>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Champions Hockey League 2018/2019

Status
Zamknięty.
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Szanse Bern ma mniejsze ale widze je bo kurs zbyt wysoki wg mnie. Trudno mi to procentowo określić bo biore pod uwagę potencjał i doswiadczenie i mam nadzieję ze Bern szlifowalo formę bo wiem ze druzynom ze Szwajcarii zależy na tych rozgrywkach.
Widać to po Lugano i Zurichu. Ale to jest sport.
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Mecz Berna strasznie defensywny. Goście nie specjalnie myślą o ataku. Cała koncentracja idzie w obronę na ktorą Berno nie może znaleźć patentu. Szkoda....cholerna szkoda.
Teraz siadło, ale ogólnie troche anty hokej....
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Panowie, pojawiły się kursy na kolejną fazę LM. Jakieś pierwsze przemyślenia. Mecze w przyszłym tygodniu.
Bliżej meczu cos pomysle, trzeba zobaczyc jaka bedzie forma zespołu i zajrzeć do szatni co tam słychać.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Tak sie zastanawiam jak te mecze dzis ugryźć. Z jednej strony to juz ćwierćfinały i komu nie zależało to juz odpadł z drugiej na tym etapie nie ma słabych drużyn.
Para Munchen - Malme (2-1)
Grali już ze soba w fazie grupowej i podzielili się wygranymi , myślę że Niemcy u siebie nie dają sie ograć i conajmniej remisując.
Typ Munchen z x kurs 1.44 ✅✅

Para Skeleftea - Pilzno (3-3)
Tutaj szukalbym małej niespodzianki. Mam wrazenie ze Skele nie ma optymalnej formy ostatnio i nie patrze na weekend bo tu myślę ze ekipy sie troche maskowały. Ekipa ze Szwecji w 1/8 pokonała u siebie Storhamar 3-2 goniac wynik ja wyzej cenie druzyne Skody od norweskiego mistrza i zagram w ich kierunku.
Pilzno plus1.5 kurs 1.67✅✅
W ako 2.4 fortuna✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Para Skeleftea - Pilzno
Tutaj szukalbym małej niespodzianki. Mam wrazenie ze Skele nie ma optymalnej formy ostatnio i nie patrze na weekend bo tu myślę ze ekipy sie troche maskowały. Ekipa ze Szwecji w 1/8 pokonała u siebie Storhamar 3-2 goniac wynik ja wyzej cenie druzyne Skody od norweskiego mistrza i zagram w ich kierunku.
Pilzno plus1.5 kurs 1.67
W ako 2.4 fortuna
Ja obieram podobny kierunek. Może nawet coś w stronę x2 - 2.22.
Forma Szwedów w ostatnim czasie chwieje się, jak facet po 0.5 wódki. Wygrywają z drużynami słabszymi, a konkretne ekipy przysparzają im trochę problemów. Mając w perspektywie wyjazd do Czech na pewno będą kuli lód, ale o wygraną będzie bardzo trudno. Aczkolwiek to jest hokej....
Pilzno bez porażki w fazie grupowej CHL i widzę ich w następnym &quot;etapie&quot; Myślę, że dziś tego meczu nie przegrają robiąc niezły podkład pod mecz u siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jozzy22 553,8K

jozzy22

Użytkownik
Pilzno - Skelleftea
Typ: 1 awans Kurs: 1.88 ✅
Zaufam dziś gospodarzom. W 1 meczu fajnie grali mieli 3:0 i no właśnie 3 tercja tragedia. Zobaczymy co będzie dziś ale Szwedzi sprawiają wrażenie jakby zapomnieli jak się gra. Ostatnie ich porażki delikatnie mówiąc nie powinny się im przytrafić. Jeśli będą nadal w tak słabej dyspozycji to dziś nie mają czego szukać.
Wynik: 2:1
e: extra mecz
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Oglądałem cały mecz Munchen-Malme i tak chcialem zagrac rewanż , bo cos mi sie wydaje ze Niemcy nie sa bez szans, skład oparty na szkole kanadyjskiej plus kilku solidnych niemców, w bramce doświadczony i mocny Aus den Birken. Ich oststni mecz na szczycie z Mannhiem na zero z tyłu i bardzo dobry. Dzis tez spodziewam sie uwaznej gry w obronie, a stac ich na to, jezeli szwedzi długo nie strzelą bramki to bedzie nerwowo po ich stronie. Nie wiem jak ugryźć to spotkanie, kurs na Malme leci w dół, ale nic nie oznacza, wazna bedzie dyspozycja dnia. Szwedzi od poczatku musze sie rzucic na gosci bo trzeba wpierw odrpbic bramke a pozniej myslec co i jak dalej.
Globalnie liga szwedzka napewno mocniejsza od niemieckiej ale sa kluby w kazdej lidze które maja mocne ekipy i z powodzeniem grałyby z tymi z mocniejszych lig . Pierwszy mecz wyrownany z lekkim wskazaniem na gospodarzy. Ataki Malme były groźne, dzis pewnie tez tak bedzie , czysta jedynk po 1,67, hmm moze i wejdzie ja dam szanse Niemcom, moze bedzie miedzynaodowy połfinał i delikatna stawke w ich strone.
Munchen z x kurs 2,1⛔⛔ szkoda, ale awans jest
i plus 1,5 tez fajny kurs był
 
jozzy22 553,8K

jozzy22

Użytkownik
To jeszcze próbuje takie coś inspiracją postem Marka
Malmo - Munchen
Under 5.5 gola kurs: 1.6 ⛔
Zobaczymy cy Niemcom wyjdzie ta obrona. Jak pisze Mark ligi nie do porownania ale może stawka meczu wyzwoli siły w gościach do dubla typ idealny.
Wynik:
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
To jeszcze ja dostawię coś od siebie.
Karpat - Salzburg
Wydaje mi się, że Oulun Energia Areena nie zostanie dziś zdobyta. Półfinał zostanie w północnej Finlandii. Najmocniejsza ekipa Liigi i czołowy zespół EBEL. Forma chyba troszkę wyższa po stronie gości, ale klasa gospodarza nie tylko niweluje tą różnice, ale nawet dokłada. Powtarzam to jak mantrę - Karpat nie gra w tym momencie tak, jak chociażby miesiąc temu, ale klasa bramkarza ( Vehvilainena ), czy uogólniając klasa poszczególnych formacji jest po prostu większa niż w Red Bull&#39;u. Mam nadzieje i wrażenie, że to może być mecz detali, spotkanie dla koneserów. Wiemy, jak lubi i potrafi grać gospodarz ( zupełne przeciwieństwo Salzburga ).Rzadko idą na wymianę ciosów.
Karpat musi odrabiać, ale myślę, że zrobi to z wyrachowaniem i na zimno. Nie rzuci się na rywala ( przynajmniej nie od początku )
Liczę na to, że zwycięska seria gości zostanie przerwana. Półfinał to już chyba za dużo dla ekipy Salzburga.
Mój typ, to jedynka 60&#39; z - 6,5
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Salzburg-Munchen (1-3)
Trudny mecz do typowania ale ja chciałem sprobować . Wieloktoryny mistrz ligi EBEL kontra mistrz Niemiec.
W pierwszym spotkaniu w Monachium nie padły bramki bo z bardzo dobrej strony pokazali sie odpowiednio Aus den Birken i Michałek.Sam mecz był wyrównany , jednak wiecej okazji do zdobycia gola mieli gospodarze i ich ataki były groźniejsze, ale na pierwszym meczu była defensywa. Obie druzyny wygraly swoje ostatnie mecze ligowe, Salzburg ogral dosc przecietnie spisujece sie w tym sezonie Linz , Natomiast Munchen wygrali bedacy w dobrej dyzpozycji Dussedorf w delegacji. Patrzac na kadry tych zespołow to wyzej cenie ekipe mistrza niemiec w której gra kilku doswiadczonych reprezentantów niemiec wspartych posiłkami z kanady, siła zespołu z Salzburga oparta jest głównie na zaciagu kanadyjsko-amerykanskim. Ja spodziewam sie rownie wyrownanego pojedynku ale dzis stawiam na to ze w finale zamelduje sie druzyna Mistrza Niemiec/
Munchen awans kurs 1,82 fortuna✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Finał Ligi Mistrzów:hokej::hokej::hokej:
Munchen – Froluda (1-3)
W tym sezonie finał ligi zostanie rozegrany w Goeteborgu. Spotkaja się w nim mistrz Niemiec z Monachium oraz etetowy reprezentant LM i kilkukrotny mistrz kraju Froluda Indians. Tak się złozylo ze zespól ze Szwecji będzie ten mecz rozgrywał na własnej tafli. Sama hala może pomieścić około 12 tys osób ale na mecze LM przychodzi mniej widzów( na półfinale było około ¼ ). Na finał spodziewana jest frekwencja nieco powyżej 6tys z czego około 1200 ma być z Monachium. Faworytem tego spotkania wg bukmacherów sa gospodarze. Ich 3 ostatnie ligowe mecze to same porażki i wręcz upokorzenie z Djurgarden, domyślam się ze te trzy porażki mogą być związane z dodatkowym przygtowaniem do finalu,( bo ostatnich meczy nie widzialem) bo co same władze klubu przyznaly zależy im na zdobyciu tego trofeum. kadra bardzo silna, we wszystkich formacjach można się doszukać graczy którzy robia róznice. To bardzo szybcy z dobrymi umiejętnościami technicznymi gracze, dobrze grający w PP. Jednak czasem się zdarza ze to indywidualności( a jest ich tam trochę) decydowały o końcowym sukcesie ekipy. Po drugiej stronie mistrz Niemiec , ekipa która preferuje bardzo zespołowy hokej, która na ten moment jest w gazie, młodzież która puka do kadry ciagnie wynik zespołu w wielku meczach , kanadyjski zaciąg tez dobrej jakości. Na ławce trenerskiej facet ( Don Jackson)który wygral osiem tytułów mistrza Niemiec, wie jak wygrywać. Zespól to mieszanka rytyny( reprezentancji Niemiec) i młodości. Maja najlepszego strzelca ligi mistrzów w swoich szeregach. Wydaje mi się ze buki trochę niedoceniaja tej ekipy. Widziałem ich oba mecz z Malmoe , które de fakto ma podobna ilość punktów w SHL jak Froluda, to wcale nie ustępowali a nawet byli lepsi( 2-1 u siebie, 5-5 na wyjeździe). W bramce na dobrym ( w sumie bardzo) poziomie broni Aus den Birken, facet gral już w dużych imprezach wiec ma doświadczenie i wie co robic miedzy słupkami. Trzeba przyznać ze Froluda to doświadczony na tym etapie rozgrywek zespół bo w ostatnich 4 latach 3 razy byli w finale i zdobyli dwa trofea. Jednak ostatnie 4 lata to dominacja ekip skandynawskich, wiec może czas na zmiane warty bo zespół z Monachium stać wg mnie na nawiązanie rownorzednej walki z gospodarzem.
Munchen z x kurs 2,31 fortuna⛔⛔⛔
EDIT: Wczoraj czysta dwójka był po 4,8 a dzis jest po 3,95 i oczywiscie tez zagrałem
EDIT po meczu: Jak ktoś oglądał to widział zabójcze PP w wykonaniu Froludy, mnie osobiscie hokejowo bardziej podobał sie zespół z Monachium ich ataki były groźniejsze i szkoda tej poprzeczki i słupka czy chyba dwóch bo mogło byc ciepło w końcówce w której Niemcy przycisneli. No i chyba na początku spotkania ze zbytnim respektem podeszli do rywali a szkoda. Po Froludzie było widać spokój i doświadczenia w kluczowych mometach i tym wygrali ten finał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom