>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CasiNETo freerolle

johnyjohn 0

johnyjohn

Użytkownik
Ja nigdy nie miałem prolemów z wypłatą z CasiNETo a wypłacałem już z 6 razy, najdłużej czekałem 2 tygodnie na przelew. Może to dlatego że oprócz grania freerolli grałem tam zawsze cash tables później i mam sporo punktów (jakieś 10.000)...
 
B 0

baksik89

Użytkownik
Casineto jest najgorszym roomem w jakim kiedykolwiek gralem. We freerollach nawet nie ma co zaczynac grac, poniewaz po 2 godzinach grania, bedac chip leaderem okazuje sie ze turniej zostaje anulowany. Brak slow.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Wśród ludzi interesujących się bukmacherką już dawno było wiadome, że firma Casinetto ma jakieś problemy finansowe i usiłuje się odkuć kosztem klientów. Szczerze odradzam.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Raczej nie warto grać. Jeżeli uda się coś wygrać to musisz przygotować się na długie czekanie i problemy z wypłatą. Nie wiem czy w każdym przypadku tak jest, ale przeglądałem właśnie zagraniczne forum i ludzie czekają na swoje wypłaty nawet od listopada.
Te same Freerolle co w Casineto są jeszcze w kilku innych pokerroomach, bo to jest cała sieć pokerowa www.netpokernet.net/examples, ale nie mam pojęcia jak jest z wypłatami czy są takie same problemy z wypłatami.
 
M 0

miko8888

Użytkownik
Nie grajcie tam!!!! ani nie wpłacajcie bo stracicie tylko pieniądze

Ja tam zrobiłem depozyt w połowie roku 2009 wyrobiłem ten obót który chcieli i zleciłem wypłate 21 października 2009 ...do dzisiaj nie dostałem pieniędzy i już nie wierze że odzyskam pieniądze
 
M 0

miko8888

Użytkownik
mam wszystko ok...
adres taki sam i pisałem do nich z dwadzieścia razy za każdym razem odpisują że mają &quot;chwilowe&quot; problemy :/ ..ale cały czas działają i przyslą mi pieniądze najszybciej jak tylko możliwe...to samo mi pisali w pazdzierniku listopadzie i teraz w nowym roku

na zagranicznych forach piszą że ten room jest blisko bankructwa
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Ja wyplacilem 60$ gdzie czekalem nieco ponad miesiac.Jak tylko otrzymalem pieniadze dalem sobie spokoj z Casineto.Szkoda nerwow ;] Polecam Cierpliwym...
 
M 0

miko8888

Użytkownik
czekałem 4 dni i kasa na koncie jest,
więc nie jest najgorzej z tym roomem;)
czyli z tego by wynikało że wypłacają losowo, wybranym może bardziej wartościowym graczom dla nich co robia częste depozyty lub dużo grają ...
ja czekam pół roku i npisałem z dwadzieścia maili za każdym razem ta sama odpowiedz że płacą na bieżąco i trzeba czekać...ja tam nie grałem od zlecenia wypłaty
 
Do góry Bottom