>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS i zakłady....

K 0

kosiara

Użytkownik
Cześć , mam pytań troszke i prosze abyście mi na nie odpowiedzieli :

1. System rozpisowy jak dziala jeżeli chce obstawiac np. 2 z 7 , przy stawce 2 zł za kazdy mecz czyli lacznej stawce 42zł.

2. jakim systemem najlepiej grac , akumulowanym , kombinacyjnym , rozpisowym czy jedenastką.

3. Prosze o dokladne opisanie systamu rozpisowego bo ze strony sts.pl nie za bardzo mozna sie czegos dowiedziec.

Na dziś np. mialem takie numerki na sts

679 - 1
680 - 1
687 - 2
689 - 2
690 - 2
691 - 1
692 - 1

2 z 7 rozpisowy

Łączna stawka 42zł. do wygrania 108,93zł.

Czy tak sie oplaca ?

Poprosze o rady jak stawiac bo bukmacherka interesuje sie od 1 miecha i przy wkladzie 170zł. wygralem około 320 zł. wiec to malo szczególnie ze ostatnie kupony nie wchodzily np. 1 - 2 mecze i chcialbym zagrac na innych systemach.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Niestety ciężko Ci pomóc bo rozpisałeś swój problem tak, że nie wiadomo o co chodzi. Skapowałem, że próbujesz systemy a więc ja dorzucę coś od siebie na ten temat. Aby grać systemem, należy dogłębnie poznać tę dziedzinę (chodzi mi tu o bukmacherkę). Jak sam napisałeś, zajmujesz się graniem dopiero od miesiąca a więc przypuszczam, że twoje doświadczenie związane z obstawianiem jest na zerowym poziomie (to nie jest obraza tylko przedstawiam to tak, jak ja to widzę). Na twoim miejscu rozpocząłbym grę systemami np. 2z3, 3z4, 4z5 - są one optymalne dla początkujących i otwierają drogę do skomplikowanego systemu. Widzę, że grasz w naziemnych bukach a więc masz o tyle komfort, że ma Ci kto to wytłumaczyć. Udaj się do kolektury STS i popytaj o wszystkie systemy. Właściciel lokalu (główny sprzedający) powinien Ci krok po kroku wyjaśnić co i jak z systemami (u mnie w toto-mixie kobitka ma systemu w jednym palcu).
System np. 2z7 opłaca się ale przy wysokich kursach, nie ma sensu grać takiego systemu przy kursach typu 1.50-2.00. Wielokrotnie widziałem na własne oczy jak ludzie puszczali tego typu systemu i muszę przyznać, że Ci ludzie mają jaja (kursy wahają się od 3.50 do 8.00) także to jest dla ludzi, którzy już trochę w tym siedzą.
Kolejnym systemem jest gra blokami... niestety tu Ci już w niczym nie pomogę bo nie gram tego typu systemu.
Moja rada: idź do kolektury i tam się wszystkiego wypytaj... a jeśli jesteś leniuchem to użyj opcji szukaj na forum.
 
K 0

kosiara

Użytkownik
Dzięki za odpowiedz.

O systemach troche wiem . Jestem na ✅ około 100zł wiec zle nie jest . Mam teraz 50 od ktorych chcialbym zacząc &quot;zarabiać&quot; (czyt. troszke zeby wpadlo ???? wiec czytam rozne artykuly i przegladam tabele z wynikami.

Na piłce sie troche znam ale zawsze brakuje mi szczescia np. nie wchodzi 1 mecz. Wiem ze nie zawsze wchodza ale od kiedy wygralem 300zł. nic nie wchodzi.

Jezeli mozesz napisz jakim systemem grasz i jakie zaklady oplaca sie stawiac i jak powinienem zaczac bukmacherke.

Slyszalem ze trzeba zaczac od 2 zl i wybierac 2 mecze i stopniowo coraz wiecej i za wieksza stawke.

Pozdrawiam kosiara
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Jak wygrałeś te 300 zł...trza było sobie podzielić na pół...150 dla siebie, 150 na zakłady i stawiać single i double po 50 zł...
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Ja nie gram żadnymi systemami, nie lubię się tym bawić. Ja wyznaję taką zasadę -&gt; obserwacja, analiza i dedukcja. Idę do bukmachera, stawiam za 100 PLN pojedynczy mecz albo dwa zakłady... czasami się zdarzy, że założę i trzy spotkania na kupon. Kurs ogólny mniej więcej 2-3, nie więcej bo pazerny nie jestem i jakoś jestem na plusie. Tobie to do stawek 100 PLN daleko i odradzam grania tobie bo masz za mało doświadczenia w tym wszystkim.
 
Do góry Bottom