>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CasiNETo freerolle

T 0

tygrytron20

Użytkownik
Ale czasami turnieje są odwoływane a w najgorszym razie w środku gry są anulowane nawet jeśli jesteś na miejscu płatnym a odwołają to nie masz nic.
Jak tą są satelity grałem satelitę do Super sunday w puli było około 5$ i nie gram w tym turnieju a satelitę wygrałem
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
mam pytanie. czy jesli obecnie na koncie mam 70 $ i wplace 20 przez mb, to bede musial obrocic 90$ czy tylko te 20 ktore wplacilem? pozdro.
jak masz te 70$ z freerolli to polecałbym wysłać pieniądze na polski bank. Ja tak robiłem bez żadnego obrotu i pieniądze bez problemowo dochodziły.
 
baz 25

baz

Użytkownik
jak masz te 70$ z freerolli to polecałbym wysłać pieniądze na polski bank. Ja tak robiłem bez żadnego obrotu i pieniądze bez problemowo dochodziły.
spoko, tylko teraz jest nowy regulamin !!, przed wypłatą trzeba depo.i obrót nawet jak na konto bankowe chcesz wypłacić
 
K 0

kamil2107

Użytkownik
Czyli jak wplace 20$ przez mooneybookers to musze raz tym obrocic , wyslac skan dowodu i wyplaca ? warto robic depozyt ?
 
K 0

kamil2107

Użytkownik
No tak ... ale czytałem od początku wątek i jakieś problemy z wypłatą. Chodzi mi czy jak zrobie depozyt , jeden obrót i skan dowodu czy pieniądze zostaną wypłacone na pewno ;]
 
A 11,7K

adaxol

Użytkownik
nie wpłacajcie im na razie kasy , ja wpłaciłem 20$ obróciłem raz , cofnęli wypłatę .Następnie obróciłem jeszcze z 2-3 razy te 20 $ i 19.02 zrobiłem wypłatę -wypłaty nie cofnęli ale kasy do dzisiaj nie dostałem na moneybookers , codziennie pisze po 2 maile i zero odpowiedzi .Jeżeli czasem by mi wypłacili to napiszę w tym temacie , do tego czasu radziłbym bym nie wpłacać.
 
baz 25

baz

Użytkownik
nie wpłacajcie im na razie kasy , ja wpłaciłem 20$ obróciłem raz , cofnęli wypłatę .Następnie obróciłem jeszcze z 2-3 razy te 20 $ i 19.02 zrobiłem wypłatę -wypłaty nie cofnęli ale kasy do dzisiaj nie dostałem na moneybookers , codziennie pisze po 2 maile i zero odpowiedzi .Jeżeli czasem by mi wypłacili to napiszę w tym temacie , do tego czasu radziłbym bym nie wpłacać.
ja mam dokładnie taką samą sytuacje !! Nie cofnęli mi ostatniej wypłaty ale czekam już od 17 lutego na wyplate na mb
 
B 0

byczydzien1

Użytkownik
adaxol, narazie wszystkim do tej pory wypłacali, z mniejsza lub większą przerwą
jest ktoś komu nie wypłacili do tej pory?
dostałem coś takiego, tylko, zej a próbowałem wypłacić przed obrotem, bo myślałem, że mi uznają obrót kasą frerollową, który mam na poziomie ~110 $
&quot;Dear Robert,

We have received your withdrawal request; however, to this date you have not fulfilled one of the requirements to be able to withdraw prize money from your account. Please note that we have made changes to our General Terms and Conditions effective January 1, 2009. You may check our new withdrawal policy by clicking on the following link:

https://www.casineto.net/en/poker/information/general_terms_&amp;amp;_conditions?ccc=general#payout

This change was partly necessary given that some users provided incomplete or purposefully incorrect or incomplete information in their account information. As a result, we were going to credit your prize money back to your CasiNETo account today. Best of luck to you!

If you have any further questions, please do not hesitate to contact us!

Sincerely,
CasiNETo Support Team&quot;

a to regulamin wypłaty
Payout
User is obliged to make at least one successful deposit using any of the above methods in the amount of the corresponding required minimum and use such amount to place a bet at least once in order be eligible for withdrawal.
teoretycznie trzeba raz obrócić.
 
baz 25

baz

Użytkownik
Pozdrowienia od moneybookers.com! Pragniemy poinformować, że otrzymaliście Państwo płatność od CASINETO INTERNATIONAL S. A. ([email protected]).
CUDOWNA INFORMACJA ???? ????
 
B 0

byczydzien1

Użytkownik
mnie to tylko jedna recz dziwi, po co oni tyle szmalcu wydają na frerolle, wychodzi im misięcznie 45 000 $, najwieksze pokeroomy typu FTP czy pokerstars nie rozdają takich pieniędzy, więc:

1) robią w huja i chcą pieniądze od ludzi wyciągnąć
2) pralnia pieniędzy, ktoś chce przeprać grubą forsę, i rozdawanie takiej kasy nie jest niczym szczególnym
 
A 11,7K

adaxol

Użytkownik
no i przyszła moja kolej :spokodfhgfh: 90 $ na moneybookers , jednak płacą tylko powinni pisać ze wypłacaja nie w ciagu 48h tylko w ciagu 7-10 dni i nie byloby nieporozumien
 
Do góry Bottom