>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Certyfikat wygranej sts

T 3

tom91ek

Użytkownik
Przy wygranym kuponie za śmieszne 5 zł, wyskoczyła mi ikonka na stronie STSu - certyfikat wygranej STS. O co biega ? Po co mi to ? mam iść z tym do oddziału STSu ? I po co, skoro gram za pieniażki na koncie ( w zasadzie obracam bonusem )
Wybaczcie, początkujący jestem ;) :;/:
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Jeśli chciałbyś zaświadczenie o wygranej , to wybierasz punkt i się tam udajesz po nie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 3

tom91ek

Użytkownik
Dzięki za info i szybką reakcję ;) a w zasadzie potrzebne mi to jest ? skoro mam wszystkie operacje na swoim koncie w STS, to chyba tylko po to by mieć na pamiątkę jak z 5zl zrobiłem sporo więcej, tak ? :p
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
nie potrzebne, przy większych wygranych w tysiącach mógłbyś takie zaświadczenia zbierać
 
C 0

chelseapoznan

Użytkownik
Takie pytanie czy jak gracie przez internet to idziecie odebrać zaświadczenie o wygranej do punktu bo przy jednym kuponie gdzie więcej wygrałem to mi się taka opcja pojawiła ? i czy w ogóle do czegoś jest te zaświadczenie potrzebne później ?
 
A 14

anu

Użytkownik
Takie zaświadczenie jest po to, żebyś mógł się przed Urzędem Skarbowym wytłumaczyć, skąd masz daną kwotę.
Oczywiste jest, że przy mniejszych wygranych nie ma takiej potrzeby.
Przy większych lepiej się zabezpieczyć i mieć takie zaświadczenie... na wszelki wypadek...
 
D 0

djjeer

Użytkownik
Witam wszystkich, mam pytanie odnośnie certyfikatu wygranej. Czy może mi ktoś napisać, jak wygląda taki certyfikat, oraz jakie informacje zawiera? Dokładniej to chodzi mi o to, czy oprócz kwoty wygranej sś zawarte informacje dotyczące kursów, oraz stawki za jaką zawarty był zakład.
Wdzięczny byłbym, gdyby ktoś mógł zrobić skan i podesłać taki gotowy certyfikat.
 
A 14

anu

Użytkownik
Certyfikat to dokument na którym znajdują się dane firmy, dane gracza, adres punktu wyplaty wygranej, data wystawienia certyfikatu, kwota wygranej oraz indywidualny numer certyfikatu.
Nie ma wyszczególnionych kursów, czy zakładów z których gracz uzyskał wygraną.
Format certyfikatu to A5, sporządzony w dwóch egzemplarzach. Oryginał dla gracza, kopia zostaje w punkcie. Przypomnę jeszcze, że certyfikat mozna odebrać najpóźniej następnego dnia po odebraniu wygranej.
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Witam wszystkich, mam pytanie odnośnie certyfikatu wygranej. Czy może mi ktoś napisać, jak wygląda taki certyfikat, oraz jakie informacje zawiera? Dokładniej to chodzi mi o to, czy oprócz kwoty wygranej sś zawarte informacje dotyczące kursów, oraz stawki za jaką zawarty był zakład.
Wdzięczny byłbym, gdyby ktoś mógł zrobić skan i podesłać taki gotowy certyfikat.
Proszę bardzo. Obowiązujący wzór, format według założeń na samym dole:
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
O tym także warto wiedzieć, poruszając tematykę zaświadczeń o wygranych:
Zarobione miliony przestępcy próbowali „wyprać” m.in. wchodząc w układ z zatrzymanymi pracownikami zakładów bukmacherskich FORTUNY i STS, od których kupili zaświadczenia o wygranych na kwotę co najmniej 2mln 200 tys.zł, płacąc im od 4 do 6% od kwoty wypisanej na zaświadczeniu.
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/512341,Bukmacherzy-pomagali-gangsterom-prac-pieniadze
http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,10919377,Szajka_bukmacherow_przed_sadem_za_fikcyjne_wygrane.html
 
M 0

michalkow

Użytkownik
Od jakiej kwoty warto jest zbierać takie zaświadczenia (jak radzicie)?
Chodzi tylko o pojedyncze większe wygrane, mam rację?
 
Do góry Bottom