>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bwin Polska

BrooklynBouncee 3,7K

BrooklynBouncee

Użytkownik
BWIN wchodzi w końcu legalnie do Polski? Otrzymałem przelew od Bwin Polska na kwotę uwaga...96 GROSZY 🤐Nie grałem w BWIN pewnie jakoś od 2015. Od kiedy wyszli z PL nigdy nie odwiedziłem ich strony. Czytam teraz, że mają licencję od stycznia 2023 i że działają na bazie Totolotka, w którym zamknąłem konto po tym domniemanym wycieku danych jakiś rok temu. O co tu chodzi? Wysyłają jakieś groszowe przelewy do ludzi, którzy mieli u nich konto 20 lat temu jako reklama ich powrotu? Czy to tu się odwala? 🙂
 
G 3,3K

grubaryba

Użytkownik
Zapewne to kwota która pozostała na koncie totolotka.
Post automatycznie złączony:

Zresztą chyba nawet taki mailing rozsyłali zeby wypłacać srodki bo sie zwijają.
 
G 3,3K

grubaryba

Użytkownik
wiadomosc datowana na 12 stycznie br.


Szanowna Pani / Szanowny Panie,



W dniu 28 grudnia 2023 roku spółka bwin Poland S.A. zaprzestała przyjmowania zakładów wzajemnych.

Nadal możecie się Państwo logować na swoje konto, przeglądać historię zakładów i transakcji. Będzie to możliwe do dnia 30 czerwca 2024 roku.



Zachęcamy Państwa do samodzielnego zlecania wypłaty środków zgromadzonych na kontach Gracza oraz prosimy o weryfikację czy informacje o Państwa koncie bankowym są aktualne.


W dniu 18 stycznia 2024 roku zlecanie wypłat zostanie zablokowane. W kolejnym tygodniu nastąpi automatyczny przelew wszystkich środkow pieniężnych z Państwa konta Gracza na podany przez Państwa numer konta bankowego.


Przypominamy także Graczom z niezweryfikowanymi kontami o konieczności kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta. Środki zgromadzone na tych kontach nie mogą zostać Państwu wypłacone.


W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, w szczególności związanych z ewentualną koniecznością aktualizacji danych konta bankowego, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
Do góry Bottom