>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Champions Hockey League 2018/2019

Status
Zamknięty.
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Ja na dzisiaj mam takie przemyślenia...
Karpat vs Nurnberg typ 1 kurs 1.5 fortuna
Gospodarze zdecydowanie bardziej podobają mi się na początku sezonu. Sporo &quot;za&quot; w ich stronę.
Lepsza kadra, w której nie zrobiono rewolucji w przerwie sezonowej.
Lepsze wyniki w sparingach uzyskane z trudniejszymi rywalami.
No i przede wszystkim ostatni pojedynek w CHL. Karpat bardzo pewnie i spokojnie prowadziło grę przeciwko Francuzom. Stwarzali groźne sytuacje, formacje specjalne też ok. Co do Nurnberg to i tak z road tripu mają już coś ekstra a mianowicie 3 oczka wywiezione z Czech ( mecz z Mounfield). Jak tego Czesi nie wygrali to chyba do dzisiaj się zastanawiają, mnóstwo świetnych okazji. Jak to często w hokeju bywa bramkarz przyjezdnych miał swój dzień. Nie wierzę, że taka sytuacja będzie miała powtórkę dzisiaj.
Mountfiled vs Rouen typ -1.5 kurs 1.53 fortuna
Drugi mecz o którym tak naprawdę już wspomniałem wyżej. Różnica klas pomiędzy Czechami i Francuzami stawia tych pierwszych w roli wyraźnych faworytów. Z zapowiedzi płynących z klubu... chcą walczyć o wyjście z grupy. Myślę, że dzisiaj zrobią krok w dobrą stronę a niemoc strzelecka będzie przełamana. Tym bardziej, że w przed sezonowych przygotowaniach również postawiono na stabilizację i spokój bez zbędnej rewolucji kadrowej.
Jako 3 mecz do mojego kuponu wrzuciłem Porto vs Moreirense Typ -1.5 kurs 1.38 fortuna. Po krótce dlatego, że miejscowi przegrali nie dawno wygrany mecz na swoim stadionie i liczę na mocną rehabilitację przed przerwą na reprezentacje.
Całościowe AKO 3.16 bardzo rozsądne ????
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro nastepna kolejka ligi mistrzów , wiec kilka zdań do kilku meczy
Kometa Brno - Neman Grodno
typ Kometa 60&#39; kurs 1,33 Fortuna
Oba zespoły opisałem wyżej. Mysle, że zawodnicy z Brna juz skoczyli na właściwe tory i zrewanzuja sie mistrzowi Białorusi u siebie.
IFK Helsinki - Bolzano
typ Helsinki 60&#39; kurs 1,37 Fortuna
Gdyby to był pierwszy mecz obu zespołów pewnie kurs byłby około 1,15. Helsinki ostatnimi czasy maja problem z grą na wyjazdach, potrafia przegrać ze słabym zespołem na wyjeździe, tak było w poprzednim sezonie. We Włoszech optyczna przewaga z której nic nie wynikało. Liczę na rewanz finów bo u siebie są innym zespołem. Osobną kwestią jest to ze napewno hala nie będzie wypełniona po brzegi.
Salzburg - Cardiff
typ Salzburg 60&#39; kurs 1,32
Zespół z Cardiff zaskoczył ostatnio SC Bern i zremisował, mnie jakos ich gra nie przekonuje, na tafli jest sporo chaosu, indywidualnych akcji i grania na afere. W obu zespołach o sile decyduja kanadyjczycy , ja wyzej cenie tych z Salzburga , który walczy o wyjscie z grupy.
Junost Mińsk - Malmo
typ Malmo win (po ML,OT) kurs 1,33 Fortuna
Zespół ze Szwecji od początku w formie, celem minimum jest wyjscie z grupy i wierze, że wygrają na Białorusi tym samy przyblizajac sie do upragnionego celu
JYP - Pilzno
typ JYP z x kurs 1,29 Fortuna
Obronca tytułu z finlandi przegrał w Czechach 4-2, bardzo bedzie chciał sie zrewanzowac chociaz cenię zespół Pilzna i bedzie on bardzo niewygodnym rywalem to mysle, ze gospodarze nie przegraja tego meczu w regulaminowym czasie
Tappara - Strorhamar
typ Tappara 60&#39; kurs 1,32
Porazka vicemistrza Finlandii po karnych w Norwegii mimo prowadzenia 0-2 i wydawałoby sie meczu pod kontrolą. Mysle ze u siebie wezmą rewanż i nie popełnia podobnych błedów.
Rouen - Karpat
typ Karpat 60&#39; kurs 1,2
Tutaj róznica w klasie miedzy mistrzem Finlandii a druzyna z Francji na kazdej pozycji.
ako około 6,54 ( można tez w systemie z jednym błędem )
To tyle ode mnie na te dwa dni z LM, jest jeszcze kilka meczy w których moga wejsc wyższe kursy, jezeli sie uda to sprobuje napisac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - Liga Mistrzów
Godzina: 18:30
Spotkanie: Skelleftea AIK Hockey - GKS Tychy
Typ: handicap 1 (-2.5)
Kurs: 1,28
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Myślę, że typ idealny na podwyższenie sobie AKO. Tychy to zdecydowanie najsłabszy zespół tej grupy co zresztą pokazuje tabela po 2 kolejkach:

Tutaj w zasadzie pytanie brzmi tylko iloma golami różnicy wygrają gospodarze. Ja zaproponowałem bardzo bezpieczną granicę, bo tymi 3 golami różnicy co Skelleftea wygra spokojnie więc można próbować wyższych handicapów. Różnica między szwedzką ligą hokeja a nasza rodzimą jest ogromna o czym świadczy choćby pierwszy wynik meczu między tymi zespołami rozgrywany w Tychach, gdzie GKS przegrał aż 1-8. Tutaj pewnie będzie bardzo podobnie. Tychy nie istniały w pierwszym spotkaniu oddając na bramkę rywala łącznie 17 strzałów przy 45 strzałach szwedzkiej drużyny. Normalnie przepaść, GKS nie ma czym się przeciwstawić swojemu rywalowi.
✅ 6-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
alpha 758

alpha

Użytkownik
Kometa - Grodno
Drużyna z Czech przegrała na Białorusi 2-4, ale nie pojechali tam bez kilku ważnych graczy. Zagrali bez 2 kluczowych obrońców, Nemca i Gulasi, w ofensywie zabrakło Kohlera, Mueller&#39;a, Zatovica oraz Cermaka. Zamiast nich zagrało kilku juniorów a w bramce rezerwowy Vejmelka. Dziś w bramce ma stanąć Langhamer, który zagrał bardzo dobre spotkanie w Berlinie. Trener mistrza Czech zapowiedział, że dziś wystąpią bardziej doświadczeni gracze. Ogólnie po wypowiedziach widać, że chcą zmazać plamę po tamtym słabym spotkaniu, w którym 3 bramki dla Grodna padły po dosyć sporych błędach obrony. Trener wspominał też coś, że na początku mieli problem by przyzwyczaić się do rozmiarów lodowiska.
O ile jeszcze u siebie byli w stanie powalczyć, to dziś już nie widzę najmniejszych szans na to by Białorusini byli w stanie postawić się mistrzowi Czech.
Kometa over 4.5 @2.30 fortuna ✅
1/+5.5 @1.88 fortuna ✅ 6-2
Zatovic strzeli @2.50 ⛔
Skelleftea - Tychy
Tutaj nie ma się co bać tylko trzeba wchodzić w overy. Tychy osłabione stratą dwóch ważnych obrońców, do Szwecji nie polecieli Novajovsky i Kotlorz. Gks tak jak w Tychach zagra 6 obrońców.
Nie ma się co więcej rozpisywać, bo każdy wie, że różnica pomiędzy obiema drużynami jest kolosalna.

1/+6.5 @
1.78 fortuna ✅ 6-2
Niestety w fortunie wyższych linii nie wystawili.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
W lidze mistrzów troche pod górke idzie , ale trzeba próbować za duzo meczy nie dobrze.
Zug - Neman Grodno
typ Zug 60&#39; kurs 1,5⛔
Druzyna z Grodna groźna u siebie ale wyjazdy bedą dużo cięższe. Ekipa ze Szwajcari to zdecydowanie mocniejszy zespół z lepszymi graczami. Wygrali na Białorusi 2-4 i mysle, ze teraz tez daja rade w 60 min ogarnac spotkanie,.
Aalborg - Zurich✅
typ Zurich 60&#39; kurs 1,5
Udało mi sie obejrzec pierwszy mecz tych druzyn, mimo ogromnej przewagi druzyne ze Szwajcarii w ataku w obronie mnóstwo błędów i głupich strat co wykorzystali goscie, sam mecz był chaotyczny. Teraz mysle już gracze mistrza Szwajcarii uporzadkowali szyki i poradza sobie bez problemu
ako 2,25 Fortuna⛔
Z innych meczy ciekawy kurs jest na mistrza Ebel Bolzano, widac po nich ze forma dosc dobra, trzon zepołu to kanadyjczycy, moze mniej znani ale graja dość przyzwoicie. No i pokonali dwukrotnie Helsinki i Szwedów u siebie tez , wiec jakies handi w ich strone mozna próbowac bo pogromu sie nie spodziewam , tym bardziej ze maja realne szanse na wyjscie z grupy. Druzyna z Bolzano lubi zaskoczyc rywala w 1 tercji.✅ Niesteyy ani Fortuna ani STS nie oferuja ciekawego handi moze cos totolotek zaproponuje✅
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Bern - Cardiff
Fajny meczyk do pogrania na overy. Bern z kilkoma reprezentantami Szwajcarii w składzie bardzo dobrze spisuje się w tegoroczonych rozgrywkach CHL. Potrafili dwukrotnie pokonać mistrza Szwecji, który w play-offach dosłownie przejechał się po swoich rywalach a to w tak silnej lidze jak szwedzka jest nie lada wyczynem.
Dziś podejmą teoretycznie najsłabszą drużynę w grupie, Diabły z Cardiff. Zespół z Wysp Brytyjskich oparty jest głównie na Kanadyjczykach, mających za sobą przeszłość w AHL czy ECHL.. Przed sezonem dokonali kilku wzmocnień i to jak na ligę brytyjską wzmocnień konkretnych. Dołączyli Mike Hedden ze Starubing Tigers, Amerykanin Ben Blood z ligi fińskiej, Dixon z Wolfsburga oraz Linglet z Dynama Mińsk. Z tej czwórki jak na razie zadebiutowali tylko Dixon i Linglet. Liczę, że będą w stanie dziś zdobyć te minimum 2 bramki tak jak w 3 dotychczasowych spotkaniach.
Mecz w Cardiff został rozstrzygnięty po dogrywce na korzyść drużyny ze Szwajcarii. Dziś zespół z Berna powinien rozstrzygnąć mecz w regulaminowym czasie, widzę tu jakieś 5-2, 6-2.

Bern over 4.5
@1.85 fortuna
over 6.5 @2.29 ⛔ 3-2
Z pozostałych spotkań do grania overy 4.5 w meczach Zug, Frolundy i Malmo oraz over 5.5 w meczu Tychów co nam daje ako 4.66 fortuna .
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: IFK Helsinki - GKS Tychy
Typ: handicap 1 (-3.5)
Kurs: 1,75
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela przed tym spotkaniem wygląda tak:

Tychy to zdecydowanie najsłabszy zespół tej grupy. Gospodarze z kolei jeśli marzą o awansie z grupy to, to spotkanie muszą wygrać i w meczach przeciwko szwedzkiemu Skelleftea też muszą zwyciężyć. Najłatwiejsze z tych zadań to jest to dzisiejsze, wygrana z Tychami, bo to tutaj nie ulega wątpliwości a pytanie brzmi tylko w jakich rozmiarach ? Ja tutaj wybieram zwycięstwo IFK Helsinki różnicą minimum 4 goli, myślę, że stać ich na taką wygraną i pokrycie tego handicapa. W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami w Tychach wygrał zespół z Finlandii 5-3 oddając w całym spotkaniu 35 strzałów przy 23 strzałach GKS-u. Dzisiaj na lodowisku w Helsinkach polski zespół czeka jeszcze trudniejsze zadanie i wątpię, że będą w stanie nawiązać tutaj równą walkę. Liga fińska jest zdecydowanie mocniejsza od naszej rodzimej. IFK po nieoczekiwanej porażce w czwartek u siebie z Bolzano myślę, że będzie mocno podrażniona i dziś to pokaże w swojej grze.
⛔ 2-1
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Kometa Brno - Eisbaren Berlin
typ Kometa 60&#39; kurs 1,7 Fortuna ✅ (4-3)
Zespół z Brna widać, że wskoczył juz na własciwe tory, w tegorocznej LM stawia wysoko poprzeczke Zespół opisałem w pierwszych postach ale przytocze. W ekipie mniejsze zmiany w porównaniu do rywala. Trzeba zwrócić uwagę na odejście golie numer jeden Marka Ciliaka, który wybrał grę w KHL w drużynie Slovana Bratysława. Odeszli też Hascak, Zohorna, Krejcik, Vincour. W miejsce Ciliaka będzie grał Marek Langhamer , który po powrocie z AHL, zdążył już na koniec poprzedniego roku dobrze zaprezentować się w druzynie. Dołączyli też Mikus(Sparta), Kohler(Hradec), Kaspar(Slovan) i Mueller.(Salzburg). Bardzo dobre wrazenie sprawie własnie Amerykanin z doświadczeniem NHL, który w meczach przed sezonem pokazuje, ze może być jednym z czołowych postaci druzyny. W Komecie jest wielu znakomitych zawodników , byłych i obecnych reprezentantów kraju. Jest to bardzo zgrany i doświadczony zespół. Zespół z Brna bardzo poważnie traktuje LM i na pewno jest tez faworytem tego pojedynku. W ekipie z Berlina duza rotacja zawodników, , odnosze wrazenie, ze lige mistrzow traktuja jako przygotowanie do sezonu, do tej pory niedzwiedzie nie zdobyły ani jednego punktu i mysle, ze jutro tez zejda z lodu pokonani
Drugi typ troche bardziej ryzykowny ale spróbuje
Tappara Tampere - Ocelari Trzyniec
typ : Ocelari z x kurs 2,16 Fortuna ✅ (2-2)
Druzyne naszych południowych sasiadów opisałem wyżej, naprzeciwko nich vice mistrz Finlandi, druzyna bardzo mocna, Co jednak skłoniło mnie do zagrania tego typu? Ano to,że Trzyniec słabo wszedł w sezon, moze brakowało jeszcze świeżości, szwankowała obrona. Pierwszy mecz u siebie z Djurgarden przegrali 1-6, mimo ze oddali wiecej celnych strzałów, z ekipą z Tampere przegrali u siebie aż 2-8, tez oddali wiecej strzałów(wiadomo, ze nie jest to wyznacznik dominacji nad preciwnikiem). Te wyniki były az nie do uwierzenia. Mysle, ze Ocelari powoli graja to na co ich stać. Zdazyli juz sie zrewanzować zespołowi ze Szwecji i teraz czas na Tappare, bo jakby nie było zostali upokorzeni przed własną publicznoscią i jutro zrobia wszytko by zrewanzowac sie silnej ekipie z Finlandii. W druzynie panuje bojowy nastrój i chec odniesienia zwyciestwa. Mysle ze Czechów stać na to by nie przegrac w regulaminowym czasie bo w hokeja potrafia grać
 
mirosek13 9

mirosek13

Użytkownik
Środa 10.10.2018
Godzina 17:30
GKS TYCHY - HC BOLZANO
Typ: HC BOLZANO -2,5 handicap
Kurs: 2.20 fortuna
Przedostania kolejka fazy grupowej ligi mistrzów, Włosi po doskonałym starcie sezonu w LM zajmują 2 miejsce mając 7pkt. Teraz zmierzą się z mistrzem polski. Różnica klas jest widoczna na pierwszy rzut oka. HCB dokonało wielu wzmocnień, irving na bramce, w ataku catenacci, findlay, blunden. Nie są to znane nazwiska, lecz są to gracze wyszkoleni w Ameryce i jak pokazują wyniki znakomicie radzą sobie w Europie. Pokonanie takich ekip jak Skelleftea czy Helsiniki w LM napawa wielkim optymizmem. Bez patrzenia na inne wyniki w grupie zwycięstwami z Tychami są w stanie zagwarantować sobie awans. Dobra postawa w EBEL, lidze która napewno przewyższa nasza, pozwala myśleć ze Włosi nie powinni mieć problemów w Tychach. Jak pokazują wyniki GKS-u w lm nie jest to drużyna która w jakikolwiek sposób może komuś zagozic. Mistrz polski nawet w naszej lidze nie jest hegemonem, przegrywają z Toruniem, męczą się z drużyna z Gdańska. Moim zdaniem będzie to mecz do jednej bramki. HCB prowadzi ofensywny styl gry dlatego uważam, ze strzela dużo goli, a irving na bramce zapewni spokoj w obronie. Polecam handi -2.5 po kursie 2.20, lub overy na Włochów, sadze, ze są w stanie strzelić Polakom z 5 bramek.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Typ na Bolzano z handicapem jak najbardziej. Ale Tychy grają dopiero w środę.
Macie może jakieś propozycję, ale na jutrzejsze mecze?
Postaram sie dziś najpóźniej jutro do południa zapodać. Chodzi cos po glowie ale jeszcze pomyśle jak ugryźć.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Tak poptrzyłem na tabele w LM i starałem sie wybrac mecze , gdzie jeszcze jest o co zagrać bez odpuszczania i wyszło mi tak
Karpat-Hradec 1
Tychy - Bolzano 2
Rouen- Nurnberg 2 win ml
Bern-Salzburg 1 win ml
ako 3,22 na ten moment
Jak mi czas pozwoli to spróbuję rozwinąć dlaczego tak
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Kusi żeby pograć jakieś +1,5 W stronę Storhammaru bo kurs jest kosmos na gości a w pierwszej kolejce ladnie się postawili Tapparce I Djurgardens co myślicie?
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Kusi żeby pograć jakieś +1,5 W stronę Storhammaru bo kurs jest kosmos na gości a w pierwszej kolejce ladnie się postawili Tapparce I Djurgardens co myślicie?
Z obozu Trzyńca mozna wyczytac ze zalezy im na tych dwóch zwyciestwach w LM ale nie wszystko w ich rekach i kijach. Nie wiadomo tez z drugiej strony czy Trzyniec w pełnym składzie ( Roth, Ruzicka, Viedenski, Polansky, Bukards)ktos z nich moze nie zagrac. Kurs fajny na Storhamar , bo trzyniec słabo widze jezeli chodzi o wyjscie z grupy .
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Djurgardens - Tappara
Spotkanie 2 najlepszych drużyn w grupie. Aktualnie Tappara 9 punktów, gospodarze 8 punktów. Na 3 miejscu jest Trzyniec, którzy ma teraz teoretycznie 2 spotkania, w których może zgarnąć 6 punktów i awansować dalej,ale musi liczyć na mocne straty punktów jednej z w/w drużyn w dwumeczu, co myślę, że się po prostu nie stanie.
Obie ekipy mogą zagrać &quot;na zmianę&quot; dzieląc się punktami i mają awans.
Mamy spadki kursu na gospodarzy, którzy grają bardzo dobrze na własnej tafli.
Tappara bardzo kulawo rozpoczęła sezon w swojej lidze 7/10 porażek w tym sezonie, 4/5 porażek na wyjeździe.
Djurgardens 60&#39;
1.52
Fortuna

Bez analizy:
Trzyniec 60&#39;
1.41

Liczą jeszcze na awans, mimo w/w sytuacji, więc u siebie powinni zgarnąć komplet.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Kusi żeby pograć jakieś +1,5 W stronę Storhammaru bo kurs jest kosmos na gości a w pierwszej kolejce ladnie się postawili Tapparce I Djurgardens co myślicie?
Dałeś ten kupon ze Storhamar? Bo Hutnicy bez motywacji. I kurs6.5 padł
 
mirosek13 9

mirosek13

Użytkownik
Środa 10.10.2018
Godzina 17:30
GKS TYCHY - HC BOLZANO
Typ: HC BOLZANO -2,5 handicap
Kurs: 2.20 fortuna
Przedostania kolejka fazy grupowej ligi mistrzów, Włosi po doskonałym starcie sezonu w LM zajmują 2 miejsce mając 7pkt. Teraz zmierzą się z mistrzem polski. Różnica klas jest widoczna na pierwszy rzut oka. HCB dokonało wielu wzmocnień, irving na bramce, w ataku catenacci, findlay, blunden. Nie są to znane nazwiska, lecz są to gracze wyszkoleni w Ameryce i jak pokazują wyniki znakomicie radzą sobie w Europie. Pokonanie takich ekip jak Skelleftea czy Helsiniki w LM napawa wielkim optymizmem. Bez patrzenia na inne wyniki w grupie zwycięstwami z Tychami są w stanie zagwarantować sobie awans. Dobra postawa w EBEL, lidze która napewno przewyższa nasza, pozwala myśleć ze Włosi nie powinni mieć problemów w Tychach. Jak pokazują wyniki GKS-u w lm nie jest to drużyna która w jakikolwiek sposób może komuś zagozic. Mistrz polski nawet w naszej lidze nie jest hegemonem, przegrywają z Toruniem, męczą się z drużyna z Gdańska. Moim zdaniem będzie to mecz do jednej bramki. HCB prowadzi ofensywny styl gry dlatego uważam, ze strzela dużo goli, a irving na bramce zapewni spokoj w obronie. Polecam handi -2.5 po kursie 2.20, lub overy na Włochów, sadze, ze są w stanie strzelić Polakom z 5 bramek.
Dodaje link do świetnej prezentacji włoskiej drużyny, dokonanej przez ekipe hokej.net
http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,49314,hlm-hc-bolzano-ostatnia-przeszkoda-gks-u-tychy-prezentacja-rywala.html
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom