>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher na początek, dla początkującego - wybór bukmachera

T 13

truedreamzzz

Użytkownik
Potwierdzam. Dostałem list jakoś tydzień po założeniu konta, ale chyba dlatego, że przez przypadek kliknąłem coś w opcjach weryfikacji konta i wysłali list z jakimś kodem do wpisania na stronie.
 
B 25

bonucci

Użytkownik
Witam wszystkich na forum ;). Mam pytanko odnośnie najlepszego bukmachera do obstawiania speedwaya(gp+dpś+ekstraliga) piłki nożnej(głównie serie a oraz me+mś) oraz hokeja na lodzie(głównie mś). Jestem zielony jeśli chodzi o internetowych bukmacherów. Przeglądałem internet i nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. ???? A no i fajny bonus na start też mile widziany, ale nie jest najważniejszy. ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja zaczynałem od BAH ale szybko zmieniłem na bet365 dla mnie najlepszy bukmacher z szata graficzna
&#39;&#39;Nie szata zdobi bukmachera ???? &#39;&#39;. Głównie liczy się zysk i wypłacalność. Gdyby patrzeć na wygląd to sam rozumiesz. Liczy się aby bukmacher dał Ci jak najwięcej wygrać poprzez wysokie kursy i przy tym bez problemu tę wygraną wypłacił szybka weryfikacja.
 
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
Witam! Nie wiem gdzie z tym pytaniem więc uderzam tutaj. Posiada ktoś z was listę bukmacherów u których przed zawarciem zakładu mam podaną maksymalna kwotę a dane zdarzenie?? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam!
 
L 0

luty63

Użytkownik
Witam. Zarejestrowałem się do bet-at-home i zacząłem wpłacać po 10 zł. kartą bankomatową. Na rachunku bankowym widniała wpłata 10,20 zł. Rozumiałem że to prowizja. Ale jakie zaskoczenie mnie spotkało, gdy po kilku wpłatach przyjrzałem sie mojemu rachunkowi i okazało się że dodatkowo po dwóch dniach pobierano mi 10 zł. od każdej wpłaty. Czy czegoś nie doczytałem, czy jest to postępowanie bezprawne przez bet-at-home? Napisałem do nich, ale mi odpisali że pobiera sie prowizję 2% lub 10 zł. Ale w moim przypadku to było pobierane dwukrotnie-obie prowizje. To odpisali że to problem mojego banku. Może mi ktoś pomóc wyjaśnić tą sprawę? Straciłem na tej 102% prowizji(podwójnej) ok 70 zł. Dodam że nic nie znalazłem o 10 zł prowizji na ich stronie. Tylko że wpłata min wynosi 10 zł.
 
D 0

davidrq7

Użytkownik
Luty63 wydaje mi się, że nie masz co liczyć na jakieś pozytywne wyjaśnienie tej sprawy.
Kontakt z BaH nie należy do najprzyjemniejszych. Ale próbuj
 
Do góry Bottom