>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Champions League / FIBA Europe Cup 2018/2019

Status
Zamknięty.
pukon 946,4K

pukon

Użytkownik
A jak myślicie o małej ilości pkt w meczu Murcii z Anwilem ? wiem,że to niezbyt dobry kurs ale do taśmy jakiś under w stylu 160,5 - i do tego Jerozolima z Nymburkiem?
Nie wiem jak z sumą punktów w tym pierwszym spotkaniu, bo jeżeli Murcia miałaby o co grać, to pewnie tutaj byłaby żelazna defensywa - co do tej pory pokazywali, ale w sumie nie muszą i może być bardziej otwarta gra czy też szansa przetestowania innych ustawień, sam jestem ciekawy jak do tego podejdą. W drugim meczu, Hapoel już z pewnym awansem, z kolei Nymburk musi tutaj postarać się powalczyć o pełną pulę, sytuacja w tabeli trudna, ale z szansami na FIBA Europe Cup - jeszcze biorąc pod uwagę, że równie zainteresowani awansem (Lietkabelis i Dijon) grają bezpośrednie spotkanie w tej kolejce, więc jest szansa wskoczyć na premiowane miejsce - chociaż rywal bardzo mocny, silniejszy personalnie, no ale chcąc grać dalej muszą powalczyć.
Powodzenia
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Coś ten Strasbourg cieniuje po przerwie,szkoda bo rozwala mi fajny kupon.
Jeszcze chyba nie ten czas na nich,jak myśli Moderator Pukon?
 
pukon 946,4K

pukon

Użytkownik
Coś ten Strasbourg cieniuje po przerwie,szkoda bo rozwala mi fajny kupon.
Jeszcze chyba nie ten czas na nich,jak myśli Moderator Pukon?
Przegrali zasłużenie, ale nie potrafię zrozumieć tej gry Strasbourga po przerwie, maja tak duże doświadczenie w kadrze, a dają sobie, w tak łatwy sposób, narzucić grę rywali - kolejny raz w ich przypadku zabrakło tego spokoju i konsekwencji - rywale zaczynają grać bardzo widowiskowo, zamiast spróbować to uspokoić, wchodzą w tą szybką grę, rozumiem jakby jeszcze skuteczność dopisywała, ale i tego zabrakło. Będę się upierał, że mają personalnie jedno z lepszych zestawień w Lidze Mistrzów, ale co z tego, jak zbyt często nie przekłada to się na parkiet, tym sposobem mogą jeszcze stracić szansę awansu do kolejnej rundy. Szkoda, bo takie drużyny, w formie, naprawdę świetnie się ogląda.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Hapoel Holon-Tenerife
Typ-1
Kurs-2.5---
Dlaczego tak?
Ano dlatego że mecz powinien być wyrównany, a że kurs na gospodarzy jest wysoki,to dlatego na nich gram,a że lubię ryzyko to nie podpieram się handicapem.
3 drużyna kontra 1.Hapoel u siebie 4-1 ostatnio pechowa porażka 1 pkt , goście na wyjezdzie 5-0,więc pora na 1 porażkę.Drużyna Izraelska to tylko z nazwy bo rodzimi gracze to tylko uzupełnienie stanu graczy w zespole.
Virtus Bolonia-Besiktas
Typ-2
Kurs-2.4+++
Konsekwętnie szukam niespodzianek,przyjżałem się tabali i zauważyłem podobną sytuację co w meczu Tenerife.tutaj gospodarze jeszcze nie przegrali u siebie 5 wygranych ,więc czas na porażkę,a że 1 mecz między nimi tyle że Besiktas grał u siebie,wygrali goście.Kursy były wtedy takie same,więc teraz gospodarze oddadzą to co zabrali,no i kasa będzie się zgadzała.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Nymburk - Fuenlabrada✅
typ: Nymburk -4.5 @ 1.85 Mileium
Jak hiszpanie traktuja Lm mozna zobaczyc po ostatnich wynikach. Jutro calkowicie maja juz wyje.. w meczu z czechami. Na jutrzejszy mecz nie polecieli najlepsi gracze, tj Popovic, Eyenga, Cruz, Gonzalez, czy Clark. Ci zawodnicy w ostatnim meczu z Realem zdobyli 58 pkt na 79. Che Garcia ma problemy z kontuzja, a nigeryjczyk Josha Akognona zakonczyl mu sie kontrakt ( 26 pkt z hapoelem). Jutro szanse gry dostana młodzi gracze, tj Víctor Moreno, Jacob Round i Osas Ehigiator, Kemp, Rupnik L czy O&#39;Leary I
Gospodarze mają jeszcze szanse na FIB CUP a w lidze czeskiej i tak juz maja 1 miejsce wiec nie ma mowy o odpuszczaniu. Wiem ze czesi to ogóreczki, no ale z takimi ogonami to juz trzeba wygrac, jeszcze u siebie. Handi powinno tu byc minimum 12
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pukon 946,4K

pukon

Użytkownik
Liga Mistrzów
Strasbourg - Virtus Bologna godz. 20.30
1 / 1.73
Po raz kolejny w stronę Strasbourga, nawet się nie zdziwię mocno jak nie udźwigną tego kolejny raz, ale po ostatnim blamażu w lidze, nie pozostaje nic innego, jak tylko pokazać charakter i jednak udowodnić, że można z tego słabego okresu wyjść na prostą. Pisałem już bardzo dużo o drużynie Strasbourga, tutaj czy w temacie ligi francuskiej, nic więcej pewnie nie wymyślę - mają kryzys, pytanie tylko czy będą potrafili przełamać, to akurat w tym spotkaniu. Po ostatnim, fatalnym meczu ligowym z Pau Orthez (57-98), trener Collet trochę pozmieniał przygotowania do tego spotkania, m.in. zamknięte treningi i przede wszystkim razem z zarządem zorganizowali spotkanie we własnym gronie, może to w jakimś stopniu pomoże oczyścić trochę atmosferę w klubie - bo były nawet informację o wcześniejszych mocniejszych &quot;dyskusjach&quot; na jednym z treningów (podobno Green z Traore, mieli sobie coś więcej do powiedzenia). Poza tym wszystkim, jest tutaj już ostatnia szansa na powalczenie jeszcze o awans, nie tylko potrzebują wygranej, ale też potknięcia innych zespołów, na szczęście dla nich Besiktas i Oostende maja bezpośredni mecz, a Neptunas ciężki wyjazd do Grecji, więc jeszcze naprawdę duża szansa na ugranie tego, z kolei Bolonia już z pewnym awansem do kolejnej rundy. Już pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami pokazał (Bolonia wygrała 87-81), że Strasbourg absolutnie tutaj nie odstaje i przy trochę lepszej skuteczności, to oni mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Personalnie, dla mnie, to zespoły z bardzo zbliżonym potencjałem, liczę po prostu na większą determinację ze strony Strasbourga - raz, że musi być ogromna motywacja wyjścia z tego słabszego okresu, dwa, że mają jeszcze realna szansę na awans. Nie wiem czy to wszystko będzie miało jakiekolwiek znaczenie, bo jednak takiego kryzysu w Strasbourgu nie było bardzo dawno, ale jakoś nie chcę mi się wierzyć, że tak mocni i doświadczeni zawodnicy plus tak duża postać we francuskiej koszykówce w postaci trenera Colleta, nie znajdą w sobie na tyle siły i ambicji, żeby powalczyć o próbę zmiany tej sytuacji - potrzebują jak nigdy tej wygranej. Jeżeli chodzi o możliwe absencję, to oba zespoły najprawdopodobniej w pełnym zestawieniu. (Fortuna)
83-80✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
jozzy22 555K

jozzy22

Użytkownik
Panowie fachowcy Banvit juz ma awans to może coś pograc w kierunku Anwilu.W sumie w pierwszym meczu pokazali się całkiem przyzwoicie wiec czemu by nie sprawić niespodzianki?! Kursy zachęcają tylko pytanie jak do sprawy podchodzi Banvit
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Nie wiem jak sytuacja kadrowa ale banvit ma ciezka sytuacje w lidze. Dwie wygrane do osmego miejsca. Sa ostatnio w formie ale w weekend arcywazny mecz z gaziantep i pozniej efes oraz tofas. Chyba nie powinni umierac za mecz z Anwilem.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Mój Boże a ja zagrałem za spora sumę no nic opierałem się na ostatniej formie Banvitu. Neal działa cuda w ogóle wszyscy Amerykanie tam grają na wysokim poziomie. Młodzi Turcy tez ogarnięci. Zobaczymy.
I udało się ; ) wiem ze się nie liczy ale -8,5 siedzi. Troszkę podkręcić tempo i widać różnice klas.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam,jest dyskusja to i ja dorzucę swoje 3 grosze.
Jeśli chodzi o Anwil to myślę że będzie w tym meczu under 159.5 i cos czuje że będzie niespodzianka i Anwil to wygra,ale nie gram tego,bo typowanie meczy polskich drużyn mi nie wychodzi,zawsze jest odwrotnie jak zagram,taki mały peszek.
Nanterre-Venezia
Typ-2
Kurs-2.25 +++ po dogrywce,mam na plus bo mój Buk rozlicza z dogrywką.
Venezia przegrała mecz u siebie z francuzami 87-99,myślę że dzisiaj im się zrewanżują i wygrają.
Nanterre u siebie 4-2,a goście na wyjazdach bardzo dobry bilens 5-1,lepszy niż u siebie,widać że lubią grać na obcych halach.
W grupie jest dośc ciasno i chcąc awansować każdy musi dać z siebie wszystko.
Teorytycznie skoro Nanterre wygrało na wyjezdzie to tym bardziej u siebie powinno wygrać.Ja myślę inaczej niż Buki i gram czystą 2.
I tak jeszcze bez większej analizy mam takie dwa typy.

Promitheas-Neptunas
Typ-2
Kurs-2.45 +++ bez emocji.
Hapoel Jerusalem-Bamberg
Typ-2
Kurs-3.3 --- bez emocji
Szukając niespodzianek,wybrałem te 2 mecze,nie wiele przemawia za goścmi ale ja kieruję się w tym przzypadku tzw.czujem i gram to w dublu.Nie namawiam,każdy ma swoją wiedzę i zagra to co uważa za dobre do zagrania.
Powodzenia.
 
pukon 946,4K

pukon

Użytkownik
Jedno pytanie. Później można usunąć. Jakim składem przyjechał Banvit?
Banvit prawdopodobnie w tym samym zestawieniu co ostatnie spotkania (na zdjęciach treningu we Włocławku, widać większość tych zawodników - profil Banvity na FB). Co prawda ostatnio z klubem pożegnał się Devin Oliver (7,1pkt/5,5zb w Lidze Mistrzów), ale on już był poza kadrą w czterech ostatnich ligowych starciach i ostatnim meczu Ligi Mistrzów. Podkreślają, że chcą utrzymać drugie miejsce przed kolejną runda i tym samym teoretycznie łatwiejszego rywala, więc można przypuszczać, że nie odpuszczą, ale w sumie, to standardowe stwierdzenia zawsze.
Powodzenia!
 
luczi 3,3K

luczi

Użytkownik
Jak dla mnie dziś kurs na Banvit to pomocna, powyżej 10pkt to się zapewne skonczy na korzyść gosci.
edit. +11, dogrywka pomogła :p
 
pukon 946,4K

pukon

Użytkownik
Zastanawiam się jeszcze nad Neptunas. Nie jestem do końca przekonany do Promitheas, doceniam świetne wyniki i widowiskową grę, ale to nadal zespół zbudowany trochę &quot;na prędko&quot; i typowo pod puchary - chociaż nie sposób nie przyznać, że daje to na razie bardzo dobre wyniki. Litwini z dużym prawdopodobieństwem już od ładnych paru spotkań, tym razem, będą mieli tutaj najsilniejsze zestawienie - Williams wrócił już do drużyny po krótkiej pauzie, Dambrauskas po lekkim urazie też ma być do dyspozycji trenera, a jeszcze ostatnio dodali Gailiusa. Poza tym wszystkim, co chyba najważniejsze, zwyczajnie potrzebują wygranej, do podtrzymania jeszcze szans na awans z tej grupy. Nie wiem czy warto, ale dla mnie Litwini w żadnym stopniu nie są gorszym personalnie zespołem od greckiej ekipy, ciekawe czy znajdzie to też odzwierciedlenie w tym spotkaniu.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Hapoel - bamberg✅
typ: hapoel -6.5 @ 1.85
Po ostatnich wynikach w Lm widac ze gosciom się juz poprostu nie chce, dostali lanie na litwie, ostatni mecz u siebie z Belgami to tez grany przez meki i wymeczone zwyciestwo. Fakt jest taki ze maja juz 3 miejsce, na 1 miejsce nie ma szans, a na 2 tez bardzo malutkie. Ostatni mecz w domu z Nymburgiem. Hapoel to bardzo solidna druzyna gdzie trzon zespolu to amerykanie i jak dla mnie prezentuja się zdecydowanie lepiej + własne boisko i to oni dzis siegna po wygraną
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pukon 946,4K

pukon

Użytkownik
FIBA Europe Cup
Alba Fehervar - Ironi Nes Ziona godz.18.00
2 / 2.40
2(+5,5) / 1.72
Grupa J drugiej rundy rozgrywek FIBA Europe Cup - Alba druga pozycja, Nes Ziona trzecie miejsce w tabeli, identyczny bilansem 3-2. Oba zespoły już z pewnym awansem do kolejnej rundy - dwie drużyny z każdej grupy plus co najmniej trzy najlepsze zespoły z trzecich miejsc uzyskują awans (może być więcej drużyn z trzecich miejsc, ale to zależy jeszcze od zespołów z Ligi Mistrzów z miejsc 5-6, które jednak zgłoszą akces do dalszej gry w tych rozgrywkach). Więc tutaj mecz, tylko lub aż, o lepsze miejsce przed kolejną rundą - zespoły wyżej, mają jednak mecz rewanżowy na własnym parkiecie. Pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się zwycięstwem Węgrów 93-70, ale tutaj chyba ta wysoka wgrana, nie odzwierciedla rzeczywistej różnicy - Albie wybitnie dopisała tam skuteczność (blisko 70% za dwa, 40% za trzy), co z tego, że mecz wyglądał na bardzo wyrównany, jak tylko jednej drużynie &quot;wpadało wszystko&quot;. Nes Ziona jeszcze musiała sobie radzić bez swojego najlepszego strzelca Cooka (średnie w tych rozgrywkach 18,7pkt), co też na pewno nie pomagało. W między czasie doszło do kilka zmian w obu zespołach - o Albie pisałem już więcej w innym temacie (Pozostałe ligi europejskie), tak w skrócie to, zmiana trenera i wymiany zawodników - przyszli Zeno i Cabezas, odeszli Cartwright i Boykins. Nes Ziona z nowym/starym zawodnikiem Talib Zanna (poprzedni sezon jedna z wiodących tutaj postaci, po krótkiej przygodzie w lidze hiszpańskiej wrócił do klubu). Węgrzy większe siły powinni tez skupić na lidze krajowej, gdzie na razie radzą sobie bardzo słabo (jedenasta pozycja i miejsce bez play off, co byłoby ogromna niespodzianką), a już za trzy dni kolejne ligowe starcie, Nes Ziona dopiero za tydzień kolejny mecz w lidze. Dla mnie Nes Ziona w obecnym zestawieniu personalnym absolutnie nie odstaje od ekipy gospodarzy (zawsze byłem pod wrażeniem umiejętności zawodników w izraelskiej lidze, gdzie np. mają duże szczęście do świetnych amerykańskich graczy), może podrażnieni tą pierwszą grą i wysoką porażką, będą mieli większą motywację do zrewanżowania się rywalom. (LVBet)
80-96✅
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Liga Mistrzów
Godzina: 18:30
Spotkanie: MHP Riesen Ludwigsburg - Niżny Nowogród
Typ: 2
Kurs: 1,57
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela:

Ostatnia kolejka w tej rundzie grupowych zmagań koszykarskiej Ligi Mistrzów. Jak widać gospodarze nie mają już tutaj na nic szans i dla nich to typowy mecz o przysłowiową &quot;pietruszkę&quot;. Goście z Rosji z kolei mają jeszcze szanse awansować do dalszej rundy ale musza wygrać to spotkanie i liczyć na korzystny rezultat w innym spotkaniu. Tutaj nie będzie długiej analizy, bo nie ma sensu. Stawiam na gości, bo oni powinni mieć więcej motywacji, Ludwigsburg już o nic tutaj nie walczy a do tego w lidze niemieckiej musi walczyć o czołową ósemkę aby załapać się na playoffy o mistrzostwo kraju. Myślę, że trener gospodarzy może tutaj rotować składem i dać pograć więcej zmiennikom. Nowogród zagra tutaj zapewne swoim najmocniejszym dostępnym składem więc stawiamy na gości.
✅ 59-85
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pukon 946,4K

pukon

Użytkownik
Liga Mistrzów
Ventspils - Avellino godz. 18.30
2 / 2.45⛔
2(+5,5) / 1.73✅
Włoska drużyna jeszcze z bardzo dużymi szansami na kolejną rundę w tych rozgrywkach, wystarczy &quot;tylko&quot; zwycięstwo, bo kolejne zainteresowane zespoły (Niżny, Le Mans) teoretycznie łatwiejsza przeprawa i w przypadku porażki tutaj, Avellino może wypaść poza czwórkę. Łotysze awansują do FIBA Europe Cup nawet przy porażce - jednocześnie potrzebują przegranej Anwilu (zgłosili już nawet akces gry do tych rozgrywek). Zdecydowanie więcej do ugrania ma tutaj Avellino. W ostatnim czasie też poprawiła się już sytuacja kadrowa drużyny - poza kadrą Nichols i prawdopodobnie jeszcze Costello, natomiast po krótkiej pauzie jest już Green, po kontuzji wrócił N&#39;Diaye, po odblokowaniu rynku (spłata zaległości) sprowadzili Harpera i Silinsa, więc porównując z tym co jeszcze było niedawno, to wygląda to teraz zdecydowanie lepiej, chociaż ostatnie wyniki na pewno nie zachęcają mocno. Przy graniu wąską kadrą większe doświadczenie złapali też zmiennicy, co też powinno z czasem zaprocentować - chociaż jakaś korzyść z tego jest. Jeżeli Avellino ma przerwać tę serię porażek, to chyba tutaj jest najodpowiedniejszy moment, ta ewentualna wygrana przynosi wiele korzyści, mam nadzieję, że mocno powalczą. (LVBet)
106-102 po dogr.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom