>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bwin czy Pokerstars

N 0

neeken

Użytkownik
Jeżeli chciałbym grać głównie turnieje wielostolikowe (wpisowe 1-2,xx$, z przyzwoitymi nagrodami gwarantowanymi i jak najmniejszą ilością graczy) to jaką sieć pokerową polecacie? Tą z Bwina czy Pokerstars&#39;a. Pokerstars ma też u mnie wielkiego plusa za aplikacje mobilną gdzie mogę grać sit&amp;go, turnieje itd.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Jeżeli chciałbym grać głównie turnieje wielostolikowe (wpisowe 1-2,xx$, z przyzwoitymi nagrodami gwarantowanymi i jak najmniejszą ilością graczy) to jaką sieć pokerową polecacie? Tą z Bwina czy Pokerstars&#39;a. Pokerstars ma też u mnie wielkiego plusa za aplikacje mobilną gdzie mogę grać sit&amp;go, turnieje itd.
Ogólnie jeżeli chcesz grać MTT to najwięcej ich masz na Poker Stars jednak na PS i Bwin gra strasznie dużo graczy na ps nawet kilkadziesiąt tyś. Ogólnie do Mtt nie polecał bym Ci żadnej z tych sieci. Jest mnóstwo innych gdzie w turniejach z wysoką pulą gra stosunkowo mało graczy. Najbardziej polecał bym Ci Merge, Microgamning, boss media lub Ongame. Jak zaczynasz grę daj sobie spokój z PS bo żeby tam wygrać konkretny MTT to naprawdę potrzeba sporych umiejętnośći a różnorodność graczy wacha się od początkujących do mistrzów WSOP.
 
K 3

kruker

Użytkownik
a ja przychylam się do zaproponowania sng na pokerstars. Ktoś powie sng to nie mtt, ale 180osobowe sng na ps, to takie małe mtt. struktura szybsza niż w mtt, ale i tak wolniejsza niż wielu mtt na mniejszych roomach. zaczynają się często, gra ograniczona liczba graczy i łatwo grać regularnie i kontrolować swoje wyniki.
 
Do góry Bottom