>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

British Elite League 2016 (maj)

Status
Zamknięty.
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Może być taka informacja przydatna. Analizując średnie z oficjalnej strony http://speedwaygb.co/files/downloads/el16_issue_12.pdf oraz biorąc pod uwagę wpisy na forum anglojęzycznym http://www.speedway-forum.co.uk/forums/index.php?showtopic=81634&amp;amp;page=4#entry2785579 kolejność zawodników powinna wyglądać tak jak to zostało przedstawione w drugim linku. Jeśli tak faktycznie będzie to masówką stanie się over Bjarne Pedersena, bo i linia i kurs bardzo przyjemna jak na zawodnika tzw. second string. Zróbcie jak uważacie, wg mnie warto spróbować ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
malpakochana 25

malpakochana

Użytkownik
Ficke mniej niż 6,5 punkta @1,96 betsaffe ⛔⛔⛔⛔
Heat 01:
Line Up: Andersen, Holder, Zagar, Fricke
Heat 05:
Line Up: Holder, Ellis, Fricke, Jacobs
Heat 08:
Line Up: Newman, Kurtz, Fricke, Jacobs
Heat 10:
Line Up: Kylmakorpi, Pedersen, Zagar, Fricke

Serio nie wiem co musi się stać aby Fricke zrobił 7 punktów, według mnie 4-5. Nie sądze aby pojechał w 15 biegu. Pool niesamowicie mocne u siebie. Pozdro 600 !

EDIT : co ostatnio nie obstawiam to niespodzianki !!
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
W związku z przygotowaniami do pojedynku z Unią Leszno, Szymon Woźniak nie wystąpi w dwumeczu z The Lakeside Hammers.

Dzisiaj w jego miejsce stosowane będzie zastępstwo zawodnika, w ramach którego będą mogli startować Aaron Summers, Nicolai Klindt, Josh Auty i Paul Starke.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365

Coventry vs Belle Vue
Typ: Belle Vue (-4)
Kurs: 1,95

Asy są w dużym gazie. Ostatnio pokonali na wyjeździe zawsze mocnych Piratów, więc dlaczego dzisiaj miałoby być gorzej? Za Kasprzaka jedzie Lindgren. Niby wyrównanie strat, ale z gośćmi różnie bywa. Goście powinni kontrolować mecz i wygrać na koniec. Pytanie tylko o rozmiary zwycięstwa. Margines spory bo to tylko 4,5 pkt.

Leicester vs Lakeside
Typ: Leicester (-24)
Kurs: 1,90

Goście to chłopiec do bicia i tylko od mobilizacji w szeregach gospodarzy zależą rozmiary zwycięstwa. W składzie brak Szymona czyli jednej z jasniejszych postaci. Za niego zz co jest kolejnym argumentem na rzecz gospodarzy. Przewaga gospodarzy pod niemal każdym numerem + przewaga toru. Szykuje się pogrom!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
furman19 928

furman19

Użytkownik
Lewis Kerr -4 (v Davey Watt +4)

Lewis Kerr -4 @ 1.83
11 : 7 ⛔

Lewis Kerr -4 remis przy handicap @ 11
✅✅

Zapowiada się mecz do jednej bramki, pobrałem również handi na gospodarzy bo linia -24 mimo że wysoka to powinni na luzie pokryć. Jednak oprócz tego spodobał mi się ten typ. Kerr na swoim torze dobrze jezdzi ostatni mecz 10 pkt. Watt fatalnie w lidze angielskiej. Ostatni występ na swoim torze zanotował 0,0,0. Dodatkowo jedzie z trudnymi rywalami, właściwie nic zdziwie się jak zapunktuje jak w meczu poprzednim. Kerr z rezerwy możliwe dwa starty więcej, nie wiem czy może ZZ jechać za Nilsson&#39;a. To bez znaczenia w 4 startach spokojnie może wyrobić handi. Dodatkowo gram jak zawsze remis przy hanidcap.

Polecam

Całoroczny

Kerr świetne zawody jak właściwie cała drużyna 3.3.2*3 , w 4 startach mi pokrył zakład na remis. Jest git:grin:
 
C 370

cinek9191

Użytkownik
Troszeczkę dziś zaspałem???? i mam pytanko, jak dziś Pszczółki były obstawiane ? Na Wina? Coś koło 2,5 ?
 
C 370

cinek9191

Użytkownik
Leicester - Lakeside 2 HC -8 @1,95 ⛔⛔⛔

Może nie czerwona latarnia ale jednak ostatnia drużyna EL vs Lakeside. Co tu dużo pisać wczorajsze spotkanie to miazga na korzyść Lakeside - wszyscy pojechali a ost. spotkanie między tymi drużynami to wynik 33-56 na korzyść gości.
Dla mnie HC -8 to troszeczkę za mało, stawiałbym tutaj koło 14-16. A tak biorę w ciemno.

edit: całoroczny


edit2: Po 14 biega 42-42 ????????
Co on wyprawiał dziś.... ehhh połowa pkt. szok, niedowierzanie 6. Nicolai Klindt - 3,3,3,2*,3,3,3 = 20+1 PAID MAXIMUM:;/::;/::?
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Patrick Hougaard poniżej 9 @ 2.05 ⛔
Dokładnie 9 @ 7.5
✅

Popieram tym na handi kolegi wyżej dzis jeszcze w gosciach Cook co jest duzym wzmocnieniem. Ugospodarzy nie ma lidera, wczoraj demolka dzis powinno byc to samo. Ja jeszcze dokładam Duńczyka, nie radzi sobie na wyspach, wczoraj 2 punkty, ostatnie trzy mecze na swoim torze ani razu nie pokrył linii. Mecz raczej do 14 wyscigu będzie rozstrzygniety takze nie wydaje mi sie aby on dostał dodatkowy 5 wyscig.

Dodatkowo :

Edward Kennett -1 (Josh Auty +1 v Edward Kennett -1) @ 2.20⛔
remis przy handicap @ 9
Leicester - Lakeside HC -8 @ 1,95⛔
remis przy handicap @ 13


Całoroczny


Główny typ mi wszedł reszta lipa.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dzisiaj wyjątkowo już o 13 mamy pierwszy mecz na Wyspach.

Bella Vue Aces (-11) - Coventry Bees 1 1,83 ⛔ bet365

Gospodarze na swoim torze dopiero zaczynają tak naprawdę sezon. Do tej pory aura nie była łaskawa. Tylko jeden mecz objechany na nowym stadionie.
Patrząc na składy widać zdecydowanie mocniejszą drużynę gosp. U gości tak naprawdę jest Kasprzak i Harris którzy też bywają chimeryczni na wyjazdach. King to zawodnik własnego owalu , Garrity nie jeździ na takim poziomie jak w zeszłym roku. Woryna jak dzisiaj pojedzie? Tego nie wie nikt ale nie liczę na jakiś super wynik, Sarjeant i Morris dzisiaj będą mieli bardzo ciężko o pkt. Wśród gosp. bardzo mocni w ostatnim czasie Zagar , Fricke , Nicholls , Cook. Do tego Steve i Richie Worrall. Kompletny zespół i dzisiaj liczę na wygraną w granicach 15-18pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365

Belle Vue vs Coventry (handicap)
Typ: Coventry (+11)
Kurs: 2.00

Asy wciaz poznaja specyfike nowego toru, ktory poki co trudno nazwac ich atutem. Wszak prosze pamietac, ze w Anglii nie ma czegos takiego jak treningi przed meczami i intenstywne przygotowania. Prawo jest tutaj dosc restrykcyjne jesli chodzi o glosnosc itd. Pszczoly maja zawodnikow, ktorzy beda mogli bronic handicapu. Ostatnio wyrownany mecz w Coventry, ale nawet gospodarze tamtego meczu mieli pewne rezerwy - glownie pod numerem 1 gdy Kasprzaka zastepowal Lindgren. Do tego dochodza jokery i inne manewry taktyczne. Wydaje mi sie, ze Covenrty stac na nawiazanie walki z Belle Vue, a juz na pewno zdobycie 40 punktow nie powinno byc niemozliwe. Kurs takze zacheca.

Chris Harris (suma punktow)
Typ: Chris Harris - powyzej 8
Kurs: 2.50

Wysoki kurs a linia wcale nie taka latwa patrzac na uklad biegow Bombera. Pare dni temu u siebie pojechal fantastycznie. Dzisiaj nie ma sie co ludzic na powtorke bo na wyjazdach to zupelnie inny zawodnik. Tym niemniej w Anglii to wciaz zawodnik bardzo wartosciowy czlowiek. Jestem bardzo ciekaw jego dzisiejszego wystepu. Dwucyfrowy wynik w zasiegu, a wiec dlaczego nie sprobowac przy tak atrakcyjnym kursie?

PS. Przepraszam, ze tak pozno. Ledwo sie zorientowalem, ze mecz tak wczesnie.

/podsumowanie
Asy początkowo szły na lomot, ale później Pszczoły się ładnie spakowały i wygrały druga połowę zawodów. Nawet Harris pod koniec coś jechać, ale to już było zdecydowanie za późno.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Justin Sedgmen 0 (v Adam Ellis 0) @ 2.05 ✅✅ 7:1
Taka sama ilość punktów @ 7.5 ⛔

Bardzo ciekawie zapowiada się mecz między Swindon a Poole, mecz bez wyraźnego faworyta. Ja dzisiaj gram na zawodnika gospodarzy, Justin ostatnio niezła forma ostatni mecz na rezerwie 8 punktów, ostatni mecz na swoim torze rewelacja 17 punktów. Dzisiaj tak dobrze na pewno nie będzie bo jedzie z numerem 13 także rywali dość ciężkich, Ellis również nie ma łatwo. Jednak Sedgmen wydaje się lepszy niż jego koledzy z rezerwy natomiast Ellis&#39;a będą zastępować Brandy Kurtz lub Newman i tu widzę korzyść. Podsumowując dobre wyniki na swoim torze plus możliwe, że pojedzie o bieg więcej niż Ellis skłania mnie pograć na Justin&#39;a.

Polecam

Całoroczny
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365

Typ dnia!
Troy Batchelor (suma punktow)
Typ: Troy Batchelor - powyzej 3
Kurs: 1,66

Nie kumam o co tutaj chodzi, ale skoro zaklad przechodzi przez platforme to znaczy, ze tak ma byc... Linie to on przekroczy juz po dwoch biegach, dlatego bardzo dziekuje - pograne.

Swindon Robins vs Poole Pirates (handicap)
Typ: Poole Pirates (-2)
Kurs: 2,15

Piraci maja bardzo fajny sklad i wydaje sie, ze sa kadrowo sa po prostu silniejsi - szczegolnie w dolach. Chyba tylko Doyle moze byc wyraznie lepszy od swoich odpowiednikow po przeciwnej stronie. Wiadomo, ze tor w Swindon jest specyficzny, ale jak pokazuje historia zawodnicy z Poole umieja tam jezdzic. Jesli obedzie sie bez przykrych niespodzianek to mysle, ze Poole zgarnie pelna pule w tym spotkaniu.

Ruhan Tungate vs Krzysztof Buczkowski (H2H)
Typ: Ruhan Tungate (+2)
Kurs: 1,90

Krzysiek po urazie wrocil w dobrym stylu uzyskujac awans do finalu SGP Challenge. Tungate wskakuje pod nowy numer, wiec bedzie mu ciezej niz w poprzednich meczach, ale! Buczek ma cholernie trudna tabele i na tym glownie opieram ten typ - zarowno silni przeciwnicy jak i koledzy z pary.

/podsumowanie
Poole trochę się sfrajerowało. Powinni byli wygrać spokojnie ten mecz jeszcze przed 15 biegiem i swobodnie pokryć handi. Szkoda. Z kolei Tungate udowodnił, że numer 3 jednak zdecydowanie go przerasta.
Troy zenua...
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Dla mnie ta linia na batchelora to podpucha dnia. Liczyłem na sucho i wyszło mi że zrobi około 3 punktów. Max 4-5. Batchelor po kontuzji jest slabiutki. Jedzie totalny piach. A wilki jadą świetny sezon. Dzisiaj nie ma łatwych biegów więc o każdy punkt będzie mega ciężko. Jak dla mnie linia dobrze wystawiona - adekwatna do poziomu Troya. Underu nie ma sensu grać, bo jeden bieg i typ leży. Overu IMHO też nie ma sensu grać bo uważam że będzie na styk. Typ no bet. Swoją drogą bet365 niezłe cwaniaczki xd
 
C 370

cinek9191

Użytkownik
Typ dnia!
Troy Batchelor (suma punktow)
Typ: Troy Batchelor - powyzej 3
Kurs: 1,66
Nie kumam o co tutaj chodzi, ale skoro zaklad przechodzi przez platforme to znaczy, ze tak ma byc... Linie to on przekroczy juz po dwoch biegach, dlatego bardzo dziekuje - pograne.
Troy Batchelor - over 3 - 1.66 ⛔⛔⛔

Mimo, że Batch robił po 5-6 pkt to granica 3pkt na takiego zawodnika nie ważne, że to na wyjeździe to typ roku ;) hehe Biorę w ciemno allin

Swindon Robins vs Poole Pirates HC -2 2.15 ⛔⛔⛔

Ciekaw jestem co do Tungate, czy jeśli jedzie już nie z pod numeru rez. to czy pojedzie dobrze. Tutaj stawiam znak zapytania - Wright ogarnie pewnie duża ilość pkt sam i moim zdaniem ciut więcej roz. zdobędą Rudzików. Także z bólem ale stawiam te -2 na Piratów - chodź dla mnie mecz na styku.


Całoroczny


edit: Oj Poole - szkoda, Hansior słabiutko, Wright także co mnie zdziwiło.szkoda
edit2: Po dwóch zerach daje sobie spokój z Batch. Jedyne co to nie było jednak allina uff;) ????
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Dla mnie ta linia na batchelora to podpucha dnia. Liczyłem na sucho i wyszło mi że zrobi około 3 punktów. Max 4-5. Batchelor po kontuzji jest slabiutki. Jedzie totalny piach. A wilki jadą świetny sezon. Dzisiaj nie ma łatwych biegów więc o każdy punkt będzie mega ciężko. Jak dla mnie linia dobrze wystawiona - adekwatna do poziomu Troya. Underu nie ma sensu grać, bo jeden bieg i typ leży. Overu IMHO też nie ma sensu grać bo uważam że będzie na styk. Typ no bet. Swoją drogą bet365 niezłe cwaniaczki xd
Ostatnio w Danii 10+1 w tym dwa razy pokonał Madsena i raz Dudka.
To tylko sport, ale granica 3,5 aż żal nie spróbować. Tym bardziej że Troy na tym torze umie fajnie jechać. Mecz w TV, więc wszyscy zobaczymy na co go obecnie stać.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Ostatnio w Danii 10+1 w tym dwa razy pokonał Madsena i raz Dudka.
To tylko sport, ale granica 3,5 aż żal nie spróbować. Tym bardziej że Troy na tym torze umie fajnie jechać. Mecz w TV, więc wszyscy zobaczymy na co go obecnie stać.
Linia niska i to chyba jedyny argument za tym typem, opieranie się na wyniku z Dani nie jest najlepszym wyznacznikiem. Zobacz w Anglii topowi zawodnicy przegrywają z takimi co w Polsce nikt o nich nie słyszał.( Sedgmen objeżdza teraz Buczka i B. Pedersena). Do tego ma na prawdę ciężkich rywali, całoroczny to niezłe cwaniaki jak kolega wyżej napisał.Oni nie raz rzucali takie perełki. Życzę oczywiście aby typ wszedł.
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Typ dnia!
Troy Batchelor (suma punktow)
Typ: Troy Batchelor - powyzej 3
Kurs: 1,66

Nie kumam o co tutaj chodzi, ale skoro zaklad przechodzi przez platforme to znaczy, ze tak ma byc... Linie to on przekroczy juz po dwoch biegach, dlatego bardzo dziekuje - pograne.
Batchelor jest rozpisany w 4 biegach i ma ciężkie biegi
3) z Lambertem przeciwko: Kylmakorki, Masters
6) z Iversenem przeciwko: Thorrsell, Masters
11) z Lambertem przeciwko: Bech, Lindgren
13) z Iversenem przeciwko: Kylmakorpi, Lindgren
Gdzie miałby zrobić 4 punkty?
 
malpakochana 25

malpakochana

Użytkownik
Batchelor jest rozpisany w 4 biegach i ma ciężkie biegi

3) z Lambertem przeciwko: Kylmakorki, Masters
6) z Iversenem przeciwko: Thorrsell, Masters
11) z Lambertem przeciwko: Bech, Lindgren
13) z Iversenem przeciwko: Kylmakorpi, Lindgren

Gdzie miałby zrobić 4 punkty?
choćby dwa razy na Lambercie, Thorrselu i Bechu :p????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom