach.
Jak najbardziej popieram ten typ.✅✅✅ Ma 2 biegi z dość łatwymi rywalami i tam liczę,że 5 pkt zdobędzie. 2 pkt uzbiera w kolejnych 2 biegach a kto wie może i dostanie szanse na start w 15 biegu.

R.Tungate (-2,5) - L.Kerr 1 kurs ok 1,63 izzi ✅✅✅:cool:

Zakład kombinowany z dokładnie 3pkt różnicy.

Idę zdecydowanie w stronę Tungate. Chłopak odżył jak startuje jako rezerwowy. Wyszło mu to na dobre i dzisiaj jest w stanie przywieźć ok.10 oczek. Na średnią nie ma co patrzec bo wcześniej jeździł z innym numerem tzn z cięższym czyli 2 lub 4 i dostawał trudne biegi. Teraz w 2 biegach z rezerwowymi powinien już 6 oczek zdobyć. Kerr przeciętny zawodnik. Można mu liczyć 4 może 5 oczek maks aczkolwiek to już i tak sporo. 3 oczka różnicy Tungate jest w stanie zrobić w 2 biegach rezerwowych. Tu jest szansa na dodatkowy start dla Rohana i może wyjść mu nawet 1,2 biegi więcej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Grajczonek powyzej 7 @1,72 ladbrokes ⛔
równo 7 @8 %
Josh fajna forma w tym sezonie, dziwi mnie troche ta linia. Za przeciwników będzie miał Bridgera czy Nilssona, którzy są dla niego w zasięgu, 2x spotka się z Jonssonem i tutaj będzie ciężko. Na Sedgmen&#39;ie nie powinien tracić oczek. Stać go dziś na 8-9 oczek w 4 startach. Goście pod nr 3 i 5 nie mają wcale armat.

Swiderski powyzej 5 @2 ladbrokes ⛔
równo @8 %
Nigdy nie sądziłem, że postawie pieniądze na Świdra, ale on w Anglii odziwo nie zawodzi. W prawie każdym meczu przekracza linie 5 oczek. Dziś za przeciwników w pierwszych 3 startach będzie miał Wrighta, Tungate, Nielsena, Sedgmena, oraz 2x pojedzie z Mearem. Każdego jest w stanie pokonać nie oszukujmy się nie są to jakieś mega marki. 4 start trudny, ale liczę na przynajmniej 5 oczek w pierwszych 3 startach.
 
T 3

treddy

Użytkownik
Coventry-Wolverhampton (-6.5) 1 1.85 Sts.pl

Witam, w meczu przedostatniej drużyny elite league z plasującymi się na trzecim miejscu Wilkami stawiam na gospodarzy.
KK w bardzo dobrej formie co potwierdził we wczorajszym meczu w Gorzowie.
Chris Harris który w Anglii spisuje się nieźle i powinien swoje 8-10 pkt zrobić.
Nie wiadomą jest Woryna który wraca po przerwie.
Z drugiej strony mamy fenomenalnych Fredrika Lindgrena oraz Joonasona Kylmaekorpiego
Natomiast wydaje mi się że z handicapem jedynka powinna wejść. Liczę na wyrównany pojedynek.
Proszę o wyrozumiałość to mój pierwszy typ na tym forum.
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
quattro 98

quattro

Użytkownik
Leicester - Poole 2 -4,5pkt 1,90 Bet365 do beniaminka przyjezdza mistrz kraju, dodatkowo leicester bez ulamka dzisiaj, dla mnie pewny win gosci, andersen,holder,buczkowski,pedersen swoje zrobia. licze na 40-50dla gosci.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Belle Vue riders have held several practice sessions on the track.
Belle Vue -8,5 - Swindon @1.85 betsafe
Wierze w ekipe z Manchesteru dzisiaj. Drugie oficjalne zawody na tym torze, a pierwsze Asów z EL. Nowy piękny stadion, pewnie przyjedzie mnóstwo jak na Anglię kibiców (tyle co w Bydgoszczy). Zawodnicy będą chcieli się pokazać. Belle Vue ma niezłe średnie, a wszystkie uzyskane na wyjazdach. Goście sporo tracą, bo dziś nie dotrze poobijany Doyle, który chce odpocząć. Za niego Harris, który w południe dowiedział się, że dziś pojedzie. Grajczonek na wyjazdach też jeździ dużo słabiej + Morris bez formy. Nie widzę tutaj ekipy Swindon. Niski, bardzo niski handicap wg mnie. Ja bym dał wiedząc o absencji Doyla handi na poziomie -12...
R Worrall -2 - Sedgmen @1,95
Remis @9 %
Dzisiaj chciałem zagrać obu bliźniaków w h2h, ale odpuszczam Stevego. Tungate jest w formie i dziś może z 8 oczek zrobić, a -2 to za duże ryzyko grać. Postawiłem na bliźniaka, który jest w parzę z Sedgmenem, czyli łatwiejszej parzę wg mnie. Dziś mam nadzieje, że start więcej i że wystartuje w biegu nr 5 albo 9 w tych teoretycznie łatwiejszych niż nr 1 czy 11. Typ na niego bo miał okazje trenować. Sedgmen jak kilku innych zawodników pojedzie 1 raz na tym torze w życiu.
Jacobs +2 - Nielsen @2,1
Remis @7,5 %
Joe trenował po meczu w piątek na tym torze. Jest po rocznej przerwie i jego wyniki są fatalne, ale i Nielsen nie błyszczy. Na ostatnie 3 mecze miał podajże 4 upadki i 1 defekt. Gram na zawodnika gospodarzy, który liczę, że dziś się wkońcu przełamie i uzbiera ze 3-4 oczka, a to przy handi +2 powinno dać nam zarobić.
Cook over 9 @1,8 ladbrokes
Równe 9 @8 %
Cook obiecał na twitterku, że zgoli brodę jak dziś przywiezie komplet. Trenował tutaj i podobno jest moc. Z wywiadów wynika, że zachwala geometrie i prędkość toru. Wierzę w jego doświadczenie i że je wykorzysta. Tym bardziej, że przeciwnik słaby bo Harris Morris czy Grajczonek to nie jest jakaś elita.
Belle Vue -4 po 5 wyścigach @2,5 ladbrokes
Remis @7 %
Liczę na gospodarzy w tym meczu, jeśli się pogubią od 1 biegu to po prostu umoczę sporo kasy. Myślę że kurs 2,5 warty ryzyka przy 2 r/r w 5 pierwszych biegach. Pewnie będą chcieli odskoczyć szybko. Bieg 3 jest szansa na 5-1 wg mnie. W pozostałych 4ech nie powinni przegrać nawet 2-4
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Grajczonek ponizej 7 @2,20 but365 ✅
Australijczyk 2x Tungate&#39;m i 2x z Doylem, a obaj są w formie. Jedzie przeciwko 2x Lambert, 2x Batch i 2x PUK. W tych biegach wszystko się może wydarzyć. Batch niewiadomo w jakiej formie wróci, Iversen to inna liga. Lambert w tym roku cieniuje trochę, ale to zawodnik porównywalny do Josha. Zobaczymy 4 biegi, 4 trudne.
Tungate +2 - Lambert @2,00 but365 ⛔
Tungate w formie, Robert zawodnik niby lepszy, ale bez formy. To taki angielski Przedpełski gdzieś się pogubił na motorynkach od Johnsa. Liczę tutaj na te handi +2, ktory jest spoko, zważywszy na to że się spotkają 2x na torze.
Batchelor poniżej 6 @1,72 ladbrokes Chodzi mi po głowie ✅
Ostatecznie odpuszczam ten typ... ale ale właśnie Batch może zrobić 2 oczka, bo jest po kontuzji, a może zrobić 7-8. Odpuszczam.
 
malpakochana 25

malpakochana

Użytkownik
Woryna - Świderski (+6) @1,9 betsyff :razz: ✅✅✅✅

jak na moje oko linia wystawiona za wysoko. Świder dwa ciężkie biegi lecz twierdzę że 4-5 pkt przywiezie. Kacper wystawiony pod 6 co daje mu możliwość startów w łatwiejszych biegach, ale nie widzi mi się jakoś przy nazwisku Woryny dwucyfrowej zdobyczy. :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Garrity - Świderski (+0,5) 2 2,10⛔ bet365
zakład kombinowany z remisem przy równej ilości

tragiczny mecz w wykonaniu Świderskiego

Idę w stronę Piotrka. W tym roku jeździ naprawdę dobrze na Wyspach. Ostatnie mecze mozna powiedzieć nawet bardzo dobre. U siebie na torze średnia 2,474 pkt na bieg to jak na Piotrka rewelacja. Na wyjazdach wiadomo słabiej bo 1,400pkt na bieg ale mimo to przywozi bardzo ważne pkt i jest w stanie dzisiaj zapunktowac na poziomie 6-8oczek jak tak patrzę na poszczególne biegi.
Garrity ten sezon słabszy niz ubiegły i juz nie jest wiodącą postacią swojej drużyny. Przejście pod pozycje 2 nie wyszło mu na dobre. Jedzie dzisiaj 2x z Kasprzakiem więc już na nim będzie tracił + rywale i 2x z rezerwowym którym dzisiaj jest Woryna a więc i Kacper powinien być w biegach przed młodym Anglikiem. Bardzo ważne będą bezpośrednie starcia w biegach nr.1 i 5. Garrity dla porównania u siebie na torze średnia 1,417 pkt na bieg a więc bez szału. Dzisiaj ma ciężki biegi bo jak wcześniej wspomniałem 2x KK później 2x Woryna do tego z rywali w tych teoretycznie łatwiejszych biegach ma Świdra i Bridgera a więc bardzo mocni rywali. Po takim kursie zdecydowanie polecam grę w stronę Polaka. Jak dla mnie 1-2pkt spokojnej przewagi Świderskiego.
 
malpakochana 25

malpakochana

Użytkownik
Danny King - Kim Nilsson (-2) @1,96 Betsafe ⛔⛔ skubany Kingggg

Powiem tak :cool:: tor w Lakeside jest specyficzny i Kim bardzo dobrze sobie na nim radzi, spodziewam się wyniku w granicach 7-9 punktów. Natomiast Danny pojedzie pewnie 5 razy gdyż prawdopodobnie będzie Z/Z za Garitego ale to i tak dla mnie nie ma znaczenia gdyż Bridger, Lawson, Nilson, Swiderski i Jonsson są piekielnie mocni na swoim torze i to Danny moim zdaniem będzie oglądał ich plecy + w dwóch biegach ma partnera w postaci Harisa co nie wróży zdobyciem jakichkolwiek punktów.????

Dziękuje ????
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Leicester - Wolverhampton -4 @1,90 ladbrokes ✅ 39 - 51
Leicester - Wolverhampton -6 @2,10 ladbrokes ✅
Woźniak poniżej 10 @2,00 but365 ✅ 6
Równe 10 @7,5 %
Hoougard ponizej 10 @2,00 but365 ✅ 6
Rowne 10 @7,5 %

Lakeside - Coventry +17 @1,75 but365 ⛔ 60 - 33 ta pewnie 40 oczek zrobią ????

Dobra, zacznijmy od tego że nie wiadomo czy dzisiejsze zawody się odbędą. Czekałem na kursi i handi internetowych i się miło zaskoczyłem. W jednym meczu linia za niska, a w drugim za wysoka jak na moje oko. Chodzi mi o drużyny gości. Wilki są piekielnie mocne, co nie raz już udowodnili. Dzisiaj zagramy w ich stronę. Druga sprawa to Coventry, wczoraj wygrali w ładnym stylu, dzisiaj rewanż na wyjeździe. Owszem nie liczyłbym na tak dobry występ jak ten sprzed 24h np Woryny, ale handi na gości bardzo wysokie. Świderski u siebie niż na wyjazdach to inny zawodnik, tak samo Woryna na wyjeździe, ale przesadzili z handicapami. -10, -12 to już byłoby dla mnie dużo. Mamy handi na poziomie -16, czy -17. 5-6 punktów robi sporą różnicę.
Jest z/z za Garitiego, gość Lanham, Woryna jako rezerowy. 37 punktów powinni spokojnie ujechać, myślę że dadzą radę nawet 40.
Wilki o klase lepsi od Lwów.

Jeśli mecze odbędą się to gramy gości!!
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Dziś bardzo ciekawy mecz u lidera z Poole. Przyjeżdżają ASY z Manchesteru. Za odczuwającego skutki upadku w Bydgoszczy Buczkowskiego - gość Kilmakorpi.

Poole
: Hans Andersen (Capt); Chris Holder; Joonas Kylmakorpi (guest); Kyle Newman; Bjarne Pedersen; Adam Ellis, Brady Kurtz. Team manager: Neil Middleditch

Belle Vue:
Craig Cook; Max Fricke; Scott Nicholls (Capt); Richie Worrall; Matej Zagar; Joe Jacobs, Steve Worrall. Team manager: Mark Lemon
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Linia ustawiona na -13

Jak w angielskiej można zdobyć dodatkowe punkty, bo widać nieraz wynik powyżej 90
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom