>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bułgaria 2017/18

vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Zapraszam do dyskusji, oraz analizy meczów wszystkich lig bułgarskich w sezonie 17/18.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Botiv Plovdiv - Cherno More
Dla mnie kompletnie niezrozumiałe wystawienie kursów przez Fortune. Goście w tym sezonie są głównym konkurentem Lugodoretsa w walce o mistrzowski tytuł w Bułgarii. Sezon rozpoczęli znakomicie - 3 zwycięstwa i 2 remisy z bilansem bramek 8:2 . W każdym z tych meczów strzelali choćby jedną bramkę. Botiv natomiast na papierze jest godnym rywalem dla Czerno Morca, ale na pewno nie w tym sezonie. Z klubu odszedł praktycznie cały szkielet, klub zmaga się z problemami finansowymi i ma to odzwierciedlenie w wynikach zespołu. W czterech spotkaniach tego sezonu wygrali tylko raz i to z równie słabą Slavią Sofia. Oprócz tego jeden remis i dwie porażki. Dzisiaj na pewno zespołem dyktującym warunki gry będzie zespół gości i to oni w moim odczuciu są faworytem do zwycięstwa. Na pewno za mniejszą stawkę warto zainwestować jakiś &quot;grosz&quot; w czyste zwycięstwo Czerno Morca @ 3,15 (Fortuna). Sam w singlu gram remis = zwrot w kierunku gości @ 2,21 (Fortuna). Do dubla warto też dołożyć typ, że Cherno Morec strzeli bramkę w meczu po @ 1,35
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Botiv Plovdiv - Cherno More

Dla mnie kompletnie niezrozumiałe wystawienie kursów przez Fortune. Goście w tym sezonie są głównym konkurentem Lugodoretsa w walce o mistrzowski tytuł w Bułgarii. Sezon rozpoczęli znakomicie - 3 zwycięstwa i 2 remisy z bilansem bramek 8:2 . W każdym z tych meczów strzelali choćby jedną bramkę. Botiv natomiast na papierze jest godnym rywalem dla Czerno Morca, ale na pewno nie w tym sezonie. Z klubu odszedł praktycznie cały szkielet, klub zmaga się z problemami finansowymi i ma to odzwierciedlenie w wynikach zespołu. W czterech spotkaniach tego sezonu wygrali tylko raz i to z równie słabą Slavią Sofia. Oprócz tego jeden remis i dwie porażki. Dzisiaj na pewno zespołem dyktującym warunki gry będzie zespół gości i to oni w moim odczuciu są faworytem do zwycięstwa. Na pewno za mniejszą stawkę warto zainwestować jakiś &quot;grosz&quot; w czyste zwycięstwo Czerno Morca @ 3,15 (Fortuna)✅✅✅. Sam w singlu gram remis = zwrot w kierunku gości @ 2,21 (Fortuna)✅✅✅. Do dubla warto też dołożyć typ, że Cherno Morec strzeli bramkę w meczu po @ 1,35✅✅✅
Wszystkie siedzą ????
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Znalazłem w typach dnia propozycję, która zachęciła mnie do komentarza. Podaję link do tego typu:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-6-11-2017-poniedzialek.149060/page-2
Mój komentarz:
1) obie drużyny są mocno underowe, Pirin to najbardziej underowa drużyna w tej lidze (1,79 gola/mecz). Z 14 rozegranych meczy każdej ekipy, Septemvri nie zdobył bramki 7 razy, Pirin 6 razy.
2) Septemvri ma niezłe rezultaty wyjazdowe, ale u siebie wygrał tylko raz, z kompletnym outsiderem Witoszą i to zaledwie 1:0. U siebie w 7 meczach zdobył 3 bramki!.
3) Pirin w 7 meczach wyjazdowych ma bilans bramkowy 4:4.
4) Pirin 5 razy zanotował remis 0:0.
Wydaje mi się, że tych kilka danych każe mocno wątpić w zasadność podanego typu: zwycięstwo gospodarzy i co najmniej 2 bramki w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
CSKA Sofia - Botev Plovdiv
Botev + 2
@1.70
Uni✅✅

Gospodarze do tego spotkania przystąpią bez swojego najlepszego zawodnika, a zarazem najlepszego strzelca ligi - Fernando Karanga. Robi im robotę. Z 35 goli zdobytych przez zespół, Fernando pokonywał bramkarzy rywali 13 razy. Dziś przyjdzie zmierzyć się z niewygodnym przeciwnikiem i bez największej gwiazdy. Mimo, że Botev dużo traci, to wiedzą jak się strzela. Przyjezdnych stać na urwanie punktów CSKA i nie zdziwi mnie remis, ale na jakiś pogrom ze strony gospodarzy nie ma co liczyć.
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Bułgaria - A PFG
Godz: 14:00
Spotkanie: Pirin - Etar 1924
Typ: Pirin
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na 18 kolejkę ligową bułgarskiej A PFG.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Hristo Botev Stadium zmierzą się ze sobą miejscowy Pirin Blagoevgrad a w gości przyjedzie zespół Etar 1924 Veliko Tarnovo.
Pirin w tym sezonie ligowym w swoich 17 meczach zdobył 16 punktów co daje obecnie 11 miejsce w tabeli ligowej natomiast Etar 1924 plasuje się na 12 pozycji w tabeli bułgarskiej A PFG zdobywając 15 oczek w swoich 17 spotkaniach tego sezonu.
Gospodarze na swoim terenie zwycięstwo, 2 remisy oraz 5 przegranych i bilans bramek 8-10 zaś goście na wyjazdach wygrana, 4 remisy oraz 3 porażki z bilansem bramkowym 4-11.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy ostatnio wygrali na wyjeździe z Cherno more i to na wyjeździe co może sugerować zwyżkę formy gdyż dostali rywala grającego na wyjazdach jak Lokomotiv Plovdiv którego Pirin pokonał u siebie aż 5:0 i czas przełamać się na swoim terenie a goście na wyjazdach grają słabo i ostatnio seria 3 porażek ligowych z rzędu w delegacjach co nie wygląda przed tym spotkaniem zbyt dobrze dla gości do tego ich stracone na wyjazdach 11 goli i moim zdaniem gospodarze wykorzystają w tym spotkaniu problemy w obronie gości i wygrają może nawet minimalnie ale komplet 3 ligowych oczek pozostanie przy zespole Pirin Blagoevgrad.
✅ 3:2
 
M 0

mikkac

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Bułgaria - A PFG
Godz: 16-30
Spotkanie: Ludogorec- Dunav Ruse
Typ: liczba bramek HA poniżej 3
Kurs: 1,82
Bukmacher: unibet

Dzień dobry.
Spotkanie pierwszej ligii bułgarskiej gdzie wg bukmacherów zdecydowanym faworytem jest Ludogorec.
Pozycja w tabeli i ostatnio uzyskane wyniki utwierdzają w przekonaniu że to prawda.
Jest tylko jedno ale: Ludogorec w czwartek czyli za 3 dni gra bardzo ważny mecz w LE z Hoffenheim o wyjście z grupy . To jest dla nich teraz najważniejsze, dlatego dzisiaj nie wystąpią w najsilniejszym składzie. W lidze mają 2 pkt straty do Cska Sofia, a to jest do odrobienia. Sądzę że ten mecz wygrają ale jak najmniejszym nakładem sił np 1-0. DunaV jest na przedostatnim miejscu w tabeli ze słabą skutecznością w strzelaniu bramek 11 w 18 meczach. Dlatego tak bezpiecznie stawiam ilość bramek.
2-0 ✅
 
Do góry Bottom