>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Celtic Glasgow vs FC Barcelona 20.02.2008r.

Status
Zamknięty.
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Zdecydowanie Roni bardzo dobry mecz ;) W końcu nabrał szybkości i przyspieszenia co zaowocowało rajdami na skrzydle ;) Grał z pomysłem... Znów dał znać o sobie i o swoim fantastycznym przeglądzie pola... Kilka fajnych piłek zagrał... Co do Boruca... Nie wiem dlaczego każdy go tak wychwala... Według mnie zagrał przeciętny mecz... 2 bramka zdecydowanie na jego konto... Niestety przeliczył się w ustawieniu i Henry to sprytnie wykorzystał... Miał kilka dobrych interwencji i ogólnie mecz na plus ;) Co do Valdesa to brak słów ???? Miał swój dzień chłopak... 2 bramki Celticu to praktycznie tzw. &quot;szmaty&quot; Valdes mógł obie obronić jednak zagrał jeden ze swoich meczów życia... Oczywiście w tej chwili tylko ironizuję... Co do gry Barcy to widać, że chłopaki chyba coś w końcu grają... Oczywiście Celtic to nie aż tak bardzo wymagający przeciwnik, ale u siebie zawsze są groźni... Akcje z klepki i ciągła wymiana podań na najwyższym poziomie... Przede wszystkim nie brakowało dokładności i pomysłu na grę Barcelonie co moim zdaniem dobrze wróży na przyszłość... Moim zdaniem i tak szczęśliwie skończyło się dla Celticu bo oglądając końcówkę meczu miałem wrażenia, że Barca gra tylko po to aby skończyło się na 2:3... To tyle ode mnie krótkiego wywodu... Aha... Rewanż na Camp Nou jak dla mnie z 3:0 na izzi :jezora: Wtedy też Boruc będzie mógł pokazać jaki to on jest doskonały...
 
fernandito 0

fernandito

Użytkownik
Roni zagrał naprawde dobry mecz widać że powoli dochodzi do formy, a co do celticu to uważam że jeszcze bardzo dużo im brakuje to czołówki ten mecz pokazał jak słaby jest celtic. Barcelona robiła na boisku co chciała z zespołem z Glasgow, chwilami ten mecz wyglądał jak gra treningowa a Celtic był bezradny. Z taką grą w lidze hiszpańskiej Celtic miałby kłopoty z utrzymaniem sie. Celtic praktycznie przez cały mecz skonstruował 3-4 dobre akcje. Tak naprawdę wynik ten nie odzwierciedla sytuacji na boisku bo gdyby nie Boruc to ten mecz skończył wynikiem 6:2 albo i więcej. W rewanżu celtic nie ma żadnych szans. Szkoda mi tylko boruca powinien jak najszybciej zmienić klub.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom