>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CasiNETo freerolle

R 0

rks1910

Użytkownik
W tym pokerroomie ( Casineto) codziennie odbywaja sie freerolle o 50,100,200,300 i 500$
Gra malo osob wiec mysle ze warto ;). Ja juz pare groszy tu wygralem wiec polecam. Nie wiem jak z wyplatami, ale podobno room wyplacalny
01:00- free o 50$
03:00- free o 50$
06:00- free o 50$
10:00- free o 50$
12:00- free o 100$
14:00- free o 300$
18:00- free o 500$
22:00- free o 200$
Jesli nie potrzebnie zalozylem nowy temat to prosze przeniesc post w odpowiednie miejsce ;)
 
prymus_fcb 0

prymus_fcb

Użytkownik
moge potwierdzic ze room wyplacalny! meczylem sie z nimi miesiac, bo opcja wyplaty istnieje tylko na konto bankowe, po 10 mialach do supportu w koncy dostalem pieniadze, a poziom jest bardzo niski, taKZE MOZNA GRAC!!!!
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
no również moge potwierdzic ze soft wyplacalny, udalo mi sie wyplacic 3x50$ . Bardzo duzo fishy tam gra ktorym dopisuje szczeszcie. Siec bardzo dziwna i dzieja sie dziwniejsze sieci niz na b2b ⛔ Jak komuś sie nudzi czemu nie :-D
 
P 0

paweld

Użytkownik
Tylko że od paru dni nie mogę się wejść do softu, bo ciągle wyskakuje błąd połączenia z serwerem. Też tak macie?
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
220 lipa ale ja wogóle w turniejach nie gram, i najgorsze że jak pasowałem bo myślałem że mam złe to inni wchodzili i wygrywali parami, a jak ja mam np, 66 na ręce to już 6 dojść nie mogła :/ szkoda heh
 
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Czy kase wygrana we freerollach mozna przelewac na zaklady?


edit:

Pierwsza moja gra tam i od razu wygrana niestety tylko w turku o 50$. Ale nie da sie przelac na zaklady! :/
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
mam 1.36$ ????
mam pytanie, czy wypłata dostępna jest tylko i wyłącznie na konto, oraz jakie jest minimum tej wypłaty ?
 
rafal08 0

rafal08

Użytkownik
Tylko i wyłacznie na konto .Czeka sie około 2 tygodni,ale wypacaja bez probemów . Za 2 wyplate w miesiacu pobrali mi 20$ :kwasny4565: . Minimum to chyba 50 . Fajnie sie Wegrow wnerwia,ktorych tam cala masa :-D
 
A 52

androlo

Użytkownik
Tylko i wyłacznie na konto .Czeka sie około 2 tygodni,ale wypacaja bez probemów . Za 2 wyplate w miesiacu pobrali mi 20$ :kwasny4565: . Minimum to chyba 50 . Fajnie sie Wegrow wnerwia,ktorych tam cala masa :-D

jaki poziom graczy tam jest?
 
M 0

mokasyn

Użytkownik
kurde. juz 2 razy gralem w tym freerollu i 2 razy dobrze mi szlo. Niestety po okolo 40 minutach gry, wyskoczyl komunikat ze stolik zostal wylaczony i caly turniej zniknal... Totalna paranoja ten pokerroom
 
P 0

pawelwerp

Użytkownik
kurde. juz 2 razy gralem w tym freerollu i 2 razy dobrze mi szlo. Niestety po okolo 40 minutach gry, wyskoczyl komunikat ze stolik zostal wylaczony i caly turniej zniknal... Totalna paranoja ten pokerroom
tez grałem w tym turku napisałem maila do nich z pretensją ciekawe czy odpiszą jak wyłączyli byłem 6 po tych 40 minutach i koło 250 osób tylko, na 80 płatnych. denerwujące to było. Nie rozumiem jak tak można sobie anulować turniej w czasie gry...
 
Do góry Bottom