>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Brokerzy

O 13

outlander

Użytkownik
Witam,
Zakladam ten temat abysmy mogli wymienic sie doświadczeniami z korzystania z usług firm brokerskich np.
Asianconnect88
Sportmarket
Czy ktos z was ma konto w którymś z tych brokerow i jak to wygląda. Czy mając tam konto można korzystać z pełnej ofery np.pinnacle/ pinnbet?
Jak wyglądają wypłaty i wpłaty i czas realizacji zakładów.
 
T 86

typoman_

Użytkownik
ja korzystałem z obu i jeszcze innych;
Asianconnect pojawił się najwcześniej - mając konto u nich masz dostęp do ich softu który pozwala Ci obstawiać na piłkę i bodajże koszykówkę bez konieczności logowania u bukmachera. Możesz też założyć zwykłe konta, które niczym się nie różnią (może niekiedy poza limitami) od konta które byś założył u bukmachera.
Limity mogą się różnić z powodu &quot;Forced Position Taking&quot; do którego są zmuszani brokerzy operujący na rynku &quot;sharp&quot; gdzie bukmacherzy głównie tracą na takich klientach.
Signbet nakłada około 50% PT , IBC bodajże 60% - dla różnych brokerów są to różne wartości.
PT ma podobny soft do asianconnect, który nazywa się mollybet i jest używany przez większą ilość brokerów na rynku.
Z wypłatami i wpłatami przez netellera nigdy nie miałem problemu - każdy broker będzie miał swoje warunki typu 1 wypłata w miesiącu darmowa. Podobnie z depozytami - każdy broker będzie miał inne warunki.
Czas realizacji zakładów niczym się nie różni od grania na zwykłym koncie u bukmachera - jedyne różnice mogą być przy skype betting gdzie klient chce zagrać powyżej dostępnego limitu u buka.
Powiedzmy chcesz zagrać 10 tyś EUR na handicap azjatycki w lidze albańskiej a skumulowany limit w 3 azjanach wynosi 1.5 tys EUR, wtedy piszesz do nich zlecenie oni Ci wyliczają +/- jaki kurs możesz dostać przy 10k i stawiają to dla Ciebie.
Obie firmy są ok i nie ma się raczej czego bać, oni operują na zasadzie prowizji od bukmacherów za obrót więc zazwyczaj nie są narażeni na ryzyko a jedyne koszty to operacyjne. Zapewne dla niektórych klientów sami biorą część ryzyka i wtedy widać to po wyższych limitach dla tych klientów.
jakbyś mial jakies pytania to chętnie odpowiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
O 13

outlander

Użytkownik
Dzięki za szybką i wyczerpującą odpowiedz.
A są jakieś firmy brokerskie oferujące grę na bet365 ? na bet 365 gram koszykówkę ligi bardzo niszowe, dlatego jestem często limitowany. Czy używanie brokera może być też sposobem na brak limitowania?
 
P 522

paulattryda

Użytkownik
Powiem szczerze, że nie orientuję się zupełnie w kwestii brokerów. Potrzebne mi konto żebym mógł grać w pinnacle i bet365 i może w betfair. Można coś takiego wykupić?
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Jakiś miesiąc temu może i więcej miałem na tablecie podobną sytuację ze zwykłym kontem pinnacle . Połączenie nie było szyfrowane ani VPN nie pomógł , mogłem spróbować niby zmianę DNS na te googlowskie ale nie zrobiłem tego może spróbuj zmienić te dnsy i daj znać czy to coś dało , u mnie po około 3 godzinach problem sam się rozwiązał i znów miałem połączenie szyfrowane co było przyczyną to nie mam pojęcia , żadnych włamań ani nic innego nie miałem po tej akcji ale dziwne , być może ustawa inwigilacyjna nas dopadła ;)
 
A 185

adikos

Użytkownik
Powiem szczerze, że nie orientuję się zupełnie w kwestii brokerów. Potrzebne mi konto żebym mógł grać w pinnacle i bet365 i może w betfair. Można coś takiego wykupić?
bet365 nie znajdziesz u żadnego brokera, te 2 pozostałe są u większości brokerów.
 
C 71

cornelius

Użytkownik
W Sportmarket wszystko dzieje się z jednego konta, masz wybór gdzie chcesz zagrać. Jak znajdzie się wyższy kurs to z automatu puszcza się ten wyższy bez naszej ingerencji.
 
K 66

kapisevicius

Użytkownik
Zobaczymy jak to będzie wyglądało w praktyce, ale podejrzewam że tak. Z drugiej strony wiadomo jak jest w Polsce i jak sobie sądy będą interpretować prawo...
 
Do góry Bottom