>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Campeonato Brasileirao - Serie A i B [sezon 2016]

Status
Zamknięty.
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
-

Fluminense - Vitoria (2:2)
1+ov2,5 - @1,57 - bet365 ⛔

//edit.. powinno być tak:
1+ov2,5 - ~@2,5 - bet365
kurs @1,57 był na samą wygraną gospodarzy. Co i tak nic nie zmienia bo było blisko.. ale wyszło pechowo. Gol wyrównujący Vitori w 88 minucie.

Myślę można pograć. Gospodarze po długiej przerwie wracają na Maracane. Co więcej wracają po ciężkich meczach z Santosem, Flamenco, Sao Paulo - wszystkie te mecze przegrali. Ale teraz przeciwnik jak najbardziej bo ogrania. Zwłaszcza że Vitoria ma serię 4 porażek. Oba zespoły na pewno są zmotywowane - Vitoria walczy o nie spadnięcie, Fluminense o eliminacje do Copa Libertadores.
Gospodarze ciągle bez podstawowego bramkarza i lewego obrońcy (Matheusa).
Vitoria bez jakichś liczących się braków.

drugi typ spokojniejszy:
-

Botafogo - Coritiba (0:0)

1 - @1,55 - bet365 ⛔
Bota ostatnie mecze idzie jak burza - 5 wygranych. Ta seria dała im 5 lokatę w lidze. I aby jej nie stracić a co więcej , umocnić ją - powinni wygrać to spotkanie. Coritiba - ledwie jest jad strefą spadkową - i żeby być pewnym utrzymania - także musi zdobywać pkty. Ale żeby je zdobywać trzeba strzelać gole. A w tym meczu nie zobaczymy 2 najlepszych strzelców Coritiby - Juana i Klebera.
Bota w niemal najmocniejszym składzie - z napadem - Neilton, Pimpao, który ma aktualnie zwyżkę formy (oraz Sassą jako joker). Gospodarze jeżeli będą w formie jak w ostatnich meczach nie powinni mieć większych kłopotów z Coritibą,
pozdrawiam
m
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Ja Flu patrząc na ich ostatnią dyspozycję odpuszczam. Za słabo obie ekipy ostatnio grają by czegokolwiek szukać przy tych kursach.
Ja dzisiaj próbuję w Serie B.
Brasil de Pelotas @ Joinville
Joinville -0,25 1,746 ⛔ 1:1 zwrot połowy stawki
Zagram dzisiaj na gospodarzy. To, że własny teren to duży hc w Brazylii było pisane. Gospodarze bilans u siebie jednak remisują ogrom spotkań (3-9-4). Dlatego też mimo wszystko wziąłem zabezpieczenie w postaci -0,25.
W każdym razie to jest musi win dla nich. Obecnie zajmują 18 spotkanie tracąc do bezpiecznego miejsca 6 punktów. Biorąc pod uwagę, że goście nie grają już o nic w tym sezonie o nic to trzeba tutaj szukać 3 punktów.
Joinville ostatnio stara się ciułać punkty. Wygrana domowa z Paraną, remisy domowy Paysandu i niespodzianka bo remis na terenie lidera. Do tego porażki raczej planowe z CRB i Cearą chociaż w ostatnim meczu z CRB nawet prowadzili ale nie udało się utrzymać.
Goście jak pisałem nie grają o nic(wyjazdowy bilans 3-5-8). Ostatnio forma nie dopisuje. 3 kolejne porażki z rzędu, chociaż z rywalami z czołówki. Z drugiej strony wyjazdowo fatalnie od dłuższego czasu. Porażki z Bahią, Londriną, Luve i do tego remisy z Tupi i Paysandu. W ostatnich 9 meczach wygrali tylko raz u siebie z Cearą 2:1. Do tego dzisiaj zawieszonych jest dwóch podstawowych zawodników, stoper Mesquita oraz pomocnik Washington, który zagrał w praktycznie każdym meczu tym sezonie.
Biorąc powyższe pod uwagę warto tutaj poszukać wygranej gospodarzy. Ja mimo wszystko się podpieram zwrotem połowy stawki w razie remisu bo jednak gospodarze mają patent na remisowanie.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Na dzisiaj.
Cruzeiro @ Atletico Paranaense
Atletico Paranaense -0,5 2,19 pinnacle ✅ 0:1
Całkiem smaczny ten kurs. Atletico u siebie to twierdza. Bilans 13-2-1. Czemu ? A no powód jest prosty. Sztuczna murawa. To też odpowiada na pytanie, czemu tak przeciętnie grają na wyjazdach bo jak doczytałem to jedyne takie boisko w Serie A. (pewny nie jestem). Obie ekipy walczą o coś. Gospodarze o CL, goście o utrzymanie a jednocześnie mają ciągle szanse na Copa Sudamerica. Ciasno jest na dole tabeli.
Goście wyjazdowo bardzo solidnie 6-2-8. Czyli jak widać dwubiegunowo.
Czemu stawiam na gospodarzy ? Przede wszystkim ze względu na bilans. Plus goście z problemami. Wypada im kolejny obrońca Leo, do tego zawieszony będzie Robinho, czyli spore osłabienie w przodach. Ciągle nie może grać pierwszy GK. Do tego problem z zanikiem mięśni w udzie Henrique i z jego usług prawdopodobnie też nie będzie mógł jeszcze skorzystać. Do tego Sobis nie brał udziału w ostatnim treningu i jego udział też jest raczej wątpliwy. Problemów sporo i na tak trudnym terenie przewiduje ogromne kłopoty z wywiezieniem jakichkolwiek punktów. Atletico jest do bólu skuteczne na swoim stadionie, zresztą co widać po kratce jaką grają w ostatnim czasie (porażka wyjazdowa/domowa wygrana). Goście to na pewno ciężki rywal, ale w ostatniej kolejce doznali trochę niespodziewanej porażki z Gremio i mając do tego na uwadze osłabienia uważam, że może być im niezwykle ciężko ugrać jakieś punkty.
Coritiba @ Batafogo
Batafogo -0,5 1,819 pinnacle ⛔ 0:0
Chyba coś było na rzeczy z tymi kursami...

Nie wiem czy to kurs poszedł do góry czy pinnacle śpi. Ale ja tutaj nie znalazłem żadnych przesłanek za gośćmi. Wyżej jest informacja o brakach gości. Gospodarze też z jakimiś problemami bo nie zagra Airton, ale nie jest to luka nie do zastąpienia. Barbosa i Ricardo nie grają już od kilku spotkań a Batafogo i tak wygrywa. Goście na wyjazdach tragiczny bilans 2-4-10. Nie widzę opcji na inny wynik i ja tutaj nie ukrywam gram ten typ o wiele mocniej niż standardowe.
Gremio @ Figueirense
Gremio DNB 2,19 pinnacle zwrot 0:0
Już bez opisu bo niestety czasu brak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Coritiba @ Batafogo
Batafogo -0,5 1,819 Pinnacle

Nie wiem czy to kurs poszedł do góry czy Pinnacle śpi. Ale ja tutaj nie znalazłem żadnych przesłanek za gośćmi. Wyżej jest informacja o brakach gości. Gospodarze też z jakimiś problemami bo nie zagra Airton, ale nie jest to luka nie do zastąpienia. Barbosa i Ricardo nie grają już od kilku spotkań a Batafogo i tak wygrywa. Goście na wyjazdach tragiczny bilans 2-4-10. Nie widzę opcji na inny wynik i ja tutaj nie ukrywam gram ten typ o wiele mocniej niż standardowe.
Botafogo ogólnie to ostatnio gra niesamowicie. Dobrze funkcjonuje defensywa, a z przodu Camilo + Neilton robią robotę. Czasami Sassa też coś dołoży. Ogólnie to Botafogo obok Palmeiras to najlepsza ekipa drugiej fazy rozgrywek. 11 wygranych i 4 porażki na ostatnie 15 meczów robi wrażenie. Coritiba jak mówisz na wyjazdach traci dużo ze swojej mocy.
Także nie wiem więc skąd takie kursy hm?

Botafogo: Sidão, Alemão, Carli, Emerson, Victor Luis, Lindoso, Bruno Silva, Dudu Cearense (Sassá), Camilo, Neilton e Rodrigo Pimpão.

Popieram typ i sam go gram ;)


Ale dziś dwa mecze ważniejsze niż wspomniane starcie Botafogo.


Po pierwsze Santos - Palmeiras. Rywalizacja derbowa, ale i mecz o dużą stawkę. Palmeiras ciśnie po mistrzostwo, Santos stara się gonic i gra o swoje czyli o top 3 które da bezpośredni awans do fazy grupowej Copa Libertadores. Miejsca 4-6 przypomnieć warto, żę dają ale tylko mecze kwalifikacji Liberadores.

Niestety Santos dziś bez Vitora Bueno nadal oraz obrońca Gustavo Henrique wypadł.
Santos: Vanderlei; Victor Ferraz, David Braz, Luiz Felipe e Zeca; Renato, Thiago Maia e Lucas Lima; Jean Mota, Copete e Ricardo Oliveira

W zespole Palmeiras wraca Gabriel Jesus do składu. Za to maja problem z bramkarzami. Fernando Prass wiadomo nie gra od czasu IO. Ale dziś nie zagra też Jailson, który przekroczył nadmiar kartek, a bronił rewelacyjnie i dawał dużo spokoju. Nawet był mocno chwalony w ostatnim magazynie FootBrasil, który oglądałem.

Palmeiras: Vinicius Silvestre (Vagner); Fabiano (Thiago Santos), Yerry Mina, Vitor Hugo e Zé Roberto; Jean, Tchê Tchê e Moisés; Dudu, Gabriel Jesus e Barrios (Allione)

Mecz zapowiada się kapitalnie, tylko czemu Eleven tego nie pokazuje ?! Przecież i tak o 23:30 nie ma nic live?! Nie ogarniam eh.


Drugi bardzo ważny mecz to Atletico Mineiro - Flamengo.
Tutaj też mecz zagadka troche, tzn niewiadoma jak to będzie wyglądać. Flamengo przegrali z Corinbthians mimo iż grali już na Maracanie, teraz mają ciężki wyjazd. Ciężki choć np oglądałem Atletico Mineiro w meczu z Figueirense to wynik 3:0, ale gra naprawdę bez polotu i bez fantazji. Duże męczarnie to były. Pierwszy gol to pocisk Otero z wolnego nie do obrony, potem w końcówce grę ożywił nieco Robinho i zaliczył m.in asystę. Ale naprawdę nie ma czym się zachwycać jeżeli idzie o Atletico.
Bardziej liczę na Flamengo, jakoś tak podskórnie czuję, że dziś powalczą o punkty.



Ale mecz ciekawy też ze wzgledu na stracie dwóch przyjaciół. Diego vs Robinho. Obaj z Santosu się znają gdzie błyszczeli. Był też o tym ciekawy materiał w FootBrasil. Ogólnei to polecam ten magazyn jak ktoś go nie zna jeszcze ;)

Atletico MG&quot; Victor; Carlos César, Erazo, Gabriel e Fábio Santos; Leandro Donizete, Júnior Urso, Otero e Cazares (Clayton); Robinho, Clayton e Fred

Flamengo: Alex Muralha, Pará, Réver, Rafael Vaz e Jorge; Márcio Araújo, Willian Arão e Diego; Gabriel, Fernandinho e Guerrero
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Dzisiaj jedno spotkanie i wg. mnie lepiej odpuścić. Niby ten kurs na Sao Paulo zachęca, ale....
-America ma matematyczne szanse utrzymania. W razie wygranej 5 kolejek i 11 punktów do odrobienia. Pewnie prawie niemożliwe, ale jednak walka na pewno będzie dopóki piłka w grze a morale po wygranej ostatniej na pewno wzrosły.
-Sao Paulo walczy o puchary, może nawet CL i by wygrało ostatnie dwa spotkania, ale nie można zapominać, że wcześniej mieli passę wielu spotkań bez wygranej.
-kurs nie jest zachęcający biorąc pod uwagę powyższe (okolice 2,00) tym bardziej, że America ma u siebie bilans 6-2-8 czyli mimo, że jeden z najgorszych w lidze to jednak świadczy że te kursy raczej są wystawione w miarę prawidłowo i nie ma co się pchać w rządną ze stron.
Lepiej postać z boku i poczekać na kolejną kolejkę.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
miałeś całkowitą racje. America dwie akcje bramkowe i wygrana 1:0. Sao totalny pokaz bezradności i pokaz jak nie wykorzystywać sytuacji 100%. Na dziś Copa.. później dodam tam jakiś typ
pozdrawiam
m
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
miałeś całkowitą racje. America dwie akcje bramkowe i wygrana 1:0. Sao totalny pokaz bezradności i pokaz jak nie wykorzystywać sytuacji 100%. Na dziś Copa.. później dodam tam jakiś typ
pozdrawiam
m
Czasami po prostu coś śmierdzi ;) No i w Brazylii trzeba uważać z tymi wyjazdowymi meczami po takich kursach bo nawet najsłabiej grająca ekipa w lidze potrafi u siebie mieć znośny bilans.
Dzisiaj gramy tylko Serie B.
Paysandu @ Londrina
Londrina -0,5 1,595 ⛔ 0:0
Paysandu under 0,5 1,943 ✅ 0
Londrina zdobyło prawidłowo bramkę, ale sędzia dopatrzył się spalonego, którego nie było...zdarza się.
Mogłem wczoraj patrzeć bym złapał pewnie ponad 1,60, ale już mi się nie chciało. Granica opłacalności, ale zaufam Londrinie.
Gospodarze grają wciąż o awans. 53 punkty, tylko punkt straty do 4 Nautico i 2 punkty do Avai. Ten mecz to jest must win dla gospodarzy. U siebie bilans 8-5-3. Praktycznie brak osłabień a nawet wzmocnienia. Po zawieszeniach wracają podstawowi pomocnicy i koła napędowe środkowej formacji Anderson i Germano. Za kartki zawieszony będzie tylko lewy obrońca Pele. Nie widziałem Londriny ostatnio ale wyniki wskazują na całkiem dobrą formę. Remisy z Criciumą czy Luve to nie są złe wyniki, minimalna porażka z Vasco na wyjeździe i wygrane z Bahią i Brasil de Pelotas. Wcześniej jak tracili punkty to raczej z ekipami z czołówki a nie dołu tabeli. Po Caerze i Bahii mają najlepszą defensywę ligi na własnym boisku(tylko 8 straconych bramek w 16 spotkaniach). Zresztą w całej lidze Londrina straciła ich zdecydowanie najmniej bo tylko 24. A gdyby tego było mało goście dzisiaj wystąpią bez podstawowego środkowego napastnika Luisa. Do tego ciągle w obronie nie zobaczymy ani Gualberto ani Gilvana. W środku pola już od dłuższego czasu nie mogą skorzystać z Capanemy. Po zawieszeniu wraca Rodrigo i tamtejsze media mówią, że powinien zagrać w zamian za Lucasa.
Ważna sprawa jest taka, że goście nie grają już praktycznie o nic. Utrzymanie jest praktycznie pewne, grają u siebie jeszcze z Paraną i Criciumą w ostatniej kolejce, która prawdopobnie będzie grać o nic. Tak więc nie spodziewam się by umierali tutaj na boisku za wygraną i to raczej gospodarze powinni spokojnie wypunktować rywali.
Dokładam under 0,5 gości bo jak wspomniałem gospodarze najlepsza defensywa ligi. Wracają podstawowi środkowi pomocnicy, Paysandu bez podstawowego napastnika i dodatkowo ich ofensywa jest jedną z gorszych w lidze jeżeli chodzi o mecze wyjazdowe(11 bramek w 16 meczach).
W drugim spotkaniu odpuszczam granie czegokolwiek. Bo niby gospodarze, ale kurs na to za niski bo obie ekipy walczą o pozostanie w wyścigu o Serie A. Goście na pewno są tu w stanie wywieźć nawet 3 punkty, chociaż mają większe problemy kadrowe, szczególnie w napadzie po tym jak za kartki wypadł podstawowy obrońca Giaretta. Jakieś 2,00 wziałbym na gospodarzy z pocałowaniem reki ale kursy są obecnie na poziomie 1,85-1,87 a to za mało dla mnie,a na gości też +0,5 po 2,03 mnie nie zachęca jakoś zbytnio.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
No i w Brazylii trzeba uważać z tymi wyjazdowymi meczami po takich kursach bo nawet najsłabiej grająca ekipa w lidze potrafi u siebie mieć znośny bilans.
Coś w tym jest, pamiętam jak przerżnąłem kasę jak Santos grał właśnie z Americą na wyjeździe w tym sezonie i porazka 0:1..
A co do Sao Paulo to ekipa jest w tym sezonie rozwalona całkowicie. Niby potencjał mają bo kilku fajnych zawodników jak Kelvin, Cueva, Chavez, Maicon czy Buffarini, ale od początku im nie szło i jakoś się to rozsypało totalnie. Nie ma sensu na nich grać już w tym sezonie myślę.
Ostatnie 5 kolejek sezonu przed Nami, zapowiada się ciekawa walka na szczycie i na dole. Czyli norma, bo od kilku sezonów końcówki ligi są naprawdę iście ciekawe.
Osobiście liczę na Santos, ale niestety mają trudny kalendarz w tych dniach... Z tego co pamiętam to jeszcze mecze z Atletico MG, Flamengo i 3 z 5 meczów to wyjazdy, a wiadomo, że Santos najlepiej czuje się na Villa Belmiro. Niemniej wierzę w tę ekipę do samego końca!
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Brazylia
Godz: 23:00
Spotkanie Gremio-Sport Recife
Typ; Gremio wygra dokładnie 1 golem 1 połowe
Kurs 3.15
Buk Unibet
Analiza: Gremio na swoim stadionie w tym spotkaniu podejmował będzie drużynę Sport Recife, gospodarze są znacznie wyżej w ligowej klasyfikacji i w tym starciu są stawiani w roli zdecydowanego faworyta do zdobycia kompletu punktów. Gremio do tej pory grało 33 razy , zdobyło w tym czasie 49 punktów teraz śrubują swoje rekordy bowiem od 8 kolejnych spotkań są zespołem niepokonanym w tym czasie zanotowali 3 wygrane oraz 5 podziałów punktów, na swoim boisku ekipa Gremio ugrała aż 34 punkty wygrała 10 meczy zanotowała 4 remisy oraz tylko 2 porażki, bilans bramek to 19:7, więc myślę że jest to bardzo dobry wynik jak na realia ligi Brazylijskiej gdzie każdy może wygrać z każdym, goście natomiast w ligowej klasyfikacji są na miejscu 14 , ugrali 9 punktów mniej,ale ich spotkania wyjazdowe już od pewnego czasu nie wyglądają zbyt dobrze, 16 spotkań na wyjazdach 2 wygrane 2 remisy oraz aż 12 spotkań przegranych bilans bramek to 11:29, goście w poprzednich 8 spotkaniach wyjazdowych zdobyli tylko 2 punkty notując 2 podziały punktów oraz aż 6 porażek, według mnie nie zapowiada się żeby tutaj było inaczej , mój typ na to spotkanie to wygrana zespołu gospodarzy tak do połowy jak i na koniec spotkania, stawiam wynik 1:0 do przerwy oraz 2:1 po 90 minutach tego spotkania.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Witam,
może i Gremio faktycznie wygrywa 1:0, 2:1... to ma sens @baku193.. ale Sport na wyjazdach potrafi dostać 3 bramy w plecy. Dlatego ta wygrana jedną bramką to takie lekko naciągane. Zważywszy, że w Porto Alegre dziś pewnie motywacja będzie gry na 110%. Dzięki dzisiejszej wygranej wskoczą w zasięg eliminacji do Copa Libertadores. Potem czekają ich mecze z Sao Paulo (wyjazd), Americą (dom), Santa Cruz (wyjazd) i Bota (dom) - czyli Gremio spokojnie jest w stanie ugrać jeszcze 10 pkt. co przy kalendarzu Paranaense daje realne szanse na top 6 ligi. Myślę, że pewny typ będzie wygrana Gremio (@1,57 - bet365 - ⛔). Typ nadaje się do tasiemki, jak i można sobie zagrać go solo.
Pozdrawiam
m
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Masz rację ,ale ja tam wole zagrać spotkania na wyższy kursik a gospodarze tak potrafią pograć poza tym ogólnie Brazylia często tak wchodzi na wygraną dokładnie 1 golem, wygrana Gremio jak najbardziej ,ale myśle że tutaj goście mogą jakąś bramkę strzelić, różnie może być , też nie raz się przejechałem na tej lidze,ale tak na prawdę nie ma co grać w najbliższych dniach z piłki, więc trzeba brać co jest , Pozdrawiam ????
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Brazylia
Godz: 22:15
Spotkanie Ciriciuma-Ceara
Typ; bts
Kurs 1.95
Buk

Analiza Na jutro postanowiłem znów spróbować pograć ligę Brazylijską spotkają się ze sobą drużyny Ciriciumy oraz Ceara, gospodarze po 34 kolejkach mają na swoim koncie 47 zdobytych punktów, goście natomiast tych punktów ugrali 50 , jednak gospodarze w tym spotkaniu są moim delikatnym faworytem i liczę że w tym meczu nie przegrają bowiem właśnie tutaj czują się najlepiej i to właśnie na tym stadionie zdobyli większość swoich punktów bowiem aż 32 ich bilans na swoim boisku 9 wygranych 5 podziałów punktów oraz tylko 3 porażki bilans bramek 28:18, goście na wyjazdach grają słabo, nie wygrali żadnego spotkania od lipca obecnego roku jest to w tym momencie już 9 spotkań bez wygranej w tym czasie zdobyli tylko 4 punkty po 4 zremisowanych spotkaniach, na tym stadionie ekipie Ceary nigdy łatwo się nie grało do tej pory oba zespoły rywalizowały ze sobą 5-krotnie bilans znacznie lepszy mają gospodarze , którzy wygrali 4 razy i raz padł remis , ostatnie 3 mecze tych ekip to właśnie przedział bramek 2-3 , myślę że w tym spotkaniu może być podobnie i to gospodarze są lekkim faworytem, stawiam tutaj na wynik 2:1 , moze remis po 1 , uważam iż goście maja słabą passę na wyjazdach to patrząc na ich poprzednie spotkania bramkę na wyjeździe powinni strzelić
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Warto wspomnieć, że dzisiaj masa osłabień po obu stronach:
W Gremio mają odpoczywać Maicon, Ramiro, Luan (najlepszy strzelec zespołu), Everton. Do tego zawieszony jest Edilson i Bolanos. Spory problem może być z napadem.
Sport Recife też ma problemy. Rithely zawieszony, bracia(?) Xavier kontuzje a Wallace powołany do reprezentacji. Potem jeszcze luknę na brazylijskie serwisy na ile to wiarygodne info, ale trzeba tutaj dobrze przemyśleć bo osłabienia spore na pierwszy rzut oka.
Ja w weekend nawet nie miałem za bardzo czasu zerknąć na to co się dzieje w Brazylii ????
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
no i skończyło się 0:3... to Gremio sobie teraz strzeliło w kolano. Zastanawiam się czy oni chcą w Copa grać... niby mają jeszcze szanse.. ale mocno sobie utrudnili teraz swoje szanse
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
no i skończyło się 0:3... to Gremio sobie teraz strzeliło w kolano. Zastanawiam się czy oni chcą w Copa grać... niby mają jeszcze szanse.. ale mocno sobie utrudnili teraz swoje szanse
Przecież grają finał pucharu gdzie mają spore szanse na wejście bezpośrednie do CL więc wg. mnie jasne było że zagrają to spotkanie w innym składzie. Dlatego też wynik tego spotkania był tak nieprzewidywalny wg. mnie.
Sprawdziłem i grają 1 mecz dopiero pod koniec listopada więc w sumie dziwne. Czytałem zapowiedź i jako powód był wymieniany finał a to przecież za prawie miesiąc.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Powiem Wam że gospodarze nie strzelili bramki to dopiero jestem w szoku... że goście strzelą szanse moim zdaniem były na poziomie około 70% ale że Gremio nie zdobędzie u siebie gola to jest tragedia, przecież nie strzelili na swoim stadionie też w 2 poprzednich meczach gdzie remisowali po 0 a goście tracili bramki w 5 kolejnych meczach wyjazdowych, coż trudno kupon uwalony , nie pierwszy i nie ostatni raz , Pozdrawiam !
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Powiem Wam że gospodarze nie strzelili bramki to dopiero jestem w szoku... że goście strzelą szanse moim zdaniem były na poziomie około 70% ale że Gremio nie zdobędzie u siebie gola to jest tragedia, przecież nie strzelili na swoim stadionie też w 2 poprzednich meczach gdzie remisowali po 0 a goście tracili bramki w 5 kolejnych meczach wyjazdowych, coż trudno kupon uwalony , nie pierwszy i nie ostatni raz , Pozdrawiam !
Skoro nie zagrało praktycznie pół składu to nie ma co się dziwić. Po prostu musiała się gra nie kleić.
Ode mnie dzisiaj na Serie B.
Avai @ Oeste
Avai +0,5 1,833 3/5 pinnacle ✅ 0:0
Oeste under 1,25 1,854 7/5 pinnacle ✅ 0

Znowu pobieram Avai na wyjeździe po dobrym kursie. Oeste ostatnio maszynka do remisowania. 5 kolejnych remisów a u siebie bilans 4-9-4. Walczą o utrzymanie i póki co mają 4 punkty przewagi nad strefą spadkową i za 2 kolejki bardzo ważny mecz z Joinville u siebie. Oeste wygrało ostatni mi u siebie w sierpniu i nagle staje się faworytem tak poważnym z kandydatem do awansu ? Avai teraz każdy mecz powinien grać na maxa bo czekają ich jeszcze pojedynki z Nautico i Londriną czyli bezpośrednimi rywalami i posiadanie jak największej przewagi jest bardzo istotne.
Gospodarze bez osłabień. Goście mają lekkie problemy bo wypada William a to wazne ogniwo ofensywy, jednak i bez niego wygrali ostatni mecz z Paraną. Dwie kolejki temu na wyjeździe zanotowali bardzo cenny remis z Vasco i jakoś nie chce mi się wierzyć, że Oeste jest tutaj tak wyraźnym faworytem by wystawiać na nich kurs w okolicach 2,00. Wiadomo to Serie B i może coś być na rzeczy, jednak ja patrzę tylko na sportową wartość. Sau Paulo ma sporo klubów i Oeste mieszczące się na totalnych przedmieściach an pewno nie jest najważniejszym. Zresztą widać to po widowni bo na mecze chodzi 1500-2000 ludzi, czasami pojawi się ich 3000.
Bet na under to jest must bet imo. Oeste po pierwsze bilans bramkowy w lidze 29 bramek w 34 meczach a u siebie 17 bramek w 17 spotkaniach. Avai ostatnio straciło więcej niż 1 bramkę z liderem na wyjeździe 5 kolejek temu a wcześniej dopiero w sierpniu. Ogolnie w lidze stracili 21 bramek na wyjazdach 33 ogółem. OEste strzeliło więcej niż 1 bramkę zaledwie 3 razy w tym sezonie !!
Śmierdzi mi remisem bo oba kluby bardzo nie chcą tutaj przegrać i może się skończyć na czymś w stylu 0:0. Co też istotne Oeste grało w niedzielę a Avai w sobotę więc mieli jeden dzień dłużej na wypoczynek.
Goias @ Nautico
Nautico -0,5 1,621 5/5 pinnacle ✅ 0:1
wymęczyli.
Po prostu must win. Nautico walczą o awans, są drużyną lepszą, grają u siebie. Goias gra w tym sezonie już o nic. Utrzymanie mają pewne i ostatnio jak wygrywają to u siebie. Nautico w ostatnich 10 meczah bilans 7-1-2 a przegrane to wyjazdy do CRB i Londriny czyli do ekip z czołówki. U siebie ostatnio odprawili lidera, Cearę, Brasil de Pelotas, Vasco czy Paysandu. Goście bez zawieszonego podstawowego obrońcy Matosa.
Wg. mnie póki nie spadnie gdzieś w okolice 1,53-1,55 to warto ładować.
Bragantino @ Joinville
over 2 1,909 3/5 pinnacle zwrot 1:1
Żałosne. Joinville miało dwa karne w ostatnich 10 minutach i oba zmarnowane...
To powinien być otwarty mecz. Niby żadna ekipa nie chce przegrać, ale remis też nic nie daje. Bragantino jedna z najgorszych defensyw ligii. Niby gospodarze lepiej, ale ostatnio tracą bramki regularnie. W 10 ostatnich spotkaniach w aż 7 tracili bramkę. To pewnie gospodarze będą prowadzić grę i liczę, że wpakują dosyć szybko bramkę i przez to mecz będzie musiał się otworzyć a kursy na overy są znakomite i warto spróbować.
Kilka spotkań już niestety na zabitych kursach więc nie będę pakować szmalu. Coś przeczuwam spore problemy Vasco. Kursy na nich strasznie niskie. Goście fatalni na wyjazdach ale Vasco już ma ciśnienie bo przewaga nad 5 zespołem to tylko 4 punkty (a było 12 nie tak dawno !). A presja to nie jest dobra rzecz w takim meczu.
Bahia musi ale kursy śmieszne.
Sporo trudnych spotkań gdzie może się zdarzyć wszystko.
✅ 11,582j
Serie B 8-6-1
A mówiłem by nie tykać Vasco ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Dzisiaj znowu ważna kolejka. Jeden mecz za chwilę więc krótko:
Wszystkie kursy z pinnka.
Vasco da Gama @ Bragantino
Vasco da Gama -0,5 1,952 4/5 ✅ 2:1
Po prostu w nich wierzę, bo z kim jak nie z Bragantino. Ostatnio ogromne kłopoty, nie mogą wygrać żadnego meczu. W ostatnim spotkaniu uratowali się przed tragedią bo Joinville miało dwa rzuty karne w ostatnich 10 minutach i obu nie wykorzystali. Jednak dzisiaj nie daje im szans. Po pierwsze osłabienia kolejne z powodu zawieszeń nie zagra bez obrońcy Diasa i pomocnika i MIneiro. Do tego istotny jest fakt, że kontuzje ma Pacheco. (tzn ciekawe bo brazylijskie portale nic i tym nie mówią aczkolwiek nie ma go w przewidywanych wyściowych &quot;11&quot;).
Vasco miało mieć spokojny koniec roku. Mieli przewagę bodaj 12 punktów nad 5 zespołem. Teraz przewaga ta wynosi 2 punkty. Ale wracają dzisiaj z zawieszeń Madson i Douglas. Na kadrę pojechał pierwszy GK, ale to nie będzie ogromne osłabienie. W każdym razie Vasco po prostu musi to wygrać. Wiem, że to nie zawsze jest dobry argument, ale wg. mnie mają za dobrą pakę an tą ligę i z tak dramatycznie spisującym się zespołem w takiej sytuacji nie może być inaczej a kursy przez ich ostatnią formę i fakt, że Bragantino wciąż gra o utrzymanie są naprawdę znakomite.
Nautico @ Avai
remis 3,16 2/5 ⛔ 0:3
under 2 2,00 3/5 ⛔ 3

Obie ekipy bezpośrednio walczą o awans. I to bardzo istotna sprawa. Nautico ma trochę lżejszy kalendarz i remis dla nich jest tutaj bardzo dobrym wynikiem. Żadna z ekip nie będzie chciała tego meczu przegrać bo to bardzo oddala od awansu. Trener Avai już przed meczem zapowiada ostrożną grę i przede wszystkim brak zbędnego ryzyka. Wg. mnie to będzie mecz na typowe 1:0, 1:1 bądź 0:0. Im dłużej będzie trwał mecz tym bardziej wątpliwe jest podejmowanie ryzyka. Obie ekipy praktycznie w pełnych składach. Avai to jedna z lepszych defensyw ligii. Nautico mocno bramkostrzelne, ale takie mecze mają specyficzną charakterystykę i po prostu nie wierzę w jakiekolwiek otwarcie się a to będzie oznaczać, że trudno będzie bez jakichś błędów strzelić bramkę z akcji. Ważne będą stałe fragmenty gry. Uzupełniając Nautico też ma solidną defensywę jak na warunki Serie B a Avai nie jest drużyną strzelającą wiele bramek i jako, że grają u siebie i to oni będą dyktować warunki spodziewam się raczej nudnego meczu ze sporą ilością taktyki, przesuwania linii a jak wyjścia to raczej mniejszą ilością graczy z zabezpieczeniem tyłów.
Bahia @ Luverdense
remis 3,66 2/5 ✅ 2:2
under 2,5 1,787 4/5 ⛔ 4

Już nie bardzo mam ochotę się rozpisywać. Wg. mnie mecz z cyklu. Goście nie chcą przegrać a gospodarze za słabi by wygrać. Luve Bahia najlepsza defensywa ligi, więc nie spodziewałbym się więcej niż 1 bramki Luve. Bahia dzisiaj też nie powinna za bardzo szarżować bo porażka wyjazdowa tutaj jest niewskazana. Pewnie nastawią się na kontry. Z drugiej strony dzisiaj też osłabienia z przodyu bo zawieszony jest Altano oraz Juninho a szczególnie ten drugi to bardzo ważne ogniwo zespołu. Dla mnie w pewnym sensie obv bety.
Tupi @ Atletico Go
over 2,5 1,833 4/5 ✅ 8
Króciutko. Aletico GO ma już awans i dzisiaj początek świętowania. Pewnie finał w ostatniej kolejce u siebie z Bahią. Tak czy siak dzisiaj na luzie. Powinni zagrać dla kibiców, a że Tupi tu nie może grać na remis to spodziewam się otwartego meczu. Atletico tu ma sprawić radość kibicom, a że strzelać potrafią pokazują w ostatnich kolejkach. Nie będzie bramkostrzelnego Juniora, ale zastąpi go młody i bardzo utalentowany 20 Alison, który ma 6 bramek na koncie. Fajna kurs i warto zaatakować bo to powinien być bardzo otwarty mecz.

✅ 3,46j


Serie B 11-9-1
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Trochę było ciszy w temacie.. to dziś podbijam kilka typów:
-

Botafogo - Chapecoense (0:2)

1 - @1,61 - bet365 ⛔
Gospodarze walczą cały czas o eliminacje CL i są na najlepszej drodze do osiągnięcia celu. Na drugim biegunie mamy Chapo, które o nic nie walczy. Praktycznie utrzymać się powinni, a mają przed sobą jeszcze mecz w Copa Sudamericanie.
Gospodarze bez Luisa Ricardo - prawy obrońca - 20 meczy w lidze, 1792 min, 5 asyt
Goście z większymi brakami:
Gil - pomocnik - 24 mecze, 1792 min, 3 asysty
Gimenez - prawy obrońca - 30 meczy - 2390 min, 1 asysta
Hyoran - ofensywny pomocnik - 20 meczy, 1049 min, 2 gole, 1 asysta
Ananias - ofensywny pomocnik - 16 meczy, 999 min, 2 gole

-

Coritiba - Santa Cruz (1:0)
1 - @1,45 - @bet365 ✅
1+bts - @3,6 - bet365 ⛔
Coritiba walczy o utrzymanie, Santa praktycznie już spadła z ligi. W obu zespołach powinna odhaczyć się ofensywa w komplecie . W Coritibie Kleber, Kazim czy Juan. W Santa Graffite, Keno i Moura.
Santa Cruz właściwie tylko bez Tiago Costy - lewy obrońca - 17 meczy, 1476 min, 2 gole, 1 asysta.
Liczę tutaj na kilka bramek, ale ze względu na pozycję w lidze, motywacje i fakt miejsca rozgrywania meczu - to moje zdanie jest takie że wygra Coritiba.

Co o tym myślicie? jakieś inne typy? - bo kolejka jest całkiem ciekawa z trzema wisienkami:
Figueirense - Corinthians
Sao Paulo - Gremio
Atletico-MG - Palmeiras

Pozdrawiam
m
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom