>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Cake Poker Network

M 603

mariuszck

Użytkownik
Jack: Only neteller depositors may withdraw from neteller
Jack: Send an e-mail to two bit poker, they will tell you what to do

Wypłata mi wisi prawie 48 godzin.
Kod pin dostałem, koleś mi pisze pierdoły.
Nigdzie nie jest napisane, że ma być depozyt. Żadnego maila, żebym dokonał depozytu nic.
Nie polecam tego pseudo roomu.
Z daleka od nich.
Nie polecam wpłacać nawet centa.
Najwyraźniej chcą sobie dorobić troszkę.

Na pytanie gdzie maja napisane, że potrzebny jest depozyt:
Jack: This is our policy
Your party has left this session.
 
B 28

badabum89

Użytkownik
Jack: Only neteller depositors may withdraw from neteller

Jack: Send an e-mail to two bit poker, they will tell you what to do


Wypłata mi wisi prawie 48 godzin.
Kod pin dostałem, koleś mi pisze pierdoły.
Nigdzie nie jest napisane, że ma być depozyt. Żadnego maila, żebym dokonał depozytu nic.

Nie polecam tego pseudo roomu.
Z daleka od nich.

Nie polecam wpłacać nawet centa.
Najwyraźniej chcą sobie dorobić troszkę.


Na pytanie gdzie maja napisane, że potrzebny jest depozyt:

Jack: This is our policy

Your party has left this session.
Zazwyczaj wszedzie wymagany jest depozyt, zeby odblokowac srodek platniczy. Nic nie wplaciles, a chcesz wyplacic darmowe pieniadze wiec nie rozumiem czemu odradzasz innym wplaty :-|
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Nie ma co robić zamieszania z tym roomem. Każdy sam może zdecydować czy wpłacać, jeżeli ktoś ma obawy tam wpłacać to wcale się nie dziwie, bo wiele rzeczy w tym roomie działa niepoprawnie . Teraz nawet stronka im kompletnie padła. Mój błąd, że nie sprawdziłem np. cashiera przed organizacja turnieju, byłem przekonany , że wszystko działa tak jak w każdym cake czyli bezproblemowo.
Mimo wszystko uważam , że room jest wypłacalny i wszystkie problemy ze stronką itp. naprawią. Należą do sieci cake network, więc jeżeli dalej coś będzie tam nie tak , to szybko stracą miejsce w tej sieci. Przykładowo innym room Suerte Poker należał do cake , potem zaczęły się różne problemy z roomem i zakończyli działalność, którą teraz wznowili ale już w innej sieci merge gaming.
 
M 603

mariuszck

Użytkownik
Zazwyczaj wszedzie wymagany jest depozyt, zeby odblokowac srodek platniczy. Nic nie wplaciles, a chcesz wyplacic darmowe pieniadze wiec nie rozumiem czemu odradzasz innym wplaty :-|
????
Do tej pory w Cake wszędzie bez depozytu wypłacałem więc dlaczego tutaj ma być inaczej?
Zresztą kolega na LC nie potrafił mi pokazać pkt w regulaminie który wymaga depozyt przed wypłatą.
Po 2 jakbym chciał wpłacić swoje pieniądze to w sieci jest setki roomów z dobrą opinią i bym sobie któryś wybrał. Wygrałem całe 3$ we freerollu, wygrałem uczciwie 30$ na stolikach to dlaczego mam nie chcieć ich wypłacać? Ale w życiu nie wpłacę swoich kolejnych 30$, żeby później walczyć z nimi tygodniami chociaż o zwrot depozytu.
Odradzam, bo widzę co się dzieje.
Stryyke też jest w cake chyba, i wypłacają też tak wszystkim zawsze? ????
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
a ja mam taki problem z cashierem w cake poker:-|
Za każdym razem gdy próbuję wejść w Cashier pokazuje sie tylko białe pole:?
to zdecydowanie utrudnia wpłaty i wypłaty z tego poker roomu ;D
nie mam takiego problemu z My account czy innymi zakładkami.
może brakuje mi jakichś wtyczek? pomoże ktoś?
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
heh.. no po prostu coś dziwnego ???? przy pierwszej próbie cashier widać przez sekundę po czym już go nie widać i nie ma sposobu żeby zobaczyć stan konta ????
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Nie wiem co poradzić . Coś pewnie nie tak z systemem lub innymi sterownikami , albo brakuje jakiegoś pliku z cake poker . Nie mam pomysłu , spróbuj może uruchomić w trybie zgodności z innym systemem , wyłącz antywirus , wyczyść rejestr , a najlepiej to jak masz możliwość zobacz na innym komputerze czy działa ????
 
F 24

fibak90

Użytkownik
Witam mam problem z ta siecia pokerowom za zadne skarby nie moge jej uruchomic .posciagalem wszytsko co potrzebne i gdy odpalam nic sie nie dzieje.Czy moze mi ktos pomoc?
 
W 0

wymiotek

Użytkownik
Ja też miałem problem. Przy instalacji chciało mi pobierac NetFramework i zazwyczaj nie dalo się go doinstalować. Brat miał podobny problem w tej sieci tylko na innym pokerromie. Pomoglo pobranie NetFramework 3,5. bodajże. W instrukcji jest napisane jaki jest wymagany. Musisz go sam pobrac i zainstalowac. Ta wersja ma okolo 230 Mb.
 
Do góry Bottom