>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

British Open 2023 (25.09 - 1.10.2023)

psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
British Open 2023
25 września - 1 października 2023


Dwa lata temu, po blisko dwóch dekadach reaktywowano turniej British Open. Teraz to już pełnoprawny turniej w kalendarzu snookerowym, a tegoroczna edycja Cazoo British Open 2023 odbędzie się w dniach 25 września - 1 października 2023 roku w The Centaur w angielskim Cheltenham. Pula nagród wynosi 478,000 funtów z czego zwycięzca zgarnie 100,000 funtów. Obrońcą tytułu sprzed roku jest Ryan Day, który w finale ograł Marka Allena (10-7).


Format turnieju zakłada, że w turnieju głównym zagra 128 zawodników, czyli wszyscy członkowie zawodowego touru, którzy zgłoszą się do turnieju zaś wolne miejsca w drabince uzupełnione będą amatorami. Co unikalne w tej drabince to fakt, że losowanie jest totalnie randomowe, nie bazujące na kolejności w rankingu, co sprawia że zestawiania mogą być bardzo zaskakujące. Wszystkie mecze od 1. do 4. rundy włącznie w formacie do 4 wygranych frejmów (best-of-7), ćwierćfinały to mecze do 5 wygranych frejmów (best-of-9), półfinały gramy do 6 wygranych frejmów (best-of-11), zaś finał to już pełny dystans do 10 wygranych partii (best-of-19) podzielony na 2 sesje. Szczegóły pod poniższymi linkami.

Kwalifikacje do British Open 2023 odbędą się w dniach 14-19 sierpnia w Morningside Arena w angielskim Leicester. Wszystkie mecze kwalifikacji w formacie do 4 wygranych frejmów (best-of-7). Szczegóły pod poniższymi linkami.

Format kwalifikacji

Drabinka kwalifikacji
Livescore


Nie masz konta w Betfan ?
Nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x200.png

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Przez najbliższe kilka dni z przyczyn osobistych nie będzie mnie na Forum, więc moja aktywność będzie jeszcze mniejsza niż ostatnio (zresztą wakacje w snookerze to jest trochę sezon ogórkowy, stąd też ta mniejsza aktywność). Natomiast was oczywiście zapraszam do, jeśli nie podawania konkretnych typów, to do dzielenia się swoimi przemyśleniami na temat początku sezonu. Z takich ogólnych dyskusji również można wynieść jakieś wskazówki do typowania. Tematy na sierpniowe turnieje British Open czy European Masters są już założone nic nie stoi na przeszkodzie do podzielenia się swoimi przemyśleniami. W miarę możliwości też się do nich jakoś odniosę. Pozdrawiam
 
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Gilbert vs Selby
Typ 1
Kurs 3.0 lvbet

Teraz fortuna wystawiła handicap

+1.5 gilbert 1.9 fortuna

Dziwi mnie tak wysoki kurs na mniej utytułowanego Anglika. Przede wszystkim format meczu krotki.... obaj grali takich spotkań między sobą 4 i jest tutaj idealny remi po 2.
Kolejny argument jest taki że Gilbert we wrześniu jest w dobrej dyspozycji. Dzisiaj oglądałem jego mecz w sesji popołudniowej i wbijał bardzo płynnie. Mareczek też niczego sobie ale patrząc na jego możliwości to obecnie napewno nie gra maksa. Moim zdaniem mecz 55:45 dla mateczka dlatego spróbuję pograć Kurs 3.00
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +663
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Xiao vs Carter
Typ 1
Kurs 2.00 sts
Chińczyk zrobił na mnie lepsze wrażenie w tym turnieju. Dzisiaj pewnie wyglądał przy stole. Po drugiej stronie doswiadczony Anglik który niby pierwsze dwie rundu... świadczą o tym wyniki... przebrnął szybko i pewnie ale to tylko pozory. Sporo słabej i szarpanej gry.

Ding vs Williams
Typ 1
Kurs 2.00 sts

Ding już w Szanghaju wyglądał dobrze. Niestety znowu dala o sobie znać jego słaba głową. Mam namyśli oczywiście porażkę z Robertsonem. Niemniej zaufam mu bo widać że w ostatnich miesiącach coś drgnęło. Umiejętności fenomenalne... co do Walijczyka to wszyscy eiemy ze juz nic nie musi. Zagra na luzie niemniej jest trochę pod forma i myślę że akurat u niego patrząc na wiek to będzie już coraz częstsze. Niemniej mega szanuje gościa za całokształt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +663
Do góry Bottom