>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Champions League 2016/2017

Status
Zamknięty.
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Sodertalje Kings - BC Mures Targu
BC Mures Targu under 72.5 @1.85
Może na pierwszy rzut oka gospodarze nie są faworytami, jednak jak zobaczymy, że przyjezdni będą musieli.ppradzic sobie bez Martnica, Berhama.oraz Mohameda to już.tak.kolorowo nie jest. A w szczególności brak tego pierwszego będzie tutaj bardzo udczuwalny. Martnica nie tylko zdobywa spora ilość punktów, ale również umie wypracować sytuację rzutowe.. Szwedzi ten mecz rozegrają u siebie, gdzie to powinni wykorzystać atut gry własnej hali. A patrząc na drużynę gości powinni mieć tutaj spore problemy ze zdobywaniem punktów.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Liga Mistrzów
Godzina: 20:00
Spotkanie: Bakken Bears - Helios Domzale
Typ: 1
Kurs: 1,51
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Tabela tej grupy wygląda tak:

Oba zespoły odstają od reszty stawki i oboje raczej zakończą udział w Lidze Mistrzów na tych meczach grupowych. W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami u siebie Helios wygrał dość pewnie 78-59, jednak dzisiaj już tak łatwo im nie pójdzie i sam spodziewam się wygranej drużyny duńskiej. Gospodarze dzisiaj wystawiają swój najmocniejszy skład, natomiast goście mają trochę swoich problemów na to spotkanie i dzisiaj po ich stronie nie zagrają Jones, Lelic, Kovacevic i Bolcina. Przy tych absencjach w ekipie gości dla mnie zdecydowanym faworytem jest Bakken Bears i myślę, że zrewanżują się rywalowi za wyjazdową porażkę i u siebie wygrają.
Typu nie neguję, ale zerknąłem w staty ostatniego meczu w CL i z tej czwórki grał tylko Kovacević, a zrobili -10 z Frankfurtem na wyjeździe. Ciekawe jak się potoczy. Bo jeśli będzie wolny mecz, a to sugerują linie to goście mogą się obronić. Ale znając Duńczyków to pewnie będą grać szybko. Wtedy powinni ogarnąć.
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Stelmet : Besiktas 2 1.47 ✅ over 152.5⛔ 1.83 bet365

Szukałem jakiś argumentów za naszymi, jednak maksymalnie co przemówiło, za w miarę wyrównanym meczem, jest napięty terminarz Turków, niedawno biegali 45 minut w lidze, a zaraz topowy pojedynek z euroligową drużyną. A może mieć to tutaj znaczenie, gdyż Besiktas jakąś imponującą głębią nie dysponuje, owszem rotacja jest zachowana, ale już minuty średnio prawie 30 na mecz, u 4 graczy to sporo, w sumie tych wyróźniających się jest 6, a później spory dystans czy to minutowy, punktowy, czy eval. Ale za to jakich 6 graczy, każdy z uznaną już marką potwierdzoną występami na europejskich ( i nie tylko) parkietach, świetnie prezentujący się w tym roku dający zespołowi top w lidze rodzimej, jak i BCL. Turcy mają kim trafiać to kosza i robią to w Europie średnia 81, u siebie 82, więc są to bardzo solidne liczby ataku.
Na przeciw gospodarze, słabsi niż przed rokiem, dodatkowo wypadł dobry zawodnik, który potrafił pobić się pod koszem, jak i odpalić z dystansu. Transfery słabe doszedł Dragicevic i pod koszem to trochę ratuje, świetne manewry, technika i koszykarskie IQ dodają Stelmetowi kilka punktów w meczu. Zielona jest bardziej otwartą drużyną niż w zeszłym sezonie, o wiele słabszą w obronie, czy lepszą w ataku? Pewnie też nie, ale bardziej szaloną, co daje kilka posiadań więcej na 40 minut.
Wyższość koszykarska, bez wątpienia u gości, terminarz może sprawić, że priorytetem będzie dla Turków gra na większej intensywności w ataku, może kosztem zadań obronnych, szczególnie przy możliwym prowadzeniu 10, czy więcej punktów, spodziewam się wtedy &quot;kilku&quot; szybszych akcji i otwartch pozycji.
 
funkacid 114

funkacid

Użytkownik
FIBA Champions League
AEK Athens - Ludwigsburg
Over 150.5 1,78 Pinnacle

Statystycznie. Obie drużyny w tym turnieju, w ostatnich spotkaniach, tylko jednokrotnie nie osiągnęły linii. Średnio rzucają : AEK u siebie, Ludwigsburg away, ponad 80 pkt.

5/10j

✅✅


p.s. umieszczam ten post ponownie, poprzedni został usunięty. Proszę o jakieś info na priv jeśli ten też zniknie nt powodu. Żebym w kółko nie powtarzał błędów.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Liga Mistrzów
Godzina: 18:30
Spotkanie: Rosa Radom - Pallacanestro Varese (spread +2.5/-2.5)
Typ: 2
Kurs: 2,91
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj polecam ten typ z koszykarskiej Ligi Mistrzów. Tabela tej grupy wygląda następująco:

W pierwszym spotkaniu Rosa we Włoszech nieoczekiwanie wygrała 69-62 i teraz pora na rewanż. Varese bardzo mocno zawodzi tak w Lidze Mistrzów jak i w lidze włoskiej, gdzie zajmuje ostatnią lokatę z zaledwie 8 punktami. Skąd więc pomysł na to, że wygrają i pokryją dodatkowo te linię ? Rosa miała dzień mniej na regenerację, bo oni swój mecz w lidze polskiej grali 8 stycznia natomiast Varese dzień prędzej grali w Serie A. Drużyna z Włoch miała w ostatnim czasie sporo problemów z kontuzjami ale na dzisiaj prócz Campani są wszyscy gotowi. Rosa nadal bez rozgrywającego Brazeltona co jest sporym osłabieniem. Varese ma mocny skład ale coś im po prostu nie idzie w tym sezonie, jednak dzisiaj myślę, że zrewanżują się Rosie i wygrają przynajmniej 3 punktami pokrywając te linię. Oba zespoły walczą o 6 lokatę, która premiować będzie dalszym uczestnictwem w europejskich pucharach z tym, że już w pucharze FIBA. Z pewnych źródeł wiem, że sponsorzy podobno naciskają na Varese aby powalczyli o uczestnictwo w tym pucharze. Żeby tego dokonać to spotkanie muszą wygrać. Czy Rosa będzie się zabijać o tą 6 lokatę aby uczestniczyć w pucharze FIBA ? Tego do końca nie wiem, wydaje mi się, że skoro nie mają szans na dalsze uczestnictwo w Lidze Mistrzów to głównie skupią się na krajowym podwórku, bo po co im te mniej prestiżowe rozgrywki europejskie. Na Varese naciskają sponsorzy więc tutaj jest inna sytuacja i myślę, że zespołem bardziej zdeterminowanym aby dzisiaj wygrać będą goście. Zobaczymy jak to będzie ja polecam grać tak jak widzicie ????
✅ 61-74
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
S 833

sebunited16

Użytkownik
Varese 2.55 bet365✅

U Włochów najgorsze zdecydowanie wyniki. Te serie porażek odstraszają, ale kurs już niekoniecznie. Jeśli chodzi o skład nie wygląda to tak źle, a dla nas najbardziej znanymi są czołowe postacie tego zespołu, swego czasu, również gwiazdy naszej ligi Eyenga i grający od niedawna w zespole Dominik Johnson. Ciekawy pojedynek się zapowiada, obu graczy, którzy wybili się z trampoliny pod tytułem Siarka Tarnobrzeg, bez wątpienia dalej zaleciał na ten moment Dominik. Sytuacja w tabeli znana, Rosa absolutnie niczym do tej pory nie zasłużyła sobie na miano faworyta, okej pokonali Włochów na wyjeździe, coś tam na początku po dogrywkach u siebie, ale większość meczy rywale ich bili. Radom, ma teraz większą rotację, niż miesiąc temu i to ich atut, moim zdaniem nie wystarczający na ogranie Varese
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Zielona dostała lanie od jednego znajgorszych zespolow w tej edycji. To pokazuje na jakim poziomie jest nasza koszykowka
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Zielona zagrała dzisiaj tragicznie w ataku i w obronie, ale gwoździem do trumny były rzuty za 3, które przeciwnikom wchodziły niewyobrażalnie a Stelmet nie potrafił tego skutecznie neutralizować, wyraźnie w grze gospodarzy było widać jak nastawieni są od początku na rzucanie trójek. Wtopa i tyle.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Liga Mistrzów
Godzina: 20:30
Spotkanie: Pallacanestro Varese - Usak Sportif (spread -3.5/+3.5)
Typ: 1
Kurs: 1,62
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
W ostatnich dniach miałem problemy z internetem przez co nie udzielałem się tutaj ale już wszystko gra i wracam dalej ze swoimi typami ???? Na dzisiaj mam typ z koszykarskiej Ligi Mistrzów. Sytuacja w tej grupie wygląda następująco:



Oba zespoły w swych rodzimy ligach są na dole ligowych stawek. Varese w Serie A jest ostatnie ale oni mieli w ostatnim czasie sporo problemów z kontuzjami. Teraz sytuacja jest znacznie lepsza i myślę, że zaczną wkońcu wygrywać i piąć się w górę. Usak Sportif w Turcji jest tuż nad strefą spadkową i jak zapowiadają w klubie to rodzima liga w tej chwili jest dla nich priorytetem. Do tego w grudniu z zespołu odszedł ważny zawodnik Mark Lyons, który przeszedł do Hapoelu Tel Aviv. Drużynę gości za 3 dni czeka ważne spotkanie ligowe na wyjeździe z Trabzonsporem, który wyprzedza ich 1 punktem i myślę, że przede wszystkim Usak Sportif będzie się szykował na to spotkanie a dzisiaj za specjalnie nie będą się tutaj spinać aby coś osiągnąć. Z Varese jest trochę inaczej i pisałem o tym już podczas ich ostatniego meczu w Lidze Mistrzów w Radomiu z Rosą. Sponsorzy naciskają na zespół aby powalczyli o 6 miejsce w grupie, które pozwoli im grać w FIBA Europe Cup. Myślę, że dzisiaj Varese zwycięży swego rywala bez większych problemów pokrywając tego spreada w zupełności. Polecam również spróbować wyższych linii po lepszych kursach. Ja biorę linię -3.5, bo to powinno wejść jak w masło i od siebie polecam to.

✅ 85-77
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Ogolnie livesport ma bałagan w tabelach. Oldenburg jest na drugim miejscu, razem z neptunasem. Ale mają lepsze h2h i ich wyprzedzaja. beda chcieli wygrac zeby utrzymac 2 pozycje. nie maja juz szans na 1 miejsce. na 1 miejsce ma szanse nepstunas. Oldenburg i lyon musza przegrac
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Usak Sportif - Lyon-Villeurbanne
typ 2 po 1.9

Jesli goscie przegraja mecz, to istnieje bardzo duze prawdopodobienstwo ze spadną na 3 miejsce. Jesli gospodarze przegraja mecz, to nic sie nie stanie bo praktycznie mają zapewniona lokate. Mąlo prawdopodobne zeby varese wygralo z oldenburgiem. zawodnicy z francuskiej republiki islamu udali sie podstawowym skąldem do turcji
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Usak Sportif - Asvel Lyon Villeurbanne
Typ: 2
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
No też jak kolega wyżej uważam, że typ na gości tutaj jest dobrym typem. Im zależy na pierwszym miejscu w grupie i do Turcji udali się najmocniejszym składem. Od siebie dodam, że gospodarzom tutaj za bardzo nie zależy, bo oni skupiają się głównie na lidze rodzimej, gdzie walcza o utrzymanie i trener o tym otwarcie mówił, że dla nich priorytetem jest liga turecka. Drużyna Usak Sportif miał ostatnio dalekie wyjazdy, w Lidze Mistrzów do Varese i w tureckiej lidze wyjazd na mecz z Trabzonsporem więc oni napewno dzisiaj zastosują rotacje na to spotkanie. Lyon jest na ten moment silniejszy kadrowo od swego rywala i im tutaj zależy na tym 1 miejscu więc aby nie oglądać się na innych trzeba wygrać i po problemie. Uważam, że Usak tutaj forsować się nie będzie tylko potraktuje ten mecz jako trochę bardziej intensywniejszy trening i tyle. Po tym spotkaniu w lidze czeka ich trudny mecz na wyjeździe z Fenerbahce i to głównie na ten mecz będą się szykować a to dzisiejsze spotkanie uważam, że oleją.

⛔ 70-58
 
vodrinker 785

vodrinker

Użytkownik
A Lyon nie ma przypadkiem już pewnego 1 miejsca?
Co sądzicie o meczu Rosy z Neptunas. Goście nie pewne 2 miejsce, nasi o nic nie grają.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
A Lyon nie ma przypadkiem już pewnego 1 miejsca?

Co sądzicie o meczu Rosy z Neptunas. Goście nie pewne 2 miejsce, nasi o nic nie grają.
Jeżeli Neptunas wygra z Rosą, a Lyon przegra z Usakiem to wtedy Neptunas wychodzi z pierwszego miejsca, a Lyon z drugiego.
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
A Lyon nie ma przypadkiem już pewnego 1 miejsca?

Co sądzicie o meczu Rosy z Neptunas. Goście nie pewne 2 miejsce, nasi o nic nie grają.
Co do Rosy to czy graja, czy nie grają o coś chyba nie ma za dużego znaczenia, na euro- parkiecie kompromitacja, można zauważyć tendencję, że dopóki zbiór gwiazd ma siły to jeszcze ten wynik się trzyma, więc jeśli miałbym radzić, to może coś na live, w stronę gości, może w przerwie, do tego czasu powinni się nasi trzymać, może też być z początku mocny under i ta linia też może być atrakcyjna na over, ale to musi spaść bardzo mocno, trochę takie gdybanie, bo na przed meczowych to ciężko o coś. Win Neptunas 1.28 bet365✅ i to spoko, handi szczerze nie wiem ???? Ciekawe, czy juź Callahan był/ będzie myślami w innym zespole, a to bardzo istotny gracz teraz, jeśli miałbym wybierać pomiędzy zwycięstwem Rosy, a jej kompromitacją, czyli mocną porażką &gt;10 to raczej to wybieram to drugie.

Ten łamak nie wygląda źle, za drobne w oparciu o tym co napisałem

Rosa/ Neptunas 5.50 bet365⛔

Powodzenia

A zwycięstwo Lyonu podbijam spoko typy, spoko argumenty
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
A czemu Rosa jest juz przegrana przed meczem? Buki faworyzuja Neptunas a Rosa przegrala tam tylko 3 pkt. U siebie ostatni mecz w ucho ze Stelmetem w CHL tez wiekszosc w plecy.Mysle ze sie dzis podniosa.
Zagram na Rose 1 za @ 3.50 ⛔
I hc + 5.5 za @ 2 ⛔
Kursy z b365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom