>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Calciopoli i inne afery wokół włoskiej piłki

F 72

filip11

Użytkownik
Jestem ciekaw jak potoczy się spotkanie Modeny z Atlantą, gdzie kurs na remis to uwaga 1,6! Nie wspominając, że sporo bukmacherów wycofało ten mecz z oferty.
 
grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
Aha&#39;hahahahahahahaha. 1.60 ---&gt; Kurs na remis w meczu Modena - Atalanta . No ciekawe jakim cudem taki kurs na remis w meczu Vice-lidera z 12 drużyną ligi ? Rozumiem kurs na remis 2.20 - ale w meczu na przykład ŁKS-Podbeskidzie a nie 2 z 12 drużyną. Śmiech na sali, Albo związek we Włoszech jest tak głupi albo tak ślepy . Jedno z Dwóch.
 
rysiek650 14

rysiek650

Użytkownik
zobaczcie jakie kursy na remisy dokładne 0-0 albo 1-1 włosi niesą tacy głupii jak mecz ustawiony na remis za w h.. hajsu i kurs na remis spadł to grają dokładny wynik ja polecam 0-0
 
simons 646

simons

Forum VIP
To że włosi ustawiją mecze pdo koniec sezonu nikogo to nie dziwi ... jak i to, że bukmacherzy lubią na tym korzystać. W innym poście kukla napisał, że buki najczęściej wiedzą jakie mecze są ustawione, możliwe, nie wiem, ale na pewno bukmacherzy manipulują kursami. Niski kurs na X można zauważyć w prawie każdym meczu drużyn które nie grają &quot;o nic&quot; a nie każdy się kończy remisem.
Buki ustawiają niską linię na mecze gdzie jest podejrzenie &quot;ustawki&quot;, żeby nie starcić na tym zdarzeniu przy czym wielu graczy patrząc na kurs, gra takei spotkania i mamy mocne spadki, niskie kursy, bez żadnego info ????
Bynajmniej ja tak to widzę, po obserwacji tego rynku, bo żaden buk mi tego nie powiedział bezpośrednio :p
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Crotone - Atalanta dzisiaj taki mecz 1.70 na remis, nie macie Chłopaki jakiegoś info na temat tego meczu czy ustawka jakaś idzie?
 
l0k0 751

l0k0

Użytkownik
Crotone - Atalanta dzisiaj taki mecz 1.70 na remis, nie macie Chłopaki jakiegoś info na temat tego meczu czy ustawka jakaś idzie?
Ja powiem tak: 2 tyg. temu Atalanta grała z Modeną. Kursy na ten mecz były właśnie takie jak dziś. W zasadzie już koło 20. minuty było 1.40 na remis.
Ja się skończyło? Ano golem Atalanty w 94&#39; i wygraną 2-1.

Buki chyba już standardowo takie kursy w końcówce wystawiają. Mało z tego wchodzi. Ogólnie jest to mecz o pietruchę. Atalanta i tak ma awans z drugiego miejsca i 10p przewagi nad trzecim.

Crotone jest w środku. Teoretycznie remis odpowiada obu, ale czy tak będzie?
Wg mnie nie ma sensu się w to bawić.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Ja powiem tak: 2 tyg. temu Atalanta grała z Modeną. Kursy na ten mecz były właśnie takie jak dziś. W zasadzie już koło 20. minuty było 1.40 na remis.
Ja się skończyło? Ano golem Atalanty w 94&#39; i wygraną 2-1.
Buki chyba już standardowo takie kursy w końcówce wystawiają. Mało z tego wchodzi. Ogólnie jest to mecz o pietruchę. Atalanta i tak ma awans z drugiego miejsca i 10p przewagi nad trzecim.
Crotone jest w środku. Teoretycznie remis odpowiada obu, ale czy tak będzie?
Wg mnie nie ma sensu się w to bawić.
Pewnie masz rację, ale tak przy okazji mecz zakończył się wynikiem 2-2 ????
 
jaga1962 69

jaga1962

Użytkownik
Albinoleffe tez przypadkiem strzela dzisiaj na 1-1 w 90+8 minucie ...


prawdziwym majstersztykiem byl jednak dzisiejszy mecz Siena-Portugruaro kursy na Siene leciały ,a wynik w drugą strone (83&#39; brama Sieny a potem 90,90+3 Portugruaro przy biernej postawie obrony)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Szykuje się kolejny gruby mecz w Seria A ????


I kawałek tabeli.


Niby remis najbardziej odpowiada i jednym i drugim , ale nie dajcie się złapać ;) sytuacja z soboty.


Tu też przecież , przed tą kolejką remis wydawał się być najbardziej korzystny. 0:2 , kto wyczaił ściemę ładnie zarobił. Dla mnie te mecze z małym kursem wyglądają podejrzanie , ale nie przez to , że remis będzie , tylko właśnie w drugą stronę , że ktoś wygra. Najczęściej ci co większy kurs. Nie pierwszy raz taka sytuacja , że kursy na X 1.70 a wygrywają goście po kursie 5. Buki łoją kasę , bo dali kurs 1,70 i wszyscy zaczęli stawiać na X bo taki kurs to musi być ustawka.
Nie dajcie się łapać na takie zagrywki , bo wg mnie to specjalne zagrania są.
 
A 15

adrian_cfc

Użytkownik
i znowu dzisiaj mamy niski kurs na remis, tylko w Serie B - Livorno v Atalanta
goście nie grają już o wiele, tyle co o przypieczętowanie awansu - w 5 kolejkach potrzebują 5 punktów, a Livorno jest raczej bezpieczne - ma 5 oczek przewagi nad strefą spadkową
co o tym myślicie?
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Śmiesznie się ogląda te ustawione mecze. Właśnie kończy się Catania - Cagliari, kurs na zwycięstwo gospodarzy przed meczem oscylował wokół 1.30. Cagliari robiło wszystko, żeby przypadkiem nie znaleźć się w sytuacji bramkowej, a jak już się znaleźli, to bardzo spektakularnie pudłowali. Catania z kolei jest tak słaba, że nie była w stanie wygrać ustawionego meczu do momentu, kiedy 2 razy wspaniale popisała się obrona gości. Polecam obejrzeć zwłaszcza bramkę na 2-0 na youtubie po meczu, obrona = marzenie.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Śmiesznie się ogląda te ustawione mecze. Właśnie kończy się Catania - Cagliari, kurs na zwycięstwo gospodarzy przed meczem oscylował wokół 1.30. Cagliari robiło wszystko, żeby przypadkiem nie znaleźć się w sytuacji bramkowej, a jak już się znaleźli, to bardzo spektakularnie pudłowali. Catania z kolei jest tak słaba, że nie była w stanie wygrać ustawionego meczu do momentu, kiedy 2 razy wspaniale popisała się obrona gości. Polecam obejrzeć zwłaszcza bramkę na 2-0 na youtubie po meczu, obrona = marzenie.

To trzeba było łapać ładne kursy na Live bet. Ja zagrałem w 70 minucie na Catanie po kursie 2.40 (unibet). ;)
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Może spróbujemy tutaj wspólnymi siłami wyszukać w ofercie mecze, które z wiadomych względów zakończą się wiadomym rezultatem? ???? Wiem, że kursy są mizerne, ale jeśli traktować to jako lokatę 2godzinną, to żaden bank nie okaże się tak hojny.
Na jutro remis w meczu Bologna - Parma w A jest bardzo korzystnym rozstrzygnięciem dla obu klubów. Część buków wycofała spotkanie z oferty. Kurs 1.40 jest jednak moim zdaniem trochę zaniżony, osobiście będę śledził spotkanie na live&#39;ie i zagram remis, jeśli padnie jakaś bramka. No właśnie, jeśli.. Może jakieś drobne na 0-0, kurs około 5-6 zapewne.
Serie B grało dzisiaj i jedyne 2 kursy na remisy zdecydowanie odstające od normy, czyli ~1.5 i ~1.4 weszły, ale wyniki to 1-1 i 2-2.
Jeszcze parę kolejek przed nami, z pewnością uda się wyłapać jakieś wałki, w końcu z tego słynie włoska piłka.
 
simons 646

simons

Forum VIP
O to chodzi, że 100% pewności nigdy nie będziesz miał, bo buki sprytnie działają kursami lub wycofują na &quot;podejrzane&quot; mecze, a żeby mieć 100%, to trzeba mieć kogoś kto ma bezpośrednie info od działacza z drużyny itp. a tutaj nikogo takiego na pewno nie ma ????
Na podstawie gdybań takie kursy mocniej grać, bez sensu bo się tylko w plecy wyjdzie
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Po części z pewnością masz rację, zwłaszcza w przypadku remisów, które chyba najtrudniej się typuje.
3 posty wyżej opisałem jednak mecz, który oglądałem i z przebiegu dało się zauważyć, jakie będzie końcowe rozstrzygnięcie i o tego typu zdarzenia mi chodzi. Myślę, że typowanie spotkań, co do których mamy podejrzenie, że są ustawione + zależy na konkretnym wyniku obu drużynom albo jednej, a drugiej konkretne rozstrzygnięcie nie krzywdzi, jest lepszą inwestycją niż obstawianie meczów, które na pewno ustawione nie są ;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ja w tym meczu gram 0-0 i 1-1 jezeli na live bedzie wiecej to 2-2 tez dorzuce :p.
Ustawione najczesciej sa 0-0 stoja i czekaja na gwizdek ;)
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Mamy dzisiaj ostatni mecz bieżącej kolejki Serie B - AlbinoLeffe - Atalanta i coś dziwnego dzieje się z kursami. Po tym meczu każdemu zespołowi zostaną 2 do końca. Gospodarze walczą o utrzymanie, goście, którzy notabene rozgrywają swoje domowe mecze na tym samym stadionie, sezon już zakończyli i awansowali do Serie A.
Kursy wyjściowe na Albinoleffe rzędu 1.25 nie dziwiły, jeden zespół grający o nic, drugi pod mega presją, do tego Włochy, wiadomo o co chodzi.
Dzisiaj zaczęły się straszne spadki na remis kosztem czystej 1, na którą przelicznik wzrósł do &gt;2.0. I teraz chmurka z żaróweczką się pojawia i zastanawiamy się, czy coś się wydarzyło, jakiś przeciek, olbrzymia kasa na remis czy po prostu buki próbują zrobić nas w jajo. Jakieś pomysły?
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ogólnie duże braki w Albinoleffe, a Atalanta zagra praktycznie rezerwami.
Jedyne co przemawia za X z &quot;układów&quot;, które mogę się doszukać ... to fakt, że Siena i Atalanta się nie lubią, więc Atalanta będzie chciała zająć 1 miejsce, przed Sieną w serie B. Z kolei Albino utrzymanie, no i pasuje X ... ale dla mnie nie ma to większego sensu.
Nie potrafie sensownie wytłumaczyć spadków na X, z posiadanych rpzeze mnie informacji, także jak miałbym stawiać (a ten mecz odpsuzczam) to poczekałbym i dał 1. Albo under.
 
Do góry Bottom