>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Cenzura jak za komuny

Status
Zamknięty.
I 0

indyanah

Użytkownik
Dostalem dzisiaj ostrzezenie za post w dziale Wimbledonu:
&quot;skoro zboczyliscie juz calkowicie na inny temat (swoja droga &#39;super&#39; z Ciebie moderator...) to dorzuce jedno. To jest temat z typami ktore podaje czechmar dorzucajac prawdopodobienstwo. Jak widac typy sa skuteczne. Nie chcesz korzystac z tych typow to zostaw je a nie jakies dziwne waty masz. Proponuje zacznij od siebie Roxanne bo to Ty tu siejesz ferment jak narazie....
P.s. ciekawe czy ten post tez wykasujesz&quot;
Reason: obraza:-D
osobiscie mam to gdzies ale to jaka niektorzy moderatorzy prowadza samowolke na tym forum nie wystawia najlepszej cenzurki calemu forum. Jesli to czytasz towarzyszu Roxanne to wskaz w ktorym momencie kogos obrazilem?
sierpem i mlotem czerwona....

Edit: po moim wpisie zbanowal(a) innego uzytkownika - Czechmar... wezcie cos z tym zrobcie. ta osoba sie nie nadaje na moderatora. Sama lamie regulamin i zachowuje sie jak jakis dyktator... Proponuje przesledzic watek WTA Wimbledonu i sie zastanowic czy zachowuje sie w porzadku (szkoda tylko ze watek jest tam bardzo okrojony przez &#39;moderatora&#39;)
Edit: moj blad zasugerowalem sie czerwona kartka - myslalem ze to ban, ale to nie zmienia postaci rzeczy
 
G 46

ghs

Użytkownik
Z tego wątku wywalono mi takiego posta:
Może by mod, który wywalił takiego posta wytłumaczył mi co w nim jest złego?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Z tego wątku wywalono mi takiego posta:
Może by mod, który wywalił takiego posta wytłumaczył mi co w nim jest złego?
Było już kilka razy to poruszane. W poście nie ma nic złego. Ale w nocy gdy mało pojawia się postów jest jakby &quot;konserwacja serwera/softu forum&quot;. I czasami posty znikają.
Tak więc to, że post &quot;zaginął&quot; nie znaczy, że został usunięty przez moda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom