>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Chcę założyć drugie konto - czy mogę tak?

B 0

bobo777

Użytkownik
Witam.
Tak jak w temacie, ale chciałbym założyć drugie konto w GB na mojego sąsiada z tego samego bloku.
Krótko. Sprawa wygląda tak:
- zakładam nowe konto na dane sąsiada.
- sąsiad wpłaca pieniążki do GB z własnego osobistego konta w banku (rzecz jasna dane się zgadzają)
- ja wpisuję mój nr referencyjny, że poleciłem mojego sąsiada (dostaję 20 euro na moje konto)
- sąsiad jako nowy użytkownik objęty jest promocją (do 20 euro gratis).
- zarówno sąsiad jak i ja, korzystamy tylko z mojego domowego komputera, czyli dwa konta korzystają z tego samego komputera.
- mam internet przez iPlusa, (tam są chyba zmienne numery IP), ale wolę się upewnić, czy korzystając z dwóch kont z tego samego komputera, GB może zakwestionować te bonusy i dopatrzeć się tutaj jakiegoś oszustwa (wyłudzenia)?

Czy ktoś może mi napisać z własnego doświadczenia, czy taka operacja jest legalna?
Ewentualnie z którym z moich punktów mogę mieć ewentualne kłopoty?

Rzecz jasna nie chcę oszukiwać bukmachera na parę euro, ale tak się składa, że polecając sąsiada mógłbym dostać jakiś mały bonus, więc dlaczego nie skorzystać. Sąsiad nie ma internetu, więc rejestracja z innego komputera też odpada.
Pisałem do serwisu w tej sprawie, ale ich odpowiedź jest dla mnie niejednoznaczna, także najpierw wolę zasięgnąć języka, jak to jest w praktyce, a potem skonsultować sobie to wszystko.

Za każdą odpowiedź będę niezmiernie wdzięczny.
pozdrawiam serdecznie
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie praktykowałem, ale powinno przejść. Gamebookers ma miły i rzetelny support, który nie powinien się doczepić, a może jedynie do (jeżeli masz stałe) IP.
Wtedy nie ma problemu wysłać scanu dowodu sąsiada w celu weryfikacji danych.

Powodzenia

p.s jak sprawdzić IP:

wchodzisz na stronę http://ip.pokapoka.pl/ i u góry Ci się pojawi twoje IP. Rozłączasz internet i ponownie się łączysz. Wchodzisz ponownie na adres i patrzysz jaki masz IP. Jeżeli to samo czyli masz stałe IP.
 
B 0

bobo777

Użytkownik
Dzięki za błyskawiczną odpowiedź i za ten link.
Z suportu przesłali mi praktycznie wycinek regulaminu, więc guzik sie dowiedziałem.
pozdrawiam
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Z tego co pamiętam ktoś z naszego forum zakładał kilka nawet kont na siebie.
Nie wiem czy to nie był Marcin-Odra lub Filip_r2 z tego co pamiętam to nie było problemów ;)
 
Do góry Bottom