>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Champions League 2016/2017

Status
Zamknięty.
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Zakładam temat bo takiego nie widzę, moderatorzy chyba śpią ????

Zachęcam do pisania analiz i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
LIGA MISTRZÓW KOSZYKÓWKA 18:00

Aek Ateny- Szolnoki WYNIK: 92:49✅
Typ: -13 Aek Ateny
Kurs: 1,75
Bukmacher: Betsson

Analiza:

Aek Ateny przebudowało skład przed sezonem i póki co na dobre im to wychodzi, zaskakujące wyniki przedsezonowe, w lidze miażdżą, pierwsza piątka zaskakująca jak na 3 drużynę Grecji,przyszli Rokolenje Ukic wieloletni rozgrywający Panathinaikosu, Kostas Vasiliadis król trójek, do tego Malik Hairston pozostający jako zmiennik gracz wielkich Europejskich klubów, utalentowany Ivanovic, skład mega mocny, co można napisać o Szolnoki drużyna posiadająca tylko jednego Amerykanina odeszło sporo zawodników przed sezonem, drużyna najsłabsza w grupie zdecydowanie, Aek powinno zmiażdżyć wysoko swoich rywali, własna hala będzie gigantyczną przewagą nie zdziwię się jak Szolnok nie wyjdzie z 50 punktów w spotkaniu
Koszykówka Liga Mistrzów 20:30
Spirou Charleroi-Besiktas WYNIK: 75:92✅
Typ: -8 Besiktas
Kurs: 1,75
Bukmacher: Betsson

Analiza:

Nie wiem to jest jakaś pomyłka to zaproszenie do Ligi Mistrzów dla drużyny Belgijskiej, oni nawet na swoim podwórku nie wygrywają meczy i dostają oklepy a poziom ligi Belgijskiej jest gorszy od Polskiej, pierwsza 5 Turków imponująca: Clark,Weems,Thompson, Roll i center Stimac, doszedł jeszcze Strawberryktóry będzie drugim rozgrywającym, Besiktas mocniejszy w każdej formacji+ rozbudowana ławka, w swojej lidze wygrali dwa mecze i tam zmiażdżyli swoich rywali ba notabene mocniejszych od drużyny Belgijskiej, już nie chce mi się pisać ale powinni oklepać Belgów w handicapie i to na luzie
Koszykówka Liga Mistrzów 18:00

Ironi Nahariya-Banvit WYNIK: 70:83✅
Typ: Banvit wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,83
Bukmacher: Betsson

Analiza:

A ja zagram na przeciw temu jak kształtują się kursy, Amerykanie z drużyny Ironi Nahariya są tylko mocni na papierze, jak ktoś gra radosną koszykówkę i krótkie akcje nie potrafi bronić to lepiej im wychodzą mecze a ktoś jak potrafi bronić to nie jest tak różowo, z taką przeciętną drużyną jak Tsmoki Minsk która coś potrafi bronić wygrali cudem, Banvit drużyna prowadzona przez byłego trenera Stelmetu Filipovskiego schemat się nie zmienia obrona obrona i jeszcze raz obrona, drużyna w tym sezonie powinna być underowa, roster mocny Izraelczyków na papierze nie przekłada się to na wyniki, jeden mecz mieli dobry kiedy grali up tempo i Darren Gilbert rzucił 38 punktów z Maccabi Tel Aviv a mimo to ulegli po dogrywce kiedy Gaudelock i spółka podkręcili tempo w końcówce, Banvit wcale nie ustępuje zawodnikami bo przyszli: Damian Kulig którego Saso Filipowski zna doskonale z polskich parkietów,rozgrywający Frankfura Theodore, Chappel Jeremy z Saratova czy Muric z Partizana, przewagą zespołu &quot;Izraelskiego&quot; jest własny parkiet mają dużo indywidualności w składzie i one muszą odpalić ale poki co nie przekłada się to na wyniki, ciekawi mnie strategia jaką Filipovski przyjmie na mecz ale spodziewam się underowego spotkania a jeśli takie będzie to Banvit sobie wypunktuje tych Amerykanów i myślę że wygra ten mecz
I kilka prostych typów:
Koszykówka Liga Mistrzów 18:30
Mega Leks-Avellino WYNIK: 70:84✅
Typ: Avellino wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,37
Bukmacher: Betsson

Mega Vizura nie wygrała żadnego meczu w Lidze Adriatyckiej, Avellino same wygrane w lidze i to dosyć przekonywujące,w mistrzu Włoch Armani Mediolan przegrali w końcówce, skład zbudowany na Champions League, mnóstwo Amerykanów przyszło przed sezonem z przeszłością w niższych ligach Amerykańskich, Włochów można policzyć na palcach jednej ręki, powinni rozpierdolić w drzazgi Serbów którym jedynym argumentem jest ich własna hala i wiadomo ciężki teren w Serbii

Koszykówka Liga Mistrzów 18:00

Juventus-Strasbourg WYNIK: 91:84⛔ Strasbourg zagrał kryminał!
Typ: Strasbourg wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,38
Bukmacher: Betsson

Analiza

Strasbourg mocniejszy w każdej formacji, Amerykanie grający w Juventusie są słabi, słaba ławka u Litwinów,Strasbourg potrafi grać mądrze w obronie i kontrolować spotkanie, drużyna Litewska ma problemy z takim graniem widać to po wynikach ligowych, jeśli ktoś narzuca radosną koszykówkę, tzw. transmisyjną potrafią grać, Francuzi zagrają mądrze i będą kontrolowali wynik, dla mnie pewny win zespołu Francuskiego prowadzonego przez ich lidera zawodnika z polskim Paszportem Aj. Slaughtera

Koszykówka Liga Mistrzów 20:30

Sassari-Zielona Gora WYNIK: 74:70✅
Typ: Sassari wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,25
Bukmacher: Betsson

Analiza:

Z całym szacunkiem do Polskiej drużyny która może namieszać i być czarnym koniem tej grupy ale roster: Odom,Lacey, Carter, Savanovic, Lydeka dużo mocniejszy niż :
Koszarek,Gruszecki,Florence,Vaughn,Djurisic, za trudny teren by wygrać we Włoszech, Sassari bardzo dobrze rozpoczęło sezon, powinno wygrać
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Koszykówka Liga Mistrzów 18:30
Bakken Bears-Nymburyk WYNIK: 57:75⛔
Typ: Bakken Bears wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 3,90
Bukmacher: Betsson

Analiza:
Nymburk miażdży w swojej lidze jednak ta liga jest żałośnie słaba jednak Nymburk co roku grał w lidze Vtb z zespołu odeszło kilku czołowych zawodników skład przebudowany, nie grają w lidze Vtb czyli budżet mniejszy czyli nie ma pieniędzy na wyjazdy co wiąże się ze słabszymi zawodnikami, misie z Bakken to drużyna własnego parkietu i pokroju finansowego mistrza Czech, trzon zespołu pozostał prawie taki sam doszło kilku zawodników ze Stanów wyróżniających się w swoich Uniwersytetach, pierwsza 5 to czterech amerykanów i to przełożyło się na awans do Ligi Mistrzów gdzie nie byli faworytem z mistrzem Estonii, jesli Nymburk wygra ten mecz to po wielkich bólach i mękach i kurs zaczyna już powoli spadać na handicap ja wolę pełną pulę i gram wygraną mistrza Danii
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
areck 213

areck

Użytkownik
@Gawronix
Chapeau bas, kurs na Bakken spadł z 3,90 do 3,0, Banvit 1,84 do 1,73, handicap na AEK z -13 do -18, a na Besiktas z -8,5 do -11,5.
Sam zdążyłem złapać tylko Besiktas -8,5 po 1,95, tak czy inaczej ciężko lepiej trafić z value-typami ;)
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
18/10/2016 20:30 CET
Dinami Sassari - Stelmet Zielona Gora over 160.5
1.95 (Pinnacle) ⛔ 74:70
5/10

Stelmet w tym sezonie zmienił całkowicie swoje założenia taktyczne. Przez ostatnie dwa sezony głównym założeniem byly w większości ustawione akcje, a znakiem firmowym twarda defensywa sterowana przez Saso Filipovskiego.

Stelmet po trzech spotkaniach na krajowym podwórku ma najszybsze tempo spośród wszystkich ekip PLK, a Dinamo Sassari to również ekipa grająca szybkim tempem i nie powinien to być mecz, w którym będziemy mieli popisy defensywne i dużo długich ustawianych akcji.

Stelmet gra szalone up-tempo. W spotkaniu z Siarką Tarnobrzeg podopieczni Artura Gronka nawet na moment nie zwalniali z biegania i nie było wolnego ustawiania akcji, a ciągły bieg i rzucanie. Statystyki rzutowe tylko to potwierdzają, bo Stelmet oddał 216 rzutów za dwa i trzy w trzech oficjalnych spotkaniach, co daje średnio 72 rzuty na mecz (dla przykładu Polpharma oddaje ich tylko 52,5).

Stelmet obudowany strzelcami dotychczas nie miał żadnego dobrego spotkania, w którym rzut za trzy wpadałaby na wysokich procentach, a też nie mierzyli się z mocnymi ofensywami, które są w stanie obnażyć braki defensywne, bo drużyna bez trenera Filipovskiego i świetnego obrońcy Dee Bosta nie będzie na poziomie ubiegłorocznej defensywy.

Do ciekawego pojedynku dojdzie na pozycji rozgrywającego, bo dla obu ekip znajdują się tam kluczowi zawodnicy. Rozgrywający Dinamo Sassari - Darius Johnson-Odom to lider drużyny, który powinien łamać linię obrony Stelmetu, bo Florence i Koszarek nie są obrońcami na poziomie Bosta, a w drugą stronę powinno to funkcjonować podobnie, bo Johnson-Odom łącząc dobre granie ofensywne z defensywnym nie grałby teraz w Sassari, a spełniał marzenia w NBA, gdzie przez pewien czas miał epizody w Lakers oraz 76ers.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Gawronix - Brawo za typy !!! Oby więcej takich expertów. Pozdrawiam i chętnie poczytam coś o jutrzejszych przemyśleniach jeśli masz jakieś ????
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Na szybko co mi się rzuciło w oczy, meczy jest mnóstwo bo jak i Eurocup Eurochallenge i Champions League jutro:
Ludwigsburg-Partizan Under 154,5✅ WYNIK: 64:65✅ 1,86 Betsson
Partizan nie ma jakichś strzelb w składzie, trzon stanowią młodzi Serbowie i doświadczeni Amerykanie i nie pójdą na wymianę ciosów bo to skończyłoby się klęską będą robili to co umieją najbardziej czyli będą bronić i to czego nakazuje trener Dzikic który swoją filozofie gry opiera na obronie, może wyniki overove w Lidze Adriatyckiej mogą mylić ale w meczu z tak mocną drużyną jak Ludwigsburg nie pójdą na wymianę ciosów ja bym tutaj wystawił linię 148 a mamy aż 154,5 w niektórych bukach, myślę że spotkanie będzie underowe i już kursy zaczynają spadać powoli
Khimik +7 1,86 Betsson WYNIK: 77:80✅
Saratov rozsprzedany przed sezonem odeszli kluczowi zawodnicy, cała pierwsza piątka rozeszła się po świecie, Chappel Jeremy-Banvit, Brooks Jeffrey-Unicaja Malaga, Zack Wright-Monaco,Williams Reggie Oklahoma City Thunder!, zaciąg zawodników z Stanów Zjednoczonych z niższych lig jak Nba i Uniwersytetów, dotychczasowe wyniki pokazują że na wyjazdach z gorszymi drużynami niż mistrzowie Ukrainy im nie wyszły mecze, porażka w Astanie jak i porażka w Minsku, Khimik jest dużo mocniejszy niż Minsk i Astana, w swojej lidze nie ma sobie równych, drużyna oparta na młodych graczach Ukraińskich najlepszych w kraju, własna hala będzie mega atutem, drużyna wzmocniła się dwoma Amerykanami rozgrywającym z ligi Belgijskiej Jaimie Smithem i najlepszym zawodnikiem Uniwersytetu Drexel Tavon Allenem, odeszło dwóch Amerykanów przyszło dwóch wszystko zbilansowane, Jaimie Smith rzucił 32 oczka w ostatnim meczu wygranym po dogrywce, podsumowując Khimik na swojej hali jest mocny skład się nie zmienił na tyle dużo aby się osłabić a myślę że wzmocnili się a Saratov cały skład zmieniony i widać to po dotychczasowych wynikach, kurs na mistrza Ukrainy już spada radzę łapać ten handicap bo jutro zostanie zmniejszony

Z niektórymi meczami muszę się przespać, reszta analiz jutro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
thejet 2K

thejet

Użytkownik
19/10/2016 18:30 CET
Rosa Radom - PAOK under 153.5
1.90 (Pinnacle) ⛔ 93:85=178 po III dogrywkach, a under padł dopiero w II dogrywce.
5/10

Widziałem wszystkie spotkania Rosy w tym sezonie i grałem w ich ostatnich spotkaniach dwa overy na linii 149.5, które zakończyły się 147 punktami ze Stalą i 150 z Polskim Cukrem. Łatwiej tylko było z Krosnem, które robiło wiele błędów w obronie i mecz zakończył się wysokim wynikiem.

Obejrzałem spotkanie PAOK-u z Kolossosem, które zakończyło się rezultatem 83:75, ale jeszcze minutę do końca było 79:68 i obie ekipy nawrzucały puntów w ostatnie minucie. PAOK gra wolno i ustawia większość akcji nie podejmując dużego ryzyka. Rosa również nie nakręca tempa i nie ma zbytnio do tego środków, bo kadra przy kontuzji Szymkiewicza jest krótka.

Patrząc w jakich bólach szły ostatnie spotkania Rosy, to linia na dzisiejszy mecz powinna oscylować koło 149-150 punktów. Obie drużyny powinny postawić na defensywną, twardą batalię z wolną koszykówką. Rosa jest obudowana z amerykańskich guardów na obwodzie, ale Brazelton często zwalnia akcje i dotychczas oprócz meczu ze Stelmetem jest bez większej formy. PAOK ma głównie na obwodzie Greków i lidera 33-letniego Tscholasa, który nie jest typem Usaina Bolta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Koszykówka Liga Mistrzów
Varese-Lyon Villerbane WYNIK: 83:82✅
Typ: Lyon +5
Kurs:1,86
Bukmacher: Betsson
Obie drużyny grają piach w tym sezonie, Varese nie zasłużyło na awans do Ligi Mistrzów cudem przeszli słabą drużynę Benfici, liczę na przebudzenie Francuzów ostatnio zakontraktowali DeMarcusa Nelsona, roster dosyć mocny Lang, Uter, Dragovic,Watkins, Hodge i pozostający w obwodzie super strzelec Meacham + wspomniany Nelson, są silniejsi przynajmniej na papierze niż: Cavvaliero, Avramovic, Pelle,Anosike i dobrze znany z polskich parkietów Eyenga, obie drużyny grają słabo w tym sezonie ale Francuzi mogą odpalić i myślę że w tym meczu odpalą więc gram w ich stronę, kursy powoli spadają
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Nie wiem, co sądzicie o tym, ale rzuciła mi się w oczy bardzo wysoka linia under/over podstawowa w meczu Ventpils - Rosa. Mianowicie widzę właśnie linię 159,5 jako podstawową! Myślę, że to super typ na under i kurs 1,90 również zachęca, co sądzicie? Rosa do overowych zespołów nie należy,a wynik z Paokiem to efekt wielu dogrywek.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Ako proste jak konstrukcja cepa:

Neptunas + Ventspils =2,09✅ Betsson


Varese odpokutuje na Litwie niedzielną dogrywkę, pisałem już o tej drużynie gra słabo akcje szarpane brak zespołowości mecze wygrane na własnej hali bardzo szczęśliwie, na wyjazdach będą duże problemy, mało kto wygrywa na hali Neptunasa nie muszę przypominać jakie wyniki ten zespół osiągał w Eurolidze 2 sezony temu i jakie drużyny płynęły tam z Olympiakosem na czele,skład się wiele nie zmienił, mnóstwo doświadczonych zawodników z przeszłością w dobrych europejskich drużynach, roster bardzo mocny jak na litewskie możliwości Larry Drew, Sarakauskas, Siksnius, Girdziunas,doszedł Jerai Grant w obwodzie pozostaje super strzelec Mazeikia czy Klimavicius, ławka bardzo mocna, drużyna wygrała w Turcji na cieżkim terenie gdzie nikt na nich nie stawiał u siebie na hali są jeszcze mocniejsi

Rosa Radom gra słabo akcje szarpane, wolne nieprzemyślane, nawet w Polskiej lidze nie wygrywają meczy na wyjazdach co mówić na Łotwie z tak dobrą drużyną jaką jest Ventspils, Ventspils pechowo przegrał pierwszy mecz w końcówce z Oldenburgiem drużyną dużo silniejszą niż Rosa, skład oparty na zawodnikach z przeszłością w Polskiej lidze wyróżniających się zawodników a konkretnie w Czarnych Słupsk którzy grają w pierwszej piątce w tym sezonie Folarin Cambell i Cheik Mbodji, dodając rozgrywającego Le Havre Williego Deana który jest hamulcowym i gra długie akcje i szuka partnerów ustawionych na lini 6m 75cm a strzelców w ekipie Łotewskiej nie brakuje każdy zawodnik praktycznie w drużynie dysponuje rzutem za 3 ławka bardziej rozbudowana i lepsza niż ławka Rosy, myślę że Polski zespół może wysoko przegrać ten mecz

Co do overu ciężko przewidzieć co się wydarzy i jaką drużyny przyjmą taktykę na mecz, rozgrywający Ventspilsu jest hamulocwym gra wolne i długie akcje, Rosa również nie rzuci się do grania szybkich akcji bo przegra z kretesem jednak linia trochę duża i lepiej moim zdaniem zagrać czyste zwycięstwo Łotyszy
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Le Mans-Khimik Under 151,5 1,86 Betsson WYNIK: 68:49=117✅
Khimik jeśli zagra up tempo co potrafi to przegra mecz na własne życzenie, będą bronili w zespole nie ma żadnych strzelców którzy mogą pociągnąć zespół poza rozgrywającym który co mecz rzuca ponad 30 punktów Jamie Smithem drużyna oparta o młodych i niedoświadczonych graczach, Le Mans zbytnio nie będzie podkręcało tempa a jeśli nawet podkręci to Khimik wiele nie rzuci pozatym rozgrywający Le Mans Oliver Hanlan to dobry defensor będzie niewygodnym rywalem dla Smitha, pierwszy mecz z Umano Reyer Venezia gdzie tamta drużyna dysponuje wieloma strzelcami to zajebisty under a w Khimiku nie ma kto zbytnio rzucać i zapowiada sie under jak dzwon
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 833

sebunited16

Użytkownik
Ventspils -6,5 1.90 bet365✅

Łotysze mają co gonić, po porażce u siebie w pierwszym meczu. Skład mają fajny ligę domową dominują średnio dokładając rywalom mocno ponad 20 pkt. Fajnie zapowaida się walka znanego u nas centra gospodarzy Mbodja z Jacksonem. Dzięki tej dominacji mogą pozwolić sobie na świetnie zbilansowane minuty, gdzie po siedmiu rozegranych spotkaniach ligowych najdłużej grający zawodnik przebywa na parkiecie tylko 22:09! W Rosie, aż pięciu zawodników gra dłużej w lidze. Do tego trzy dogrywki w pierwszym meczu, poźniej przegrana końcówka w Sopocie i od razu wyjazd do Łotwy. Morris Deane, Skele, Zakis, czy znany u nas Campbell to dobra paka. W Rosie te dłuższe, ustawione akcje słabo wyglądają, cieżko o czyste pozycję, gro rzutów oddaje tercet Brezelton, Bell, Sokołowski i jak dla mnie dla równej walki z Łotyszami potrzebna jest o wiele większa skuteczność, niż do tej pory, bo przecież taki mecz Brezeltona jak na inaugurację nie zdarza się co tydzień. Mocne zwyciestwo gospodarzy.



szuka partnerów ustawionych na lini 6m 25cm a strzelców w ekipie Łotewskiej nie brakuje

i jeszcze pół metra ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Gawronix - A co myślisz o handicapie na AEK ze słabym Charleroi ? Handi jest dosyć wysokie bo - 11,5/12,5 ... Lecz wydaje mi się, że mogą pokryć ten handi ... Jak uważasz ?
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Aek Powinno pokryć handicap jednak ja to odpuściłem, wiadomo składowo to Grecy mają 10 razy lepszą plakietę i zmienników jednak jest to wyjazd, Spirou zagrało bardzo dobrze przeciwko Besiktasowi do pewnego momentu kiedy w 4 kwarcie przestały siedzieć rzuty za 3, handi dosyć wysokie drużyna łapała całkiem fajne fragmenty gry i siedziały rzuty dystansowe na własnej hali grają dobrze mimo porażek czasem taki fragment może przesądzić o handicapie w jedną bądź drugą stronę
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
25/10/2016 18:00 CET
Ventspils (-8) - Rosa Radom
1.91 (Pinnacle) ✅ 74:53
5/10

Sześć dni temu Rosa wygrała po trzech dogrywkach z PAOK-iem Saloniki, a Brazelton i Bell rozegrali po 47 minut. W weekend doprawili spotkaniem z Treflem Sopot, w którym była wysoka intensywność i wysokie tempo spotkania. Przy kontuzji Szymkiewicza nie ma zbytnio rotacji na pozycjach PG/SG, gdzie Brazelton i Bell nie mają zmienników. Jackson nie ma kondycji i też dosyć szybko odcina mu prąd. Sokołowski jest ostatnio bez formy i wiele pudłuje (1/8 za 2 z Treflem). Wiekowi Witka i Adams bardzo słabo weszli w sezon. Słabszy mecz Brazeltona, który grał świetnie z Treflem i PAOK-iem i jest lipa.

Ventspils to drużyna, która ma szeroką rotację i gra na wysokiej intensywności. Grają tam znani z naszych parkietów Folarin Campbell oraz Cheikh Mbodj, którzy grali w poprzednich rozgrywkach dla Czarnych Słupsk. Mbodj jest rezerwowym i to wymowne, bo w Polsce był jednym z lepszych centrów i Ventspils powinno mieć przewagę na tej pozycji, bo zajadą Jacksona, który jest osamotniony na pozycji centra.

Najważniejsze jeszcze dla tego zakładu jest dla mnie, że Rosa miała wczoraj problemy z lotem i musieli kiblować cztery godziny na lotnisku. Przylecieli później na Łotwę i uciekł im wczorajszy trening wieczorny, bo dopiero o północy byli na miejscu. Ogółem podróż też wymęczyła koszykarzy.

Jeden z najważniejszych zawodników Rosy był tym faktem sfrustrowany i napisał: Spent over 12hrs traveling on a bus and airplane; uncomfortable bus and airplane may I add, plus dumb traffic.
...This some bullshit
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Aris-Bakken Bears WYNIK: 82:66=148✅
Typ: Under 154 points
Kurs:1,86
Bukmacher: Betsson
Aris gra wolne akcje ich basket jest oparty na defensywie a w drużynie Mistrza Danii nie ma kto rzucać w meczu z Nymburkiem który oglądałem fragmentami nie mają pomysłu w ataku jak przeciwstawić się dobrej obronie w Grecji tym bardziej na ciężkim terenie nie będą go mieli, linia jeszcze 154 a będzie z pewnością obniżona

Frankfurt-Banvit WYNIK: 70:86=156⛔
Typ: Under 143,5
Typ:1,86
Bukmacher: Betsson
Frankfurt to najbardziej underowa drużyna jeśli chodzi o Europę same niskie wyniki trener ten sam od lat i taka sama filozofia, Filipovski również stawia na obronę, z doświadczenia wiem że jeśli linia jest około 140 punktów to praktycznie zawsze jest under i w meczu pada maxymalnie 130 punktów, w innych bukach obniżona już do 141 więc czują pismo nosem, dla mnie ten mecz zakończy się underem Banvit przyjmie warunki Frankfurtu
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Saratov - Kataja under 180,5 1.40 iforbet
Kataja miewa przestoje w ofensywnie , ostatnie mecze underowe. Saratov juz ostatnio mial problem z pokryciem overa 160 z jużnymi. Licze ze Kataja siądzie troche w offensie i siądzie under.
Zastal - Ludwigsburg under 158,5 pkt 1.40 iforbet
Zastal potrafi bronić co pokazał w meczu z mega ofensywna Sassari gdzie padło zaledwie 144 pkt . Ludwig pochodzi z ofensywnej niemieckiej ligi ale puchary rządzą sie swoimi prawami. W 1 meczu też underowo z Partizanem ledwie 130 pkt.
AKO 1.96
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom