>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Campeonato Brasileiro Serie A 2017

Status
Zamknięty.
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
W najbliższy weekend rusza liga brazylijska. Piłkarze bo ligi przystępują niejako z marszu. Dopiero co zakończyły się ligi stanowe, w pełni są rozgrywki międzynarodowe - Copa Libertadores i Copa Sudamericana (chociaż ta druga może lepiej powiedzieć - się rozkręca).
Tak czy inaczej.. Zawodnicy mieli mało czasu na odpoczynek dlatego ich forma to duża niewiadoma. Pierwsze kolejki ja standardowo będę śledził, ale bez obstawiania. A już pierwsza kolejka dostarczy kilku meczy, które zapowiadają się emocjonująco. Rozkład meczy z kursami z forbet wygląda następująco:

Zapraszam do komentowania i typowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie B
Godzina: 21:30
Spotkanie: Criciuma EC - Santa Cruz PE
Typ: 1
Kurs: 1,94
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Wprawdzie jest to spotkanie z Serie B ale nie będę zakładał nowego tematu, jak już proszę o edytowanie rozgrywek na Serie A i B ;)
Rozgrywki w Brazyli dopiero ruszają i jest to spotkanie 1 kolejki. Pierwsze mecze to zawsze niewiadoma w jakiej formie są drużyny itd. itd. Ja jednak zdecydowałem się w tym spotkaniu zagrać na zwycięstwo gospodarzy, bo oni mieli dużo więcej czasu aby przygotować się do tego pierwszego starcia na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej w Brazyli. Criciuma ostatni mecz zagrali 24 kwietnia, natomiast Santa Cruz w samym maju mają już na koncie 3 spotkania i w tym ostatnie rozgrywane przed wczoraj w pucharze Brazyli !
Wątpię, że będą w stanie się w pełni zregenerować to tego ligowego pojedynku. Raczej spodziewam się, że będą nieco przemęczeni tamtym spotkaniem i dzisiaj gospodarze to wykorzystają i zdobędą 3 punkty. Oba zespoły mierzą w awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. W tamtym sezonie Criciuma na finiszu rozgrywek Serie B była dopiero na 8 miejscu, natomiast Santa Cruz w tamtym sezonie spadli z Serie A będąc na koniec na przed ostatnim miejscu. Ja tutaj liczę przede wszystkim na zmęczenie piłkarzy gości tym meczem pucharowym i lepszą dyspozycją dnia zespołu Criciuma. Oba zespoły mierzą w awans a ja gram w stronę zwycięstwa zespołu, który powinien być na to starcie lepiej wypoczęty.
⛔ 1-2
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

Santos - Coritiba
Typ: Coritiba strzeli gola @ 1,70 Totolotek
⛔1:0 eh, tyle szans i karny w 89 min Coritiby ;/​

Santos ma na głowie obecnie Copa Libertadores oraz dobrze pyka w Copa do Brasil. Bo warto wiedzieć, że za wygranie Pucharu Brazylii w tym roku są największe premie. Wyższe niż za wygranie Libertadores nawet! Dlatego puchary są ważne dla zespołów. Santos jest świeżo po meczu w La Paz, gdzie zremisowali 1:1 z The Strongest, co jest wynikiem naprawdę dobrym zważywszy na przebieg spotkania i mnogość okazji gospodarzy. Do tego długo grali w dziesięciu, bo czerwoną kartkę obejrzał Bruno Henrique już w 23 minucie, a Escobar nie dobił Santosu marnując karnego w 84 minucie. Fart, przetrwali, ale co zmęczyli się to ich, raz, że piekielna wysokość, dwa niemal cały mecz w dyche, a do tego już w najbliższym tygodniu kluczowy mecz w Libertadores i walka o 1 miejsce w grupie bo awansu już jest, ale na Vila Belmiro zawita Sporting Cristal. A to już 24 maja, dziś mamy 20. W Boliwii grali 18 maja, czyli raptem jakieś dwie doby temu! Organizmu się nie oszuka.

Dorival Junior wobec tego dziś da trochę innym graczom pograć. Kilka zmian przewidzianych w składzie. Wiadomo, że dziś zagrają Bruno Henrique bo w Boliwii szybko czerwo, także Thiago Maia, który tam nie grał, wracają też Zeca i David Braz. Reszta pozycji nie wiadomą.

Coritiba ma ciekawy skład. Z przodu Kleber, Henrique Almeida czy Neto Berola. W pomocy Anderson, który niby się zagubił, ale jednak grać potrafi. Nie jest już to co za czasów FC Porto i Manchesteru United, bo waga nie ta i lata nie te, ale talent ma się zawsze, albo się go nie ma. W każdym razie jednak Anderson dziś ława.
Pierwszy mezc Coritiba zagrała bardzo dobrze, wygrała 4:1 u siebie z Atletico GO, ponadto w finale stanu Kurytyby lepsi w dwumeczu od Atletico PR 3:0 i 0:0. Forma dopisuje. Coritiba może mieć ciekawy początek, skład maja naprawdę ciekawy dosyć.

Santos przemęczony nadmiarem meczów, rotacje dzisiaj, w dodatku ostatnio ciężko im zachować czyste konto w meczach. Z Fluminense dwie stracone na inaugurację ligi. Coritiba na Vila Belmiro swoje okazje powinna mieć, wszystko od skuteczości teraz zależy, ale myślę, że coś ukłują. W sześciu ostatnich meczach na Vila Belmiro w pięćiu strzelali co najmniej 1 gola, a dokładna liczba bramek w tych 6 grach to aż 9 trafień! Więc w 5 na 6 przypadkach padał BTS.
Powinno być ciekawe widowisko dzisiejszego wieczora moim zdaniem.

VS

Chapecoense - Palmeiras
Typ; Chapecoense DNB @ 2,10 Totolotek
✅1:0​

Palmeiras dzisiaj rezerwowy skład jakby kto pytał. W tygodniu mają mecz z Atletico Tucuman w Copa Libertadores, a to na ten moment dla nich się głównie liczy. Awansu wciąż zapewnionego wszak nie mają. Wygrana Tucuman na ich boisku może ich wyrzucić za burtę przy złym splocie wyników. Wszystkie siły więc na Libertadores, a dziś Cuca eksperymentuje ze składem.
Dudu, Mina, Felipe Melo, Ze Roberto, Borja, Guerra czy Edu Dracena dziś dostają wolne.

Warto więc chyba coś na Chapecoense postawić w opcji DNB nawet. Co prawda zespół z Chapeco też ma kluczowy mecz o awans w Libertadores, ale jednak na własnym terenie przed kibicami i trener Mancini co prawda liczy, że jego zespół powalczy. Zadebiutować może Seijas z Wenezueli. Dobry grajek, który ostatnio reprezentował Internacional Porto Alegre, ale spadli z ligi. Wcześniej świetne mecze w Independiente Santa Fe. Rozgrywający, który w Chapeco może mieć sporo do powiedzenia.
Skład Chapecoense na dziś przewidywany jest w zasadzie pdostawowy. Będzie Wellington Paulista, Luiz Antonio, Otavio, Girotto itp.
W pierwszym meczu grali naprawdę dobrą piłkę na wyjeździe z Corinthians, akurat ten mecz pokazywał Eleven. Jak dziś zagrają podobnie to nie powinni przegrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
crabro 411

crabro

Użytkownik
witam ????
28.05 godz 2:00
druga kolejka ligowa, trudno cos wiecej powiedziec na poczatku rozgrywek
zaryzykuje nastepujacy kuponik w totolotek za 150 zl
Vitoria : Coritiba typ 2 kurs 3,4 0:1 ✅✅
Victoria po 2 kolejkach remis na wyjezdzie 0:0 z Avai i porazka u siebie z Corintians 1:0 zajmuje 16 miejsce
natomiast Coritoba 9 miejsce wygrana z Atletico GO 4:1 a nastepnie przegrana na wyjezdzie z Santosem tylko 1:0.Mysle ze przed wlasna publicznoscia postaraja sie o wygrana.
Choc jak nadmianialem to poczatki sezonu wiec wszystko mozliwe ????
powodzenia i pozdr

stadion Victorihttps://forum.bukmacherskie.com/attachment.php?attachmentid=19240&amp;stc=1&amp;d=1495896387
Bramka zdobyta w 72 minucie przez Rildo ( napastnik ) wszedl na boisko w 60 minucie.Byl to jego depiut w tym roku:grin:


Robson// kompletnie niespójna i chaotyczna analiza. Starajmy się jednak podawać znacznie konkretniejsze argumenty i piszmy czytelniej tak na przyszłość. Pozdrawiam i powodzenia z typem życzę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia, Serie B
Godzina: 01:30
Spotkanie: FC Figueirense - Internacional RS
Typ: 1
Kurs: 2,68
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej w Brazylii. Na początek tabela:

Oba zespoły tak sobie wystartowały w nowym sezonie. Ja tutaj próbuję zagrać w stronę wygranej gospodarzy, bo ich rywal Internacional miał ostatnio napięty grafik i w ciągu 6 dni będzie to dla nich już 3 spotkanie !
1 czerwca grali mecz w rozgrywkach pucharu Brazylii u siebie z Palmeiras wygrany 2-1 a 4 czerwca spotkali się w meczu ligowym z Joventude u siebie i padł wynik 1-1, 2 dni odpoczynku i kolejny mecz ligowy tym razem na wyjeździe z Figueirense. Dzisiejsi gospodarze przegrali swoje 2 ostatnie mecze ligowe ale dzisiaj myślę, że mają dobra okazję na przełamanie się i zdobycie 3 punktów. Owszem Internacional jest lepszym zespołem przynajmniej w teori na papierze ale ostatnie nagromadzenie meczy spowodowało to, że zespół nie będzie tak zregenerowany jak ich rywal a do tego goście zagrają dziś bez kilku ważnych graczy.
Absencje w Figueirense:
pomocnik Ze Antionio (4 występy w tym sezonie)
Absencje w Internacional:
bramkarze Keiller i Lomba (obaj bez występu w tym sezonie), obrońcy Ortiz (4 występy w tym sezonie), Uendel (4 występy w tym sezonie) i William (2 występy w tym sezonie), pomocnicy Dourado (4 występy w tym sezonie), D&#39;Alessandro (3 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie), Gutierrez (3 występy w tym sezonie), Edenilson (2 występy w tym sezonie), Anselmo i Valdivia (obaj bez występu w tym sezonie) i napastnicy Nicolas Lopez (4 występy w tym sezonie, 3 gole na koncie, najlepszy strzelec w drużynie) i Cirino (3 występy w tym sezonie)
Zespołem mocniejszym wydaje mi się być Internacional, jednak z powodu napiętego terminarza wystąpi dzisiaj bez kilku ważnych graczy i do tego gospodarze powinni być lepiej przygotowani na to spotkanie i lepiej zregenerowani. Stawiam na Figueirense
⛔ 1-2
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Macie może stronkę że statystykami z brazylijskiej serii B bo kolega wielki gracz opisał ładnie mecz ze zdjęciami i brakami w składzie International a jednak wygrali. Może serwis jakiś że składa i absencji i itp skąd to info
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Macie może stronkę że statystykami z brazylijskiej serii B bo kolega wielki gracz opisał ładnie mecz ze zdjęciami i brakami w składzie International a jednak wygrali. Może serwis jakiś że składa i absencji i itp skąd to info
Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, o brakach w zespole Internacional można było poczytać chociażby na ich oficjalnej stronce, kiedy pojawiło się info odnośnie ich kadry na mecz

http://www.internacional.com.br/internoticias#inter-pronto-para-duelo-em-florianopolis!38751
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Macie może stronkę że statystykami z brazylijskiej serii B bo kolega wielki gracz opisał ładnie mecz ze zdjęciami i brakami w składzie International a jednak wygrali. Może serwis jakiś że składa i absencji i itp skąd to info
Polecam to sprawdzania powołań, absencji i przewidywanych składów stronę GloboEsporte.com
Należy wybrać dany klub i w dniu meczu macie mnóstwo newsów, gdzie niemal w każdym newsie jest przewidywany skład.

Wczoraj czaiłem się na wygraną Internacionalu, ale przy tych brakach jakie mieli, co potwierdzam bo sam sprwadzałem sądziłem, że jeszcze nie tej nocy, że jeszcze poczekają z wygraną, ale jednak wygrali. Cóż szkoda, bo absencje mnie odwiodły od tego typu na ich wygraną.


5 kolejka Campeonato Brasileiro Serie A

Dziś mnie interesują mecze:
Ateltico MG - Avai✅1:0
Coritiba - Palmeiras⛔1:0

Z tych meczów bowiem tworzę dubla:


+

Atletico MG +✅ Palmeiras lub remis = @1,95 Expekt⛔

Na dziś uderzam takiego dubla.

Atletico MG póki co w żaden sposób nie wykorzystuje swojego potencjału jaki posiada. W meczu z Palmeiras może i nie zachwycili, ale jak się spojrzy na ich skład to wrażenie robi i pozycja w ligowej tabeli zupełnie nieadekwatna. kilka dni temu zakupili jeszcze Jorge Valdivie z Internacionalu, super wzmocnienie. Ostatnie miesiące miał przez kontuzję zmarnowane,ale powoli wraca. Dziś co prawda bez Otero i Cazaresa gospodarze, ale jak się spojrzy, że jest Elias, Robinho, Valdivia, Fred z przodu to gospodarze na własnym Independencia po prostu muszą odpraawić z kwitkiem słabe Avai, czyli beniaminka. Mezc i rywal idealny na przełamanie, ja więc gram.

Palmeiras czeka znacznie trudniejzse zadanie. W niedzielę zremisowali 0:0 z Atletico Mineiro. Ale jak zremisowali to sami tylko wiedzą. Osiągnęli sporą przewagę. Willian nie wykorzystał rzutu karnego, Keno bawił się na skrzydle, kiwał rywali aż miło. Tche Tche w środku pola napędzał ataki. Palmeiras dzięki świetnej postawie Victora nie wygrali tylko.
Ostatnio kilka słabszych meczów Palmeiras sie trafiło, ale spokojnie, mistrz Brazylii nie grał w nich wcale źle, bo oglądałem ten mecz z Atletico MG czy wczesniejszy z Sao Paulo, gdzie przegrali tylko przez dwa babole Fernando Prassa, czyli bramkarza. A tak to z gry SPFC nie zasługiwało na wygraną.

Coritiba wygrała derby 1:0 z Atletico PR, ale obszerne skróty pokazują, że mecz mógł się inaczej potoczyć. Atletico PR miało wiele okazji, akcje z obu stron były. W dzisiejszym meczu znowu Rildo, Kleber czy Henrique Almeida do dyspozycji trenera.
Zapowiada się wyrównany mecz, Palmeiras myślę, że nie przegra. Brakuje mi większych cojones by zagrać na wygraną Palmeiras, ale wszystko za sprawą tego, że w Kurytybie im po prostu nie idzie... Nie potrafią tam wygrać... Seria 4 porażek z rzędu na wyjazdach we wszystkich rozgrywkach powinna dziś zostać przełamana. Palmeiras ma dobry skład, Dla mnie zakład na X2 w tym meczu więc to rozsądna opcja.


Santos - Botafogo

W Santosie zrobili coś niemożliwego! Zwolnili Dorivala Juniora mimo iż ten był wicemistrzem w poprzednim sezonie. Awansował z 1 msc w grupie Copa Libertadores, awansował do 1/4 Pucharu Brazylii, ale przegrał jeden mecz z Corinthians i gilotyna ścięła jego głowę... Brakuje słów po prostu. A wydawało się, że co jak co, ale w Santosie opanowali karuzelę trenerską i na nią nie wsiadają,ale jednak zmienili zdanie.
W dzisiejszym meczu Santos poprowadzi Elano, eks reprezentant Brazylii.

Santos jednak dziś bez Lucasa Limy, R.Oliveiry, Zeca, Caju, Bruno Henrique, Gustavo Henrique, Luiz Felipe. Obszerna lista absencji. Więc debiut Elano ciężko się zapowiada.
Wskakują do składu Arthur Gomes, Kayke, Vecchio czy Matheus Ribeiro. @1,55 na Santos nie wiem więc czym spowodowane, tym bardziej, że grają na Pacembeu.
Ale Botafogo z drugiej strony też braki, bo bez Camilo, Bruno Silvy, Jeana, Gatito Fernandeza czy Airtona. Braki także spore. Niema więc co na siłę wymyślać typy na ten mecz.
 
@ 199

@2.00

Użytkownik
Witam profesorów tańczących w rytmie samby. Sezon w Europie się skończył, ale jak wiadomo prawdziwy typer nie ma wakacji. Z tego względu próbuję wdrożyć się w Ligę Brazylijską i nie ukrywam, że wasza pomoc byłaby mile widziana.
Co sądzicie o zagraniu dzisiaj na underdogów Atletico GO? Szablonowy typ na przełamanie.
@2.10 dnb na sportingbull ✅
P.S. Proszę o wyrozumiałość moderatora.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Witam,
powoli już coś się klaruje... wiadomo, że Palmeiras zawodzi.. oba Atletica także poniżej poziomu i oczekiwań... Vasco gra to na co liczyłem - czyli efektownie... zaskoczenie in plus - Chapecoense... ale to dopiero początek sezonu, więc ligowe potęgi pokroju Sao Paulo, Santosu, Gremio czy Corinthians na pewno jeszcze się rozpędzą..
Ja na dziś delikatnie wchodzę w:

-

Chapecoense - Gremio (3:6)

un2,5 - @1,55 - forbet ⛔
na początek składy:
Chapeco:
Jandrei; Apodi, Luiz Otávio, Victor Ramos e Reinaldo; Luiz Antônio, Andrei Girotto, Rossi, Seijas e Arthur; Wellington Paulista.
braki:
João Pedro, Nathan, Amaral, Andrei Alba e Moisés Ribeiro
Gremio:
Marcelo Grohe; Léo Moura, Thyere, Kannemann e Cortez; Michel, Arthur, Ramiro, Luan e Pedro Rocha; Barrios.
braki:
Geromel, Gastón Fernández, Marcelo Oliveira, Bolaños, Leonardo, Jael e Douglas
Chapecoense już po meczach m.in. z Cruzeiro, Palmeiras i Corinthians... we wszystkich tych meczach padł under 2,5...Gremio po meczach m. in. z Botafogo czy Vasco i tutaj w obu przypadkach padł under. Sądzę, że i w tym meczu nie mamy co liczyć na otwarty football.... raczej lekka defensywa i czyhanie na okazję - to po stronie gospodarzy... czy mądra gra pozycyjna i próby gry z kontry - to po stronie Gremio.
Ze składów to na pewno Gremio jest bardziej osłabione... bo tacy gracze jak Bolanos czy Geromel to jak by nie było zawodnicy podstawowi.
do tego można dodać jeszcze spotkanie:

Bahia - Cruzeiro (1:0)

un2,5 - @1,6 - forbet ✅
Ten typ z 2 powodów:
1. Obrona Cruzeiro jak na razie gra nie zawodzi - na 0 z tyłu z Santosem czy Sao Paulo - to robi wrażenie
2. Atak Cruzeiro - no tutaj zawód... Abila gra mało, Sobis kontuzjowany...
składy:
Bahia:
Jean; Eduardo, Tiago, Lucas Fonseca e Matheus Reis; Renê Júnior e Juninho; Zé Rafael, Allione e Vinícius; Edigar Junio.
Cruzeiro:
Fábio; Ezequiel, Léo, Murilo e Diogo Barbosa; Henrique e Ariel Cabral; Alisson, Robinho e Thiago Neves; Ramón Ábila.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Witam profesorów tańczących w rytmie samby. Sezon w Europie się skończył, ale jak wiadomo prawdziwy typer nie ma wakacji. Z tego względu próbuję wdrożyć się w Ligę Brazylijską i nie ukrywam, że wasza pomoc byłaby mile widziana.
Co sądzicie o zagraniu dzisiaj na underdogów Atletico GO? Szablonowy typ na przełamanie.
@2.10 dnb na sportingbull
P.S. Proszę o wyrozumiałość moderatora.
po meczu z Coritibą i Bahią to ja bym się bał stawiać czystą 1... może z podpórką?... ale czy to jeszcze opłacalne? to już chyba lepiej tutaj zagrać bts ⛔ czy bts+ov2,5 ~@2,25 ⛔

pzdr

\\edit - niestety - marny ze mnie doradca... :|
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
@ 199

@2.00

Użytkownik
Na szczęście trzymałem się własnej intuicji. ;)
Dzisiaj 2 liga. Z jasnych powodów znowu nie zaoferuję szerokiej analizy, lecz zasugeruję swoją czutkę. Dobieram się do meczu Vila Nova v America MG i idę w stronę gospodarzy. U siebie jeszcze nie przegrali: remis z liderem Juventude i wygrana z zajmującym trzecie miejsce Guarani. Goście są w identycznej sytuacji na wyjazdach, jednak takie same wyniki* odnieśli z najsłabszymi drużynami w lidze - Nautico i Criciumą. I tym właśnie się kieruję. Oczywiście czystej jedynki tak jak w poprzednim typie nie zagram.
Vila Nova dnb @1.727 sportingbull. ✅
* taka ciekawostka, że nawet bramki się zgadzają, kolejno 0:0 i 3:1.
P.S. Jeżeli moderatorowi nie podobają się moje posty, to na tym zakończę i wrócę gdy będę miał więcej do zaoferowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
P.S. Jeżeli moderatorowi nie podobają się moje posty, to na tym zakończę i wrócę gdy będę miał więcej do zaoferowania.
Moderator jest zadowolony, że nowe osoby zaczynają być aktywne w tym wątku i to cieszy, że poszerza się grono osób zaglądających na kontynent Ameryki Południowej szukając typów ;)
Nie ma powodu byś kończył pisać swoje posty. Powiem więcej, oczekujemy częstszej dyskusji więc mile widziane Twoje opinie prezentowane jak ta wczorajsza o &quot;czutce&quot; w kierunku Atletico GO, co okazało się niezwykle trafną prognozą.
To jest forum, tutaj jesteśmy po to by dyskutować, więc dlaczego mielibyśmy kasować?
Nikt nie był od razu nie wiadomo jakim, a widać zagłębiasz się w tej lidze więc nie od razu Rzym zbudowano, jak to się zwykło mawiać ;)
Powodzenia z dzisiejszym typowaniem i nie zapomnij, że w sobotę i niedzielę już następne mecze w Campeonato Brasileiro Serie A. Pewnie coś ciekawego wymyślisz, co?
 
@ 199

@2.00

Użytkownik
Nieźle zasuwają w tej Brazylii; mecz na meczu. Dzisiaj na drugą ligę się połaszę, bo te 2 z pierwszej mnie nie przekonują.
ABC v Figueirense prawdziwa perełka. Gospodarze jeszcze bez porażki u siebie, a goście mają ostatnie 3 mecze w plecy. Tutaj tak naprawdę jedyne nad czym trzeba się zastanawiać, to nad tym ile kasy postawić. Dodatkowo nawet buki dają zielone światło - ABC na papierze jest murowanym faworytem, a kurs na nich to aż 2.25(!).
Figueirense dnb @2.05 sportingbull. ZWROT
 
@ 199

@2.00

Użytkownik
Zacząłem przeglądać dzisiejsze mecze od spotkania Vitoria v Atletico MG i na tym zakończyłem. Mecz underdoga u siebie na przełamanie, a kursy soczyste jak brzoskwinka. Spójrzcie z kim Vitoria zanotowała te 4 porażki: Corinthians (1 miejsce), Cortiba (3), Fluminense (5), Sao Paulo (7). I nie dostawali lania, wyniki kolejno: 0:1, 0:1, 1:2, 0:2. Pora na pierwsze zwycięstwo.
Vitoria dnb @1.909 sportingbull ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Zacząłem przeglądać dzisiejsze mecze od spotkania Vitoria v Atletico MG i na tym zakończyłem.
gratuluje... dobry typ - oby więcej takich ???? ... masz wejście w temat piorunujący.
Obrona Atletico w tym meczu totalnie zawiodła... oni zwyczajnie nie potrafili trafić w piłkę... do tego Fred miał pecha... za 3 dni Mineiro powinno zgarnąć 3 pkty bo przecież pech nie może trwać wiecznie.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie A
Godzina: 01:00
Spotkanie: Gremio RS - EC Bahia BA
Typ: 1
Kurs: 1,49
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Mecz piłkarski z najwyższej klasy rozgrywkowej w Brazylii. Tabela przed tym spotkaniem wygląda tak:

Gremio u siebie gra bardzo dobrze i na ich stadionem bardzo trudno jest ten zespół pokonać. Kadrowo gospodarze są zespołem mocniejszym. Bahia to beniaminek w tym sezonie w brazylijskiej Serie A i póki co zaskakuje na duży plus ale myślę, że w wyjazdowym meczu z Gremio nie wiele będzie miał ten zespół do powiedzenie. Kadrowo jednak gospodarze są dużo mocniejsi i myślę, że udowodnią to na boisku.
Absencje w Gremio:
pomocnicy Barrios (4 występy w tym sezonie, 2 gole na koncie), Marcelo Oliveira (1 występ w tym sezonie) i Douglas (bez występu w tym sezonie) i napastnik Jael (bez występu w tym sezonie)
Absencje w Bahia:
obrońca Edson (4 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie), Jackson i Wellington (obaj bez występu w tym sezonie), pomocnik Regis (2 występy w tym sezonie, 2 gole na koncie) i napastnik Hernane (bez występu w tym sezonie
✅ 1-0

Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie C
Godzina: 01:30
Spotkanie: Confianca SE - Sampaio Correa MA
Typ: 1
Kurs: 1,79
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Tutaj z kolei z mojej strony propozycja spotkania i typu na gospodarzy z niższej ligi brazylijskiej a dokładniej z odpowiednika 3 ligi. Tabela wygląda tak:

Idę tutaj w stronę gospodarzy głównie z powodu problemów kadrowych w zespole Sampaio Correa. Confianca bez większych problemów i zagra dzisiaj w najmocniejszym składzie.
Absencje w Sampaio Correa:
obrońca Roniery (3 występy w tym sezonie), pomocnicy Esquadrinha (4 występy w tym sezonie), Hiltinho (4 występy w tym sezonie) i Diego Silva (4 występy w tym sezonie) i napastnik Isac (2 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Więcej o sytuacjach kadrowych przed tym spotkaniem można poczytać w poniższych linkach:
http://www.sampaiocorreafc.com.br/2017/06/11/pronto-pro-jogo/
https://www.futebolinterior.com.br/futebol/Brasileiro/Serie-C/2017/noticias/2017-06/Confianca-recebe-Sampaio-Correa-em-jogo-direto-pelo-G4-da-Serie-C
⛔ 2-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
@ 199

@2.00

Użytkownik
Dzień z Serie B. Dzisiaj pierwszy raz odważę się zagrać na wyjazdowicza. Tym zaszczytem obdarowana zostanie ekipa Paysandu.
1. Goście w ostatnich 2-óch meczach zanotowali porażkę, a gra na przełamanie to jest to co typerskie misie lubią najbardziej.
2. Guarani natomiast zaliczyło wówczas 2 zwycięstwa + wszystkie 3 mecze u siebie wygrali. Pora zgubić jakieś punkty, żeby nie było tak kolorowo.
3. Drużyna gospodarzy ma na swoim koncie aż 12 pkt (2 miejsce w tabeli), jednak jeżeli spojrzymy z jakimi drużynami udało się taki wynik osiągnąć, wtedy widzimy 4 zespoły z dolnej części tabeli.
4. Paysandu ma 2 pkt mniej, ale zdobyte z lepszymi przeciwnikami. Może nie aż tak wyraźnie jak byśmy chcieli, ale 2 z wygranych meczów to zwycięstwa z drużynami z górnej części tabeli, w tym z trzecim Internacionalem.
5. Guarani to beniaminek. Często takie ekipy mają dobry start, ale na dłuższy dystans wychodzi brak doświadczenia.
Paysandu dnb @2.50 sportingbull ⛔ Przekombinowane, ale trzeba dalej polować na to Guarani.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
-

Atletico MG - Atletico PR (0:1)
1 - @1,55 - forbet ⛔
Na początek składy:
Mineiro:
Victor; Alex Silva, Leonardo Silva (Erazo), Felipe Santana e Fábio Santos; Rafael Carioca, Elias, Otero e Valdívia; Robinho e Fred (Rafael Moura)
zabraknie:
Marcos Rocha, Carlos César, Gabriel, Jesiel, Adilson, Lucas Cândido, Luan, Cazares
Paranaense:
Santos; Jonathan, Paulo André, Thiago Heleno e Sidcley; Otávio, Matheus Rossetto e Lucho González; NikĂŁo, Pablo e Douglas Coutinho (Grafite, Eduardo da Silva)
Jak na razie oba zespoły w lidze mocno zawodzą.. mają odpowiednio 6 pkt - 16 pozycja - 1-3-2, bramki 5:7. Oraz 2 pkty - 20 pozycja - 0-2-4, bramki 4:13. Moje zdanie nie różni się za bardzo z bukmacherami i celuję tutaj wygraną gospodarzy. Po pierwsze klub z Belo Horizonte może liczyć na swoich kibiców, którzy na pewno nie zawiodą.. a po drugie ich ostatnia postawa w meczu z Vitorią mimo przegranej nie była jakaś tragiczna. Mecz był w sumie w miarę wyrównany i mógł być wynik zupełnie odwrotny. Vitoria miała przewagę w pierwszej połowie, dodatkowo obrona Mineiro miała wyjątkowego pecha - bo nie wierzę, że zawodnicy zapomnieli jak się gra. W drugiej połowie Fred był blisko wyrównania, a gol to efekt otwarcia się. Dziś o ile obrona znów nie będzie miała pecha - a nie wierzę w to to przebieg powinien być pod dyktando gospodarzy. Goście natomiast w ostatnim meczu przegrało u siebie z Santosem - gdzie od początku do końca nie miało za wiele do powiedzenia... z dwóch zespołów w kryzysie znacznie bliżej wyjścia z dołka jest zespół Mineiro - i to na nich dziś zagram.

drugi typ:
-

Chapocoense - Vasco (2:1)
bts - @1,8 - forbet ✅
Oba zespoły grają otwarty, ofensywny football.. nie murują bramki, raczej atakują... Chapo strzelało już gole m.in. Palmeiras, Corinthians, Cruzeiro czy Gremio. Vasco pokonywało bramkarzy m.in. Fluminense czy Corinthians. Zdobycze bramkowe po 6 kolejkach wyglądają następująco - 11:10 dla gospodarzy i 9:15 dla gości.
Składy - Chapocoense:

i Vasco:

a o meczu można poczytać tutaj:
http://globoesporte.globo.com/sc/futebol/brasileirao-serie-a/noticia/rodada-7-tudo-o-que-voce-precisa-saber-sobre-chapecoense-x-vasco.ghtml
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Brazylia
Godz: 02:45
Spotkanie Santos-Palmeiras
Typ: Santos wygra dokładnie 1 golem
Kurs 4.0
Buk Unibet
Analiza: Santos w dniu jutrzejszym na własnym stadionie podejmował będzie drużynę Palmeiras, ekipa gospodarzy przed pierwszym gwizdkiem sędziego jest stawiana w roli delikatnego faworyta do zdobycia kompletu punktów, goście bowiem na wyjazdach grają niezwykle słabe spotkania przegrali 5 ostatnich wyjazdów z rzędu , gospodarze natomiast osiągają zdecydowanie lepsze rezultaty na 10 ostatnich spotkań rozegranych przed własną publicznością potrafili zanotować 7 zwycięstw 1 podział punktów oraz 2 porażki, myślę że jest to dobry wynik i tutaj to gospodarze z Santosu od pierwszych minut powinni prowadzić grę i częściej stwarzać sobie sytuację podbramkowe. Goście również nie mają dobrego bilansu z zespołem Santosu w poprzednich sezonach biorąc pod uwagę 10 poprzednich spotkań zanotowali aż 7 porażek 1 wygraną oraz 2 podziały punktów. Ja w tym meczu stawiam na wygraną gospodarzy dokładnie 1 golem i myślę że gospodarze i goście strzelą tutaj bramki. Postawiłbym na wynik 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji, liczę na to iż gospodarze w formie obecnie której się znajdują nie powinni ponieść porażki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom