>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bundesliga sezon 2010/2011

Status
Zamknięty.
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Dobra pozycja Mainz,Eintrachtu,Hannoveru czy Freiburga jest spowodowana słabą formą drużyn które regularnie grają w pucharach jak Werder,Stuttgart Bayern,Schalke lub o dużym potencjale Wolfsburg,Koln,Hoffenheim,HSV.Choć akurat ci ostatni słabą pozycję zawdzięczają sporej ilości kontuzji.Runda rewanżowa zapowiada się bardzo ciekawie,ja bym jeszcze Bayernu nie skreślał z walki o mistrzostwo i razem z Borussią i Bayerem moim zdaniem będą w pierwszej trójce ligi.
 
luque 2,2K

luque

Użytkownik
Ribery wraca do formy a Robben wraca do treningow = Emocje w rewanzach zwlaszcza w meczu BVB z Bayernem
jedne z najwazniejszych meczy sezonu to Bayer L - BVB , Bayern M - Bayer L,
BVB - Bayern M
 
T 0

themajsterman

Użytkownik
Rewelacyjna Borussia w rundzie wiosennej może poczuć konkurencje ze strony mocno zawodzącego Bayernu. Kilka wpadek ekipy Kloppa i będzie nerwowo. Póki co dzis w sparingu przedsezonowym rozgromili FC Basel 4:0 więc utrzymują formę.
Jako prognozę do ostatecznego wyglądu tabeli przewiduję poprawę lokaty Bayernu, który załapie się zapewne do LM.
FC Koeln ze stabilnym sponsorem nie powinno mieć problemó z utrzymaniem i pewnie w rundzie wiosennej dokona wielu niespodzianek
 
R 0

reich

Użytkownik
Teraz to ja się mogę mądrować, ale wydaję mi się, że najlepszym rozwiązaniem dla niemieckiej piłki byłoby tak:
Pierwsza trójka wiadomo BVB, Bayer i Bayern a dalej Hannover96 (zasługuję) i HSV. Tak by było najlepiej w obecnej sytuacji, która jest.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Z jednej strony masz racje bo BL zabrała SA czwartą drużynę w LM i myślę, że Włosi będą chcieli się odkuć za wszelką cenę wiec Bayern jest raczej lepszym kolekcjonerem punktów w Europejskich Pucharach niż Hannover96, po za tym finał w Monachium. Wydaje mi się i przede wszytkom mam nadzieję, że Bawarczycy zajmą trzecie miejsce. Nie wiem jak H96 by zagrało w LM ale wydaje mi się, że nie mają kadry na dwie poważne rozgrywki, myślę że z LE będą zadowoleni i też jakiś czas temu czytałem wypowiedź ich trenera, który powiedział, że celem nie jest LM, a europejskie puchary.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom