>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Brooker, Dom maklerski

duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
Siema,


Będę zmieniał niedługo mojego brookera, z tej okazji chciałbym założyć temat w którym będziemy mogli wrzucac zaufane domy maklerksie, brokerów którzy nie są skonczonymi sknerami.

Sam szukam jakiegos który będzie oferował do zniesienia prowizje bo obecny średnio chce negocjować. Moze dlatego, ze to Krk więc jak nie ja to ktos inny mu sie nawinie. Zwłacza, ze za duzo na mnie nie zarabia :cool: Szukam kogos kto będzie robił mi spread w ludzkiej kwocie. Może być nawet na końcu Polski lub za granica jak trzeba.

ktoś, coś ?

Znacie jakies fajne domy maklerskie, brokerów ?

pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
A w co chcesz inwestować ? Jakie instrumenty Cię interesują, bo raz piszesz spread, a raz prowizja
Głownie w akcje poki co inwestuje, chociaż nie omieszkam też czasem pograć na rynkach zależnych w sensie dolar---&gt;złoto złoto---&gt;dolar i inne.

W głowie mam naprawde różne możliwosci więc staram się znaleźć coś co będzie spełniało moje oczekiwania w 100% . Nie chce byc ograniczony w zaden sposob. Chce moc inwestowac w cały wachlarz mozliwosci jesli będzie to opłacalne.

Byłem dzisiaj w Deutche bank i całkiem mają przyzwoitą ofertę. Chyba się skuszę. Ci prywatni brokerzy z którymi poki co negocjowałem straszne warunki maja...

Aktualnie jaram się wig 20 i japońskim Nikkei 225 cały czas idzie ładnie zarobic.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Jak chcesz inwestować w indeksy, surowce i waluty to może wystarczyć platforma forexowa.
Jeżeli chodzi o konto maklerskie, to ja wykupiłem członkowstwo w SII i skorzystałem z ich zniżek. Pełną ofertę znajdziesz tutaj - http://www.sii.org.pl/17/znizki.html#ak17
Jak liczyłem kilka lat temu to sporo zaoszczędziłem. Płacisz za członkostwo (wtedy to było chyba 50 PLN) ale jak jesteś aktywny na rynku to spokojnie nadrobisz to dzięki niższej prowizji.
Z tego co pamiętam to DB ma opłatę za prowadzenie konta, więc sprawdź dokładnie, bo może się okazać , że prowizja niska ale opłata za konto będzie mega wysoka (zależy wszystko jakim kapitałem chcesz obracać). Sporo się zmieniło przez te kilka lat, także nie wiem, kto teraz ma najkorzystniejsze warunki. Na Twoim miejscu przejrzałbym oferty z linku powyżej i coś wybrał. Zwróć uwagę też, ze masz różne prowizje np.: za daytrading, kontrakty, akcje itp.
 
Do góry Bottom