• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Buk który nie limituje? Kiedyś grałem w Pinnacle, ale co teraz?

Temat na forum 'Bukmacherzy Internetowi' rozpoczęty przez KeyKey, Październik 26, 2018.

Więcej tematów od KeyKey
    1. KeyKey Nowy użytkownik

KeyKey
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      Cześć! Jakiego bukmachera polecacie komuś kto wygrywa i gra tylko topowe ligi piłkarskie? Aktualnie jestem w Wietnamie. Byłem w Tajlandii to grałem stacjonarnie w lokalnym SKBET otwartym 24/7 - piekne kursy 1.97 vs 1.98 na handicap, brak podatku. Za kilka miesięcy wracam do Polski, a później przeprowadzam się do UK więc zastanawiam się co robić?

A) Otworzyć konto bankowe w Tajlandii i grać SKBET on-line - jest to ogólnie kopia SBOBET, tylko że jest to nielegalne w Tajlandii, ale mimo wszystko funkcjonuje jakoś, ale martwię się o to że kiedyś to zamkną i kasa pójdzie w błoto.

B) Polecieć na Filipiny, otworzyć konto w banku Filipinskim i grać używając SBOBET. Chyba da się obejść blokadę IP przez VPN w Polsce i UK?

C) Asianconnect + Skrill + vpn + sbobet

D) Macie lepszy pomysł?

Ostatnio modyfikowane przez Mark: Listopad 3, 2018
    2. kombajn Dobrze znany użytkownik

kombajn
      Polubienia:
      11
      Reputacje:
      578
      Ad C - Asianconnect ma w ofercie sbobet...
      Ad D - Canada odpada mniemam (Pinnaclesports; Bodog; Bet 365; 888 com / inne też pewnie...). Ostatnio słyszałem, że trochę 'in minus' zmienili politykę socjalną, ale za to zalegalizowali Maryśkę :hp: Jako Polak? możesz zakupić bilet i bez wizy... Na konto w Pinnaclesports da się w Polsce wejść i z normalnego, polskiego ip, ale trzeba zmienić dane meldunku i stać się rezydentem innego kraju, bo nie zrobisz wpłaty... Interfejs strony Pinnacle przez 2 lata się bardzo zmienił na plus, a wersja beta.... kupon z czterech selekcji w sześciu kliknięciach....
      Nie wiem jak jest teraz na Słowacji, której też nie ma w trzecim punkcie regulaminu... Bułgarii, Rumunii... Białorusi, Ukrainie, Rosji, na przyklad, (ale tam są już b.wysokie koszty utrzymania? to będę jeszcze sprawdzał, bo coś obiło mi się o uszy, że Łukaszenko dopłaca do mieszkań dla małżeństw) ale chyba sam dokument da się zrobić - np przez lipny ślub...
      W pinnym nowy Pkt 3, którego musisz przestrzegać, brzmi:

Ostatnio modyfikowane przez Mark: Listopad 3, 2018

Poleć forum