>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Campeonato Brasileiro Serie A 2017

Status
Zamknięty.
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Zgodnie z zapowiedzią:
-

Atletico GO - Gremio (0:1)
2 - @2 - forbet ✅
un2,5 + nobts - @2,15 - forbet ✅
Kurs na Gremio idzie do góry. Zapewne z powodu nieobecności w składzie. Braki w zespole gości:
Geromel, Edílson, Barrios, Luan, Thyere, Marcelo Oliveira, BolaĂąos, Arroyo, Douglas i Jael.
Przewidywany skład Gremio:
Marcelo Grohe; Leonardo (Léo Moura), Bressan, Kannemann e Cortez; Maicon, Michel, Arthur, Ramiro e Pedro Rocha; Everton.
Braki są duże, ale i kadra Gremio jest imponująca... nadal na boisku zobaczymy Grohe, Moure, Kannemanna, Maicona, Ramiro czy Evertona. Atut własnego boiska też raczej nie przemawia za zespołem z Goiania. Gremio to drugi zespół w klasyfikacji meczy wyjazdowych. Mecz w Libertadores dopiero za tydzień - więc też czasu dużo. Gremio musi gonić lidera.. i jednocześnie uciekać przed pościgiem - Santos, Palmeiras i Flamengo są naprawdę blisko. Myślę buki trochę przeceniają braki i &#39;siłę&#39; gospodarzy. Mecz co prawda może być nudny i powolny, ale goście powinni wywieźć 3 pkty.
-

Sao Paulo - Coritiba (1:2)
1 - @1,5 - forbet ⛔
Sao Paulo wreszcie pokazało, że potrafi wygrywać, gra do końca i wreszcie uwierzyło w siebie. Ostatni wielki come back w meczu z Botafogo zapewne mocno wywindował morale zespołu. Morale, które w Coritibie mocno dołuje.
Skład gości:
Renan Ribeiro; Bruno, Arboleda, Rodrigo Caio e Edimar; Jucilei e Petros; Marcinho, Hernanes e Cueva; Lucas Pratto
gdzie pod znakiem zapytania jeszcze stoi występ Caio, Pratto i Cuevy.
W zespole Coritiby na pewno nie zagrają zawieszeni za kartki obaj najlepsi strzelcy - Kleber i Almeida...
i to mi właściwie wystarcza na typowanie czystej 1.
@Taidio - typ na Ponte - ciekawy jak byś mógł opisać jakieś za i przeciw... Corinthians zachęca.. może jakaś minimalna stawka, bo jednak coś mi tutaj nie pasuje...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

Półmetek sezonu nas czeka po tej serii gier. Póki co Corinthians niezaprzeczalnie zmierza po tytuł. Nadal bez porażki po 18 kolejkach są. Idą jak burza!

VS

Coritiba - Chapecoense
Typ: Coritiba @ 1,95 Totolotek
✅✅2:0​

Coritiba wreszcie się przełamała i wygrała na wyjeździe z Sao Paulo. teraz pora na pójście za ciosem i wygranie meczu u siebie. A u siebie póki co im coś nie idzie, ale to zespół z potencjałem.
Jednak gram na Coritibe ze względu bardziej na Chapecoense. Otóż 24 godziny później mają mecz w Barcelonie na Camp Nou o Puchar Gampera, znając mentalność brazylijskiego narodu i to jak chlubią się takimi meczami, tym, że wygrało kiedyś Corinthians KMŚ z Chelsea czy taki mecz z Barcą to dla nich święto. W mediach GLOBO póki co donosi, że kadra podzielona na dwie części. Jedni udają się do Europy, a drudzy zagrają w Kurytybie. Priorytetem jest Coritiba, ale przede wszystkim cała obrona jedzie na Camp Nou do podstawowego składu, bo Apodi, Reinaldo, Luiz Otavio będą w podstawie na Barcelonę, a to gracze podstawowi.

Zapewne w głowach mecz z Barceloną, Chapecoense też wielkiej formy jakiejś ostatnio nie prezentuje. Remis z Bahią, porażka z Atletico GO, natłok meczów bo jeszcze grali w Copa Sudamericana z Defensa y Justica ostatnio. A teraz po Barcelonie jeszcze mają mecz z Urawa Red Diamonds jako puchar Suruga bodajże. O całej sytuacji możecie poczytać sobie tutaj -&gt; http://globoesporte.globo.com/sc/futebol/times/chapecoense/noticia/chape-define-divisao-das-equipes-e-tendencia-e-encarar-o-barca-com-apenas-dois-titulares.ghtml
Tam też szczegóły na temat składu i dywagacje itp itd. Tutaj wrzucam jedynie kadrę 15 chłopa na wyjazd do Barcelony:

Goleiros: Artur Moraes e Elias
Laterais: Alan Ruschel, Apodi e Reinaldo
Zagueiros: Luiz Otávio e Victor Ramos
Volantes: Lucas Mineiro e Moisés
Meias: Neném, Dodô e Khevin
Atacantes: Perotti, Lourency e Wellington Paulista

Coritiba dla mnie jest faworytem. Zagram to w dublu z Flamengo.

VS

Flamengo - Vitoria
Typ: Flamengo @ 1,30 Totolotek
⛔0:1 no comment!​


O Flamengo sporo ostatnio pisałem, paka niesamowita, ale cięzki terminarz i mecze z Santosem i Corinthians za nimi, teraz rywal znacznie słabszy więc pora na wygraną. Z takim potencjałem innego scenariusza nie przewiduję.
Z Corinthians ciekawie grali, z Santosem szalone bramkostrzelne mecze. Ale ostatecznie Flamengo gra dalej w Copa do Brasil, a to ważne bo za ten puchar największa kasa do zgarnięcia, no i prestiżowo będzie jak wzniosą puchar, a nie po to takich graczy kupują by nic nie podnieść, a liga zdaje się powoli odjeżdża im... Już aż 15 punktów do Corinthians! Chyba zbyt duży dystans.

Prawdopodobnie Fla bez Guerrero, Rhodolfo i Geovanio, ale na tyle szeroki skład, że wejdzie Berrio, będą Everton i Everton Ribeiro i na skrzydłach nie ma różnicy, a Everton Ribeiro się rozkręca powoli, mecze ostatnio gra bardzo dobre. Z Corinthians najlepszy na placu. A po przerwie Fla cisnęło ich na Itaquera nieźle, no i ten kapitalny gol Revera nożycami to było coś, wow!

Nie ma co owijać, Fla to bierze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Coritiba wreszcie się przełamała i wygrała na wyjeździe z Sao Paulo.
z tym przełamaniem nie był bym takim optymistą... to nie Coritiba zagrała taki dobry mecz... to Sao Paulo taką padakę grało. Ale jeżeli to co piszesz ze składem Chapo to pewniak (nie sprawdzałem), to nie ma co się zastanawiać - też pobieram win gospodarzy. Jeżeli goście wystawiają rezerwy to Coritiba stanie na rzęsach, żeby zdobyć te 3 pkt, które są im podane na talerzu.
Kolejka wydaje się całkiem fajna do typowania. Do Twoich @Robson typów ja dodaje jeszcze dwa:
-

Cruzeiro - Botafogo (0:0)
1 - @1,5 - forbet ⛔
Botafogo jest w lekkim kryzysie. Ostatnie dwa mecze to porażki u siebie z Sao Paulo (gdzie w końcówce oddali wygraną) oraz z Palmeiras. Dodatkowo już w czwartek podejmują na własnym stadionie w Copa Libertadores Urugwajski Club Nacional - i myślę to na tym meczu skupiają się. Cruzerio natomiast jest podbudowane wyjazdowym zwycięstwem z Vasco (3:0). Dodatkowo do składu wraca lewy obrońca Barbosa. Na boisku powinni pokazać się także Robinho i Sobis (myślę jeżeli zagrają obaj od pierwszej minuty to będzie spore wzmocnienie)- a pokazali się z całkiem dobrej strony w meczu z Vasco.
-

Gremio - Atletico MG (2:0)
1 - @1,75 - forbet ✅
Oba kluby zagrają w czwartek w Copa Libertadores, oba grają na własnych stadionach... tylko, że mała różnica jest taka, że Mineiro musi odrabiać porażkę z pierwszego meczu 1:0, natomiast Gremio pierwszy mecz wygrało. Dla mnie to podstawowy argument. Do tego dochodzi jeszcze postawa obu zespołów. Gremio walczy o podium, za plecami ma Santos i Palmeiras - oba te kluby także grają jeszcze w rozgrywkach międzynarodowych. I gra całkiem przyzwoicie - ostatnio porażka miała miejsce prawie miesiąc temu.
Atletico gra totalnie w kratkę, jest cieniem zespołu z zeszłego sezonu. Punkty zdobywa jedynie z zespołami z dolnej połówki tabeli - Coritiba czy Atletico GO. Z mocniejszymi zespołami zdobyć punktowa jest zawsze taka sama - 0 pkt - Corinthians (0:2), Vasco (1:2), Santos (0:1).
Pewne jest na pewno to, że możemy się spodziewać rotacji w składach obu zespołów. Jednak Gremio zależy bardziej na wygranej i jednocześnie mają szerszy oraz równiejszy skład - powinni zdobyć w tym meczu 3 pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dobry ten typ z Gremio! Atletico nie dość, że grają jak łajzy ostatnio i bez formy, to trener wystawia zmienników, bo jak mówisz @majekx szykują się na Copa Libertadores!

Już dziś są przewidywane składy, dyskusja i artykuły o tym co przed meczem słychać u jednych i drugich.

Atletico Mineiro: Giovanni; Alex Silva, Bremer, Mahteus Mancini e Leonan; Roger Bernardo, Yago, Adilson, Otero e Valdivia; Elder

Widać więc, że przód to kompletna nowość, jedynie Valdivia i Otero coś tam znaczą.Elder ledwo przyszedł z niższych lig, na zdjęciach wygląda jak czołg, a raczej na takie granie na Arena do Gremio Atletico sobie nie będzie mogło pozwolić bo podejrzewam, że to Gremio będzie przejmowało inicjatywę i grało piłką.

Gremio: Paulo Victor; Leonardo, Geromel, Bressan e Marcelo Oliveira; Maicon, Jailson, Léo Moura, Luan e Lincoln; Everton

Tutaj też dyskusja o zmęczeniu i rotacji zawodników. Grohe, Kanneman i Ramiro mają dostać odpoczynek. Wraca za to Luan, Barrios i Edilson. Skład jednak będzie wymieszany, ale jak widać na powyższych przewidywaniach nie jest źle. A na ławce będą przecież Pedro Rocha czy Fernandinho i Barrios.

Dla mnie też Gremio @ 1,75 Totolotek faworytem i gram to! ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Nikt nie rusza spotkania

Corinthians - Sport Recife

Typ: over 2.5 Kurs: 2.00 forbet ✅

Patrząc na mecze między tymi drużynami to przeważnie padało sporo bramek zwłaszcza gdy gospodarzem było Corinthians.Mysle,że delikatnie można spróbować pograć tego overka.Gospodarze niewątpliwie faworytem do zwycięstwa ale kurs taki bym powiedział marny.Z kolei kurs na over już jak najbardziej do gry. Zastanawiałem sie również nad opcją BTS ale jednak zostane przy over 2.5 gola w meczu. Z tego co widziałem wielu fachowców tak też typuje tak więc i ja spróbuje pograć.
Jak przegram to nie będe jedyny,a kto wie może się jednak uda?!

Wynik: 3:1

e: jednak nie było pułapki.Nawet BTS by wszedł
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Zgadzam się z Robsonem i tez gram na Coritibę ????
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia, Serie A
Godzina: 21:00
Spotkanie: Coritiba - Chapecoense SC
Typ: 1
Kurs: 1,89
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz piłkarski z najwyższej klasy rozgrywkowej w Brazyli. Tabela na początek:

Coritiba na własnym stadionie ma bilans 3 zwycięstw, 3 remisów i 3 porażek, natomiast goście na wyjazdach zanotowali 2 zwycięstwa, 2 remisy i 4 porażki. Ważny mecz dla obu drużyn ale idę w tym spotkaniu w stronę gospodarzy. Oba zespoły bez jakiejś rewelacji chociaż w lepszej formie w ostatnim czasie jest zespół Chapecoense. Skąd zatem typ na Coritibę, skoro lepiej ostatnio prezentują się goście ? Próbuję w stronę gospodarzy, bo Chapecoense 24 godziny po tym spotkaniu, w poniedziałek o godzinie 20:30 zagra w Hiszpani mecz towarzyski z FC Barceloną. Goście chyba poważniej podchodzą do tego towarzyskiego meczu niż dzisiaj do tego ligowego. Takie ja mam odczucie, no ale w końcu zagrać przeciwko Barcelonie jeszcze na ich stadionie z pewnością każdy Brazylijczyk by chciał ;) Z tego względu część piłkarzy już udała się do Hiszpani na to spotkanie i goście dzisiaj w swoim najmocniejszym składzie nie zagrają, zwłaszcza jeżeli chodzi o formację defensywną. Nadarza się zatem duża szansa dla Coritiby aby wygrać to spotkanie, wprawdzie zespół nie jest w najwyższej dyspozycji ale taki fakt muszą wykorzystać, że rywal dziś będzie grał mocno zmieniony od optymalnego składu i głównie myślami jest już przy jutrzejszym meczu towarzyskim z Barceloną. Gospodarze też bez kilku graczy ale jednak i tak wydają mi się na papierze mocniejsi niż ich rywal. O absencjach w obozie gospodarzy możecie poczytać na ich oficjalnej stronie, link podaję poniżej:
http://www.coritiba.com.br/artigo/31167/pre_jogo_cfcxcha
Próbuję tutaj na gospodarzy i zobaczymy co z tego wyjdzie ????
✅ 2-0
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
zapraszam wszystkich na 20 kolejkę ligi brazylijskiej. Co prawda 2 mecze już za nami. Ale przed nami kilka ciekawych spotkań:
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Trochę mało czasu więc dziś naprawdę szybki post:
-

Atletico MG - Flamengo (0:2)

2 - @2,85 - forbet (kilku buków wystawia kurs powyżej @3) ⛔
dla mniej odważnych:
x2 - @1,45 - forbet ⛔
Jak dla mnie kurs mocno przeszacowany. Atletico gra dramatycznie słabo a to co zaprezentowało w ostatnich spotkaniach Copa Libertadorez to porażka. Z braków kadrowych nie zobaczymy takich piłkarzy:
Adílson, Fred, Marcos Rocha, Marlone, Matheus Mancini i Rafael Carioca.
Także nie zapowiada się, żeby w pierwszej jedenastce wyszedł Robinho.
Natomiast Flamengo jest w zupełnie odmiennych nastrojach. W dwumeczu Sudamericany pewnie przeszli do następnej rundy, eliminując Chilijskie Palestino (aplikując im 2x po 5 bramek). Po ciężkich meczach z Santosem, Corinhians i wpadce z Vitorią (gdzie zapewne zespół już był myślami w meczu z Chilijczykami) pora w końcu zdobyć 3 pkty. w lidze. W zespole gości nie zagrają:
Rodinei, Mancuello, Guerrero, Ederson, Everton, Diego, Cuéllar i Márcio Araújo.
Patrząc na dostępnych piłkarzy to zespół Flamengo wygląda zdecydowanie lepiej dlatego po takim kursie ja pobieram ich wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
taidio 882

taidio

Użytkownik
Flamengo wczoraj zawiodło, zresztą nie tylko Flamengo, dziwne te wyniki były i dobrze że sobie brazylię odpuściłem bo by był - na pewno

Dziś spróbuję w stronę Santosu zagrać, u siebie grają bardzo efektywnie i dużo punktów zbierają, z jakichś bardziej znaczących kontuzji to jedynie Vitor, chociaz jego już ponad miesiąc nie ma, w Fluminense podobnie, bez większych kontuzji

Nie wiem co tu się duzo rozpisywać, dla mnie gra dzisiaj drużyna lepsza z gorszą, z czego ta drużyna lepsza ma przewagę boiska, obstawiam wynik 2:0 lub 2:1

Mój typ:
Santos @1,90 forbet⛔

@edit
Wynik 0:0, jak się stawia takie minusy jak wy tam wyżej dajecie?xD
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Atletico MG - Flamengo (0:2)
tutaj oczywiście było 2:0 - przepraszam za czeski błąd.
a tymczasem zapraszam na kolejkę numer 21:

typy z forbet

I znów mamy na tapecie mamy dosyć ciekawe spotkania w stylu Gremio - Atletico PR czy Fluminense - Atletico MG... i ja pewnie na tych meczach się skupię. Tymczasem czekam jeszcze na jakieś informacje w prasie o składach, nastrojach i przygotowaniach do kolejki.
A jakie są Wasze pomysły? Jakieś ciekawe info? jakie typy?...
oby ta kolejka była lepsza niż poprzednia - jak by nie było to kolejka numer 20 dostarczyła nam dosyć sporo niespodzianek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Luan jest w kadrze Gremio na dzisiejsze spotkanie?
Nie ma Luana. Rzekomo jest w Madrycie i negocjuje z Atletico, tak donosi Globo.

Kadra Gremio na dziś:

Goleiros: Bruno Grassi e Paulo Victor
Zagueiros: Bressan e Bruno Rodrigo
Laterais: Conrado, Leonardo, Léo Moura e Marcelo Oliveira
Meio-campistas: Jailson, Jean Pyerre, Jeferson Negueba, Kaio, Lincoln, Machado e Patrick
Atacantes: Batista, Beto da Silva, Dionathã, Everton e Fernandinho


Z tego skład ma wyjść dzisiaj taki: Paulo Victor; Léo Moura, Bressan, Bruno Rodrigo e Marcelo Oliveira; Jailson, Kaio, Fernandinho, Lincoln e Everton; Batista (Leonardo).

Chyba bardziej się skupiają na rewanżu z Cruzeiro w Copa do Brasil jaki ich czeka w środku tygodnia ,a jak już kiedyś wspominałem za Puchar Brazylii jest największa kasa do zgarniecia, nawet więcej niż za Libertadores.
A w lidze Gremio raczej na mistrza ciężko bedzie miało.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Gremio zagrało &#39;po swojemu&#39;. Czyli totalnie minimalistycznie i wyszło chyba to co ich satysfakcjonuje - czyli 1 pkt.
Ja celuje w takie spotkania:
-

Cruzeiro - Sport Recife (2:0)

x2 - @1,85 - forbet ⛔
za drobne: 2 - @4,9 - forbet ⛔
Składy wyjściowe:
Fabio; Bryan, Maurilo, Leo, Ezequiel; Nonca, Hudson, Robinho; Rafinha, Sassa, Elber
Magrao; Mena, O. Henriquez, R. Alves, S. Xavier; Patrick, Rithely, D. Souza; Lenis, Andre, E. Felipe
Początkowo myślałem, żeby pograć czystą 1, ale...No właśnie cała sytuacja dookoła zespołu, terminarz i dotychczasowe wyniki mówią coś innego. Po pierwsze - Jak już @Robson wcześniej napisał mamy puchar - za chwilę mecz u siebie z Gremio. Gremio, które dziś się oszczędzało i dodatkowo ma zaliczkę z pierwszego meczu w postaci jednej bramki. Wcześniej w lidze Cruzeiro przegrało z Sao Paulo. Wcześniejsze wyniki i 0:0 u siebie z Botafogo, wygrana 3:0 na wyjeździe z Vasco o raz remis 0:0 u siebie z Vitorią.
W zespole gospodarzy nie zagraja m.in. Lucas Romero - nominalny rozgrywający. Nie wiadomo też czy zagra Neves - najlepszy strzelec drużyny.
Recife natomiast chce zachować aktualną pozycję w lidze 7 (ma szanse na awans nawet na pozycję numer 5). Ostatnie mecze wyjazdowe grali w kratkę, bo mamy i porażki z Corinthians 3:1 i Botafogo 2:1 ale i wygrane z Coritibą 0:3 czy Bahią (1:3). Może i faktycznie, punkty zdobywali raczej z outsiderami ligi, ale jak by nie było to dziś Cruzeiro powinno zagrać na pół gwizdka. A ja liczę na to, że Recife zwęszy szansę na wygraną i ją wykorzysta.

-

Coritiba - Santos (0:0)
2 - @2,9 - forbet ⛔
Coritiba bez swoich napastników - Klebera, Henrique Almeidy i Rildo... I to już wg mnie w połowie przekonuje do postawienia na Santos. To co mnie przekonuje w zupełności to fakt, że Gremio i Corinthians pogubiły punkty i Santos powinien wykorzystać szansę do podgonienia czołówki ligowej. Przed gośćmi są teraz 2 mecze wyjazdowe: z Coritibą i później z Cruzeiro - i to są te łatwiejsze mecze - bo potem jest u siebie mecz z Corinthians - mecz o 6 pkt, i spotkanie w Libertadores z Barceloną.
ten mecz tak naprawdę pokaże jakie ambicje ma Santos i czy powalczy o podium, czy powalczy tylko o grę w Copa Libertadores. Ja liczę dziś na wygraną gości (dziękuję @Jeefo za czujność) fakt, że ponownie doskoczą do Gremio.

//edit - niestety, czarna passa trwa w najlepsze. Może pora na mały reset i zmianę podejścia. Zobaczymy jak to wyjdzie. Przepraszam za chybione typy.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Przed nami kolejka numer 22.
O ostatniej kolejce chyba pora jak najszybciej zapomnieć... pary meczowe wyglądają następująco:

forbet
Hitem kolejki uważam jest spotkanie Cruzeiro - Santos. Ja jednak zerkam w stronę Flamengo, Palmeiras i Gremio... na pierwszy rzut oka te mecz są perspektywiczne. Typy tradycyjnie rozpisze w osobnym poście po zapoznaniu się ze składami, sytuacją meczową oraz nastrojami w drużynach.

Zapraszam do wpisów i życzę aby ta kolejka była powrotem do dobrej formy w typowaniu
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ja już dziś pograłem na Corinthinas, choć jeszcze większych informacji co do składu nie znalazłem. Ale szukałem czegoś do dubla w poniżej 4,5 gola PSG - St.Etienne i padło na Corinthians. Oby nie zawiedli, bo PSG 3:0.
No, ale to byłaby sensacja gdyby lider, i to taki bezsprzeczny nie wygrał ostatniego zespołu w tabeli. Choć liga brazylijska już nie takie cuda widziała...
Ale jestem dobrej myśli.
Flamengo też myślałem, ale jakoś ostatnio mnie zawodzili więc nie ufam. Choć do finału Pucharu Brazylii czułem, że awansują, ale zaspałem i nie zagrałem w rewanżu eh ;/
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
zdecydowanie - Corinthians to dobry pomysł. Też ich dodaje do kuponu:
-

Corinthians - Atletico GO (0:1)
1 - @1,4 - forbet ⛔
kurs nie powala, ale do taśmy idealny. Lider gra z ostatnim zespołem ligi. Jedyna rysa to braki w ofensywie gospodarzy, bo nie zagrają Jo i Romero, ale zamiast nich zobaczymy Claysona i Kazima - czyli de fakto graczy bardzo podobnych (głównie Jo - Kazim) pod względem ogrania i doświadczenia.
Więcej o składach podaje Globo:
http://globoesporte.globo.com/futebol/times/corinthians/noticia/corinthians-tera-pablo-e-mais-tres-mudancas-contra-o-atletico-go-veja-time.ghtml

od razu jeszcze taki mały offtopic - do tego typu dodam jeszcze typ z Urugwaju:
Penarol - Liverpool - 1 - @1,4 - forbet ✅ (2:1)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom