>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Campeonato Brasileiro Serie A 2013 - maj i czerwiec

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ostrowiec fajnie, że piszesz ale szkoda, że są w tym takie nieścisłości:
Cuca nie będzie mógł w tym spotkaniu skorzystać z usług Bernarda,Revera i wspomnianego Jo którzy zostali powołani do reprezentacji .
Trener nie będzie mógł skorzystać bowiem z usług kontuzjowych : Tonyego , Fabio Aurelio , Derettiego a także powołanych do reprezentacji narodowych : Fernando , Eduardo Vargasa i Yuri Mamute . Straty te są będą na pewno bardzo widoczne i wydaje mi się iż gra Gremio może nie być już aż tak płynna jak we wcześniejszych pojedynkach .
Atletico na pewno będzie starało się wykorzystać w tym spotkaniu luki powstałe przez brak kilku kluczowych zawodników gości . Myślę że Ronaldinho i spółka przyszykują coś specjalnego i będą wstanie oszukać broniących się rywali .
Jednym słowem, sam sobie zaprzeczasz, bo najpierw piszesz o osłabieniach Galo, które są naprawdę ogromne, bo każdy z tej trójki ma spory wpływ na zespół. Potem wymieniasz osłabienia Gremio ale nie zauważasz, że tak po prawdzie tylko Vargas i Fernando to są podstawowi zawodnicy. Aurelio jest kontuzjowany od długiego czasu, Tony to średniak, a Yuri Mamute, to talent ale póki co nie jest zbytnio brany pod uwagę w pierwszej drużynie. Dlatego tutaj zrobiłeś zabieg niczym Adam Michnik w stylu: &quot;I chociaż oczywiście, że tak, to jednak trochę nie&quot;...
A ode mnie na dzisiaj krótko, bo sił brak:
VS
Może jestem głupi i się nie znam ale taki kurs na Vitorie w domu, to jest nieporozumienie. Wprawdzie &quot;dom&quot; to tutaj nieodpowiednie słowo ale jednak wsparcie kibiców będą mieli. Vitoria nie wiedzieć czemu zagra w Feira de Santana, a nie na swoim Barradao, a szkoda, bo to mega twierdza. Co do meczu, to Vitoria już z Maxim Biancucchim, co mnie cieszy, gdyż ten zawodnik jest chyba numerem 1 w Vitorii. Zabraknie Dineia i Renato Cajy niestety, bo obaj są kontuzjowani, a na pewno przydaliby się w ataku. Jest za to Giancarlo, Marquinhos czy Escudero, a przy fatalnej defensywie Atletico, to bez problemu wystarczy. Furacao do tej pory stracili az 9 goli w 4 kolejkach i warto powiedzieć, że w każdym ze spotkań tracili, co najmniej 2 &quot;sztuki&quot; a ostatnio Ponte Preta była w stanie zaaplikować im nawet 3 gole. Dlatego też ja odpuszczam granie na wygraną gospodarzy, bo Atletico PR w ofensywie jest mocne ale katastrofalnie gra w obronie i po mimo niższego kursu to dla mnie Vitoria over 1,5 jest pewniejsze tutaj.
Vitoria: Wilson; Nino Paraiba, Victor Ramos, Gabriel Paulista e Danilo Tarracha; Edson Magal, Michel, Escudero e Marquinhos; Maxi Biancucchi e Giancarlo
Atletico PR: Weverton; Jonas, Manoel, Cleberson e Pedro Botelho; Juninho (Deivid), João Paulo, Felipe, Everton e Paulo Baier (Marcão); Ederson
Vitoria over 1,5 @ 2,25 Bet365✅3-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Fluminense - Goias +0,75 1,88 Pinnacle ⛔ połowa przegrana
Mecz za chwilę więc na szybko. Fluminense to niewątpliwie jeden z najlepszych zespołów w Brazylii, jednak dzisiaj wystąpią bez 12 istotnych graczy, u gości nie zagra jedynie Walter. Goias ostanio wygrało na ciężkim terenie z osłabionym Sao Paulo, dzisiaj liczę na powtórkę, W związku z takimi absencjami linia jest przesadzona. Już raz próbowałem przeciwko osłabionemu Flu, gdy grali u siebie z Atletico PR, wtedy linia +0,75 zagrana (przed meczem było +0,5) dała połowiczną przegraną, ale goście byli w tym spotkaniu na pewno nie odstawali do ekipy Flu.
Dodatkowo będę polował na overy w meczach Coritiby ⛔ i Vitorii ✅. Odpuszczam mecz Atletico MG z Gremio, bo według mnie to ekipy, które grają póki co najbrzydszą piłkę wśród faworytów i w sumie nie wiem czego się po nich spodziewać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Nie ma co sie rozpisywać..
Portuguesa SP-Fluminense 1 2,30 lub 1 DNB 1,72 bet365
Mega osłabienia u gości chyba warto wziasc taki kurs. Nieobecni: Portuguesa Muralha (0/0 m). Heverton (0/0 m) Flumlnense Rhayner (4/0 f), Michael (0/0 f), Deco (0/0 m), Anderson (1/0 d), Thiago Neves (2/0 m), Rafinha (0/0 d), Marcos Junior (0/0 f). Felipe(3/0 m), Wellington Sitva (3/0 d), Valencia (0/0 m), Jean (0/0 m), Diego Cavalieri (0/0 gk), Fred (0/0 f)
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Nie ma co sie rozpisywać..

Portuguesa SP-Fluminense 1 2,30 lub 1 DNB 1,72

Mega osłabienia u gości chyba warto wziasc taki kurs. Nieobecni: Portuguesa Muralha (0/0 m). Heverton (0/0 m) Flumlnense Rhayner (4/0 f), Michael (0/0 f), Deco (0/0 m), Anderson (1/0 d), Thiago Neves (2/0 m), Rafinha (0/0 d), Marcos Junior (0/0 f). Felipe(3/0 m), Wellington Sitva (3/0 d), Valencia (0/0 m), Jean (0/0 m), Diego Cavalieri (0/0 gk), Fred (0/0 f)
Czyli tylko Rhayner z kluczowych postaci. Ja z kolei na odwrót - 2 po kursie 3,1 @Bet365 :razz:
 
ostrowiec 53

ostrowiec

Użytkownik
Portuguesa - Fluminense - 1 (2.50) Pinnacle
Dzisiejsza kolejka Serie A jest niesamowicie ciężka do wytypowania i szczerze miałem sobie odpuścić dzisiejsze granie , ale ostatecznie wyszedłem z założenia że aż przykro nie spróbować zagrać gospodarzy po tak okazjonalnym kursie . W nocy z środy na czwartek rozegrane zostanie spotkanie w ramach dokończenia 5 serii spotkań Serie A , w którym zmierzą się ekipy Portuguese a Fluminense . Teoretycznie faworytem buców wydają się być goście jednak ja uważam że mimo słabego początku sezonu gospodarze odniosą swoje pierwsze zwycięstwo i na miesięczną przerwę udadzą się z 6 punktami . Piłkarze Portuguesy jak do tej pory po rozegranych czterech kolejkach ligowych znajdują się na bardzo odległej 18 pozycji . Co prawda przegrali oni tylko raz - na inauguracje ligi z Vasco 1-0 , jednak nie potrafili oni do tej pory odnieść swojego zwycięstwa w lidze . 3 spotkania zremisowali z bardzo mocnymi rywalami ( kolejno z Nautico , Internacionalem i Corinthians ) . Kibice jak i zarząd zaczynają się niepokoić i zwycięstwa w klubie potrzeba bardziej niż tlenu . To na pewno pozwoliłoby piłkarzom na zdjęcie z siebie dodatkowego obciążenia co w kolejnych spotkaniach przełożyłoby się na lepsze wyniki . Po zremisowanym spotkaniu w ostatniej kolejce z Corinthians piłkarze na łamach prasy podkreślali że w spotkaniu z Flu liczyć się będą tylko trzy punkty . To także może nas dobrze nastrajać przed tym spotkaniem . W dzisiejszym spotkaniu trener gospodarzy będzie mógł już skorzystać z usług zawieszonego poprzednio Ferdinanda . W tym spotkaniu bardzo liczę na przełamanie się napastnika gospodarzy - Diogo który jak do tej pory nie zdołał się wpisać na listę strzelców drużyny . Jeżeli chodzi o zawodników którzy nie wystąpią w tym spotkaniu to aż tak wielkich osłabień w ekipie Portuguesy nie ma . Nie zagrają tylko kontuzjowani : Diego Viana , Heverton i Lauro . Nie pewny występu w tym spotkaniu jest natomiast Muralha .
Zdecydowanie więcej zmartwień będą mieli działacze i trener Fluminense , ponieważ braki jakie na ten moment powstały w klubie wydają się niemal nie do załatania . Zacznę od tego , z kogo nie będzie mógł dzisiaj skorzystać Abel Braga . A więc na 100% w dzisiejszym pojedynku nie zobaczymy kontuzjowanych : Marcosa Juniora , Andersona i Thiago Nevesa . Jeżeli chodzi o tą część to akurat Flu nie ma większych problemów , bowiem Marcos Junior jeszcze w tym sezonie nie zadebiutował , Anderson zagrał 45 minut a Thiago Neves wchodził głównie na ostatnie 15,20minut . Na pewno jednak będzie to odczuwalne podczas wprowadzenia kogoś z ławki rezerwowych bo właśnie Ci dwaj zawodnicy mieli możliwość wchodzenia na ostatnie 15- 20 minut bardzo często . Kolejnymi zawodnikami , z których usług nie będzie mógł skorzystać Abel będą zawieszeni za kartki Deco , Rhayner i Michael . O ile brak Michaela nie jest jakimś dużym problemem o tyle nieobecność Deco ( co prawda jeszcze nie zagrał ani jednego spotkania , jednak jest to główny mózg drużyny i z nim w składzie ich wartość sportowa na pewno wzrasta ) i Rhaynera który do tej pory wystąpił w każdym spotkaniu będą odczuwalne . Do zawodników nie obecnych dochodzą jeszcze zawodnicy powołani na reprezentacje a więc Drelich , Fred i Diego Cavalieri . Także tutaj każdy z tych zawodników byłby wstanie wnieść do zespołu coś pożytecznego i ich nie obecność także powinna być widoczna . Najprawdopodobniej nie zagrają także Wellington Silva i Felipe którzy w tym sezonie odgrywają wiodącą role w zespole . Flu z większością osłabień już w tym sezonie występowała i jak do tej pory radzili sobie bardzo dobrze , jednak wreszcie musi ukazać się zmęczenie . Czuję że właśnie w spotkaniu , gdzie przeciwnikiem będą piłkarze Portuguesy goście przegrają drugi mecz w lidze .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Nie ma co sie rozpisywać..
Portuguesa SP-Fluminense 1 2,30 lub 1 DNB 1,72
Mega osłabienia u gości chyba warto wziasc taki kurs. Nieobecni: Portuguesa Muralha (0/0 m). Heverton (0/0 m) Flumlnense Rhayner (4/0 f), Michael (0/0 f), Deco (0/0 m), Anderson (1/0 d), Thiago Neves (2/0 m), Rafinha (0/0 d), Marcos Junior (0/0 f). Felipe(3/0 m), Wellington Sitva (3/0 d), Valencia (0/0 m), Jean (0/0 m), Diego Cavalieri (0/0 gk), Fred (0/0 f)
Uprasza się by oprócz osłabień jednak coś dopisać, bo żadnego komentarza nie ma. A druga sprawa, to taka że dopisujemy bukmachera, z którego bierzemy kurs.
Czyli tylko Rhayner z kluczowych postaci. Ja z kolei na odwrót - 2 po kursie 3,1 @Bet365 :razz:
I dlaczego pleciesz głupoty? To że Rhayner ma najwięcej z tej grupy rozegranych spotkań, o niczym nie świadczy. Valencia, Jean, Diego Cavalieri, Fred nie grali w żadnym ze spotkań, gdyż odkąd rozpoczął się sezon przebywają na zgrupowaniach swoich reprezentacji i nie mieli okazji zagrać, a zapewniam Ciebie, że każdy z nich ma pewne miejsce w składzie Fluminense. Thiago Neves to także bardzo ważna postać, podobnie jak Anderson tyle że obaj są kontuzjowani. A jeśli chodzi o mój typ, to jest on taki:
VS
Wprawdzie Gremio, to raczej moi ulubieńcy w Brazylii, to jednak ja nie podzielam optymizmu z nimi związanego i uważam, że ta ekipa w obecnym stanie, daleko nie zajedzie. Wprawdzie obrona, która na papierze wygląda słabo, radzi sobie dobrze ale w ofensywie nie wygląda to tak fajnie. Z reprezentacją Chile przebywa Eduardo Vargas i to spore osłabienie, bo Barcos jest w koszmarnej formie, a zastępujący Vargasa, Kleber jest jak dla mnie za cienki na taki klub. Jego jedyną &quot;cechą&quot; jest to, że cały czas się kłóci z sędziami łapiąc bezsensowne kartki, a w grze nie zbytnio pomaga. Właściwie to najwięcej znaczą w ofensywie Elano(2 gole) i Ze Roberto(gol i asysta) ale ten pierwszy nie wiadomo czy zagra, bo Luxa może chcieć wystawić za niego młodego Guilherme Biteco. Jeśli chodzi o Sao Paulo, to ostatnio dostali zimny prysznic, gdyż olali kompletnie mecz z Goias i przegrali 1:0 u siebie, nie podejmując jakiejkolwiek walki. Jednak Sampa, to ekipa, która nie jednokrotnie właśnie wpadała w takich niby łatwych spotkaniach, a gdy przychodziło do grania z mocniejszymi ekipami, to ta gra i wynik były, także lepsze. Jeśli chodzi o skład, to wraca Denilson z zawieszenia, co mnie cieszy, bo on świetnie układa środek pola. W ataku trójca Osvaldo, Aloisio i Luis Fabiano czyli gole ma kto strzelać. Za nimi jest niby Ganso ale on gra fatalnie aż ciężko się to ogląda. Szkoda, że na kadrze jest Jadson, który od Felipao i tak pewnie szansy nie dostanie, a tutaj by się bardzo przydał. Obrona spisuje się fajnie, bo stracili 2 gole, z czego jeden po stałym fragmencie gry, a drugiego podarował Rogerio Ceni, gdy grali z Vasco i nie miał on znaczenia.
Na moje, to Sampa wygląda lepiej na ten moment, bo w ofensywie ma kim straszyć i ci zawodnicy są w stanie strzelać gole. Defensywy na papierze, też na korzyść Sampy ale jednak wszystko to, w praktyce się równoważy. Mimo wszystko uważam, że kursy na gości są zawyżone i trzeba z tego skorzystać.
Gremio: Dida; Pará, Bressan, Werley e Alex Telles; Adriano, Souza, Elano (Guilherme Biteco) e Zé Roberto; Kleber e Barcos
Sao Paulo: Rogério Ceni; Douglas, Lúcio, Paulo Miranda e Juan; Denilson, Rodrigo Caio e Paulo Henrique Ganso; Aloísio, Luis Fabiano e Osvaldo
Sao Paulo DNB @ 2,50 William Hill▶1:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 0

sanlorenzo25

Użytkownik
Witam Szanownych Panów forumowiczów szczególne wyrazy szacunku Panu Kapsztiemu.
To mój pierwszy post więc przedstawię jaki wkład na forum chciałbym wnieść. Ligami brazylijskimi, bo to również Seria B, interesuje się dopiero drugi sezon. Wiedzy w ich zakresie nie posiadam jakoś wybitnie szczególnej. Nie będę się zajmował tu graniem typów na zwycięstwa uważam to za bardzo duże ryzyko choć na dzisiejsze spotkania skłaniałbym się w stronę gospodarzy zaczynając od najbardziej prawdopodobnego Sao i kończąc na najmniej prawdopodobnym Fluminense.

Do Rzeczy przeglądając ofertę na dziś znalazłem ciekawy typ:

Ponad(+0.5) 1.40 Sao Paulo sportingbet stawka 5/10 1:1✅

Uzasadnienie:
Podobnie jak kapszti uważam ze Sampa ma kim straszyć w ofensywie i co z tego straszonka wynika, od dwóch meczy brak gola! Setka na pusta bramkę z AMG i oblężenie Częstochowy z Goias i nic, nie uważam że taki stan rzeczy może się utrzymać długo. W ostatnich 50 meczach rozegranych przez Sao Paulo taka sytuacja miał 3 razy miejsce i zawsze po dwóch meczach następowało przełamanie. Uzasadnienie co prawda bardziej statystyczne niż &quot;życiowe&#39; ale bukmacherka to hazard a tam jest tylko matematyka. Kurs zaś na strzelenie tylko jednego gola wysoki zważywszy że podobny był ostatnio na ich zwyciestwo.
Jeżeli zaś komuś 40% zysk w 110 minut to mało proponuje dorzucić:
Ponad(+0.5) 1.30 Fluminense sportingbet stawka 4/10 2:1✅
Uzasadnienie:
No cóż biedni Portugalczycy nie mogą wejść w sezon choć rywali maja równie ubogich a Fluminense lubi strzelać na wyjazdach i mimo osłabień opisywanych wyżej da rade ustrzelić jednego gola.
[Budżet początkowy 100pln \ typy: 2, ✅ 2; ⛔ 0; zysk: 52pln/52%]
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Baazylia - Serie A
Spotkanie: Santos - Atletico MG
Typ: x2 ⛔ (1:0)
Kurs: 1,40
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Mecz tych z typu:
- przydałoby się coś wreszcie wygrać u siebie --&gt;gospodarze
- przydałoby się nie przegrać na wyjeździe --&gt;gosćie
Oba zespoły fatalnie zaczęły sezon, Santos plasuje się na ostatnim miejscu po 2 remisach i 2 porażkach, Atletico jest 16-e po 2-óch wyjazdowych porażkach oraz remisie i wygranej u siebie. Który z nich się podniesie?
Otóż ja stawiam w stronę gości ponieważ uważam że oni właśnie już to zrobili ogrywając ostatnio u siebie 2:0 świetnie do tej pory spisujące się Gremio. Obie bramki w tym meczu strzelił Ronaldinho. Santos zaś wyraźnie nie może otrząsnąć się po odejściu swojej największej gwiazdy - Neymara. Atletico MG może do tej pory nie zdobyło wielu punktów ale ogólnie mogę powiedzieć oglądając ich mecze, że na pewno są w lepszej formie niż wskazywałaby na to ich zdobycz punktowa, a już na ten moment na pewno są zespołem lepszym niż Santos.
Ostatni mecz pomiędzy drużynami na Estadio Vila Belmiro zakończył się wynikiem 2:2 i jeśli jutro drużyna Roniego tego nie wygra a mecz zakończy się remisem to także będę zadowolony. Powodzenia !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom