>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

bwin olewa PL ?

B 8

bc1991

Użytkownik
Siemanko, założyłem konto na bwinie - (wczesniej bet365, fortuna, betsson, betathome :razz::razz ???? - zawsze myślałem, że to prekursor bukmacherki na naszym rynku. Wpłaciłem kasę, a później poczytałem i nie dowierzam... Nie chcą wypłacać pieniędzy, blokują konta, nakładają jakieś blokady... Masakra, to prawda? Jest wysłałem zdjęcie dowodu dziś, więc pewnie zweryfikują jakoś na początku tygodnia. Normalnym kontom też robią jakieś cyrki? Nie mam żadnego multi, konto na mnie, przelew z mojego konta...
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
jeśli masz czyste sumienie, tzn jest to twoje jedyne konto to nie masz się o co się martwić.Ja mam tam konto z 10lat i nigdy nie chcieli żadnego dokumentu, co prawda gram tam sporadycznie max po parę stów bo mam upodobania gdzie indziej ale nigdy nie robili mi żadnych problemów.
 
B 8

bc1991

Użytkownik
kiedyś założyłem, w 2009 roku. Ale na fałszywe dane, bez przelewu i dopiero ostatnio próbowałem odzyskać hasło, ale jak zobaczyłem co tam są za dane, to założyłem nowe, na aktualne i prawdziwe dane. Wysłałem te dowody i czekam na weryfikację. Trochę to potrwa? Szkoda, że przez przypadek zablokowałem sobie konto na b365 - moim zdaniem najlepszy.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
ich interesują dokumenty dopiero jak o nie poproszą.nie ma żadnej weryfikacji założonej z góry, że po tym jak im teraz wysłałeś odpiszą że jesteś zweryfikowany i jest spoko możesz grać.
 
B 8

bc1991

Użytkownik
Tak, tak. W zakładce wypłaty wszystko było wyłączone, oprócz informacji o konieczności przesłania skanów dowodu tożsamości.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
no to ja nie wiem, ja ci piszę o doświadczeniach z własnego konta.kiedyś miałem jakąś zamotkę z nimi (nie pamiętam już o co chodziło) zapytałem czy chcą jakieś dokumenty ode mnie i odpisali że jeśli będzie taka potrzeba to o nie poproszą i w sumie od kiedy mam konto żadnych dokumentów im nie wysyłałem.
jak cie interesuje podwójne konto to sobie możesz założyć na legalu w partybets to jest bliźniak bwin :] choć pewnie jak ktoś sobie w jednym podpadnie to z automatu w drugim.
 
B 8

bc1991

Użytkownik
Nie potrzebne mi są multikonta, szukałem po prostu buka, u którego można zamknąć kupon wcześniej. Niestety na niewielu jest, stąd wybór bwin
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
Jeśli chcesz wypłacić jakąkolwiek kwotę musisz zweryfikować konto, czyli tak jak wspomniałeś w zakładce &quot;wypłaty&quot; załączasz dokumenty.
Jeśli chodzi o podejście firmy do Polaków to obecnie jest na poziomie można powiedzieć karygodnym. Głównie mówiąc o limitach które nakładane są bardzo szybko (do niedawna każde nowe konto PL posiadało max stawkę 400 zł), zatem jak chcesz pograć sporty za wieksze pieniądze i nie topowe ligi to za długo tam nie pociągniesz.
Wypłacalni być są, przynajmniej ja póki co nie miałem z nimi żadnych problemów, jedne co to zdarzały się anulowane (oczywiście wygrane) kupony. Moim zdaniem obecnie Bwin w stosunku do Polaków jest na nie.
 
B 8

bc1991

Użytkownik
Na razie żadnego limitu mi nie wsadzili. Gram zazwyczaj NBA, rzadko kiedy gram za więcej niż 400 zł, więc może jakiś czas tam posiedzę. Czytałem sporo i jestem zawiedziony ich postawą, Ktoś wygrał ponad 30 k, to się z nimi sądzi do dziś...
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
mnie tam zlimitowali po 2 zakladach o wartosci 600 zl na wygrana ponad tysiaka i od razu limity po 2-3 zł odradzam tego pseudo buka
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
Teraz nawet saldo konta nie ma wpływu na limity, nie jeden znajomy miał saldo nawet -10k a limit konta i tak otrzymał...
Gdyby ktoś chciał to partybets ma identyczne kursy jak bwin, to jest ich pośredni bukmacher lub coś podobnego ????
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
Bet365 to bardzo dobry buk, ale czy koniecznością jest bwin, skoro nie jest najlepiej nastawiony do polaków? Sprawdź unibet, tam też możesz zamykać zakłady przed czasem, z tą różnicą, że tylko single i nie jestem pewien czy tylko live czy prelive też, aczkolwiek tam żadnych problemów nie ma z wypłatami, traktowaniem itd. oferta spoko, kursy spoko :p
 
Do góry Bottom