>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CelebPoker

Status
Zamknięty.
bohunnn 0

bohunnn

Użytkownik
Poprzedni temat o tej promocji został niestety usunięty. A ja chciałem zapytać czy dostał już ktoś kasę? I czy kod CPM039 jest dobry? Bo taki miałem podany po kliknięciu w link...Czekam na odpowiedź i proszę modów o nie blokowanie tematu.
 
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
Ja też wpisałem CPM039 ale niestety kasy nie ma do tej pory...w sumie jeszcze nie minęło 24 godziny nawet od rejestracji ale zero info na maila no i założyłem w euro ale pisze że można w jakiejkolwiek walucie...
 
P 12

polak13

Użytkownik
Dobra to ja was uświadomię,O tuż kodów jest chyba ze 1000 i każde forum ma swoje chyba bo przeglądam i na każdym maja inny.Na bonus czeka się do 72 h czyli do piero po upływie tego czasu można narzekać że bonusa się nie dostało. Pozdrawiam
 
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
Czyli narazie wszystko ok... polak ale waluta jest obojętna tak ? Bo pod promocją z kodem 199FREE pisało że waluta obojętna. To dotyczy wszystkich kodów ?
 
P 12

polak13

Użytkownik
Dokładnie tak jak mówisz ;)Zresztą czytaj posty,wszystko jest napisane,a jak by coś jeszcze miało byc to by chyba ktoś o tym napisał nie prawda?
 
D 0

darkrufio

Użytkownik
Dobra to ja was uświadomię,O tuż kodów jest chyba ze 1000 i każde forum ma swoje chyba bo przeglądam i na każdym maja inny.Na bonus czeka się do 72 h czyli do piero po upływie tego czasu można narzekać że bonusa się nie dostało. Pozdrawiam

Tu jest wszystko - 4 dni na bonus
http://www.celebpokermoney.com/faq.php

Q: I signed up and 2 days later I still don&#39;t have the $19 in my account. Should I email support in Celeb Poker?
A: No, CPM pays you this free money so we will give you the free money within a maximum of 4 days (96 hours time period) after signing up.
 
rafal08 0

rafal08

Użytkownik
Mi to zwisa czy sie ktos rejestrowal z mojego linku moj był 53 jesli juz a nie 51 i tak mial byc za ta kase freeroll lub turniej wiec stracili kolejny raz tylko gracze
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom