>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Champions League 2016/2017

Status
Zamknięty.
delpiero88 48

delpiero88

Użytkownik
A co sądzicie o postawieniu na Varese +11pkt? Też powinni walczyć do upadłego.
wydaje się ten hand w miarę ok...we włoszech wygrało Varese...moim zdaniem zespół Niemiecki w sumie już o nic nie walczy...bo przeglądając różne kombinacje oni są w najgorszej sytuacji spośród 3 pierwszych zespołów grupy C...bo przyjmijmy teoretycznie, że francuzi dzisiaj polegną w Turcji a Neptunas ogra Rosę...wszystkie 3 zespoły będą wtedy miały po 24 pkt, jednak przy małej tabeli (między tymi 3-ma zespołami) Lyon na 4 mecze ma 3 zwycięstwa i porażkę, Neptunas bilans 2-2 zaś zespół niemiecki 1-3...tak więc nic się nie zmienia w tabeli...przy zwycięstwie Neptunas (co jest bardzo prawdopodobne) w dzisiejszym meczu Niemcy nie mogą wyżej skoczyć niż są teraz...jednak jedynie w przypadku porażki niemców, francuzi mogą dzisiaj stracić pierwsze miejsce w grupie (oczywiście o ile polegną w Turcji)...taka ciekawostka...
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Lyon dziś masakra i na własne życzenie tracą 1 miejsce w grupie spadając aż na 3 pozycję. Ich rzuty osobiste dzisiaj to dramat. Jeden z ich najsłabszych meczy pod względem skuteczności. Nie ma co więcej pisać.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Monaco - Aris✅
typ Monaco -9.5 @ 1.9

sawiam w tym meczu na gospodarzy. jesli banvit wygra z bacen ma szanse na 1 miejsce pod warunkiem jak monaco przegra. Dlatego Monaco bedzie chciało wygrac i obronic pierwsza lokate. Goscie ostatnio w slabej formie, porazka na wyjezdzie z czechami i wysoka porazka w lidze. W tym meczu nie walcza juz o nic, dlategomysle ze podstawowi gracze dostana wolne. A monaco bedzie chciało zając pierwsza lokate i wygra
 
funkacid 114

funkacid

Użytkownik
Spirou Charleroi-Szolnoki Olaj
Under 154,5 1,83 bet365

Spirou ostatnio u siebie z Partizanem 128, Szonoki na wyjezdzie rowniez z Partizan 144. H2H 153 pkt. A średnie z ostatnich spotkan pozniej 150. Linia niby na granicy, ale mnie z kazdej strony wychodzi under. Lekko probuje 3/10j

AEK Athens-Zielona Gora
Over 149 1,83 bet365

Podobnie analizowane, a ostatnie H2H 153 pkt.
3/10j

⛔⛔ zagrałem z 10 spotkań dziś, a na forum wytypowałem te dwa. no pech :;/:
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Ale z Djurisicem, dochodzi opcja obwodowa i jego rzuty za 3, bo dalej od Kosza, jest na pewno groźniejszy od Dragicevica, ale pod koszem w ataku, to kto tam ma zdobywać punkty? Hrycaniuk, Voughn, troche biednie. Zreszta ta rotacja dzisiaj dla mnie spora niewiadoma, mieli problemy, może Gronek sięgnie głębiej, na koniec ławki, chłopaki wczoraj podobno robili doping na gate13, może bardziej to taka wycieczka niż poważny mecz, chociaż patrząc na postawę naszych klubów w Europie, to tam kązdy wyjazd bardziej rekreacyjny.

Zacznijmy od tego że Stelmet to jest syf jak i cała PLK. To nie jest Stelmet za czasów Saso. Zmieniła się kadra jak i kasa. Dla mnie bęcki wysokie i mało pkt Stelmetu.
Ciężko zacząć od czegoś, co już było kilka razy pisane tutaj. No &quot;czasy Saso&quot;, to brzmi jak jakaś odległa galaktyka, ale rzeczywiście tak jest, może i kadra , się zmieniła, jak i mniejsze pieniądze, ale właśnie największy ubytek, to wydaje mi się wspomniany przez Ciebie trener, jak podpisali Vlada Moldoveanu ze Zgorzelca, to ja się łapałem za głowę, przecież chłop w obronie w Turowie był figurantem, myślałem, nie ma szans, żeby grał u Filipovskiego, a tu nagle okazało, że się da, to co oni wojowali na wyjazdach z mocnymi zespołami, a to co grają teraz... smutne
 
piokaka 0

piokaka

Użytkownik
Zacznijmy od tego że Stelmet to jest syf jak i cała PLK. To nie jest Stelmet za czasów Saso. Zmieniła się kadra jak i kasa. Dla mnie bęcki wysokie i mało pkt Stelmetu.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Sassari - Partizan⛔
typ:2 @ 6.75

Obok tak wysokiego kursu nie przejde obojetnie. Sasari gra w tym meczu o pietruszke, jedynie sa gospodarzem. Ludwigsburg raczej ulegnie dzis w Turcji ( Besiktas u siebie ni e przegrywa takich meczy, a anstepny mecz ligowy to spacerek) Wiec partizan ma szanse skoczyc lokate wyzej. Nawet mają szanse na 2 lokate
 
delpiero88 48

delpiero88

Użytkownik
Sassari - Partizan
typ:2 @ 6.75
Obok tak wysokiego kursu nie przejde obojetnie. Sasari gra w tym meczu o pietruszke, jedynie sa gospodarzem. Ludwigsburg raczej ulegnie dzis w Turcji ( Besiktas u siebie ni e przegrywa takich meczy, a anstepny mecz ligowy to spacerek) Wiec partizan ma szanse skoczyc lokate wyzej. Nawet mają szanse na 2 lokate
na pewno o pietruszkę? Wczoraj Lyon też musiał wygrać bo jak nie to spadnie na 3 miejsce a tutaj porażka, i tak utrzymane pierwsze miejsce...z tego co widzę to Sassari już na pewno zajmie 5 lokatę w tabeli bo Spirou ich nie prześcignie...ale zajmując 5 miejsce tworzona jest dodatkowa tabela drużyn ze wszystkich grup które zajęły właśnie to miejsce i tylko 4 drużyny awansuje do kolejnego etapu Ligi Mistrzów, zaś 5 drużyna zagra w FIBA Cup...aktualnie włoska ekipa jest w tym zestawieniu 4, zaś 5 Oostende jeśli dzisiaj wygra i Sassari przegra to Włosi właśnie zagrają w tym słabszym pucharze...typu nie neguję bo może i warto po takim kursie zagrać, jednak nie pisz że gospodarze grają o pietruszkę...
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Grupy Ligi Mistrzów FIBA w sezonie 2017/18:
grupa A: AS Monaco (Francja), Dinamo Sassari (Włochy), Jenisiej Krasnojarsk (Rosja), EWE Baskets Oldenburg (Niemcy), Hapoel Holon (Izrael), UCAM Murcia (Hiszpania), dwie drużyny z kwalifikacji;
grupa B: Elan Chalon (Francja), Gaziantep Basketbol (Turcja), Iberostar Tenerife (Hiszpania), Neptunas Kłajpeda (Litwa), PAOK Saloniki (Grecja), Ventspils (Łotwa), dwie drużyny z kwalifikacji;
grupa C: AEK Ateny (Grecja), Banvit Bandirma (Turcja), medi Bayreuth (Niemcy), Olimpija Lublana (Słowenia), SIG Strasbourg (Francja), Umana Reyer Wenecja (Włochy), dwie drużyny z kwalifikacji (ew. Rosa Radom);
grupa D: Aris Saloniki (Grecja), BC Oostende (Belgia), Besiktas Sompo Japan Stambuł (Turcja), CEZ Nymburk (Czechy), Sidigas Avellino (Włochy), Stelmet BC Zielona Góra, dwie drużyny z kwalifikacji.

Rosa Radom, aby wystąpić w LM musi przejść trzecią rundę eliminacji. Spotka się w niej w dwumeczu ze zwycięzcą rywalizacji Niżny Nowgorod (Rosja) kontra lepszy zespół z pary BC Lulea (Szwecja) - Telenet Giants Antwerpia (Belgia)
polsatsport.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom