>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Campeonato Brasileirao - Serie A i B [sezon 2016]

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Brazylia
Godz: 00:00
Spotkanie Coritiba-Santa Cruz
Typ: Coritiba wygra dokładnie 2 golami
Kurs 4.50
Buk Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w Ligi Brazylijskiej w którym będąca na 15 pozycji w ligowej klasyfikacji ekipa Coritiby podejmowała będzie drużynę Santa Cruz, gospodarze dla mnie jak i dla bukmacherów wystawiających kursy na to spotkanie są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów na swoim stadionie, Coritiba u siebie ma niezły bilans w 17 dotychczasowych meczach wygrała 8 razy 7 razy remisowała i poniosła zaledwie 2 porażki bilans bramek to 28:16, goście na wyjazdach grają niezwykle słabo i są praktycznie jednym z ostatnich zespołów pod wzgledem ugranych punktów, Santa Cruz do tej pory na wyjazdach grało 17 spotkań zdobyło w nich tylko 8 punktów, jest to bardzo słaby wynik , który myślę że w tym meczu nie zostanie poprawiony, gospodarze bowiem pomimo tego iż przed strefą spadkową dzieli ich 4 punkty na pewno maja jedno z łatwiejszych spotkań przed własną publicznością co na pewno będa chcieli wykorzystać , moim zdaniem to gospodarze od pierwszej do ostatniej minuty spotkania zaatakują drużynę przyjezdnych a goście skoncentrują się tylko na obronie w tym sezonie i tak już w ligi spadną więc nie mają nic do stracenia również w tym spotkaniu do tej pory obie ekipy spotykały się ze sobą 5-krotnie 4 wygrane zaliczyła ekipa Coritiby i padł jeden podział punktów,w tej kolejce stawiam na wygraną gospodarzy do połowy i na koniec oraz na wynik 2:0 po 90 minutach tej rywalizacji.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Korekta. Palmeiras nie gra z Atletico MG tylko Americą MG ;)
Kursy pozabijane i ja odpuszczam granie. Chape widziałem co robi grając na luzie i Batafogo, które miało podobny mecz nie tak dawno u siebie i zremisowało 0:0. Po 1,6 ja ich nawet nie ruszam. Coritiba spoko ale w Brazylii po 1,45 grać zespół z dołu tabeli to przesada, tu nie ma takich różnic.
Reszta meczów ruletka dla mnie totalna ???? Palmeiras niby tak ale away po takim kursie nie ma co grać.
a America nie gra z Flamengo? Palmeiras dwa razy wygrało z Americą po 2:0 ;)
dlatego nie brałem pod uwagę Americi.. jakoś nie mam zaufania do Fla.
a co do kursów.. to mój drugi typ Cori w sam raz do solo. Szczerze powiem mocniej liczę na niego.
zobaczymy jak to będzie.. fakt - liga wyrównana - ale to jej urok.
Masz rację pomieszałem wszystko ;)
 
majekx 700,4K

majekx

Znawca A-League
a America nie gra z Flamengo? Palmeiras dwa razy wygrało z Americą po 2:0 ;)
dlatego nie brałem pod uwagę Americi.. jakoś nie mam zaufania do Fla.
a co do kursów.. to mój drugi typ Cori w sam raz do solo. Szczerze powiem mocniej liczę na niego.
zobaczymy jak to będzie.. fakt - liga wyrównana - ale to jej urok.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Santos dzisiaj pewny win? Jak myślicie?
W teorii tak. Grają u siebie gdzie na Vila Belmiro zawsze mocni. Ponadto to szansa dla nich bo bezpośredni mecz ze sobą zagrają Atletico Mineiro z Palmeiras. A to dwaj główni rywale Santosu o mistrza i walkę o top3 gdyby o mistrza nie dało się walczyć.

Santos: Vanderlei- Victor Ferraz, Fabián Noguera, Yuri, Zeca- Thiago Maia, Renato, Lucas Lima-Vitor Bueno, Copete, Ricardo Oliveira.
Vitoria: Caíque-José Welison, Kanu, Victor Ramos, Diego Renan- Willian Farias, Marcelo, Euller- Zé Love (Cárdenas), Marinho, Kieza.


Santos dziś jednak bez dwóch obrońców ważnych. David Braz i Gustavo Henrique nie zagrają. To powoduje mały niepokój, ale z przodu wszystko co trzeba jest więc powinni wygrać.
Ale należy pamiętąc, że Vitoria walczy o utrzymanie.
pozdrawiam
 
majekx 700,4K

majekx

Znawca A-League
Ja odpuszczam Santos.. niski kurs.. a wg mnie oba zespoły walczą. Wole dziś zagrac Internacional win. Wraca Vitinho do ataku. Plus Inter walczy o utrzymanie, plus u siebie ogrywali lepszych bo i Santos i Flamengo.. minus, tracili pkty z Santa Cruz czy Vitorią. Ponte o nic nie walczy. Nie zagra Maycon. Ostatnie 3 mecze to porażki. Ten obraz trochę psuje Potteker w ataku Ponte Preta. Może coś &#39;odwalić&#39;, w końcu walczy o króla strzelców.
Ja wystawiam takie typy:
Interacional wygra
x/1
1+un2,5

//edit

i wszystko na ⛔... jak zwykle - &#39;było blisko, zabrakło niewiele&#39;... na razie chyba nie warto brać na poważnie moich pomysłów - tych co przeze mnie przegrali bardzo przepraszam.
Pozdrawiam
M
 
majekx 700,4K

majekx

Znawca A-League
Dziś gram tylko typ do taśmy:

-

Flamengo - Coritiba (1:1)
1 - @1,4 - bet365 ⛔
Fla po ciężkich meczach z Botafogo, Atletico i Corinthians wreszcie ma szanse na zdobycie kompletu pkt - punktów tak potrzebnych w lidze. Dodatkowo Flamengo dziś niemal w optymalnym składzie. Dostępni do gry są Muralha, Guerrero - powracają ze zgrupowań kadry, oraz Rever, Vaz i Emerson - powracają po zawieszeniach. Uważam, że walcząca przed spadkiem Coritiba mimo wielkich chęci nie postawi za dużych wymagań gospodarzą i dziś nie zgarnie nawet 1 pkt.
Pozdrawiam
m
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Uważam, że walcząca przed spadkiem Coritiba mimo wielkich chęci nie postawi za dużych wymagań gospodarzą i dziś nie zgarnie nawet 1 pkt.
Widzę brak konsekwencji ;)
Santos ominąłeś z tym samym argumentem gdzie Santos u siebie to jednak pewka w 90% przypadkach na oko, a na Flamengo dałeś jednak.
Tak mi się rzuciło w oczy tylko więc wbiję małą szpileczkę by była ciekawa dyskusja hehe.

Palmeiras już niemal mistrzem na 99%. 6 pkt przewagi na 2 kolejki przed końcem. Tego nie da się zaprzepaścić.

Corinthians - Internacional


Dziś ważny mecz dla układu całej tabeli. Corinthians gra o top6 i eliminacje Libertadores.
Internacional o utrzymanie rozpaczliwie walczy. Powiem, że spadek Interu to będzie tragedia po prostu jak dla mnie. Co z tym zespołem się stało? Przecież po 10 kolejkach byli liderem! Owszem grali brzydko ale punktowali. Zmiany trenerów zrobiły swoje i wyniki się skończyły. Skład przeiceż tam mają naprawdę bardzo dobry, a wyników brak. Czarna seria i czeka ich raczej czyściec.
W ostatnich latach często któryś z wielkich klubów spadał z ligi. Vasco, Corinthians, Fluminense (chociaz przy zielonym stoliku się bodaj utrzymali).

Corinthians dziś bez Giovanni Augusto, Rodriguinho, Lucca, Guilherme, Rildo, Yago, Danilo e Bruno Paulo
Internacional bez Fernando Bob e Marquinhos

Składy:
Corinthians: Walter, Fagner, Vilson, Balbuena e Guilherme Arana; Cristian; Marquinhos Gabriel, Camacho, Uendel e Marlone; Romero
Internacional: Danilo Fernandes; William, PaulĂŁo, Ernando e Geferson; Anselmo, Rodrigo Dourado, Eduardo Sasha, Anderson e Valdívia; Vitinho
No sami spójrzcie na ten skład Interu. Na papierze tam mnóstwo jakości przecież. A na ławce jeszcez taki Nico Lopez chociażby...
Jakiś pomysł @majekx? @szymon1989 ?
 
majekx 700,4K

majekx

Znawca A-League
co do meczu.. ja bym tutaj widział 3 typy:
Inter nie przegra - @1,7 ⛔
un2,5 - @1,57 ✅
i perełka un2,5+no bts - @1,95 ✅
\\edit: i skończyło się 1:0 dla Corinthians
Mam cały czas nadzieje na utrzymanie Interu. Zwłaszcza, że trochę szczęścia im sprzyja - braki w Cori:
Rodriguinho, Lucca i Giovanni Augusto - wszyscy zawieszeni za kartki..
i remisy z Gremio, Chapecoense i minimalna porażka z Palmeiras.
Z drugiej strony statystyka jest mocno przeciw Internacionalowi:
- Internacional nie wygrał od 15 meczy wyjazdowych w lidze
- 7 w ostatnich 8 meczach Internacionalu zakończyło się underem 2,5
- W 3 ostatnich meczach wyjazdowych Internacional nie strzelił gola
Z drugiej strony Corinthians zaliczył ostatnio wpadkę z Figueirense.
A to co pokazało Flamengo - to dziś po cichu liczę, że gospodarze stracą pkty.

a co do &#39;szpilki&#39;:
To Santos nie grał na wyjeździe z Cruzeiro (2:2)? ;) - tam akurat typowałem 1:1 - to tak na marginesie. No i mi wychodziło lepiej Fla... bo jak by wygrali to by odskoczyli o te 2 pkty. Ale Serie A bywa mocno nieprzewidywalna - ku mojemu pechowi.
No i jeszcze wspomnę o Chapecoense.. które przecież gra Sudamericanie w tygodniu - a jak by nic - wypunktowało Sao Paulo (jak by nie było grając defensywnie). Powiem szczerze, że zrobiło na mnie wrażenie.
Podsumowując kolejkę i ligę - Palmeiras mistrzem.. potem Santos, Flamengo - pewnie w tej kolejności. W eliminacjach do Libertadores oba Atletica, Gremio.. i jeszcze ktoś - ale w Botafogo nie wierze. No i jeszcze trzeba pamiętać, że Gremio i Mineiro gra finał w pucharze. Do spadku bym stawiał Vitorię..
Trochę się rozpisałem, trochę w tym chaosu, ale myślę, z grubsza widać jakie jest moje zdanie i moje przewidywania.
pozdrawiam
m
 
P 53

pablos

Użytkownik
Nautico- Oeste
W ostatniej kolejce sezonu 2016 rozgrywek brazylijskiej Serie B dojdzie do pojedynku walczącego o awans Nautico z walczącym o utrzymanie Oeste. Gospodarzom jedynie wygrana da jakąkolwiek szansę na awans do Serie A, zaś goście by być pewnymi utrzymania również muszą wygrać, tym bardziej, że ich bezpośredni rywal - Joinville podejmuje niegrającą już o nic drużyne Villa Nova. Ostatnie 2 potyczki tych drużyn na arenie Nautico kończyły się zwycięstwami gospodarzy 2-1 i 3-2. Jeśli chodzi o ten sezon, to Nautico wygrało ostatnie 6 spotkań u siebie, dodatkowo w 3 z nich zachowywało czyste konto. Oeste ostatnie 3 mecze poza domem remisowało, ale generalnie notuje serię 9 spotkań wyjazdowych bez zwycięstwa. Biorąc pod uwagę powyższe oraz cel jaki stoi przed gospodarzami, wydaje się, że nie powinni oni mieć problemu z pokonaniem ekipy Oeste. Możliwe jest jednak, że goście zepną się na ostatni mecz sezonu i ich determinacja przełoży się na jakąś zdobycz bramkową dlatego warto zastanowić się nad zagraniem zakładu obie strzelą.
Typy: Nautico @1,5 ⛔ (0:2)
Nautico i obie strzelą @ 3,15 ⛔
forBET
 
majekx 700,4K

majekx

Znawca A-League
Jak by ktoś planował grać Gremio - to przypominam, że Gremio gra 1.12 o 0:45 czasu PL finał Pucharu Brazylii. Dlatego w najbliższym meczu mimo dostępnego pełnego składu pewnie wybiegnie drugi garnitur.
A planując coś zagrać na tą kolejkę mam zupełną pustkę w głowie... myślę zagrać na Inter ✅ i właśnie przeciwko Gremio ✅.. ale mam złe przeczucia. Może ktoś z Was ma jakiś pomysł?
pozdrawiam
m
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
A planując coś zagrać na tą kolejkę mam zupełną pustkę w głowie... myślę zagrać na Inter i właśnie przeciwko Gremio.. ale mam złe przeczucia. Może ktoś z Was ma jakiś pomysł?

Też Gremio odpuszczam. Ale gram za to Palmeiras

VS

Palmeiras - Chapecoense
Typ: Palmeiras @ 1,40 b365
✅

Palmeiras: Jailson; Jean, Edu Dracena (Mina), Vitor Hugo e Zé Roberto; Tchê Tchê, Moisés e Cleiton Xavier; Erik (Róger Guedes), Dudu e Gabriel Jesus

Chapecoense: Danilo; Caramelo, Neto, Filipe Machado e Dener; Josimar, Gil e Cleber Santana; Tiaguinho, Bruno Rangel (Kempes) e Lucas Gomes

Do tytułu trzeba im remisu, ale maja mecz u siebie, mobilizacja wielka, potem feta i świętowanie. Rywal też im się trafił w miarę dobry. Chapecoense jest rewelacja w Copa Sudamericana, dotarli tam do finału. W śodku tygodnia grali wyczerpujacy mecz z San Lorenzo, remis fartowny dał awans. Bramkarz Danilo bohaterem. O zdiwo na trzy dni przed pierwszym meczem finałowym trener Chapecoense nie wystawia dzisiaj rezerw, tylko w teorii pierwszy skład. Jednak zapewne gracze nie są głupi i wiedzą, że w Medellin gdzie zagrają z Ateltico Nacional czeka ich trudny mecz.
Palmeiras to samo. Jakieś prioryutety muszą wygrać.

Co prawda w lidze mają serie 3 wygranych z rzędu. ALe jednak coś mi się wydaje, że dziś koniec passy.


Internacional - Cruzeiro

Mecz trudny, Inter musi wygrać, ale musieli już poprzednie itp itd. Fatalna czarna seria ich dopadła. Będzie fatalnie jak spadną z ligi. Kurs @1,8 dla mnie przesadnie niski i na pewno na Inter nie daję.

Wrzucam tylko skład Interu: Danilo Fernandes; William, Paulão, Ernando e Geferson; Rodrigo Dourado, Anselmo, Seijas, Anderson e Alex; Vitinho (Ariel ou Nico López).


Flamengo - Santos

Hit o 2 miejsce, które daje więcej kasy. Ale mecz zagadka, dwie świetne drużyny. Jestem za Santosem, ale Diego z Flamengo gra świetnie więc powinno być na co popatrzeć ;)
Jak miałbym coś stawiać to jakieś rozwiązanie typu BTS lub ov2,5 gola
 
majekx 700,4K

majekx

Znawca A-League
No to sezon mamy zakończony. Był to niewątpliwie wyrównany sezon i po za kilkoma zespołami z obu biegunów tabeli każdy wynik mógł paść.
Właściwie ścisła czołówka tabeli była już znana w poprzedniej kolejce. Ale walka w CL i o utrzymanie toczyła się do końca. Efekt ostatniej kolejki jest taki, że Corinthians spadło na 7 pozycję (szkoda kilku straconych pkt w końcówce tabeli) a za to Botafogo po słabym początku ligi potem przeżywało renesans... i znowu przyszedł dołek formy. Awansowali dosłownie rzutem na taśmę dzięki 3 pkt w ostatniej kolejce.
Dla mnie osobiście szkoda Internacionalu, który ostatnie 2 sezony jednak był gdzieś tam w czołówce.
Puchar powędrował do Porto Alegre.
Królów strzelców z 14 bramkami na koncie, mamy trzech - Fred (33 lata) (Atletico Mineiro), Pottker (22 lata) (Ponte Preta ) i Souza (31 lat) (Sport Recife) - z tej trójki to Pattker przebywał najkrócej na boisku - 1912 min - wychodząc 19 razy w podstawowym składzie i 12 razy z wchodząc z ławki rezerwowych.
Dla porównania Fred - 2189 min (33 meczy w podstawowym składzie + 1 wejście z ławki)
Souza - 2909 min - i 34 mecze rozpoczynał w wyjściowym składzie.
Bohaterem i objawieniem ligi niewątpliwie został 19 - to letni Gabriel Jezus z Palmeiras.
W lidze po tym sezonie znowu pojawiło się kilka gwiazd, które pewnie niebawem rozjadą się po świecie, ale i co raz większą grupę stanowią piłkarze bardziej zaawansowani wiekowo. Nie wróży to najlepiej lidze, ale przecież to Brazylia - tutaj diamenty piłkarskie można znaleźć na co drugim boisku ????
To teraz przed chwilę odpoczynku i ligi stanowe.
A Wy co sądzicie? Może ktoś jeszcze doda jakieś swoje przemyślenia po tym sezonie?.. @robson United - liczę m.in na Ciebie ;)
Pozdrawiam
m
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom