>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Brokerzy

6 0

69gbhbak

Użytkownik
Jakieś 5 lat temu miałem konto w ac88. Z tego co pamiętam korzystałem jedynie z pinka. Po przebraniu wszystkich. Środków przestałem obstawiać.
Chciałem teraz wrócić do rekreacyjnego obstawiania ale nie pamiętam loginu i hasła.
Zastanawiam się czy mogę założyć nowe konto na stare dane osobowe. Nie brałbym bonusu żeby nie być posądzony o multikonta. Nie wiem jak to wygląda u betbrookerów.
Druga możliwość to założenie konta w Betinasia. Nie wiem tylko czy trzeba stosować VPN?
Może ktoś doświadczony się wypowie
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
zaloz w sportmarket normalnie na siebie, mozesz korzystac z ip polskiego, normalnie na polski adres
platnosci kartami, korzystam od lat , jeden z lepszych brokerow
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
wymagany obrot? nie mam pojecia o czym mowisz
Zadnych bonusow nie biore itp, zadnych obrotow nie widzialem
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Kilkukrotny obrót własnymi środkami przed wypłatą.

Ogólnie to nie rozumiem problemu bo wystarczy napisać do supportu asianconnect, który działa całą dobę i pomogą odblokować stare konto.
 
D 1K

Double_Chance

Użytkownik
Ok z opery nie chce załadować , z chrome przechodzi. nie wiem w czym problem / faktycznie działa na innej przegladarce, sorry za błąd
 
Ostatnia edycja:
S 2K

szatan666

Użytkownik
Betinasia też ma obrót 3x chyba, nie widzę w tym nic dziwnego bo wszyscy brokerzy zarabiają niewielki procent od obrotu gracza a za depozyty/wypłaty ponoszą koszty.
 
Do góry Bottom