>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacherzy stacjonarni poza granicami Polski

K 0

kedar-88

Użytkownik
Witam kolegów
Mam pytanie, jaką kwotę maksymalną bookmacherzy stacjonarni wypłacają od razu po przedstawieniu kuponu. Inaczej ile idzie odebrać z wygranej gotówki od razu od bookmachera stacjonarnego. W Polsce jest to limit w przypadku fortuny 1000 zł. Ciekawi mnie ile wynosi w UK.
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
W przypadku paru tysięcy bez problemu o ile mają tyle w kasie. Jeśli nie mają to poproszą byś przyszedł za godzinę jak wyciągną kasę z maszyn (bo tam jest największy obrót). Jak jest w przypadku np. 100 tyś nie mam pojęcia.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Jeśli nie mają to poproszą byś przyszedł za godzinę jak wyciągną kasę z maszyn (bo tam jest największy obrót).
:? jakich maszyn ? ???? zapewne jest tak że przy większych sumach musisz się udać do głównej siedziby firmy wtedy dostajesz kase albo w gotówce albo przelewem a filiach nie moga Ci wypłacić większych sum bo sami nie mają tyle w kasie a muszą wypłacić tez innym graczą, myśle ze działa to dokładnie tak samo jak w totolotku, po większą wygraną idziesz do głównej siedziby.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Orientuje się ktoś może jakie są stacjonarne buki w Czechach i jak u nich z podatkiem?
https://www.bookmakersreview.com/jurisdiction/czech-republic

Liderem jest tam firma FORTUNA , choć działają także TIPSPORT , VICTORIA TIP , STAR TIP , TIP GAMES , SAZKA , CHANCE , KAJOT BET i SYNOT TIP.
...............

http://www.lewica24.pl/swiat/1428-czechy-bukmacherzy-ida-do-raju.html

Od 1 stycznia 2012 r. zakłady i gry losowe są w Czechach obciążone 20-procentowym podatkiem od wygranych, podczas gdy w Polsce podatek od wygranych wynosi 10 procent podstawy przy przekroczeniu 2280zł .
W zakresie podatku obrotowego , to w Czechach i Słowacji jest on przeszło o połowę mniejszy niż w Polsce ( tam 5-5.5 % a w Polsce 12% )

.
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
W Wielkiej Brytanii, a William Hill, Ladbroksie i Betfair (w najwiekszych punktach) pojawiły się maszyny do obstawiania sportu. Wyglądają jak te do ruletki. Co ciekawe kursy są wszędzie (prawdopodobnie są obslugiwane przez inną firmę, ale tego nie jestem pewien) i można tam postawić prawie wszystko co jest online.
 
dzodzo1908 365

dzodzo1908

Użytkownik
W Niemczech niedawno zostal wprowadzony podatek 5% na zaklady bukmacherskie. Do tego czasu w naziemnych nie bylo zadnego podatku wiec odbywalo sie jak w internetowych lecz kursy bylo IMO lepsze. Teraz niestety pojawilo sie te 5% i do tego bukmacherzy internetowi jesli rejestruje sie z adresem zamieszkania z Bawarii lub Baden-Würtemberg (reszta nie wiem jak jest) to np. w bet365, bwin, betvictor tez jest to wspomniane 5%.
 
L 6

limak11

Użytkownik
W Anglii, jak byłem w Londynie, często grałem w naziemnym punkcie William Hill. Wszystko zawsze było jak należy, miła obsługa, dobre kursy i nigdy żadnych problemów. Jakby ktoś potrzebował w Anglii dobrego buka to polecam.
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Szukam bukmachera, który ma swoje punkty na terenie Grecji. Wyjeżdżam w maju na 3-4 miesiące i chętnie obstawie piłkę nożną, bez martwienia się o przelewy i konto bankowe.
 
Do góry Bottom