• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Campeonato Brasileirao - Serie A i B [sezon 2018]

Temat na forum 'Ligi Latynoskie i Copa Libertadores' rozpoczęty przez majekx, Kwiecień 12, 2018.

Więcej tematów od majekx
    1. majekx Znawca

majekx
      Polubienia:
      397
      Reputacje:
      5174

Nadszedł moment gdy startujemy z ligami narodowymi w Brazylii. Po zakończeniu lig stanowych przyszła pora na Compeonato Brasileiro, które startuje już w najbliższy weekend. Główne fakty, które warto wiedzieć:
      - Obrońca tytułu: Corinthians
      - Zdobywca pucharu: Cruzeiro
      - Zwycięzca Copa Libertodares: Gremio
      - Beniaminkami w lidze są: Parana (4 miejsce w Serie B), America (1 miejsce w Serie B), Ceara (3 miejsce w Serie B), Internacional (2 miejsce w Serie B).

Zwycięzcy najmocniejszych lig stanowych:
      - Carioca - Botafogo
      - Gaucho - Gremio
      - Mineiro - Cruzeiro
      - Paranaense - Atletico PR
      - Paulista - Corinthians

Zapraszam do dyskusji, typowania, komentowania.

Taidio i StefanGitara lubią to.
    2. Taidio Dobrze znany użytkownik

Taidio
      Polubienia:
      96
      Reputacje:
      183
      Ciekawostka: król strzelców tamtego sezonu Jo gra teraz w bieniaminku ligi japońskiej - Nagoya'i.
      W sumie to mało ciekawe

Jestem królem mało ciekawych ciekawostek

Czekam na jakieś fajne typy od eskpertów

qowalsky6 lubi to.
    3. majekx Znawca

OP
      OP
      majekx
      Polubienia:
      397
      Reputacje:
      5174
      Jo to taki obierzy świat.... w sumie jak co sezon - to sporo się zmienia. Ciekawe kto w tym sezonie zostanie gwiazdą?
      Miałem wypisać ważne transfery.. ale jak zobaczyłem ilu wartościowych zawodników odeszło to dałem sobie spokój. Z drugiej strony Brazylia to niewyczerpane źródło talentów - będą zaciągi z młodzików to i gra będzie bardziej widowiskowa.

4. jozzy22 Dobrze znany użytkownik

jozzy22
      Polubienia:
      55
      Reputacje:
      2322
      No to napocznijmy "Brazyljane"

Dziś rozpoczynają:

Cruzeiro - Gremio

Typ: BTS TAK Kurs: 2.15 :minus:

1xbet

Spotykają sie dziś dwaj zwycięzcy lig stanowych,a więc powinno być całkiem ciekawie.
      Obie ekipy bramkostrzelne choć H2H w ostatnim czasie wskazuje co innego ja jednak zaufam obu ekipom.
      Zarówno Cruzeiro jak i Gremio grają w CL więc nie ma sytuacji,że któraś będzie się oszczedzać.
      Licze,że przynajmniej po 1 bramce obie drużyny strzelą i zgarniemy coś grosza na dobre rozpoczęcie sezonu w BrAZYLII.

Wynik: 0:1

e: ech nawet osłabienie Gremio nic nie dało

Ostatnia edycja: Kwiecień 14, 2018
    5. majekx Znawca

OP
      OP
      majekx
      Polubienia:
      397
      Reputacje:
      5174
      stratujemy z 2 kolejką:
      Jako, że to druga kolejka, do tego w tygodniu Vasco, Cruzeiro, Corinthians, Flamengo i Gremio grały w Libertadores to jeszcze ciężko cokolwiek mówić o formach zespołów i ich zaangażowaniu w ligę. Dlatego wybrałem rekreacyjnie do typowania 3 spotkania. Stawki zabawowe bo jeszcze, dużo może się zdarzyć.

[​IMG]Palmeiras - Internacional[​IMG]

1 - @1,69

Typ z uwagi na fakt, że Inter na wyjazdach nie gra nic. Palmeiras po falstarcie z Botafogo powinno coś u siebie zagrać. Zwłaszcza, że do jedenastki wraca najlepszy strzelec Borja - brał już udział w ostatnim treningu.

[​IMG]Atletico MG - Vitoria[​IMG]

1- @1,54

Atletico w sumie przeciwko Vasco zagrało dobre spotkanie. Zabrakło tylko koncentracji na ostatnie 10 min. Tutaj mamy słabszego przeciwnika i własny stadion. Vitoria nie potrafiła pokonać w 1 kolejce grające w 10 Flamengo. Oba zespoły w tygodniu grały w pucharach... ale to Atletico grało praktycznie drugą jedenastką. Gospodarze powinni w tym spotkaniu zainkasować 3 punkty.

[​IMG] Chapecoense - Vasco[​IMG]

bts - @1,9

Vasco ma do udowodnienia, że to co zagrało przeciwko Rosario to tylko głupia wpadka. Z drugiej strony Chapeco walczy o rehabilitacje po meczu z Paranaense... Celuje w bramki z obu stron.

Poleć forum