>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Campeonato Brasileiro Serie A 2017

Status
Zamknięty.
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
-

Sao Paulo - Atletico MG (1:2)
1 - @1,7 - forbet ⛔
Sytuacja w lidze jaka jest - każdy widzi... dodatkowo trzeba dodać, że Atletico ostatnio pokazuje jak nie gra się w obronie, oraz jak pechowo marnować 100% sytuacje na gola. Sao Paulo wygląda lepiej, a ostatnie mecze na własnym stadionie to po 2:0 z Vitorią, Palmeiras i Avai.. czyli zespołami, znajdującymi się w lidze na podobnym poziomie co Atletico. Dodatkowo Atletico bez Freda, Carlosa Cezara, Eraso, Gabriela i Rochy... to duże braki.
Sao Paulo właściwie w najmocniejszym składzie.
Składy:
Sao Paulo:
Renan Ribeiro; Éder MilitĂŁo (LucĂŁo), Maicon e Rodrigo Caio; Bruno (Thiago Mendes ou Buffarini), Jucilei, Thiago Mendes (Cícero) e Junior Tavares; Marcinho, Lucas Pratto e Cueva (Wellington Nem)
Atletico:
Victor; Alex Silva, Leonardo Silva, Felipe Santana e Fábio Santos; Yago, Rafael Carioca, Elias e Cazares; Robinho e Rafael Moura
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Sao Paulo wygląda lepiej, a ostatnie mecze na własnym stadionie to po 2:0 z Vitorią, Palmeiras i Avai.. czyli zespołami, znajdującymi się w lidze na podobnym poziomie co Atletico. Dodatkowo Atletico bez Freda, Carlosa Cezara, Eraso, Gabriela i Rochy... to duże braki.
Sao Paulo właściwie w najmocniejszym składzie.
Wyniki SPFC to jedno, ale ich gra nie powala. Ten wspomniany mecz z Palmeiras to wygrali bo dwa babole zrobił Fernando Prass, gra była katastfora, no może ciut lepiej niż katastrofa. Tam nie ma kto pociągnąć. Dziś widzę, że jest już Cueva, bo on i Luiz Araujo jedynie szarpią i się nadają do gry ciekawej z przodu.
Atletico MG ma wielki potencjał, brak Freda dziś wypełni Rafael Moura, co prawda jest kołkiem i drewnem, ale jak dobrze mu się dogra to potrafi ukłuć też i on. Ale nigdy go nie lubiłem. ALe w pomocy masz Robinho, Eliasa czy Cazaresa. W obronie też brak Rochy to jakaś wielka tragedia nie jest. Atletico ma szeroki wybór i na papierze tne skład jest lepszy niż ten którym dysponuje Ceni w SPFC.
Według mnie kursy wyraźnie zbyt mocno faworyzują gospodarzy, mi się ich gra nie podoba, grają chaotycznie. A Atletico MG musi wreszcie odpalić zgodnie z tym co w ich kadrze drzemie potencjał. Stać ich dziś na punkty, ale ja odpuszczam jednak cokolwiek, teraz przez UEFA Euro u-21 i Puchar Konfederacji trchę zaniedbałem ligę brazylijską i mniej dogłębnie ją śledzę, w tej serii gier sobie odpuszczam granie czegokolwiek, choć na pierwszy rzut oka na pewno bym SPFC nie zagrał, ale życzę powodzenia ;)
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia - Serie D
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Operario PR - Sao Paulo RS
Typ: 1
Kurs: 1,76
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z niższej ligi brazylijskiej. Sytuacja w tej grupie wygląda tak:

Operario wygrywając to spotkanie zapewni sobie 1 miejsce w tej grupie i awans do dalszej fazy play off. Myślę, że szansa na taki scenariusz jest duża, bo goście przyjeżdżają na to spotkanie osłabieni brakiem Binde, Abu i Rafaelem czyli bez 3 podstawowych graczy. Gospodarze u siebie są mocni i na własnym stadionie wygrali 5 meczy z rzędu licząc zarówno ligowe jak i o puchar Brazylii. W pucharze Brazyli odprawili zespoły z Serie B Criciumę wygrywając 2-1 i Paysandu wygrywając 1-0 tak więc na własnym podwórku widać, że jest to groźny zespół nawet dla drużyn, które grają dwa szczeble wyżej na ligowym podwórku. Operario jest w dobrej dyspozycji i myślę, że poradzi sobie z tym rywalem. Goście bez formy i na wyjazdach grają bardzo słabo co przedstawiam poniżej:

Jak widać na wyjazdach w tym roku wygląda to słabiutko i jeszcze bez 3 podstawowych piłkarzy w składzie nie wróże tej drużynie dziś sukcesu
✅ 3-1
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
choć na pierwszy rzut oka na pewno bym SPFC nie zagrał, ale życzę powodzenia
Dzięki za życzenie ???? .. no cóż, może i na papierze Sao Paulo wygląda gorzej.. ale ostatnie mecze Mineiro z Paranaense czy Vitorią (głównie z Vitorią) to jakaś masakra... obrona wyglądała tak, jak zbieranina kopaczy z podstawówki... zero ładu i składu. Pomoc, też za wiele nie pomogła, a do tego Fred marnujący jedyną okazję.. parodoksalnie jego brak to może być wzmocnienie... no cóż.. przekonamy się dziś o 21
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
-

Corinthians - Bahia (3:0)

1 - @1,45 - forbet ✅
Kurs nie powala.. ale do taśmy wydaje się idealny. Myślę jednak doświadczenie Jo i Cassio oraz forma w jakiej są Balbuena, Fagner czy Romero wystarczą na ogranie beniaminka jakim jest Bahia.
skład Cori:
Cássio, Fagner, Balbuena, Pablo e Guilherme Arana; Gabriel e Maycon; Jadson, Rodriguinho e Romero; Jô
Bahia:
Jean; Armero, Eduardo, Rodrigo BecĂŁo, Tiago; Juninho, RenĂŞ Júnior; Allione, Vinicius, Zé Rafael; Edigar Junio
o meczu można tradycyjnie dużo jest na globo:
http://globoesporte.globo.com/sp/futebol/brasileirao-serie-a/noticia/rodada-9-tudo-o-que-voce-precisa-saber-sobre-corinthians-x-bahia.ghtml
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Brazylia
Godz: 00:30
Spotkanie Corinthians-Bahia
Typ: Gospodarze wygrają dokładnie 2 golami
Kurs 4.60
Buk Unibet
Analiza Corinthians na swoim stadionie w tej 9 serii spotkań Brazylijskiej ekstraklasy piłkarskiej podejmował będzie drużynę Bahia. Gospodarze w tym momencie zajmują pozycję lidera w lidze brazylijskiej zdobyli łącznie 20 punktów zanotowali 6 zwycięstw oraz 2 podziały punktów, jest to wynik znakomity jak na tak wyrównaną ligę, goście natomiast są na miejscu 14 zanotowali do tej pory 1 remis 3 wygrane oraz aż 4 porażki. Gospodarze są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów na własnym stadionie, gdzie nie ponieśli porażki od kilkunastu spotkań , goście natomiast nie sa w stanie wygrać od 7 kolejnych spotkań na obcych stadionach, myślę że w tym momencie to gospodarze od początku do końca będą kontrolowali przebieg tego spotkania i to Corinthians stworzy sobie znacznie więcej dogodnych sytuacji do zdobycia kompletu punktów, stawiałbym na przedział bramek 2-3 bowiem myślę że gospodarze wygrają tutaj 2: 0 może 3:0 i myślę że nie stracą tutaj bramki.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


VS

Santos - Sport Recife 1 @ 1,42 ⛔0:1 dziadostwo eh​


Santos gra u siebie na Vila Belmiro i to już atut sam w sobie. Sport Recife dziś osłabiony poważnie, Rithely zawieszony za kartki, Mena na Pucharze Konfederacji plus kilka innych braków jak Rogerio czy Anselmo i Thomas.
Santos bez Ricardo Oliveira, ale ostatnio Kayke i Copete świetnie z przodu grają. Zdrowy jest Lucas Lima i Bruno Henrique co ważne. Pod wodzą nowego trenera i po zwolnieniu Dorivala Juniora Santos zaczął seryjnie gromadzić punkty i obecnie są na 3 miejscu.

Sport Recife to głównie Diego Souza, ale na Vila Belmiro każdemu się gra ciężko, dobrze, że to na tym obiekcie grają, a nie na Paecembeu bo tam nie lubię jak Santos gra mecze.
Sport na wyjazdach 1 punkt w tym sezonie, ogólnie grają słabo i zawodzą. Według mnie wygrana gospodarzy.


To jedyny mecz sobotni, w niedzielę większość spotkań. Hitem tej serii bez wątpienia Gremio - Corinthians! Mecz ten będzie transmitowany na Eleven Sports.
@majekx, jakieś pomysły na tą serię gier? ;)
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Brazylia
Godz: 16:00
Spotkanie Vasco-Atletico GO
Typ: Vasco do połowy będzie prowadzić dokładnie 1 golem
Kurs 3.15
Buk Unibet
Analiza: Vasco Da gama na swoim stadionie podejmowało będzie ekipę Atletico Goianense. Gospodarze już przed pierwszym gwizdkiem sedziego są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, grać będą na własnym stadionie, do tego ich przeciwnikiem będzie ekipa , która na wyjeździe w 4 dotychczasowych spotkaniach nie zdobyła ani jednego punktu a ich stosunek bramek wynosi 1:10. Gospodarze natomiast na swoim boisku do tej pory zagrali 5 spotkań wygrali 4 z nich i w jednym ponieśli porażkę , było to spotkanie z zespołem bardzo mocnego w tym sezonie Corinthians więc można im to wybaczyć. Tutaj moim zdaniem od pierwszych minut gospodarze przejmą kontrolę nad spotkaniem i to oni powinni stworzyć sobie znacznie więcej sytuacji do zdobycia bramki. Obie ekipy spotykały się ze sobą do tej pory od roku 2009 na stadionie Vasco już 6 razy , bilans dla gości jest strasznie słaby, bowiem w tym czasie zanotowali zaledwie 1 remis oraz aż 5 porażek, nie zapowiada się w obecnej formie tych obu ekip ,aby po tej kolejce mogło się cokolwiek zmienić i według mojej oceny to gospodarze wygrają po 90 minutach, stawiam na wynik 3:0, oraz 1:0 do połowy.
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Witam,
na szybko bo właśnie wychodzę....

\\edit - no to dodaję trochę więcej

-

Vasco - Atletico GO (1:0)

1 - @1,52 ✅
Jak zdążę przed 16 - napiszę parę zdań - jak nie dam rady to na pewno opiszę jeszcze ze 2-3 mecze... bo pomysły są ????
Vasco gra przyzwoicie i skutecznie (zwłaszcza u siebie). Z zespołami z wyższej półki odnoszą porażki... ale z ligowymi średniakami - idzie im dobrze - wygrane z Avai, Sport Recife i Bahią... natomiast Atletico zawodzi... porażki z Paranaense, Palmeiras czy Bahią nie wyglądają najlepiej i mocno przyczyniają się do tego, że dzisiejsi goście okupują przedostatnią lokatę w lidze.
Vasco:
M. Silva - Henrique, Breno, Paulao, Gilberto - Jean, Douglas - Nene, M. Vital, Y. Pikachu - L. Fabiano
Atletico:
Felipe - B. Pacheco, R. Carvalho, E.Bauermann, A. Castro - Marcao, Silva - B.Lopes, Jorginho e L. Fernando, Andrigo - Everaldo

-

Sao Paulo - Fluminense (1:1)
2 - @4,55 - forbet ⛔
Co by nie mówić - po tym kursie gra warta ryzyka. Patrząc co ostatnio gra Sao Paulo (jak już poniżej napisał @Robson)to aż się scyzoryk w kieszeni otwiera.

-

Gremio - Corinthians (0:1)
bts - @1,95 - forbet ⛔
dla odważniejszych - bts+ov2,5 - @2,6 - forbet ⛔
I Znowu @Robson sporo opowiedział o meczu... ja niewiele dodam, jedynie to, że oba zespoły, jak na razie, zdecydowanie powyżej pozostałej stawki. Gremio w porównaniu z poprzednim sezonem gra bardziej odważniej i są tego efekty w postaci bardzo widowiskowej gry. Co do braków - to Bolanos nie zagrał jeszcze w tym sezonie - więc jego brak czy to na prawdę jest osłabienie - może - ale jak widać po miejscu w tabeli Gremio dobrze bez niego sobie radzi.
Cori ma w swoich szeregach Jo. Ten doświadczony napastnik przeżywa drugą młodość.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Cóż, zawiódł mnie Santos wczoraj strasznie. Mieli lepsze okazje, ale jak Kayke sam na sam kopie jak cio... Albo Jean Mota nie wykorzystuje takie patelni na niemal pustą bramkę waląc gdzieś w trybuny to się zemściło i Sport strzelił na 1-0 po błedzie obrońców.
Mecz nie oczarował, ale takich porażek najbardziej szkoda, no bo jak oni zamierzają walczyc o mistrza skoro ze Sportem u siebie przegrywają? Eh.

VS

Gremio - Corinthians

Mecz numer jeden w tej kolejce. Szykuje się kawał dobrego grania. Dwa zespoły, które już na tym etapie odskoczyły grupie pościgowej. Gremio zaskakuje i gra niezwykle widowiskowo i skutecznie. Najlepszy atak, aż 23 bramki strzelone. Luan ma 4 trafienia, jednak napastnik Corinthinas Jo ma 5 bramek, obaj najlepsi strzelcy zespołów.

Gremio u siebie mocne, zawsze tutaj są konkurencyjni. A w tym sezonie same wygrane na własnym obiekcie i bilans bramek 7-0 w czterech grach! Robi wrażenie. W dzisiejszym meczu bez Léo Moura, Bolaños, Marcelo Oliveira, Douglas, Jael i Beto da Silva.
Ważne jednak, że jest Luan, jest Barrios na szpicy, są też obrońcy w większości i Pedro Rocha. Gremio ma ciekawy skład. Przed nimi też Copa Libertadores niedługo. Ale najpierw liga.

Corinthians jedyny zespół bez porażki jeszcze w tym sezonie, 7-2-0. Atutem ich jest defensywa, zaledwie 5 bramek straconych, więc ciekawe będą starcia najlepszego ataku z najlepszą obroną w lidze.
Z absencji dzisiaj Corinthians bez Danilo i Gabriela, reszta graczy mało ważnych. Skład Corinthians więc najlepszy jaki może być.

Jestem niezwykle ciekawy tego meczu, nie zamierzam tutaj nic stawiać bo brak pomysłu, ale jakbym już musiał to raczej na jakiś remis do przerwy może?
Ale jedynie obejrzę to starcie, przypomnę, że mecz będzie na antenie Eleven Sports o 21:00, warto rzucić okiem ;)


VS

Bahia - Flamengo
Typ: Flamengo @ 2,35 Expekt
✅✅0:1​

Już w poprzedniej kolejce miałem grac na Flamengo, ale zabrakło mi cały dzień internetu i nie mogłem ;/ A wygrali w pewnym stylu 5:1 z Chapecoense. W ogóle to po chwilowym kryzysie zespół zagrał trzy dobre mecze, wcześniej wyszarpany remis z Fluminense w derbach 2:2 i wygrana 2:0 z Ponte Preta. W dzisiejszym meczu Flamengo znowu mocny skład, Diego już po kontuzji gra od kilkyu tygodni i napędza ataki Fla. Na prawej stronie nowy nabytek Everton Ribeiro, który swego czasu dwukrotnie z Cruzeiro wywalczył tytuł mistrza Brazylii i był najlepszym zawodnikiem w lidze. Przyjście Evertona to super transfer, na szpicy skuteczny Paulo Guerrero, a w środku pola kapitalnie piłki rozgrywa Willian Arao. Flamengo już mi się w Copa Libertadores mocno podobało.
Dziś Flamengo bez Evertona, ale tego który we Fla jest od kilku już sezonów, ponadto Rever zawieszony za kartki i Juan także out.

Bahia u siebie dobrze pyka, ale dziś też osłabiona, a i forma nie najlepsza. W czterech ostatnich meczach ugrali ledwo 1 punkt po remisie z Coritibą. A ponadto porażki z Palmeiras, Corinthians i Gremio, a więc rywale mocni, Flamengo też uważam za mocną ekipę, która powinna doszlusować do czołówki jak najszybciej.
Bahia dziś bez Edsona, Rene Junior, Hernane, Jackson i Wellington Silva.
Skład Bahii nie robi wrażenia, ich największym atutem jest gra u siebie, ale jak pokazał mecz z Palmeiras, które było w kryzysie wówczas to wcale nie jest to decydująće bo przegrali 2:4, dziś także liczę na wygraną Flamengo, stać ich na to.

VS

Ponte Preta - Palmeiras
Typ: Obie strzelą? TAK @ 1,85 Expekt
✅✅1:2​

Ponte Preta świetna domowa seria, 4 mecze wygrane. 4:0 ze Sport Recife, 1:0 z Sao Paulo, 3:2 z Chapecoense i 1:0 z Cruzeiro. Dzisiaj derby z Palmeiras, choć nie jest to żaden klasyk, ale oba zespoły ze stanu Sao Paulo. w tym sezonie już mieli okazje się ze sobą zmierzyć dwukrotnie w ramach Campeonato Paulista i dwukrotnie u siebie Ponte Preta wygrywała, najpierw 1:0, a następnie w półfinale tych rozgrywek 3:0. Palmeiras odpowiedział 1:0 w rewanżu u siebie, ale nie zdołał awansować.
Wtedy jednak Palmeiras było nieco innym zespołem, bez trenera Cuci. Teraz on już na ławce.

Ponte Preta gra ofensywną piłkę,Palmeiras powoli się odbudowuje. Wygrana z Fluminense u siebie była punktem przełomowym. Przed Palmeiras mecz z Cruzeiro w Copa do Brasil, trener tam szykuje najmocniejszy skład, ale kadra Palmeiras szeroka, dziś bez Felipe Melo, ale to żadna wielka strata, wążne, że z przodu mają zagrać Roger Guedes, Willian, Borja, Tche Tche i Guerra. Jest moc. Szykują się bramki w tym meczu moim zdaniem.
Nie wykluczam remisu, nawet takie 1:1 mi się tutaj widzi jakoś.


Sao Paulo - Fluminense

Z innych spotkań to na pewno ostrzegam przed pchaniem się w Sao Paulo, tak jak wyżej tydzień temu pisałem ten zespół gra fatalnie, nie ma sensu na nich obecnie stawiać raczej. Fluminense to będzie trudny rywal. Richarlison, Gustavo Scarpa i Henrique Dourado mogą im namieszać w szykach. Rogerio Ceni wciąż na ławce trenerskiej, ale prsja już coraz większa, a brak wyników od początku roku aż razi po oczach i aż dziwne, że jeszcze nie zwolniono go ;D Coś niespotykanego jak na brazylijskie realia hehe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
C 247

corner91

Użytkownik
Hej Robson_United chciał bym sam od siebie napisać iż gra na Flamengo po kursie 2.35 jest dość dobrym posunięciem jednak śmiem twierdzić iż Bahia, która na własnym stadionie gra bardzo dobrze i potknięcie z Palmeiras nie powinno Ciebie wprowadzać w błąd. Dla mnie ten mecz raczej jest na remis z małą przewagą na gospodarzy z powodu tego jak grają przed własną publicznością mój bet na ten mecz to Bahia DNB po dość dobrym kursie 1.90, który powinien być w okolicach 2.00 ale buki też chcą zarobić.

Bahia - Flamengo
Bet: Bahia Draw No Bet
Ako: 1.90
Buk: Forbet
 
J 17

jaskier7

Użytkownik
Ktoś dzisiaj obstawia Botafogo-Avai?
Patrząc na statystyki/tabelę &quot;easy&quot; mecz dla Botafogo, ale różnie bywa. Macie jakieś informacje co do składów itd?
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Ktoś dzisiaj obstawia Botafogo-Avai?
Patrząc na statystyki/tabelę &quot;easy&quot; mecz dla Botafogo, ale różnie bywa. Macie jakieś informacje co do składów itd?
Absencje w Botafogo:
obrońcy Carli (7 meczy rozegranych w tym sezonie, 1 gol na koncie), Jonas i Marcinho (obaj bez występu) i pomocnicy Joao Paulo (9 meczy rozegranych w tym sezonie) i Airton (3 mecze rozegrane w tym sezonie)

Absencje w Avai:
obrońcy Alemao (7 występów w tym sezonie) i Maicon (1 występ w tym sezonie) i pomocnik kapitan zespołu Marquinhos (8 występów w tym sezonie)

Jak bym miał stawiać to dałbym na Botafogo ale ostatecznie inne spotkania dziś wybrałem ;)
 
J 17

jaskier7

Użytkownik
To klasyka nieporozumień jeśli chodzi o moje obstawianie brazylijskich lig :p
Najgorzej grająca drużyna na wyjazdach wygrywa 2:0 do przerwy z drużyną, która ma u siebie 3W i 1D
Bywa :p
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
w Brazylii bierzcie pod uwagę, że kluby są dopiero co po ligach stanowych, są w CL i Sudamericanie i w decydującej fazie pucharów... grają praktycznie bez wakacji non stop. Także na razie zespoły grają mocno niestabilnie.. jak na razie chyba tylko Gremio i Corinthians weszło na równy poziom... tylko czy to nie za wcześnie - zobaczymy.
tez na razie Brazylia mi nie wchodzi... ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nozna - Brazylia, Serie A
Godzina: 21:00
Spotkanie: Palmeiras - Gremio
Typ: 1
Kurs: 1,93
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z najwyższej klasy rozgrywkowej w Brazylii. Jak zawsze na początek tabela:

Oba zespoły w czubie ligowej stawki i oba te zespoły za kilka dni grają swoje mecze w Copa Libertadores. Z tego powodu trener gości będzie dzisiaj oszczędzał swoich najlepszych graczy i da szanse pograć rezerwowym. Gdyby oba kluby grały w swoich najmocniejszych składach, to powiem szczerze nie stawiał bym tego spotkania ale ponieważ Gremio dziś będzie oszczędzać swoich najlepszych piłkarzy to spróbuję pograć w stronę gospodarzy. Nieco lepszym kadrowo zespołem dla mnie są goście ale dzisiaj zagrają bez swoich gwiazd więc próbuję iść w stronę Palmeiras, bo zespół ten u siebie jest bardzo groźnym zespołem. Wprawdzie gospodarze też zagrają bez kilku ważnych graczy i przede wszystkim oba zespoły dzisiaj bez swoich najlepszych strzelców ale goście większymi rezerwami dzisiaj zagrają i z tego względu spróbuję na Palmeiras. Trochę obawiam się, że przed tym Copa Libertadores obie drużyny będą się oszczędzać i że może paść tutaj remis więc nie polecam tutaj szaleć i stawiać grubiej. Ja próbuję na Palmeiras, bo na papierze wyglądają trochę lepiej od swego rywala według mnie. Więcej o sytuacji w obozie gości przed tym spotkaniem można poczytać pod poniższym linkiem:
http://globoesporte.globo.com/rs/futebol/times/gremio/noticia/renato-esboca-gremio-reserva-com-bolanos-leo-moura-e-marcelo-oliveira.ghtml
✅ 1-0
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Brazylia
Godz: 00:00
Spotkanie Avai-Ponte Preta
Typ: 1 DNB
Kurs 1.71
Buk Fortuna
Analiza: Spotkanie w Brazylijskiej ekstraklasie piłkarskiej, ekipa Avai na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Ponte Preta. Gospodarze są obecnie w niezbyt dobrej sytuacji i na chwilę obecną zajmują dopiero 19 pozycję w lidze po 10 rozegranych kolejkach , zdobyli w niej tylko 8 oczek z czego 5 na swoim stadionie gdzie czują się znacznie lepiej niż w spotkaniach rozgrywanych na obcych stadionach , w starciu z zespołem Ponte Preta moim zdaniem są faworytem do zdobycia kompletu punktów, bowiem goście pomimo lepszej pozycji w tabeli na wyjazdach nie grają dobrze, tracą mnóstwo bramek i nie punktują zbyt często. Ich dorobek na chwilę obecną to : 5 spotkań wyjazdowych 2 remisy 3 porażki i bilans bramkowy 2:9. Goście zawsze mieli problemy z grą na tym stadionie bowiem od roku 2007 zagrali tutaj 4 spotkania, wygrali 1 raz i ponieśli 3 porażki, ogólnie na wyjeździe nie wygrali meczu od kwietnia tego roku , a zagrali ich w sumie 9. moim zdaniem to gospodarze powinni sięgnąć po komplet punktów, stawiam na wynik 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia, Serie A
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sport Recife - Atletico Paranaense
Typ: 1
Kurs: 1,63
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Spotkanie z najwyższej klasy rozgrywkowej w Brazyli. Tabela jak zawsze na początek:

Stawiam w tym spotkaniu na gospodarzy, którzy zagrają w swoim najmocniejszym składzie. W zespole nie ma poważniejszych absencji i trener najlepszych swoich graczy ma do dyspozycji. Atletico Paranaense z kolei gra w czwartek mecz 1/8 finału Copa Libertadores z innym brazylijskim zespołem Santosem i z tego powodu dzisiaj ci najlepsi gracze w zespole gości będą oszczędzani na to pucharowe starcie w tygodniu. Idę zatem tutaj w stronę wygranej gospodarzy. Więcej można poczytać pod poniższym linkiem:
http://globoesporte.globo.com/pr/futebol/times/atletico-pr/noticia/atletico-pr-muda-planos-poupa-sete-titulares-e-usa-time-misto-contra-o-sport.ghtml
✅ 1-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom