>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

British Elite League 2016 (marzec)

Status
Zamknięty.
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Nikt dzisiaj nic nie gra :p?
Ja sobie spróbuję, stawka rekreacyjna (ktoś w SB za więcej pograł ???? ?).

  1. Hans Andersen - Nick Morris Typ: Andersen -3.5 @ 1.60 w SB ✅ 11-1
  2. Niels Kristian Iversen over 11 @ 2.20 w Bet365 ▶ równo 11 [te remisy i dokładna ilość punktów, to jednak warto grać obniżając nieco efektywny kurs, 6 typów już w tym sezonie pogranych i 3 razy taki zabieg uratował zakład]
  3. Chris Holder - Jason Doyle Typ: Holder @ 1.94 w Betsafe ✅ [dzięki większej ilości trójek]

Konsekwentnie idę w stronę Andersena. &quot;Ugly Duck&quot; naprawdę solidnie wygląda u progu sezonu. Na Wimborne już miał okazję pojeździć i spisywał sie bez zarzutu. Dzisiaj pierwszy mecz ligowy w &quot;nowej-starej&quot; drużynie. Znowu jedzie spod czwórki co jest sporym handicapem (na miejscu Neila Middleditcha, trochę inaczej poustawiałbym te pary). Forma się zgadza, dobry numer, co ułatwi punktowanie i dla mnie faworyt do biegu 15 po stronie &quot;Piratów&quot;. &quot;Rosco&quot; chyb trochę przeholował z wystawieniem Morrisa pod piątką. No ale w sumie, skład taki jakiś nijaki i nie ma zbytnio kogo na pozycję drugiego lidera wstawić. Jasne Morris, młody chłopak, całkiem nieźle sobie radzi, ale dla mnie dostał zbyt ciężki numer, żeby tu solidnie zapunktować. A jak nie będzie szło zbyt dobrze, to bieg 15 raczej poza zasięgiem (więcej tu szans daję Grajczonkowi do pary z JD).
PUK świetnie u progu sezonu. Poza AJ nie widzę tu dla niego rywala. A i myślę, że z Adrenaliną powinien sobie radzić. Z tego co pamiętam do w Thurrocku zawsze notował solidne występy. I jeżeli &quot;Gwiazdy&quot; mają tutaj powalczyć o niezły rezultat to PUK powinien ciągnąć wynik. Forma jest, więc myślę, że dwucyfrówka w jego zasięgu.
Typ bardziej przeciwko Doylowi. Nie ukrywam, że nie przekonuję mnie jego styl, dla mnie to taki nijaki zawodnik, który pewnego poziomu nie przeskoczy. Ale typ grany głównie przez to, że Doyle na Wimborne po prostu jest wolny. Szczerze nie przypominam sobie, zbyt wielu jego dobrych tam występów. O wyniki dwucyfrowe było tu ciężko. Rzuciłem okiem na wyniki z zeszłego sezonu i było to 9 w 5 biegach, 6 w czterech. A jak mnie pamięć nie zawodzi to we wcześniejszych latach było mniej więcej podobnie. Wimborne na pewno nie należy do jego ulubionych owali. O jakości Holdera na torze Piratów, przekonywać nikogo nie trzeba. Powinien zapunktować na solidnym poziomie. Więcej szans w tym pojedynku daje &quot;Chrispyemu&quot;, taki kurs lekko niezrozumiały.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Patrze na sklady i na oferte i nic sensownego nie znalazłem. Miałem ochotę coś zagrać ale żaden typ mnie nie przekonuje. Wygrana Poole ale czy ten handi (-16) ogarną? Sam nie wiem chyba bliżej mi do stwierdzenia,że goście mogą się obronić. Linie pkt wystawione na zawodników zawyżone jak na początek sezonu i sobie odpuszczam. No nic jeszcze się wstrzymam z graniem. Poobserwuje jak zawodnicy się spisują i w następnych meczach człowiek będzie trochę mądrzejszy.
Pierwszego meczu nie ruszam.
Drugi mecz i tu też gosp faworytami. Czy goście powalczą i handi +10 obronią? Bardzo realne powiem szczerze. PUK liderem Gwiazd więc prawdopodobna jego dwucyfrówka. Szkoda,że linia nie została ustawiona o 1 pkt niżej.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Brady Krutz - Rohan Tungate 1 @ 1,47 Betsafe/betsson ✅ 5-1
Kurs nie powala, ale nic lepszego nie ma na ten mecz. Kurtz to taki zawodnik na 6-8 punktów w meczu, czyli całkiem solidna 2 linia. Jedzie z 2 także biegi ma stosunkowo łatwe. Tungate jedzie z 4 i dzisiaj układ biegów ma nieco gorszy niż Brady. Najpierw jedzie na Andersena i Newmana, później na Holdera i Buczkowskiego, następnie na Kurtza i Elisa, a na koniec na Watta i Andsersena. Teoretycznie zapunktować powinien tylko w biegu bezpośrednim z Kurtzem. Max 3-5 punktów co dzisiaj zrobi, a Brady tak jak pisałem wyżej 6-8.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Iversen over 11 @2,2 Bet365 ⛔
śmiech na sali, że PUK jako najlepszy ze swojej drużyny nie pojechał w nominowanym, na szczęście zabezpieczyłem się na zwrot w przypadku 11, ale typ podany oczywiście na minus, no ku****ca człowieka bierze
Popieram w całej rozciągłości typ na Iversena. Jak sobie ładnie rozłożymy, to mamy nawet @1,9 na over 10,5, co już jest bardzo przyzwoitą opcją. Jeśli tylko PUK nie złapie jakiegoś głupiego wykluczenia, to powinien się zakręcić obok kompletu. Pewnie 3 biegi vs AJ i to jedyne punkty, które na papierze może stracić, a nie jest powiedziane, że straci je na pewno. Jestem niemal przekonany, że pojedzie w nominowanym, więc 5 biegów. Jako że to początek sezonu to grubo bym nie wchodził, ale już jakieś 5/10 można atakować.
 
psm 921

psm

Użytkownik
RADULA dobrze mówi,pierwsze rundy warto się wstrzymać,ewentualnie szukać sporych value chociaż typ Dawida przekonuje,ale Elite potrafi w początkach sezonu weryfikować oczekiwania.Ja spróbuje skorzystać z przełożonego spotkania i gram na Kings Lynn .Co pojedzie Bridger to duży &quot;?&quot;i może to bedzie mialo kluczowe znaczenie dla spotkania.Iversen i Schlein powinni swoje zrobić, to samo Lambert.Ja stawiam na róznicę max 10pkt.

Lekaside-Kings Lynn(+11) 2 1,72 bet365 6/10
⛔⛔
Lekaside-Kings Lynn 2 5,5 0,5/10
 
M 52

mathev88

Użytkownik
Ja zagrałem wczoraj. Postawiłem na Swiderskiego i Jonssona przeciwko Juckenbeck i Lambert. Jechali teraz mecz u siebie. Weszłoby ale u mnie liczy sie rewanż dopiero o 21:00 :p
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Tu ktoś grubo przesadził:

Daniel King - Grzegorz Walasek Typ
: Walasek @ 2.4 w betsafe ⛔ 12-4 (King odpalił, takiego występu się nie spodziewałem. Walasek mierny, bardzo mierny)
Potem dopiszę dlaczego i resztę typów. Ale robić Kinga takim faworytem z Walasekiem to śmiech ????
Widzę, że już idą dropy na Grześka i wcale się nie dziwię. Dla mnie kursy powinny być w tej parze mniej więcej takie King 2.1 / Walasek 1.65 i to byłaby uczciwsza wycena ich umiejętności. Dla przykładu Expekt ma Walaska wystawionego w parze z Bomberem.
King początek sezonu ma kiepski. Punktuje gorzej od swojego kolegi z pary - Woryny, który dopiero uczy się angielskich agrafek. Z sezonu na sezon DK jest dla mnie co raz słabszy. Walasek różnie z nim bywa. Wiele zależy od tego, jakie będzie miał podejście do BEL. Ale jego występy na Brandon w ostatnim czasie były zawsze udane i przekładały się na solidne punkty. Myślę, że na początku sezonu Walasek powinien potraktować Anglię jako szansę do pokazania się. W Polsce ma podpisaną &quot;warszawkę&quot;, więc logiczne byłoby dobrze zacząć, by zwiększyć swoje szanse na angaż (liczenie na wtopy Miedziaka, czy Gingera to jedno, ale lepiej &quot;dać do myślenia&quot; dobrymi wynikami). W przypadku Kinga szanse na 15-sty bieg raczej mizerne. Para KK&amp;Bomber raczej nie do ruszenia, a i na chwilę obecną chyba Garritego prędzej bym tam widział, niż DK. Wśród &quot;Lwów&quot; lidera zdecydowanego próżno szukać, choć jeśli przyszłoby mi kogoś wskazać to padłoby pewnie na Walaska. Kurs zdecydowanie przesadzony.
Lewis Kerr - Carl Wilkinson Typ: Kerr @ 1.65 w betsafe ✅ 6-5 (spodziewałem się większej przewagi Kerra)
Dzisiaj obaj panowie w porannym meczu bez szału i w bezpośrednim pojedynku zarówno pod względem punktowym, jak i bezpośrednich gonitw na remis. Teraz role się odwracają i &quot;gospodarzem&quot; jest Wilkinson. Ale tylko teoretycznie. Kerr wraca na stare śmieci. Przy Norfolk spędził chociażby ostatni sezon. Carl to poziom co najwyżej Premier League. Kerra cenie sobie znacznie wyżej. Jeśli chodzi o pozycje rezerwowych, to czołówka ligi. W zeszłym sezonie przy Norfolk solidnie punktował, trafiały się dwucyfrówki, a biegi rezerwowych zwykł rozstrzygać na swoją korzyść. Z Wilkinsonem powinien się uporać.
Krzysztof Kasprzak over 11 @ 1.83 w bet365 ⛔ 10+1 (a trza było jednak brać Bombera. KK nie załapał się na 15-sty bieg w obliczu &quot;dzikiego&quot; Kinga)
KK u progu sezon wygląda bardzo porządnie: KK absolutely flying. Dzisiaj poza Walaskiem ze strony gości, nie widzę dla niego rywala. W pierwszym meczu o tarczę EL na Brandon 13 oczek. KK zresztą dobrze zna ten tor, przed laty był już liderem &quot;Pszczółek&quot;. Myślę, że jeżeli nie będzie zbyt wielkich kombinacji z jego strony to koło kompletu powinien się &quot;zakręcić&quot;.
I już tak bez analizy &quot;na nos&quot; ;)
Mads Korneliussen - Richard Lawson Typ: Korneliussen -2.5 @ 2.20 expekt ⛔ (nos zawiódł, bieg 4 zadecydował i brak Madsa w 15-stym)
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
W bet365 widzę h2h: Kacper Woryna 0, @2.00 vs Szymon Woźniak 0, @2.00. Jakieś podpowiedzi? Skłaniałbym się ku Woźniakowi, który już drugi sezon będzie jeździł w Anglii (w pierwszym 1,515), Woryna to kompletny debiutant w Elite League (nie liczę paru startów przed sezonem), a kurs fajny. Jedynie, jaką mam wątpliwość, to fakt, że Woryna jednak na pewno coś trenował i będzie znał lepiej tor, niż Woźniak. /e: szkoda, Woryna 4 pkt, Woźniak 2 pkt - ⛔
/e: Dorzuciłbym jeszcze Chris Harris over 10 @1.90 - jego rywale w biegach, to: Walasek - Ułamek, Walasek - Woźniak, Hougaard - Klindt, Ułamek - Hougaard. We wczorajszym meczu Walasek, Klindt i Hougaard zaprezentowali się dobrze, jednak nie mieli tam zbyt dobrych rywali, poza Jasonem Doyle&#39;m, (Dimitri Berge, Kyle Howarth, Josh Bates, Jason Garrity, Richard Hall, Nathan Greaves) dziś poprzeczka znacznie wyżej i myślę, że u siebie Harris powinien spokojnie pokryć - w zeszłym sezonie średnia 2,18 u siebie. /e: Harris klasa, (2*,3,3,2*,3 = 13+2) niepokonany u siebie ???? ✅
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
@_beafraid:
Też początkowo skłaniałem się ku Woźniakowi, ale na Brandon jego zeszłoroczne występy mnie od tego odwiodły. Nie robił tam dobrych wyników. Woryna poza Ben Fund Bonanza, gdzie zaliczył kiepskie zawody i trochę szydery nawet poszło w jego stronę, jakoś się ogarnął. Niezłe mecze z &quot;Piratami&quot;. Chłopak ma potencjał. Taka typowa para 50/50. Trudno prorokować co dzisiaj akurat pokażą obaj dżentelmeni. Nie zdziwią mnie śliwki ze strony Woryny, ale i nie zdziwi mnie kiepski dzień Woźniaka.
Początkowo też wybrałem Bombera, a miałem dylemat Harris czy Kasprzak. Ale biorę over KK. Bomber jak to on, lubią mu się zdarzać kiepskie biegi (w zeszłym sezonie na Wyspach, więcej trzecich miejsc, niż pierwszych, przeważnie drugi). Brandon ma objeżdżone jak mało, który zawodnik, ale wcale nie przekłada się to na jakieś rewelacyjne rezultaty. Racja rywali nie ma zbyt wymagających, forma całkiem niezła. No ale mnie on nigdy nie przekona. Rzuciłem okiem na jego &quot;domowe&quot; wyniki w zeszłym roku i chyba tylko dwa razy przekroczył proponowaną przez bet365 linię (dużo razy właśnie kończył z równą dychą).
Już wolałbym Woźniaka z Twoich zakładów ;)
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Oferta na dziś wystawiona, ja od siebie mogę rzucić:
Danny King - over 5 @1.83. We wczorajszym meczu King został pokonany tylko raz, w ostatnim biegu, poza tym spisywał się kapitalnie na swoim torze. Liczę po prostu na prawo serii - mam nadzieję, że wczorajszy wynik nie był kwestią przypadku i dziś gładko zdobędzie minimum te 6 oczek. Poza tym, zawodnicy Leicester jadą 3 dzień z rzędu - umówmy się, Walasek, Ułamek to nie są już młodzieniaszki, na pewno czują w sobie te wszystkie biegi. Dodatkowo, 2 dni temu Leicester rywalizowali na torze w Sheffield, wczoraj na torze w Coventry, także nie było okazji do treningu na własnym torze. King w zeszłym sezonie na wyjazdach średnia 1,561, co daje właśnie 6 punktów na mecz, a w zeszłym sezonie na torze w Leicester notował wyniki: (2,1*,2,1*) 6+2 oraz (3,1*,1,0) 5+1. Głęboko wierzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Walasek +2 - Harris
Typ: Harris @2,2
Walasek już od kilku sezonów mnie kompletnie nie przekonuje. Wczoraj wtopa, dziś raczej nie będzie lepiej. Bomber na Wyspach trzyma poziom. Wyższego handicapu bym nie tykał, ale takiej linii to aż szkoda nie pobrać.
Woźniak -4 - Woryna
Typ: Woryna @1,72
Forma Szymka na razie wielką zagadką, zresztą on w tej Anglii nie zachwyca. Sam mówił w zeszłym roku, że bardziej skupia się tam na zbieraniu doświadczeń, niż jakichś specjalnych osiągnięciach punktowych. Oczywiście na pewno nie można odmówić mu ambicji i na pewno chciałby wygrywać, ale akurat nie to jest w tych wyjazdach na Wyspy najważniejsze. Wychowanek Rybnika za to fajnie wszedł w ten sezon i zalicza udane pierwsze szlify w Anglii. Wydaje mi się, że na więcej niż 4 punkty w 4 biegach Szymek nie powinien odskoczyć.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Dzisiaj rewanż za wczorajsze derby i ciężko mi powiedzieć, czego tutaj się można spodziewać. Gospodarze na pewno nadrabiają na rezerwie, goście mają dwójkę &quot;pewniaków&quot; do punktowania w osobach KK i Bombera, którzy powinni &quot;ciągnąć&quot; dorobek Pszczółek. Gospodarze pokręcili na swoim torze trochę kółek, ale jak się odnajdą w warunkach meczowych?
Nie ma wyraźnego lidera. W zasadzie każdy tu może odpalić, jak i przywieźć &quot;audi&quot;. Z drugiej strony nominalni rezerwowi ze strony Coventry mają trochę występów w Beaumont Park - Garrity, Sarjeant i Bates przywdziewali plastron z Lwem na piersi. Chociaż cudów ze strony Sarjeanta i Batesa na tle Auty&#39;ego i Starke raczej bym się nie spodziewał. Garrity może zaskoczyć. W przedsezonowym sparingu uzbierał tutaj 11 oczek (3,1,3,1,3) - potrafił pokonywać Ułamka, Walaska czy Hougaarda, także jest jakaś nadzieja na dobry wynik. Niezły, ciągle młody chłopak, co prawda rzucony z rezerwy pod dwójkę ma utrudnione zadanie, jednak ma papiery na co najmniej solidną drugą linię.
Początkowo chciałem dać coś w stronę &quot;Pszczółek&quot;, ale mam wątpliwości co do ich drugiej linii i Kinga. Mimo wczorajszego super występu Daniela, nie sądzę, by dzisiaj po raz kolejny był &quot;flying&quot; i rozdawał karty. Woryna całkiem nieźle sobie poczyna, jak na początek jego przygody z Wyspami. Garrity też powinien wykorzystać atut znajomości tego toru. No ale nie jestem w stanie powierzyć swoich funduszy duetowi Woryna&amp;King, bo losy handicapu mogą leżeć w ich rękach. Ekipa z Brandon ma mocnych liderów na tle Leicester. Początek sezonu zarówno w wykonaniu &quot;Bombera&quot; jak i Kasprzaka może się podobać. Harris wczoraj &quot;paid max&quot;, a i w poprzednich spotkaniach w miarę regularny, co raczej nie jest jego domeną. Kasprzak regularne dwucyfrówki i zakładam, że dzisiaj King nie odpali po raz drugi i KK przypadnie udział w 15-stym biegu.
U gospodarzy robotę powinni robić rezerwowi. Auty i Starke już wczoraj na Brandon byli najskuteczniejsi, choć w przypadku Auty&#39;ego nie dziwi mnie to w ogóle, na Brandon spędził masę czasu. Na pewno czołowy rezerwowy ligi. Ale pozycje 1-5 nie przemawiają do mnie. Walasek wczoraj mierny, Ułamek bez szału, Woźniak kiepski, a Duńczycy bez wyrazu. Ciężko tu znaleźć jakiś pewny punkt. Osobiście liczę dzisiaj na porządny występ Hougaarda. &quot;Paddy&quot; na Wyspach zawsze gwarantował jakiś w miarę solidny poziom. Pamiętam jak wkraczał do BEL w barwach &quot;Asów&quot; z Manchesteru i jak na rezerwie potrafił rozstrzygać o losach spotkania. Spodziewałem się, że więcej z niego &quot;wyrośnie&quot;. Tak czy siak na angielskich torach to solidny fachowiec, w barwach Leicester też jeździł, więc znajomość toru powinna być dodatkowym handicapem.
Na podstawie powyższych wywodów, biorę coś takiego:
  • Krzysztof Kasprzak over 10 @ 2.20 w bet365
  • Patrick Hougaard over 7 @ 1.90 w bet365

@ nie zauważyłem oferty z betsafe, nie wiem, czy kursy były wyższe czy nie, ale opcja Harris - Ułamek 1 @ 1.48 mimo niskiego kursu wygląda zachęcająco. Jakoś nie widzi mi się latający Colgate ;)
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
To ja zaczynam ????

Swindon (-8.5) - Coventry 1.70 STS minus, słabsza dyspozycja Hansa i Harrisa :/

Stawiam dzisiaj że pszczółki nie dostaną batów ???? skład w miarę wyrównany, ale w mojej ocenie zadecyduje dyspozycja tych zawodników:

Doyle = Andersen (może lekko na Doyla)
Sedgmen &lt; Garrity
Morris &lt;&lt; Harris
Grajczonek &lt; King

Poza Doylem który pewnie wykręci dwie cyferki ciężko szukać innych, którzy mogą pociągnąć mecz. Po stronie żółtych widzę więcej opcji i myślę że mecz będzie oscylował w granicach remisu.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Dziś IMO zapowida się wyrównany mecz Swindon - Coventry, kurs na gości w mojej opinii mocno przesadzony. Asekuracyjnie jednak pobieram +6 @1,95 z Bet365. ⛔ No to się przejechaliśmy wszyscy pięknie ????
Linie na zawodników na dziś jakieś kosmiczne. Próbowałbym chyba tak:
Harris over 10
Andersen over 10
Doyle under 11
Zabezpieczyć się też, stawiając na dokładną linię. Co o tym sądzicie?
 
M 52

mathev88

Użytkownik
Dzisiaj próbuję takiego zestawienia.


Kings Lynn(-8.5)-Belle Vue Typ: Kings Lynn (STS 1.90) ⛔
Szansę gospodarzy na wygranie 50:40 upatruję w Nichollsie. Mam nadzieję, że zaliczy on dzisiaj średni występ (podobnie jak to miało miejsce w Polsce). W ekipie Kings Lynn liderować powinien Iversen.

Swindon(-8.5)- Coventry Typ: Coventry (STS 1.62) ⛔
W tym meczu z kolei mam nadzieję, że Harris, Woryna, King i Andersen będą w stanie bronić -8,5.

///edit
No to pojechali Anglicy pięknie wczoraj ????
 
M 15

matizbetone

Użytkownik
Myślę ze warta pogrania jest para Lambert-Cook 1 +0.5 1,80.-Sportingbet Lambert nadzieja brytyjskiego zuzla na torze w kins lynn jezdzi na stalym dobrym poziomie a Cook to zawodnik strasznie nierowny w elite league, i chociaz na wlasnym torze potrafi niezle pojechac to na wyjazach jezdzi czesto bardzo przecietnie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom