>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

British Elite League 2016 - Sierpień

Status
Zamknięty.
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Zawody odwołane z powodu opadów deszczowych
1. Belle Vue vs Swindon (+10) 2,05
2. Patrick Hougaard (-3) vs Josh Grajczonek 2,50 i remis 9,00 &gt;&gt;&gt; 1,96
3. Scott Nicholls (-5) vs Justin Sedgmen 2,50
4. Jason Doyle - powyżej 12 2,10
5. Nick Morris - poniżej 7 1,83 i równo 7 7,50 &gt;&gt;&gt; 1,47

1. Wczoraj fajny mecz z osłabionymi Gwiazdami z Kings Lynn. Podobno świetnie wychodzili spod taśmy. Na początku sezonu Swindon wygrali bez Doyle, ale to było dawno i nie prawda. Dzisiaj jest Doyle, gospodarze nieco osłabieni. Sam Jason może zrobić nawet 18 pkt. Po wczorajszym trzeba.
2. Josh nie za bardzo ogarnia ten tor. Patrick z kolei lubi takie obiekty. Fajne kursy, warto spróbować.
3. Justin ostatnio jedzie dramat. Scott u siebie raczej solidnie. Dzisiaj szansa na 15 bieg. Jeśli tam wskoczy to powinno się udać. Ważne by wygrał oba wspólne biegi.
4. Wobec ostatnich wydarzeń aż szkoda nie brać.
5. Przejrzałem tabele biegowa i jeśli Patrick nie odwali cyrku to Nick powinien być raczej w plecy. Dzisiaj raczej bez nominowanych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
_radekkk14 156

_radekkk14

Użytkownik
Jakieś propozycje na dziś? Mamy powrót Woffindena na Wyspy! ???? Kusi mnie pogranie na Poole, kurs 1,7 sportingbet. ⛔
Składy:
Elite League: Swindon Robins - Poole Pirates, godz. 20:30.
Swindon Robins: Jason Doyle, Justin Sedgmen, Nick Morris, Rohan Tungate, Josh Grajczonek, Charles Wright, Stefan Nielsen.
Poole Pirates: Chris Holder, Adam Ellis, Krzysztof Buczkowski, Brady Kurtz, Hans Andersen, Bjarne Pedersen, Kyle Newman.

Elite League: Wolverhampton Wolves - The Lakeside Hammers, godz. 20:30.
Wolverhampton Wolves: Fredrik Lindgren, Peter Karlsson, Tai Woffinden, Jacob Thorssell, Sam Masters, Max Clegg, Kyle Howarth.
The Lakeside Hammers: Andreas Jonsson, Edward Kennett, Richard Lawson, Lewis Bridger, Kim Nilsson, Robert Mear, Leigh Lanham.
składy za sportowefakty.pl
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Swindon v Poole @ 2.20 50:42 ✅

W tym meczu dla mnie faworytem delikatnym jest ekipa miejscowych. Buki widzą to inaczej, jednak ja stawiam na Swindon. Lider Doyle, który złapał formę życia, plus mocni na swoim torze Morris, Grajczonek, Tungate. Goście odnotowują niezłą serie 5 meczy wygranych z rzędu. U gości na wyjazdy nie ma pewnego zawodnika, Holder nie raz notował wpadki. Jedyna przewaga Piratów to rezerwa ale to będzie za mało. Solidny lider, plus mocna druga linia i własny tor mówi mi, że ten mecz wygrają miejscowi.

Tai Woffinden powyżej 10 punktów @ 1.61 13✅

Powrót Tajskiego na pewno ucieszysz kibiców, potężne wzmocnienie Wilków. Skład bardzo mocny, dzisiaj szykuje się pogrom. Buk wystawił taką linie licząc na to, że Taj pojedzie w 4 startach. Jednak to jest jego powrót także, raczej wszyscy chcieli by go widzieć w 15 wyścigu.

Całoroczny


Swindon tak jak się spodziewałem, mega mocni na swoim torze. Szkoda pierwszego biegu bo pewnie 5:1 jechali i nie było by nerwówki w końcowej fazie.

Tajski show, ze startu słabiutko na dystanse wymiatał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
H 1K

horosz

Użytkownik
1. Justin Sedgmen (-3) vs Adam Ellis (+3), BET 365, @ 1.83 ✅ 3:5


No cóż. Sedgmen nie jedzie już tak samo dobrze jak jeszcze miesiąc temu - z samej średniej w tym sezonie wychodzi mu 5-6 pktów, a przy dzisiejszym trudnym meczu może być i mniej - dodatkowo ustawiony z Doylem. Ellis ? na wyjazdach różnie a jeżeli porównywać już średnie to również kręci ok. 5-6 pktów (średnia 1.6/ bieg). Więc handi +3 to duże zabezpieczenie. Moim zdaniem kurs bardzo fajny.


2. Josh Grajczonek over 5, BET 365, @ 1.72
✅ 7

Fakt, Swindom czeka dzisiaj ciężkie spotkanie i jeżeli chcą myśleć o wygranej to każde ogniwo musi coś dołożyć, w tym Josh. Na swoim torze jest solidny, sama średnia to 2.2pkt/bieg. Ustawiony dzisiaj z ,,13&#39;&#39; już w pierwszym biegu stanie na wewnętrznym polu i nie zdziwiłbym się jakby już przywiózł trójkę. Kolejny fajny typ.

Tyle na dziś. Tai&#39;ski wraca na wyspy ale jego podejście jest różne... dlatego nie tykam. Fredka Lindgren znowu over 10 - ale dzisiaj bez szaleństw i daruje. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
S 833

sebunited16

Użytkownik
Adam Ellis -3 : Aaron Summers 1 1.95 bet365✅

Ok dobra są taktyki zetzetki jokery pewnie i można jechać dwanaście razy tylko co z tego. Dostajemy w parze gościa który na swoim torze potrafi pojechać z Holderem, ma 5 średnią domową w całej lidze, z zawodnikiem który legitymuje się wyjazdową średnią 1,02 na gospodarzach zrobi nie wiele, jeśli cokolwiek, będą ostre baty Adam będzie jechał pod komplet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
furman19 928

furman19

Użytkownik
Brady Kurt (-3) v Paul Starke @ 2.37 ✅ 12:5

Dzisiaj kolejny mecz w lidze angielskiej. Idę w kierunku młodego Australijczyka, na swoim torze notuje bardzo dobre wyniki. Ogólnie mecz zapowiada się bardzo jednostronny, także liczę, że dostanie szansę w 15 wyścigu. Ostatni występ na swoim torze gospodarze zdeklasowali Gwiazdy 65:25 i właśnie Brady dostał szansę w ostatnim wyścigu. Myślę, że jak w 4 startach pojedzie przyzwoicie dostanie 5 start. Paul Starke jechał w poprzednim meczu w Poole i zdobył 2 punkty w 4 startach. Paul to raczej nie ten poziom co Australijczyk, 4 starty w zupełności powinny wystarczyć aby Brady pokrył te handicap.

Całoroczny


Typ wchodzi na luzie, gratki dla kolegów wyżej. Kapszti po 3 startach pewnie przestałeś śledzić :grin:. Duża niespodzianka Gwiazdy skazywane na łomot wygrywają z Asami, kurs 15 wisiał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
H 1K

horosz

Użytkownik
Krótko o jeden typ bo jestem częściowo poza zasięgiem. Gram Ellisa ponownie. Kolega wyżej ładnie uzasadnił. ????

1. Ellis (-3) : Summers (+3), BET 365, @1.95 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Klindt over 6 @ 2,00 But365✅8

Pod nieobecność Hougaarda, to on i Woźniak są głównymi strzelbami Lwów dzisiaj. Jest zz-etka, do tego powinien pojechać w 15 wyścigu, a zatem 6 startów może spokojnie dzisiaj odjechać i wystarczy mu chociaż raz przyjechać drugi, a reszta same jedynki i już zakład wchodzi. Linia bardzo niska i nawet przy mocnym rywalu naprawdę warto pograć moim zdaniem, bo Duńczyk potrafi odpalić od czasu do czasu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Tungate -2 - Batchelor @2,1 ladbrokesss ✅ 14 - 3

Tungate ma dziś przynajmniej start więcej od Australijczyka. Ten drugi na swoim torze coś tam ostatnio jedzie, ale dziś trudne biegi bo z PUKiem i Woffindenem. Masters też nie jest chłopcem do bicia. Myślę, że łatwiejsza tabela da Tungateowi przewagę + bieg z z/z i ogarnie -2 handi. Wiadomo podpórkę na remis też gramy. Forma lepsza, a i ostatnio jechał na tym torze z przyzwoitym skutkiem.

Iversen poniżej 11 @2,3 but366 ✅9
Woffinden -3 - Iversen @2,1 but366 ✅ 14 - 9

Bety przeciwko liderowi gospodarzy. Podobno jeździ za mniejszą stawkę, bo King&#39;s Lynn wprowadziło warian oszczędnościowy. Był mecz, że już nie pojechał. Sami wiemy jak kasa wpływa na morale zawodników. PUK pewnie będzie testował jakieś nowości i wątpie by zrobił dobry wynik. W ogóle zagrałbym na gości czyste win po @1,95 ✅, ale boje się. Wiem, że wygrają ale coś mi mówi żebym nie stawiał. Duńczyk wczoraj super w Danii, Woffi to mistrz świata i ma ekstra bieg z z/z. Co tu dużo mówić typ bardziej przeciwko Nielsowi niż na Taya. Wilki jadą o pełną pulę, bo chcą za wszelką cene jechać w play-offach.
// A mogłem zagrać Wilki...
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
radula 5,4K

radula

Użytkownik
D.King powyżej 11 - 1,83 [9]⛔
K.Nilsson powyżej 8 - 1,72 [7]⛔

bet365

Jak dla mnie linie wystawione za nisko. Każdy z nich dzisiaj najprawdopodobniej po 6 wizyt na torze bo pojadą jaka ZZ oraz do 15 biegu sa głownymi kandydatami.
King u siebie świetna średnia 2,07. Rywale nie najmocniejsi więc powinien sobie podkręcić jeszcze ten wynik. Potwierdza sie i w tym sezonie że King na własnych śmieciach jest w stanie objechać każdego.
Nilsson dzisiaj wygląda na to,że będzie liderem przyjezdnych. Na wyjazdach średnia 1,6. Przy 6 biegach myślę że stać go na jakieś 10-11 oczek.
Oby panowie objechali bez wykluczeń a będzie zielono.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Kim Nilsson over 8, BET 365, @ 1.72
W 100% popieram Radulę ????
Dla mnie to dzisiaj najpewniejszy BET z dzisiejszego pojedynku na wyspach. Dzisiaj trudne zadanie przed Młotami ale Nilsson powinien podjąć walkę z gospodarzami. Ogólnie ujmując jest to bardzo ciekawy zawodnik, który czasem potrafi wystrzelić i się wykazać. W lidze szweckiej robił już dwucyfrówki, choć często przeplata jest popularnym znaczkiem znanej niemieckiej marki ????
Aż dziwne, że żaden klub z zaplecza naszej Ekstraligi się nim nie interesuje bo gdyby wziąć go pod skrzydła mógłby okazać się dobrym ligowcem.
A teraz do rzeczy: Ostatnio na wyjeździe w Wolverhampton zrobił w ładnym stylu 8+1, w 5 startach. Dzisiaj mając szansę na 6 biegów powinien otrzeć się o dwucyfrówkę.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Widzę lekką nieścisłość pomiędzy landbrokers a b365 . Ponieważ akurat zwiedzam wyspy a moim zdaniem to jednak całoroczny ma gorsze zapatrywanie na tych zawodników grzecznie zapytam czy ktoś może to wychwycił i ma podobny pomysł co ja ????
Landbrokes linie Kacper 6 , Lewis 8
b365 Kacper -1 , Lewis +1
ktoś może skłania się w strone Landbrokes ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
H 1K

horosz

Użytkownik
Pierwszy pojedynek na wyspach już dzisiaj o 13 (Belle Vue : Poole) a więc wybieram coś takiego:

Craig Cook over 8, BET 365, @2.00

8 punktów. Jednak 4 starty, gdzie szkoda pierwszego biegu.
]

Bardzo mi imponuje na swoim torze gdzie jedzie świetnie, ze średnią 2,13 pkt/bieg. Dzisiaj jego rywalami będą Holder, Buczek czy Andersen, którzy są solidni - jednak nie imponują na wyjazdach. Cook powinien sobie z nimi radzić - podobnie z resztą. Ostatnio poszło mu słabiej, gdzie miał 4 starty. Dzisiaj liczę na dawną dyspozycję i ok. 10 pktów Cooka w 5 startach ???? Grane na spokojnie, bez szaleństw
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 833

sebunited16

Użytkownik
Nicholls under 8 2.30 bet365✅

Scott słabo, na domowym na dokładkę słabsza średnia od wyjazdowej. Na moje przewidywania kończy po czterech startach, zdecydowanie ma na kim tracić punkty po stronie gości, wśród dobrze spasowanych swoich kolegów ma przedostatnią wartość punktową na obiekcie w Manchesterze. Przewiduje dzisiaj przewagę 0 i 1 nad trójkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam. Jak zwykle STS daje ciekawe linie Wolverhampton-Kings Lynn -16,5 1 kurs 1,75.
Wołam do tablicy Radule i innych ekspertów i pozdrawiam ;-)
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Bardzo dobrze wygląda handicap +22 dla Kings Lynn (1,76). Kilka miesięcy temu 49-44. Dzisiaj jest Tai za Kylmakorpiego (6+1) a zamiast Korneliusena (5) Schlein. Batchelor już takiej katastrofy nie powtórzy. Gwiazdy jadą solidnie. Powinni skończyć koło 38 punktów.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Wolves-KL Stars(+22) 2 @ 1,76 But365
Też myślę, że trzeba pójść w stronę Gwiazd. Handi za wysokie w mojej ocenie. Przede wszystkim po stronie gości jest Iversen i Lambert. Do tego dochodzi opcja jokera, czyli można w jednym biegu dużo odrobić. Reszta zawodników z miejsc 1-5, czyli Huckenbeck, Schlein i Batchelor, jeśli nie da plamy, to powinno być bez problemów. Minusem jest rezerwa, która może odstawać, ale mimo wszystko te 35pkt są w stanie spokojnie zrobić. Poza tym u Wilków jedzie Harris, a dla mnie jednak nie jest w dobrej dyspozycji i brak Mastersa jest osłabieniem w tym wypadku.
Ogólnie warto zauważyć jaki rozrzut linii jest. W sts-ie 16,5; w betsyfie 19, a sporting dał 20,5.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Przy handi +22 35 punktów może nie wystarczyć do zwycięstwa, wszak jeśli joker joker zdobędzie 3 punkty to wówczas wynik rośnie do 58:35. ;)
 
H 1K

horosz

Użytkownik
1. Wolverhampton (-22) : Kings Lynn Stars (+22), BET 365, @1.76
Przed gwiazdami trudny pojedynek ale po takiej linii warto próbować. Sam Iversen i Lambert to raczej pewne 15 punktów. Pozostali zawodnicy muszą dołożyć 5 oczek a taki Batchelor czy Schlein czy Rose to nie są pionki i powinni coś dorzucić. Jeżeli ww. dwójka pojedzie na swoim poziomie i zapewni kilka biegowych remisów to BET wejdzie na luzie.

2. Lindgren (-2) : Lambert (+2), BET 365, @ 1.80

Lindgrena można śmiało kreować na lidera, który powinien zakręcić powyżej 10 punktów. Handi -2 jest okej przy takim kursie. 6
3. Starke : Ellis, BET 365, @ 1.83
Adam dzisiaj na wyjeździe ale cóż z tego... dzisiaj o 13 pokazał, że na wyjeździe również potrafii. Napędzony dobrym wynikiem liczę, że w tym pojedynku również pojedzie dobrze - a ja nie będę załował, że nie pograłem. Starke u siebie to 6-7 punktów. Ellisa stać na więcej.
4. Szymon Woźniak under 9, BET 365, @2.15
Linia wysoka i kurs wysoki. Wiadomo, że Szymon dobrze jeździ na własnym obiekcie i notuje tam często około 10 punktów, czasem na czysto, czasem z bonusami. Leicester w okresie lipiec-sierpień odjechało tylko 2 spotkania, ostatnie 6 sierpnia co może im troszkę utrudnić zadanie. Poza tym przyjeżdza Poole, które będzie tu walczyć o zwycięstwo. Przed Woźniakiem pojedynki z Holderem, Andersenem, Buczkiem czy Ellisem.
Za dobrze szło ostatnio i dzisiaj czas na ,,czerwony&quot; dzień. Nie wiedziałem, że za Hougarda będzie ZZ, co dało zawodnikom jeden start więcej. Szymon również świetny występ. Lindgren słabo dzisiaj, szczególnie w drugim spotkaniu
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 833

sebunited16

Użytkownik
Wolverhampton(-16.5)-Kings Lynn ✅
handicap
Typ: Wolverhampton 1.75 sts

Pobieram ten handi. U gości widzę dzisiaj dwóch zawodników punktującym na dobrym poziomie PUKa i Roberta. Duńczyk też ostatnio nie kręci jakiś wielkich cyferek, reszta będzie dzisiaj bita. Troy słabizna, Niemiec pewnie zgubi licencje, nie widzę gwiazd w spotkaniu z Wilkami, dobrze spasowani z własnym obiektem, wzmocnieni Tajskim, senior- mentor mistrza świata u siebie wysoko. Numery 6-7 bez porównania dla gospodarzy, podoba mi się ten handi z sts.

Lambert over 7 1.90 bet365⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom